SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки) > Ваші захоплення

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 25.09.2010, 22:37   #1
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово Ловись рибко, мала і велика!!!(все, що стосується риболовлі.)

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Усе, що стосується риболовлі. Розповіді, поради, відео, фото і т.д. Як зловити рибу своєї мрії (короп, сом, щука, синій кит тощо), розповідаємо, коментуємо, ділимось враженнями.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 20.10.2013 о 22:50.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.10.2011, 13:39   #481
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У раціоні японців вугор займає особливе місце, в Японії навіть існують спеціальні вугрові дні. Оскільки страви з вугря відносяться до розряду дорогих, частіше ними пригощають гостей. Дарунок страви з вугря може гідно замінити пляшку хорошого вина.

Смакові якості і корисні властивості м'яса вугря були відомі ще тисячоліття до наших днів. Він не є дивовижним продуктом, хоча мало хто знає про корисні якості вугря, в основному його вживають за смакові якості, проте, вугор — містить багато вітамінів і інших корисних речовин.

У японській медицині вугор по праву вважається лікувальною і корисною для здоров'я стравою, особливо для чоловіків, оскільки речовини, що містяться в ньому, сприятливо впливають на чоловіче здоров'я. Також вугор є джерелом вітамінів А і Е, що перешкоджає захворюванням очей і огрубінню шкіри. М'ясо вугря можна використовувати для приготування суші, ролів, салатів. Виняткові смакові якості вугря розкриваються також при приготуванні супів. У спекотну погоду японці люблять їсти, так званий, шашлик з вугря. Також окремо від м'яса вугря їдять його печінку або роблять з неї супи.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.10.2011, 15:47   #482
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Дві подруги базікають на вечірці. Одна інший:
- Бачиш, там мій чоловік щось розповідає приятелям і широко розводить руки. Так ось - він розповідає про нашу риболовлю в заповіднику і, якщо він показує розмір риби, яку впіймав, то здорово перебільшує, а якщо розмір члена рибінспектора, з яким я залагоджувала питання, то здорово применшує.
------------------------------------------------------------------------------------
Зібрався мужик на риболовлю, а дружина кричить:

- Знаю я, як ти на рибалку ходиш! Знову в три години ночі приягнешся в дупль п'яний. Ти мені казки про рибалку не розповідай.

мужик:

- Що ти, що ти! Сказав, на рибалку, значить на риболовлю. Хочу рибалити.

Сказано - зроблено. На світанку мужик піднявся, зібрався, і поїхав. О третій годині ночі - стук у двері. Дружина встає і йде відчиняти. На порозі ледве стоїть мужик в дупль п'яний. Його каламутний погляд фокусується на дружині, він повільно піднімає вказівний палець:

- У-у-у, с-с-терва, накаркала!
------------------------------------------------------------------------------------
П'яні рибалки вночі зловили русалку. На ранок виявилося, що це сом, і всім стало соромно.
------------------------------------------------------------------------------------
Вчора була у нього вдома. Над ліжком висить каяк, всі стінки обвішані рушницями для підводного полювання. І що мене напружує найбільше, він мене постійної називає "рибкою" .
-------------------------------------------------------------------------------------
- Чим відрізняється зимовий рибалка від літнього?
- Та ж п'янь, тільки у валянках.Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 24.10.2011 о 15:51.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2011, 21:00   #483
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Риболовля під час дощу....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Кожен рибалка бажає гарно відпочити від дому і роботи на природі. А ще краще можна відпочити на любимій і довгоочікуваній риболовлі. При поїздці на рибалку, не варто лякатися дрібного дощу, вода з-за нього не стане каламутною, а клювання буде відмінним.

Так само якщо за прогнозом погоди обіцяють короткочасні сильні дощі, то бажано щоб у вас було де сховатися на цей період часу, це може бути машина, а ще краще мисливська хата, де можна затопити піч і попаритись.

Самі кращі і вдалі місця для риболовлі в дощовий день знаходяться по близу впадання струмків або річок в основну ріку, і де немає сильного вітру. За допомогою вудки потрібно знайти перепади глибин, тому що чим глибше, тим вода чистіша і риба на цих перепадах знаходить собі різну їжу і тим самим збирається в цих місцях. Вона не буде бачити що відбувається зверху через помутнілу воду.

Якщо вирушити на ставок, під час дощу, то треба насадити приманку побільше, тому що в ставку риба кидається на неї миттєво. На зарослому травою ставку слід часто міняти наживку, наприклад хліб на опариша або навпаки.

При уповільненому клюванні, потрібно збільшити габарити наживки, що б риба краще її могла розгледіти. Доведено досвідченими рибалками, що риболовля при дощі може обіцяти хороший улов. При дощі можна зловити не тільки маленьку рибу, але і в дощ бере риба великих розмірів, такі як сом або клень, линь і карась. Так що при дощі, можна сміливо збирати снасті й вирушати на риболовлю.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 20.01.2012 о 02:32.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2011, 23:58   #484
argonavt79
Передовик
 
Аватар для argonavt79
 
Реєстрація: 09.02.2011
Вік: 53
Дописи: 646

Типово

Як в'ялити рибу

В'яленою називають рибу спочатку підсолену, а потім пров'ялену на повітрі. Для в'ялення береться риба жирна або середньої жирності. Така риба під дією тепла і сонячних променів поступово зневоднюється, а в м'ясі риби відбуваються різні фізичні та біохімічні процеси, в результаті чого воно набуває своєрідного смаку. З особливо жирних риб після в'ялення виходять делікатесні продукти. В'ялена риба добре і довго зберігається. Її можна вживати в їжу без кулінарної обробки.

Розглянемо процес в'ялення риби на прикладі роботи над в'яленням вобли. Береться свіжа риба і нанизується за допомогою голки через очі на товсті нитки одна за одною від двох до десяти і більше штук. Кінці ниток пов'язують разом. Потім рибу солять зв'язками (чалка). Яку-небудь посуд спочатку заповнюють спеціально приготованим розсіл. Рибу, нанизану зв'язками, складають у цю посудину, а коли вона почне трохи підніматися з розсолу, її посипають сухою сіллю. Розподіл солі по рибі відбувається нерівномірно: на нижні шари солі треба менше, а на верхні - більше, ніж на середні. Зверху шари риби засипають полуторосантиметровим шаром солі. Цей спосіб засолу риби називається змішаним.

На такий посол йде солі приблизно 12-14% до ваги риби. Для просолювания дрібної риби потрібно дві доби, велика риба просолюється за п'ять-шість діб. У глибокому посуді рибу для кращого просолювания регулярно перемішують. При цьому нижні шари піднімаються вище, а верхні опускаються нижче. Якщо риба добре просолилася, то її спинка на дотик щільна, м'ясо набуває темно-сірий колір, а ікра стає жовтувато-червоного.

Посоленну рибу необхідно добре промити чистою водою, видаляючи з неї слиз і не розчинену сіль. Промиту таким чином рибу розвішують для провяливания на спеціальних палях на свіжому повітрі. Зв'язки риб на жердині краще розвісити так, щоб на кожну сторону жердини доводилося рівну кількість рибин. У відсутності спеціальних засувів для в'ялення, зв'язки риби можна розвішані і на мотузці, розтягнутої вздовж карниза будинку або між будь-якими досить стійкими опорами.

В'ялиться риба близько 2-3 тижнів, причому час провяливания залежить від величини рибин і від того, чи достатньо суха стоїть погода. Перед тим як знімати рибу, необхідно перевірити її готовність. Вона визначається наступним чином. Розріжте рибку. Якщо спинка в неї всохла, м'ясо жорстке, рівного рожево-жовтого кольору, а ікра - оранжево-червона, то в'ялену рибу можна вважати готовою.

Так само можна пров'ялити тарань, плотву, карася, та інших риб. Цей же спосіб застосовується при вяляніі великої риби: щуки, судака, ляща, сазана. Але великі рибини коштує випатрати і видалити з них нутрощі перед послом. Таку рибу нанизують на на одну в'язку 2-4 штуки, а рибок середнього розміру - не більше 6. Посол великої та середнього розміру риби займає 5-7 доби, а в'ялення таких рибин триває від 20 і більше діб.
__________________
Дякуйте Богу за прожитий день. За спожитий хліб, за здоров`я, і ласки які Він нам посилає.

Востаннє редагував argonavt79: 26.10.2011 о 01:31.
argonavt79 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.10.2011, 23:56   #485
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Британець зловив рекордного коропа....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Рибалка Амброуз Сміт з Британії встановив новий світовий рекорд. Йому вдалося зловити дзеркального коропа гігантських розмірів. Виловлена риба важила 45 кг.

Раніше рекордсменом вважався короп, що важив 42,6 кг. Щоб витягти з води коропа таких розмірів, рибалці знадобилося 20 хвилин.

Риба була спіймана в озері неподалік від міста Діжон у Франції.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.10.2011, 22:16   #486
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Рибина ціною більше як 55 000 доларів....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Звичайно за такі гроші Ви можете собі придбати розкішний автомобіль. Але якщо ви з тих людей, хто може витратити мільйон доларів на вудку або купити набір приманок за 22 тисячі евро, або екзотичну акваріумну рибку за 80000$ то ця новина саме для Вас.

Рибка довжиною 55 см і вагою 1,5 кг була доставлена ​​в магазин з Індонезії, де її і зловили. Це червона риба-дракон коштує всього $ 55,440. Вона продається в магазині «Chengdu» в провінції Китаю Сіхуан.

Відомо, що риба-дракон переважно має або жовте або сріблясте забарвлення, так що це, як бачите, неймовірно рідкісний і цінний екземпляр - луска в неї забарвлена ​​в рожевий і жовтогарячий кольор з проблисками фіолетового. Так, дійсно справжня знахідка для рибалки, і хоч як я люблю рибалку, все ж таки обрав би машину ...
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.10.2011, 15:11   #487
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Джером Уейд зловив Голіафа - рибу, яку бояться навіть крокодили....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Рибак на ім'я Джером Уейд зловив серйозну рибку - голіафа з сімейства окунеподібних. Вона вважається небезпечнішою ніж піранья завдяки своїм розмірам і гострим зубам. Ця риба настільки велика, що навіть нападає на крокодилів.

Особина, яка попалася Уейду важить 45 кг, а довжина її становить близько 2 метрів.

Тигрова риба Голіаф, відноситься до хижих видів риб вагою до 154 фунтів і довжиною до 5 футів, була показана у новій програмі Animal Planet - "Річкові чудовиська". Широко відома як істота зухвалого вигляду з гострими зубами, риба Голіаф є тільки одним прикладом з великого різноманіття видів риб, які водяться в річці Конго, і 80% з яких більше не зустрічаються ніде в світі.

"Риба-монстр" здатна плавати у бурхливих водах і легко може схопити менших за розміром риб, які не можуть плисти проти течії. Вона також здатна вловлювати низькочастотні вібрації, які випромінює її здобич.

Річка Конго є домом для 686 видів риб. Міжнародний фонд дикої природи документально підтвердив існування екзотичних риб, що мешкають в її водах. Тим не менш, деякі рибалки зловживають ловлею риби, або використовують способи, що приносять шкоду популяціям риб, такі як знищення рослинності по берегах річки за допомогою гербіцидів, застосування вибухових речовин і отрут. Це призвело до зменшення деяких видів риб, що, згідно з дослідженнями, проведеними Проектом з охорони та розвитку річки Конго (CREDP), загрожує різноманіттю підводного світу річки.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.10.2011, 21:50   #488
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

За щукою на малі річки.....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Багатьом рибалкам трофейна щука асоціюється з великими водоймами, як то озера, великі річки, водосховища, проте щуці достаньо будь-якої водойми, навіть невеликої річечки чи ставочка. Ця риба з легкістю адаптується до всіх умов. Щука є найбільш поширеним хижаком в наших водоймах, можливо, за виключенням окуня. Вона частенько потрапляє на снасті спінінгістів, як в якості основного улову так і в якості прилову (скажімо коли метою було спіймати окуня).

Полюючи на щуку, зараз я найчастіше вибираюсь на малі річки, що шириною не перевищують 15-20 метрів. Як правило, рибалки, що рибалять в таких водах це поплавочники. Тут рідко можна побачити спінінгістів, а дарма. Така риболовля дає багато позитивних емоцій та забезпечує можливість тісного контакту з дикою природою. Щоправда, щуки в таких водоймах найчастіше невеликі, і ловляться як правило без особливих проблем. Але, вже щоб зловити щуку більшу, потрібно докласти неабияких зусиль, і це ціле мистецтво.

Візьміть до уваги, що при ловлі в таких умовах необхідний маскуючий одяг, оскільки як правило спінігіст добре проглядається з усіх сторін. Також дуже важливим є безшумність руху.

Часто зустрічаюсь з думкою спінінгістів, що щука не дуже розумна. Згоден, але тільки по відношенню до невеликих екземплярів. Більші щуки полохливіші, що відповідно робить їх більш спортивними рибами.

Снасті для ловлі щуки на малих річках...

Водойми про які йдеться не дуже глибокі, тому я пропоную вудилище довжиною 210-240 см з тестом до 25 гр. Щодо котушки, то головне в ній - ідеальна намотка і гладкий хід. Моножилку чи шнур рекомендую вибирати з розрахунку, щоб розривне навантаження в них було в межах 7-10 кг. При чому, якщо Ви надаєте перевагу шнурові, то беріть призначений саме для спінінгу. Такий шнур характеризується меншим розтягуванням і більшою гнучкістю, що позитивно впливає на комфортність риболовлі. Така велика міцність (а значить і товщина) жилки, зумовлена тим, що в малих річках не бракує зацепів, і ми не можемо дати рибі забагато свободи, бо вона відразу заховається за підводними перешкодами. Приманка номер один - гума. Для мене найкращими є досить широкі, 8-сантиметрові, білі ріпери з чорною спинкою. Ефективними також є середні та великі твістери жовтого, білого, темночервоного і чорного кольорів. Інші приманки використовую вкрай рідко.

Чому гума?

Дуже часто трапляється так, що величина річки, велика кількість повалених дерев або недостатня глибина змушують нас до коротких але дуже точних закидувань. Гумові (силіконові) приманки дають нам можливість подавати їх на відповідній глибині, при одночасному збереженні їх роботи практично в будь-яких умовах.

Ріпери проводжу в повільному темпі, раз по раз пошарпуючи. Це приводить до того, що приманка завалюється на бік імітуючи поведінку хворої рибки. Тому важливо щоб в приманки були широкі, ясні боки які добре відбивають світло. Щука не витримує цього і мусить вдарити. Твістерами ловлю з обривів. Вони найкращі коли кидаємо недалеко і обловлюємо малу поверхню.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Тактика ловлі щуки на малих річках...

Досвід показую, що річкова щука ловиться на течії. Порівняно рідко ловив цю хижачку в заливах з майже стоячою водою, а найчастіше ловив її в місцях зіткнення основної течії з стоячою водою. Прекрасне місце для ловлі щуки де є рослинність на досить швидкій течії. Зазвичай там не глибоко. Щука яка стоїть в такій траві незвично агресивна. Можна сказати що це її їдальня, оскільки нерідко бувало, що щука в таких місцях, при промахах атакувала приманку по кілька раз протягом однієї проводки. Схованкою для щуки є також різного роду затоплені патики та гілки. Може бути навіть мілко, а риба залишається невидомою. До таких місць не потрібно підходити надто близько, а просто здалеку зробити кілька закидувань. Особливо добрі мілкі ділянки при вечірніх сутінках. Щука в сутінках відчуває себе безпечніше, вона виходить на мілководдя і чатує на дрібноту. Особливо часто це трапляється влітку, коли риба протягом жаркого дня менш активна. Саме в такий період на мілководді я і зловив свою найбільшу щуку на річці.

Чому варто ловити щуку на малих річках?

Проводячи час над невеликими, чистими річками маємо можливість пережити пригоди, що добре пам'ятатимуться. Емоції котрі з'являються під час споглядання атакуючої півметрової щуки є більшими ніж під час клювання метрової на водосховищі. Приблизно половина зловлених мною в малих річках щук брала на моїх очах, часто під самими ногами. Були також випадки, коли хижачка атакувала приманку вже після того як я її витягнув з води, вискакуючи при цьому на берег, ніби атакувала з півсекундним запізненням - зовсім незрозуміле та дивовижне явище, а скільки емоцій при цьому.

Невеликі річки криють в собі безліч інших дрібних сюрпризів. У будь-якому випадку варто спробувати, принаймі на початку сезону, адже вода в малих річках нагрівається швидше, і відповідно риба швидше стає активнішою.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 20.01.2012 о 02:34.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2011, 15:31   #489
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Ловля бичка......

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Ротан (в народі бичок) – невелика рибка (досягає в розмірі близько 15 см), що живе у водоймах з малим скупченням хижої риби. Ротан невибагливий до концентрації кисню у воді.

За своєю природою ротан – хижак, тому краще всього ловити його на рухомі приманки. Проте в цілому він всеїдний. У водоймах, де багато хижаків, ротан ховається під корчами, пнями, водними перешкодами – одним словом там, де можна сховатися. Ловити ротана можна цілий рік, за винятком середини зими (друга декада січня – лютий). У цей час він просто не клює.

Приманки, на які можна ловити ротана, надзвичайно різноманітні.

Зупинимося на деяких з них.

Черв’як. Безумовно, найпоширеніша приманка. Найчастіше при лові на хробака під час клювання ротан жадібно ковтає приманку. Особливо активно клює він у тих місцях, де приманка рухається (наприклад, у проточній воді). Досить цікавим виглядає зовнішнє спостереження за поведінкою ротана, коли він бачить хробака. Підбирається до приманки ця рибка дуже повільно, практично непомітно. Зовні це виглядає, як ніби ротан пливе виключно за інерцією. Проте, наблизившись до приманки, він робить різкий ривок і жадібно її заковтує.

Далі його поведінка може бути різною. Досить згадати, як на водоймі поводиться поплавець при клюванні ротана. Якщо поплавець різко пішов в сторону, це означає ротан почав рух. Найчастіше це буває у водоймах з проточною водою або у дрібних водоймах. Якщо ж поплавець після клювання залишається нерухомим, це зовсім не означає, що риба пішла. швидше за все, вона просто заковтнула приманку і залишається стояти на місці. Таке в поведінці ротана теж зустрічається досить часто.

Опариш. Одна з найпоширеніших приманок при лові ротана. Досвідченими рибалками відмічено, що ротан клює на опариша абсолютно різних розмірів. Інша справа, що на більш велику насадку трапляються крупніші екземпляри.

Спокусадарські приманки. Оскільки ротан за своєю природою хижак, то ловити його можна і на блешні, воблери, джиг-приманки і подібні їм речі.

Помічено, що найкраще ротан клює на нетонучі воблери. Особливо активне клювання на них в літню спеку, оскільки в цей час ротан любить знаходиться практично на поверхні води.

Ловля на мормишку. менш ефективна, ніж ловля на приманки. Однак у деяких водоймах відмічено, що на безнасадочну мормишку трапляються досить великі екземпляри.

Підводячи підсумок насадкам, слід зауважити, що в деяких водоймах України мешкає досить рідкісний вид ротана – королівський ротан. Він може досягати ваги більше одного кілограма. Спіймати королівського ротана – величезна удача для будь-якого рибалки. Проте спіймати його не так просто, тому що він любить ховатися в таких місцях, куди приманкою дістатися практично неможливий. Тут-то на зміну і приходять безнасадочні блешні. Адже на таку приманку можна дістатися практично до будь-якого потаємного місця.

Тепер варто поговорити про те, як повинна виглядати снасть при лові ротана. Особливістю вудилища, якщо воно призначене виключно для лову ротана, є те, що воно не повинно бути важким. погодьтеся, що важкоб вудкою складніше управляти, та й задоволення це точно не додасть. Довжина вудилища повинна бути якомога більше, оскільки дуже часто доводиться ловити ротана в місцях, зарослих травою, віконцях. Та й взагалі, довге вудлище дозволить обловлювати більш велику частину водойми. За амортизації вудилище має бути середньої жорсткості. Занадто м’яке вудилище створить додаткові труднощі при виведенні ротана, оскільки, незважаючи на незначний розмір. ця риба досить сильна і сильно опирається. Буде краще, якщо вудилище оснастити котушкою. Особливо зручна котушка при лові на проточних водоймах, тому що доведеться відпускати жилку для облову якомога більшої площі.

Що стосується волосіні, тут якихось особливих переваг немає. Ротан практично не звертає увагу на її товщину, тому можна використовувати будь-яку волосінь, але краще, якщо вона не буде плетеною, оскільки плетена жилка більш помітна у воді.

Оскільки ротан дуже часто любить заковтувати приманку, то краще не використовувати дрібні гачки. Ідеальним варіантом буде гачок середніх розмірів з довгою цівкою.

Що стосується техніки лову, то все залежить від того, на що ловимо. При лові на мормишку її слід опустити до дна, а потім повільно піднімати на 20 – 30 сантиметрів. При лові на поплавкову вудочку її варто іноді рухати(смикати), особливо в непротічних водоймах. Це створить імітацію руху приманки.

В цілому ж ротана можна ловити на все, що завгодно. особливо в тих водоймах, де немає іншої риби або її там мало. Причому в будь-якому випадку прикормку краще не використовувати. При підгодовуванні місця з великою кількістю ротана іншу рибу зловити практично неможливо.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 20.01.2012 о 02:36.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2011, 16:40   #490
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Японський рибалка виловив у морі 145 тисяч доларів

Рибалка виловив мішок з грішми, які, вочевидь, опинилися в морі після цунамі, та відніс його до місцевої адміністрації.
Днями в префектуру Івате на острові Хонсю японський рибалка приніс мішок, повний грошей.


У ньому виявилося 11 млн ієн (близько 145 тисяч доларів). Вочевидь, готівку змило в море цунамі, яке сталося в березні цього року і призвело до численних руйнувань в країні.

Мішок з грошима потрапив у сіті рибалки разом зі спійманої рибою. Після повернення з плавання чоловік недовго думаючи відніс знахідку до міської адміністрації. Однак там не змогли визначити, кому саме належить грошовий мішок.

"Ми хочемо повернути гроші їхньому власнику, тому якщо хтось згадає, звідки могла зникнути ця сума, обов'язково повідомте нам про це", - заявила міська влада.

За японськими законами, якщо протягом півроку ніхто не пред'явить свої права на гроші, то всі вони дістануться рибалці, що їх знайшов.

Загалом після руйнівного цунамі 11 березня на узбережжі Японії знайшли більше 12 мільйонів доларів. Значна частина цих коштів зберігалася в домашніх сейфах, тому власників понад 85% грошей встановили.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
все по sti5518 (з фото) sat-prof Ремонт тюнерів,JTAG відладка 4 03.07.2016 16:16
Все про ремонт ресиверів seriff Проф розділ 194 07.07.2014 14:35
Блискавка та все про неї! sat-prof Офтопік (теревеньки) 31 12.06.2014 12:42
Hivision HV-5000CI ER:07 і все. sos200 Тюнери, які не ввійшли в список 2 26.07.2010 18:45


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:20.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум