SAT
шарінг меокс
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Категорії форуму > Не знаєш, де написати? Пишем тут.

Примітки

Створення нової теми Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 08.09.2018, 21:38   #2751
drachuk1979
Учасник

Вік: 39
Дописи: 165
Подяки і симпатії повідомлень
Дякую (Поставлено): 150
Дякую (Получено): 21
Флуда (Поставлено): 0
Флуда (Получено): 0
Житомирська обл.
Мій ресівер: Dreambox500s,U2C+Maxi,Alphabox X4 HD
Надіслати повідомлення для drachuk1979 на ICQ Надіслати повідомлення для drachuk1979 на Skype
Типово

Добро дня всім !!! Допоможіть ,будь-ласка, у вирішенні проблеми :
Підключив ресивер GI HD SLIM2M до телевізора кінескопного BRAVIS CRT-2118UX . При налаштуванні чи операції з кнопками пульта, телевізор реагує на пульт від ресивера та заходить в "розширені налаштування". Користувач телевізором - жінка 82 роки....... Вчора поставив тарілку, а сьогодні передзвонили, що необхідно налаштувати , так як дуже звузився екран. При вході в "супер меню" телевізора, я, методом "проб в сліпу" налаштував та розширив екран.... але потім ,якогось біса мене понесло в інший пункт налаштувань.... і картинка "побігла" , типу того як не налаштована "кадрова розгортка" тільки не по вертикалі а по горизонталі......
Можливо хтось знає, чи можна такі телевізори "скинути на заводські налаштування" ??? і як ??? Або як правильно налаштувати?:, так як в меню телевізора дуже багато пунктів налаштувань - OPT , RCUT, GCUT , BCUT, GDRV, BDRV , SCNT, CNTN. ST3, ST4, ASSH та багато інших........ Дякую.....
Старий 09.09.2018, 18:41   #2752
niklajj
Новачок

Дописи: 27
Дякую (Поставлено): 50
Дякую (Получено): 23
Ukraine
Типово

Цитата:
Допис від drachuk1979 Переглянути допис
Добро дня всім !!! Допоможіть ,будь-ласка, у вирішенні проблеми :
Підключив ресивер GI HD SLIM2M до телевізора кінескопного BRAVIS CRT-2118UX . При налаштуванні чи операції з кнопками пульта, телевізор реагує на пульт від ресивера та заходить в "розширені налаштування". Користувач телевізором - жінка 82 роки....... Вчора поставив тарілку, а сьогодні передзвонили, що необхідно налаштувати , так як дуже звузився екран. При вході в "супер меню" телевізора, я, методом "проб в сліпу" налаштував та розширив екран.... але потім ,якогось біса мене понесло в інший пункт налаштувань.... і картинка "побігла" , типу того як не налаштована "кадрова розгортка" тільки не по вертикалі а по горизонталі......
Можливо хтось знає, чи можна такі телевізори "скинути на заводські налаштування" ??? і як ??? Або як правильно налаштувати?:, так як в меню телевізора дуже багато пунктів налаштувань - OPT , RCUT, GCUT , BCUT, GDRV, BDRV , SCNT, CNTN. ST3, ST4, ASSH та багато інших........ Дякую.....
О шановний та ви в сервісний режим попали
Якщо щось наклацали в сервісі ,тоді саме краще найти рідну прошивку і прошити память, але це вже до телемайстра.
niklajj зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.09.2018, 19:38   #2753
drachuk1979
Учасник

Вік: 39
Дописи: 165
Дякую (Поставлено): 150
Дякую (Получено): 21
Житомирська обл.
Мій ресівер: Dreambox500s,U2C+Maxi,Alphabox X4 HD
Надіслати повідомлення для drachuk1979 на ICQ Надіслати повідомлення для drachuk1979 на Skype
Типово

Цитата:
Допис від niklajj Переглянути допис
О шановний та ви в сервісний режим попали
Якщо щось наклацали в сервісі ,тоді саме краще найти рідну прошивку і прошити память, але це вже до телемайстра.
Так.... з паяльником - не дружу на 100 %.....Телевізора прошити не зможу...., але "прошити" та налаштувати "глобіка4100" зможу, а також деякі інші тюнери (до Е1, та Е2), чи як знавці кажуть "ресивери"......Встановленням Сат ТВ - займаюсь заради розваги вже близько 10 років.... Вибачайте "супермайстри" - але "дракона" для бабусь - ставлю майже безкоштовно......(хоббі)....і налаштовую канали безкоштовно..... так як брати кошти за налаштування одного каналу - 50 грн., думаю трохи забагато....Я розумію , що всі хочуть заробити , але дерти в три шкури ?????
.................................................. .................................................. .......
---Був один випадок : в одному селі ставив тарілку...,до мене підійшов мужик та запитав , чи зможу налаштувати "К1" та "К2" (це було 02.08.2018р.), я погодився....,коли я до нього прийшов , був настільки здивований...., що Вам не передати...., у нього на "драконі" працювало близько 30 каналів. "Хазяїн" розповів, що до нього приходить """"Майстер!!!!"""" та налаштовує канали один раз в місяць!!!! та бере 100 грн. за роботу.....(налаштовує 2-3 канали за раз).... І як Вам таке....????
.................................................. .................................................. ...
.....Майстра для прошивки ТВ (якого я "збив налаштування") , я знайшов..... і сам оплачу його послуги...., так як це моя провина......

Сильно не критикуйте та не "пинайте" за сказане, але тарілки ставлю якісно (всі заявлені канали працюють)... претензій від клієнтів не маю....(ну, маже не маю)......

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 03:21.

vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум