SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Основні категорії форуму > Новини,українські телевізійні канали,DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення > Транспондери

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 15.12.2009, 18:35   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Exclamation Технічні новини телеканалів.

Тут пишемо тільки технічні новини телеканалів! (Без обговорень!)

Востаннє редагував savsav: 19.01.2012 о 12:54.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2010, 17:02   #211
SLAVASAM
Передовик
 
Аватар для SLAVASAM
 
Реєстрація: 13.03.2010
Дописи: 1.433

Типово

Борець Олександр Ємельяненко буде судитися з НТВ
Відомий боєць без правил Олександр Ємельяненко подає до суду на телеканал НТВ. У програмі «Російські сенсації» його назвали націоналістом.

Як стверджує сам спортсмен, на вашому сайті, до рухів подібного толку він ніякого відношення не має, і всі висловлювання на його адресу - чистої води наклеп.

«Я хочу заявити, що не підтримую і не поділяє поглядів ніяких політичних екстремістських течій, і сподіваюся, що мене перестануть до них зараховувати, особливо у спробах збільшити власні рейтинги.А щодо недобросовісної компіляції матеріалів каналом НТВ я бачу для себе єдиний вихід - з'ясовувати наші стосунки в суді за позовом про захист моєї честі та гідності », - заявляє Ємельяненко.

У той же час Олександр не заперечує свого знайомства з ватажком російського екстремістського руху Романом Зенцовим. Однак, за словами спортсмена, він не поділяє його політичні погляди.

«Так, я знайомий з Романом, але я ні в якій мірі не підтримую його поглядів і політичних переконань.Я ніколи не брав участі в його екстремістських акціях. У мене є діти. Я хочу, щоб вони росли в демократичній країні, позбавленої національних, релігійних та інших забобонів!І я хочу, щоб мене припинили звинувачувати в тому, чого я не робив, особливо з метою збільшення рейтингів », - повідомляє Ємельяненко.

Нагадаємо, що програма «Російські сенсації», у якій йшла мова про Олександра Емельяненко, вийшла в ефір на телеканалі НТВ у суботу, 20 березня 2010 року.
Весна: Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
SLAVASAM зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2010, 18:15   #212
SLAVASAM
Передовик
 
Аватар для SLAVASAM
 
Реєстрація: 13.03.2010
Дописи: 1.433

Типово

Українську пісню зняли з "Євробачення"

Пісню української співачки Альоші під назвою "To Be Free", з якою виконавиця виграла відбірковий тур "Євробачення", визнали "не задовольняє вимогам Європейського мовного союзу", повідомляє "Кореспондент.net "з посиланням на прес-службу Національної телекомпанії України (НТКУ).

Факт невідповідності був встановлений після аналізу композиції, проведеного юристами та представниками НТКУ. Після переговорів з виконавчим директором "Євробачення" Сванте Стокселіусом було ухвалено рішення змінити пісню.В даний час журі відбіркового туру прослуховує пісні, з яких їм належить вибрати одну, з якою Альоша представлятиме Україну. Завершити вибір планується не пізніше 26 березня 2010 року.

Інформація про те, що пісня може не відповідати вимогам Європейського мовного союзу або навіть бути плагіатом, з'явилася в інтернеті майже відразу після завершення відбіркового туру.Зокрема, повідомлялося, що композиція дуже нагадує "Knock Me Out" у виконанні Лінди Перрі та Grace Slick з фільму "Ворон: Місто ангелів" 1996 року.

Це не перший скандал, яким супроводжується український відбір на "Євробачення".Спочатку, 29 грудня 2009, Національна телекомпанія України обрала Василя Лазаровича на роль учасника пісенного конкурсу.Той факт, що переможець був оголошений без глядацького голосування, викликав невдоволення багатьох діячів шоу-бізнесу, у результаті чого було прийнято рішення провести відкритий конкурс.

"Євробачення-2010" пройде в Осло з 25 травня по 29 травня 2010 року.Росію на цьому конкурсі представлятиме Петро наявності з композицією "Lost And Forgotten". Лента.Ру вела онлайн-трансляцію відбіркового туру, в ході якого професійне журі та глядачі обрали представника Росії з 25 артистів і колективів.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
SLAVASAM зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2010, 18:54   #213
SLAVASAM
Передовик
 
Аватар для SLAVASAM
 
Реєстрація: 13.03.2010
Дописи: 1.433

Типово

Обов'язковий пакет цифрового телебачення може розшириться
Міністерство зв'язку і масових комунікацій (Мінкомзв'язку) РФ не виключає розширення списку каналів мультиплексів (пакет обов'язкових телерадіоканалів цифрової мережі наземного ефірного мовлення),повідомив директор департаменту цифрового телебачення і використання нових технологій у засобах масових комунікацій Мінкомзв'язку Віталій Стицько.

За його словами, зараз визначено, що в перший, другий і третій мультиплекси будуть входити по вісім каналів, повідомляє ІА "Росбалт".

"Ми розуміємо, що технічно можемо помістити більше число каналів.Але на першому етапі, коли потрібно відпрацювати цілий ряд технічних питань і при цьому забезпечити дуже високу якість, ми зупинилися на восьми каналах ", - пояснив чиновник.

Надалі, відзначив Стицько, в мультиплекси можуть бути включені додаткові канали."Може бути кілька (каналів), але не багато, зовсім не багато", - повідомив він, підкресливши, що перш за все необхідно забезпечити якість мовлення.

Як нагадує РБК, прем'єр-міністр Володимир Путін підписав на початку грудня 2009 федеральну цільову програму (ФЦП) "Розвиток телерадіомовлення в РФ на 2009-2015 рр..". Загальний обсяг фінансування програми складе 122445 млн рублів.У перелік телеканалів першого мультиплексу входять "Перший", "Росія", "Вести +", "Культура", "Спорт", "НТВ", "П'ятий канал" і дитячий канал, який буде скомбінований з програм Першого каналу і ВДТРК (" Бібігон "і" Теленяня ").Перелік радіоканалів цифрового мовлення - "Радіо Росії", "Маяк" і "Вести FM".
Джерело: Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
SLAVASAM зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2010, 18:57   #214
SLAVASAM
Передовик
 
Аватар для SLAVASAM
 
Реєстрація: 13.03.2010
Дописи: 1.433

Типово

OCEAN-TV почав зйомки власних ток-шоу.
«Підводний клуб» - Загальнонаціональний супутниковий телеканал OCEAN-TV почав зйомки власних ток-шоу.

Щотижневі програми «Підводний клуб» - це цікаві і захоплюючі бесіди про все найцікавіше, що відбувається в підводному світі, це дивовижні історії з життя дайверів, несподівані відкриття і приголомшливі сюжети.

- За два роки роботи OCEAN-TV став майданчиком, яке притягує цікавих людей з усього світу: дайверів, яхтсменів, кайтбордістов і багатьох інших, - говорить Андрій Подколзін, генеральний директор телеканалу.- І ми вирішили, що ток-шоу - це найкраще місце зустрічі для тих, кому є, що розповісти телеглядачам. Надалі теми ток-шоу будуть розширюватися і об'єднають всіх любителів водних просторів.

У компанії з легендарними мандрівниками, відчайдушними спортсменами і просто дуже захопленими людьми, телеглядачі відкриють для себе незвідані грані водного простору, дізнаються про все нерозгаданою, що зберігає у собі Океан, пізнають таємницю стосунків між людиною і морською стихією.


Ведучі програми Михайло Сафонов і Дмитро Орлов.
Дивіться ток-шоу «Підводний клуб» щосуботи на телеканалі OCEAN-TV
Джерело: Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
SLAVASAM зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2010, 19:44   #215
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

Кінець роботи SCT на картах Viaccess PC2.6

Мовник еротичного пакету SCT / Satisfaction 8, який включає 8 хардкор каналів з супутника Hot Bird 8 (13.0 ° E), через розгул піратства відключив систему кодування Viaccess PC2.6, і таким чином відключив і власників законно придбаних карт. Всі клієнти, які втратили доступ, швидше за все, незабаром отримають можливість обміняти картки або отримати компенсацію, але тільки якщо картка придбана у законних торговців. Проблеми не поширюються на карти Irdeto 2.
Карти Viaccess PC4.0 з'явилися на ринку з початку березня 2010, хто купив цю картку, після цієї дати - це не остання версія. Ті, хто купив старі карти Viaccess PC2.6-необхідно замінити на Viaccess PC4.0. Для уникнення непорозумінь, покупки краще здійснювати у великих продавців,-хто давно працює на ринку.
Параметри прийому каналів SCT:
Hot Bird 8 (13,0 ° E)
tp. 50
Частота: 11,727 ГГц
Поляризація: V (вертикаль)
SR: 27500
FEC: 3 / 4
DVB-S
wizardfox.net
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2010, 19:52   #216
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

Клієнти Elion залишилися без головних російських телеканалів

У п'ятницю ввечері в будинках клієнтів цифрового телебачення фірми Elion припинилася трансляція програм Першого Балтійського каналу і РТР Планета.
У суботу о 6 годині ранку екрани знову загорілися, але йшов якийсь інший перший канал - той, який зазвичай показують у "надзвичайно далекому" зарубіжжі. У таку рань йшла передача "Поле чудес", а реклама пропонувала послуги різних фірм в Німеччині. Все, що йшло по першому каналу аж до неділі, не відповідало за часом програмі. Та й на РТР були зміни.
Так тривало до недільного вечора. Потім пропала трансляція і "неправильних" каналів.
Ближче до ночі в неділю з'явилося оголошення, що повідомляє, що у фірми Elion виникли технічні проблеми і вона приймає заходів до усунення неполадок.
Таким чином, у понеділок вранці у клієнтів Elion була відсутня можливість подивитися Новини Естонії по Першому Балтійського каналу.
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2010, 19:54   #217
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

Тепер ОТВ бачить весь світ

У "Громадського телебачення Примор'я" з'явився свій інформаційний ресурс.
Всі новини Приморського краю, а також сюжети програм ОТВ тепер можна побачити на новому сайті телекомпанії - Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! .

«Телевізор у будь-якому місці у зручний для вас час - ось наш девіз. Можливість побачити новина в будь-якій точці світу, а не тільки її прочитати - головна відмінність сайту «Громадського телебачення Примор'я» від інших Інтернет-ресурсів новинного формату в Примор'я », - повідомив Михайло Полусмак, генеральний директор ОТБ.

Формат сайту Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! передбачає інтерактивне спілкування між глядачем і телеканалом. У кожної програми незабаром з'явиться власний розділ, що дозволить глядачеві висловлювати свої побажання, як зробити канал цікавіше і краще.
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2010, 20:09   #218
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

З супутника Sirius мовитимуть до 8 білоруських каналів

Петро Станкевич: Можливо, у майбутньому із супутника Sirius віщатимуть до 8 білоруських каналів.

Всі ми частіше або рідше дивимося телевізор. Хтось віддає перевагу інформаційні телеканали, хтось фільмові або розважальні, а хтось пізнавальні. У будь-якому випадку чим більший вибір, тим краще.

Сьогодні ми розмовляємо з Петром Станкевичем, директором компанії «БЕЛВІАСАТ». Компанії, що є виключним правовласником ретрансляції телеканалів групи «VIASAT» в Білорусі (TV1000, Explorer, History, Sport та ін.) А також засновником і виробником білоруського телеканалу «+ TV».

- У якому році з'явилася компанія «Белвіасат»?

- Компанія «БЕЛВІАСАТ» з'явилася в кінці 2004 року і з січня 2005 року розпочала оперативно працювати на ринку контенту платного телебачення в кабельних мережах Білорусі.

- Які телеканали серед фільмові, пізнавальних або спортивних користуються великим попитом у глядачів, а які - меншою?

- У кожного телеканалу своя аудиторія і, я б сказав, свій глядач, що відрізняється за освітою, за рівнем життя. Але якщо все ж узагальнити, то в першу чергу глядачами запитані фільмові телеканали. Особливо хороші рейтинги мають телеканали «TV1000 Action», «ТВ1000 Русское Кино» і, звичайно ж, класичний «TV1000». Далі йдуть спортивні та пізнавальні канали: «Viasat Sport», «Viasat History», «Viasat Explorer». Тут часто рейтинг каналу залежить від сезону, наявності тієї чи іншої спортивної трансляції або циклу програм.

- Скільки на сьогодні операторів в Білорусі (можна у відсотковому співвідношенні) транслюють Ваші телеканали?

- З 136 операторів КТБ (реально працює близько 116 операторів) ми маємо договори на трансляцію наших телеканалів з 84 операторами.

- Чому деякі оператори не хочуть транслювати телеканали «VIASAT», незважаючи на те, що вони користуються чималим попитом у глядачів?

- Я б поставив запитання по-іншому: «Чому компанія« Белвіасат »не працює з деякими операторами? Ми не працюємо з тими, хто нас дурить за кількістю абонентів, хто не платить вчасно, хто не виконує умови договору. Ось з такими «чудо-операторами» ми не працюємо і не будемо працювати. Кабельне телебачення - це бізнес. А будь-який бізнес - це вулиця з двостороннім рухом. І обом сторонам має бути вигідно. А той, хто занижує звіти по абонентам, той, м'яко кажучи, займається розкраданням. Зі своїх абонентів (телеглядачів) ці оператори вчасно і акуратно збирають гроші і, якщо що, то й відключають від послуги кабельного ТБ. Так чому у взаємовідносини з правовласниками з'являються певні «робінгудовскіе» нотки: відняти у багатого і віддати бідному? Адже все одно бідному нічого не віддають. На ньому заробляють по повній програмі на трансляції якісних і популярних телеканалів. Я вважаю, все має бути чесно і взаємовигідно.

- Як Ви оцінюєте ринок платного телебачення в Білорусі в цілому? Скільки всього домогосподарств користуються послугами платного ТВ (кабельного, ефірного, IPTV)?

- Тут є різні і часто суперечливі оцінки ринку. Якщо дивитися за звітами операторів кабельного ТБ, то він менше мільйона квартир, якщо за перевірочним даними і реальному сектору кабельного ТВ - то наша оцінка на рівні від 1,5 до 1,8 мільйона квартир. Що стосується населення, яке дивиться ефірне ТБ, то тут є точні дані Мінзв'язку і БРТПЦ. Ми не працюємо в секторі ефірного ТБ і не займалися своєю оцінкою даного сегменту ринку.

- У порівнянні з країнами-сусідами (Україна, Росія, Польща, Литва ...) ми сильно відстаємо на Ваш погляд?

- У розвитку кабельного ТБ? Ні, не згоден. Кабельні мережі білоруських операторів не гірше, ніж у наших сусідів. За проникненню - можливо. У Польщі та Литві закабеліровані навіть села. А в Росії є цілі міста, де немає кабельних мереж. Так що скрізь своя картина.

Ось в області DTH (супутникових платформ) ми реально відстаємо. У Росії вже працює НТВ +, «Триколор», «Радуга ТВ», «Платформа HD», «Viva» (колишній «Оріон Експрес») та інші оператори. У Прибалтиці по одній платформі «VIASAT». В Україні вже чотири платформи: «НТВ + Україна», «Поверхность +», «Vision» і нова «MyTV». У Польщі - три. І тільки у нас нічого подібного немає. От і доводиться «щасливим» білоруським власникам супутникових систем оплачувати «сірі» схеми за прийом платформи суміжних країн. А за оцінками експертів - індивідуальних установок в Білорусі вже понад півмільйона.

- Як позначилася криза на галузі платного ТБ у світі в цілому і в Білорусі зокрема? За оцінками «J-son & Partners Consulting», абонентська база користувачів послуг платного ТБ у Росії виріс більш ніж на 15% за рік. А як у нас?

- У нас щорічний приріст бази абонентів кабельного ТБ десь на рівні 5-7%, і це нормально. Ось приріст нової послуги IPTV від «Белтелекому» склав за 2009 рік десятки разів. І це наслідок правильної маркетингової політики, грамотних пакетів і розумного рівня цін. І в 2010 році кількість передплатників IPTV у «Белтелекому» буде, я думаю, тільки рости.

- Нещодавно компанія «БЕЛВІАСАТ» почала продавати рекламний час на деяких телеканалах (TV1000, Explorer, History). Це теж відгомін кризи? Абонентів це не буде дратувати?

- Ні, продаж рекламного часу - це не відлуння кризи. Це ще Докризова поетапна стратегія, яка втілюється в життя. Рекламні блоки стоять між фільмами і не будуть нікого дратувати. Адже у наших конкурентів реклама йде вже по три-чотири роки і ні в кого не викликала відторгнення.

- Як Ви вважаєте, коли більшість операторів перейде на цифрове мовлення? І ще більш цікаво, коли, нарешті, в Білорусі буде користуватися попитом HDTV (телебачення високої чіткості)?

- Перехід на «цифру» неминучий. Питання «Коли»? Зараз перехід на цифрове мовлення, особливо в КТВ, не потрібен нікому: ані каналам, ані абонентам, ні операторам. Я вважаю, що краще трохи почекати. Ще мало абонентських телевізорів, готових приймати «цифру», SetTopBox'и ще дороги і не ідеальні. Аналогові кабельні мережі - основний годувальник оператора КТБ. Треба почекати. Час працює на нас. Технології розвиваються, обладнання дешевшає. Навіщо закуповувати сьогодні дорого те, що завтра буде несучасним, а аналоги будуть більш просунуті і дешеві? Скільки відсотків населення готове дивитися «цифру»? Як показує досвід білоруських операторів КТБ, вже впровадили цифрове мовлення - не більше 8-10%. А скільки зроблено вкладень?

З HDTV все ще гірше. Як показали опитування і практика - не більше 3% передплатників, кабельних абонентів, готові стати користувачами даної послуги. Ті багаті люди, які мають HDTV-телевізори, вже давно користуються HDTV платформою із супутника.

- Які плани у компанії «VIASAT» на 2010 рік? Чи з'являться найближчим часом нові телеканали?

- Так, до літа на платформі «VIASAT» для трансляції в кабельних мережах Білорусі з'являться два нових каналу. Це власний «віасатовскій» продукт - телеканал про фауну і флору «NATURE» (ПРИРОДА) та спільний проект з німецькою компанією «Da Vinci Media GmbH» - новий пізнавальний канал «DA Vinci». Я впевнений, що ці канали будуть затребувані телеглядачами і гідно поповнять лінійку «віасатовскіх» телеканалів в білоруських кабельних мережах.

- Розкажіть нам докладніше про проект телеканалу «+ TV».

- Сімейний розважальний телеканал «+ TV» - це абсолютно унікальний білоруський телевізійний проект, який створений для нашого улюбленого телеглядача і орієнтований на всіх членів сім'ї. Наш слоган: «+ TV» - твоє сімейне телебачення ». Ми впевнені в успіху нашого телеканалу. Кожен член родини від піонера до пенсіонера зможе знайти і полюбити фільми, програми, серіали на свій смак.

- Чи багато було труднощів при створенні та запуску цілого телеканалу?

- Тому що ця справа була для нас абсолютно нова - створити перший приватний білоруський супутниковий телеканал, що транслює свій продукт на супутник з Білорусі, довелося багато чого зробити вперше. А все, що робиться вперше, сприймається неоднозначно. На весь старт від задуму до мовлення пішло 2,5 роки! Тестове мовлення ми почали 9 червня 2009, а на постійне регулярне мовлення перейшли 12 січня 2010.

Створена унікальна для Білорусі технічна платформа, яка дозволяє мовити до 8-10 телеканалів на супутник, зібрана професійна команда, що працює в єдиному пориві. Ми впевнені, що можемо зробити, і зробимо багато чого для популяризації нашої країни у світовому медіа просторі. І величезне спасибі людям, які допомогли відбутися даному проекту: співробітникам Міністерства інформації, Міністерства зв'язку та інформатизації, РУП «Белтелеком». Без їхньої підтримки, добрих слів і допомоги даний проект просто міг би не відбутися. Іноді у мене просто опускалися руки ...

- Чому було обрано супутник «Sirius» для трансляції «+ TV»?

- Цей супутник дуже зручний по своєму розташуванню для прийому до Білорусі, і вже сьогодні на нього зорієнтовано більше 300000 індивідуальних антен і кожен кабельний оператор. У нього є зарезервована під наш «білоруський промінь» транспондерні ємність і дуже хороша енергетика. У самий найближчий час ми плануємо «підняти» новий білоруський дитячий телеканал поруч з нашим «плюсиком». А в майбутньому, при позитивному розвитку подій, з даного транспондера віщатимуть до 8 білоруських телевізійних каналів.

- Чим будете відрізнятися від конкурентів? Чим здивуєте глядачів?

- Сподіваємося, що від конкурентів будемо відрізнятися тим, що зможемо представити збалансовану програму телепередач, цікаві програми власного виробництва і постараємося бути першим телеканалом в республіці, де будуть повністю втілені принципи соціально відповідального телебачення.

- Чи буде «+ TV» з часом доступний у цифровому ефірному безкоштовному пакеті (DVB-T)?

- Ми будемо працювати над цим питанням. Але поки що через високу вартість за цією послугою і наших високих витрат за проектом ми не плануємо DVB-T мовлення.

- Дякую за інтерв'ю!

- Спасибі Вам! Приємних Вам і Вашим читачам переглядів нашого телеканалу.
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2010, 10:35   #219
SLAVASAM
Передовик
 
Аватар для SLAVASAM
 
Реєстрація: 13.03.2010
Дописи: 1.433

Типово

Транспордер на 13E для Orange ... французького?

Після довгої перерви активований tp. 80 (12,303 GHz, pol. V) на супутнику Hot Bird 8 (13,0 ° E), який з 5 січня, після відходу з нього пакету RTV Slovenija, був відключений.На даний момент прописуються дві нових каналу без назви, але з EPG, в кодуванні Viaccess PC 3.0. Неофіційно очікувалося поява на даному транспордере польського оператора Orange / TP, який оголосив про початок мовлення у високому розширенні. На транспордере виявився Orange, але ... французька.
Технічні параметри:
Hot Bird 8 (13,0 ° E)
tp. 80 (12,303 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 2 / 3; DVB-S2/8PSK)
ID: (немає)
PID V: 111
PID A: 112 (французька), 113 (англійська)
PID PCR: 111
SID: 17551
PID PMT: 110
Кодування: Viaccess PC 3.0 (032920 - Orange France)

ID: (немає)
PID V: 121
PID A: 122 (французька), 123 (англійська)
PID PCR: 121
SID: 17552
PID PMT: 120
Кодування: Viaccess PC 3.0 (032920 - Orange France)
За даними EPG зрозуміло, що канали: M6, а інший-M6 Music Hits.
wizardfox.і
SLAVASAM зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2010, 10:37   #220
SLAVASAM
Передовик
 
Аватар для SLAVASAM
 
Реєстрація: 13.03.2010
Дописи: 1.433

Типово

Кабмін України підім'яв під себе ТБ


Кабмін на чолі з М. Азаровим взяв на себе функції з управління НТКУ.

«Встановити, що функції з управління Національною телекомпанією України здійснює Кабінет міністрів України», - говориться в постанові уряду.

Також уряд доручив Міністерству фінансів і Державному комітету телебачення і радіомовлення під час доопрацювання проекту закону України про держбюджет України на 2010 р.і складання проектів державного бюджету України на наступні роки передбачати кошти для забезпечення діяльності Національної телекомпанії України.

Кабмін також ухвалив, що відтепер керівництво діяльністю телекомпанії здійснює її генеральний директор, який призначається на посаду і звільняється з посади Кабінетом міністрів України. Раніше керівництво телекомпанії здійснював президент НТКУ.

Нагадаємо, 17 березня ц.р.президентом НТКУ був призначений Єгор Бенкендорф.15 березня ц.р. написав заяву про відставку президент НТКУ Василь Ілащук. Разом з президентом НТКУ заяви про звільнення написали перший віце-президент НТКУ Михайло Кобля, віце-президент НТКУ Андрій Чернюк, радник президента НТКУ Тарас Ткаченко.

Варто зазначити, в квітні 2009 р.ВР не прийняла в цілому закон № 3140 "Про внесення змін до закону України« Про телебачення і радіомовлення », яким передбачалося,що керівництво НТКУ і Національної радіокомпанії України призначається на посаду і звільняється з посади Верховною Радою за пропозицією не менш як однієї третини народних депутатів.Згідно з діючою редакцією закону, керівництво цих компаній призначається на посаду і звільняється з посади Президентом України за пропозицією парламенту.


БК-Украинa
SLAVASAM зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Globo / Orton X80 PVR, X80 / X80RF, X80 HDmi MPEG 2 / DVB-S Опис. Технічні характер Zinge Globo (Orton) X80 6 04.01.2019 21:01
Анонси телеканалів woods1007 Транспондери 535 21.10.2017 21:29
Технічні характеристики ресівера Samsung 9500 EM Via sat-prof Samsung 9500 1 29.09.2011 02:46


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 14:22.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум