SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 20.02.2010, 11:05   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово Говоримо на різні теми!

Говоримо на різні теми!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Torrents.ru - Закрито!


"Доменне ім'я torrents.ru було закрито слідчими органами в рамках розслідування кримінальної справи відносно москвича, який поширював через цей домен контрафактну програму "Autodesk AutoCAD", повідомляє СКП.

"За даними слідства, 26 січня 2010 житель міста Москви за грошову винагороду в розмірі 1,5 тис. рублів записав на жорсткий диск ЕОМ контрафактну програму Autodesk AutoCAD російська версія, авторські права на яку належать компанії Autodesk, вартістю понад 106 тис. рублів", - говориться в повідомленні на сайті СКП РФ.

Слідчі з'ясували, що "за допомогою веб-сайту з доменним ім'ям torrents.ru неодноразово здійснювалося розповсюдження шкідливих програм і контрафактних примірників творів, що тягне за собою порушення авторських прав компаній Autodesk AutoCAD, ЗАТ "1С" та інших законних правовласників у великому і особливо великому розмірах".

"З метою вжиття заходів щодо усунення обставин, що сприяють вчиненню злочину, запобігання вчинення подібних злочинів, встановлення причетності до скоєння даних злочинів власників доменного імені, у порядку ч.2 ст.158 КПК РФ органами слідства внесено подання про призупинення делегування доменного імені torrents.ru на час проведення попереднього слідства, повідомили у відомстві.

Як повідомляла газета Взгляд, найбільший російський сервер торрентів Torrents.ru в четвер вимушено змінив ім'я: російський реєстратор доменних імен "Ру-Центр" припинив делегування домену власникам сайту. Це було зроблено за поданням Чертанівської міжрайонної прокуратури, що стало першим подібним випадком в російській історії. Робота трекера була відновлена на іншому домені за адресою rutracker.org. Проте, станом на 14.25 за київським часом 19 лютого, rutracker.org також не відповідає на запити.

Torrents.ru, як і багато подібних сервісів, раніше неодноразово стикався з претензіями щодо авторських прав на розміщені за допомогою трекера матеріали. У більшості випадків такі претензії вирішувалися без залучення правоохоронних органів шляхом видалення нелегального контенту. Зокрема, на ресурсі правовласникам видавався обліковий запис з правом закривати роздачі, де поширюються матеріали з їх контентом. Тому причина, з якої вжиті настільки радикальні заходи відносно ресурсу, незрозуміла."
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)

Востаннє редагував D-Misha: 14.10.2013 о 21:51.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.09.2013, 19:33   #221
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Той, хто читає до старості, старіє повільніше .....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Портал РІА "Новости" повідомляє, що у тих учасників дослідження, хто активно читав і писав у пізні роки життя, згасання ментальних здібностей йшло на 32% повільніше порівняно з тими, хто давав середні навантаження своєму мозку.

Читання і писання, а також інші види "зарядки для розуму" у будь-якому віці сприятливо позначаються на стані пам'яті в літньому віці, встановили науковці зі США, чию працю було опубліковано в журналі Neurology Американської академії неврології.

У ході дослідження 294 людини щороку відповідали на запитання тестів, що дозволяють оцінити стан пам'яті і розумові здібності. Тестування проводилося приблизно за 6 років до смерті кожного з учасників, середній вік яких сягав 89 років. Добровольці також відповіли на запитання про те, в які періоди свого життя вони активно читали книги, писали і брали участь в інших корисних для розуму заняттях.

Після смерті мозок кожного з учасників піддавався аутопсії на предмет виявлення фізичних ознак деменції (старечого недоумства).

У результаті з'ясувалося, що у людей, які багато читали і писали в дитинстві, у зрілому чи похилому віці, зниження розумової активності було на 15% менше, ніж у тих, хто в своєму житті вкрай рідко "займався зарядкою для розуму".

У тих учасників, хто активно читав і писав у пізні роки життя, згасання ментальних здібностей йшло на 32% повільніше в порівнянні з тими, хто давав середні навантаження своєму мозку. Водночас у тих, хто вкрай рідко читав і писав на старості літ, зниження розумових функцій йшло на 48% швидше, ніж у "середнячків".

Нагадаємо, за даними дослідників, середньостатистичний німець купує книжок протягом року на 119 євро. У маленькій п'ятимільйонній Фінляндії, яка вважається сьогодні першою країною з освіти за рейтингами ЮНЕСКО, громадянин в середньому купує книг на 105 євро. А середньостатистичний українець на рік купує книг на 2,9 євро.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.09.2013, 00:54   #222
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Гайда на Марс, земляни!

Із 2022 року земляни почнуть переселятися на сусідню планету.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Планується, що на Марс переселиться не менше мільйона людей. Масове переселення на Марс почнеться з 2022 року.

Організатори грандіозного проекту Mars One припускають, що в "нову расу", яка буде заснована на Марсі, запишуться не менше мільйона землян.

Як зазначає генеральний директор Mars One Бас Лансдорп, на часі для участі в програмі з польоту на Марс беруть участь вже майже 170 тисяч осіб з 140 країн світу, повідомляє ТСН. Планується, що перші шість груп, по чотири людини в кожній, сформують до 2015 року, після чого почнеться їх семирічна підготовка до планетарної місії.

Спочатку на Марс відправлять кілька роботів, які з 2016 по 2020 роки побудують житлові та службові модулі. Старт космічного апарату з поселенцями запланований на 2022. Прибуття людей на поверхню Червоної планети планується на 2023. Політ без зворотного квитка додому займе майже сім місяців. У першу четвірку увійдуть двоє чоловіків і дві жінки. Потім через кожні два роки стануть прибувати інші колоністи.

За словами Лансдорпа, офіційною мовою на Марсі буде англійська. Гроші на реалізацію проекту Mars One розраховують отримувати у спонсорів, а також за рахунок популярності інтерактивної телепрограми. Землянам обіцяють показати всі аспекти життя героїв - від відбору нових "марсіан" до прибуття на Червону планету і життя на ній.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.09.2013, 07:30   #223
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

За здоров'ям малюків відтепер стежать "розумні шкарпетки"

Науковий прогрес не стоїть на місці. Вчені активно розробляють технології, завдання яких – допомагати матусям. І ось нещодавно вчені з американського Університету Брігама винайшли новий пристрій, що дозволяє мамі постійно стежити за своїм малюком.

Пристрій створено у вигляді шкарпетки, яку вдягають на ніжку дитини, його назва Owlet Baby Monitor. Ця диво-штучка передає дані про стан здоров’я малюка мамі на смартфон. Апарат забезпечений спеціальними датчиками і Bluetooth. Пристрій допомагає вимірювати пульс, температуру малюка, частоту його дихання і навіть фіксує положення дитини уві сні. Якщо показники різко змінюються, на телефон мамі передається сигнал тривоги.

Заряду акумулятора вистачає на 2 дні. Коли заряд сідає, пристрій також посилає на телефон тривожний сигнал. Пише "ПедПреса".

Важливість цієї «розумної шкарпетки», на думку вчених, полягає в тому, що вчасно відзначені зміни у стані здоров’я дитини можуть врятувати життя.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.09.2013, 08:02   #224
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Понеділок -день тяжкий...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Те, що понеділок - день не лише тяжкий, але й небезпечний для життя, нещодавно довели японські вчені. Результати їх досліджень доводять, що ранок понеділка може стати причиною передчасної смерті.

Дослідження, проведене вченими з Японії, показали, що число серцевих нападів і ударів в понеділок вранці значно зростає. Саме в цей час фіксується найбільше число смертей від серцево-судинних захворювань.

У дослідженні взяли участь 175 добровольців. Впродовж тижня вчені стежили за змінами їх кров'яного тиску. Виявилось, що в понеділок вранці у переважної більшості людей різко підвищується тиск, що і призводить до поганого самопочуття і навіть смерті. Якщо представити кров'яний тиск людини у вигляді графіка, то ранок понеділка буде найвищою його точкою...

...Отож, в понеділок варто спробувати уникнути хвилювань та конфліктних ситуацій - можна побалувати себе смачним шоколадним тістечком (покращує настрій) чи згадати приємні моменти минулого. І, як казав один "мужчина в полном расцвете сил" - "Спокойствие, только спокойствие!"
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.09.2013, 11:56   #225
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Мільйони людей пішли із Facebook, бо не хочуть, щоб за ними шпигували..

Мільйони людей у США і Великобританії відмовилися користуватися соціальною мережею Facebook і видалили свої сторінки, зокрема, після шпигунських викриттів Едварда Сноудена і Wikileaks. Як повідомляє newsru.com з посиланням на британське видання The Daily Mail, у США близько 9 мільйонів чоловік видалили свої акаунти, а у Великобританії - близько 2 мільйонів. "Люди стають все більш обережними з приватністю в кіберпросторі через такі широко висвітлені у ЗМІ історії, як нещодавні повідомлення про стеження Агентства національної безпеки США", - заявила редактор журналу Cyberpsychology, Behaviour and Social Networking Бренда Уідерхолд. У журналі також були опубліковані результати дослідження Віденського університету, присвяченого причинам, з яких люди покидають Facebook. Після аналізу відповідей близько 600 респондентів дослідники встановили, що найбільш поширеною причиною - 48,3% - є побоювання за збереження недоторканності особистого життя в інтернеті. На другому місці - 13,5% - відмова користувачів через загальну незадоволеність сервісом. Серед інших причин - небажання вести беззмістовні розмови і боязнь стати залежним від соціальної мережі. Хтось втомився від "соціально нав'язаної" необхідності весь час додавати друзів. Також в ході дослідження вдалося з'ясувати, що серед тих, що покинули Facebook, переважають люди більш старшого віку і чоловіки. Нагадаємо, цього літа розгорівся великий світовий скандал після того, як в пресу просочилася інформація про те, що американські спецслужби здійснюють секретну програму PRISM, в ході якої збираються дані про інтернет-користувачів з дев'яти найбільших американських комунікаційних компаній: Microsoft, Yahoo, Google, Facebook, Skype, YouTube, PalTalk, AOL, Apple. Причому компанії роблять це як би добровільно в рамках співпраці з владою. Інтернет-гігантам довелося багато виправдовуватися на цей рахунок. Нещодавно Google, Yahoo, Facebook і Microsoft колективно попросили дозвіл у влади оприлюднити інформацію про одержувані ними запити від спецслужб. Але в будь-якому випадку навряд чи понесені ними репутаційні втрати в очах користувачів будуть компенсовані найближчим часом.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.09.2013, 00:51   #226
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

У мене є лікувальна піраміда.... Може хтось стикався з цим, чи у кого є така. Мене цікавить, сама установка піраміди згідно сторін горизонта. В інтернеті є відповідь, але вона для мене незрозуміла .Чи може хтось підказати ?Як всановлювати піраміду згідно сторін горизонта(північ- південь- захід- схід)..Мається на увазі, в яку сторону має бути сторона, грань чи ребро(це різні поняття?)
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.09.2013, 11:47   #227
Петрович
Активіст
 
Аватар для Петрович
 
Реєстрація: 04.06.2010
Вік: 64
Дописи: 310
Волинь м.Берестечко
Мій ресівер: ORTON 4100c,U2C HD ...
Типово

Грань-це моя думка.Я також колись цим цікавився.

Востаннє редагував slavon: 20.09.2013 о 12:41. Причина: Чи була потреба повністю цитувати весь попередній допис ...
Петрович зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.09.2013, 12:35   #228
slavon
Передовик
 
Аватар для slavon
 
Реєстрація: 04.01.2011
Вік: 52
Дописи: 2.592
Hunduras
Мій ресівер: Dreambox 500HD; Openbox X540
Надіслати повідомлення для slavon на ICQ
Типово

Я колись, десь читав, що для лікувального ефекту, піраміда, за пропорціями сторін і висотою має бути схожою на піраміду Хеопса, що Гізі (Египит), а її сторони мають бути строго орієнтовані по сторонах світу -Пн-Пд, Зах-Схід ... Найбільший лікувальний ефект буде, у центрі піраміди, приблизно на 1/3 її висоти ... Підтвердити чи спростувати цю інфу не маю можливості ...
__________________
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 31,5Е+36Е+39Е
Dreambox 500HD; Openbox X820CI, Х540
Viasat UA (Віжин ТВ) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700, 7707 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!


Не ведіться на це, бо це 100% лохотрон !!!



Востаннє редагував slavon: 20.09.2013 о 12:40.
slavon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.09.2013, 12:55   #229
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Петрович, якщо я правильно зрозумів, не якась з сторін має бути орієнтована на Північ, а грань- відповідно інші на Південь, Схід і Захід. Від правильної установки залежать лікувальні властивоті піраміди. Далі, лежанка в середині піраміди теж ставиться так, щоб голова людини яка лежить, була орієнтована на Північ. Ще лікувальний эфект залежить від ярусів піраміди, чим вище лежанка до центру піраміди ,тим краще .Я зробив піраміду по Латвійській схемі і розмірам із зрізаним конусом на 70см, зверху прикрита чистим мідним листом(висота до зрізаного конуса 3метра 30см, підошва 2х2метра), на долині, під підлогою, металічний лист. Петрович, у мене одна із сторін піраміди орієнтована на північ, а як ви кажете, треба орієнтувати грані, згідно сторін горизонту. Значить у мене не правильно, треба перевстановлювати...
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.09.2013, 12:59   #230
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Цитата:
Допис від slavon Переглянути допис
Я колись, десь читав, що для лікувального ефекту, піраміда, за пропорціями сторін і висотою має бути схожою на піраміду Хеопса, що Гізі (Египит), а її сторони мають бути строго орієнтовані по сторонах світу -Пн-Пд, Зах-Схід ... Найбільший лікувальний ефект буде, у центрі піраміди, приблизно на 1/3 її висоти ... Підтвердити чи спростувати цю інфу не маю можливості ...
Славік, все правильно.Кажуть, якщо залишити в піраміді пляшку горілки на деякий час, то вона стає міцнішою
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Різні схеми для роадіолюбителів! sat-prof Технічне спілкування 18 19.02.2019 00:12
Обговорення(різні питання)Globo 7010А та т.п. sat-prof Globo 7010A,8300A 402 02.01.2017 15:08
КАРТА РОЗДІЛУ - найцікавіші та актуальні теми sat-prof Офтопік (теревеньки) 0 23.06.2011 15:45


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:39.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум