SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 28.08.2014, 03:56   #791
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

ОЛЕГ ЛЯШКО годину тому:

Цитата:
Президент Порошенко видає бажане за дійсне. З усією відповідальністю заявляю - ситуація на Східному фронті надзвичайно складна. Частини наших військових підрозділів на Донеччині і Луганщині потрапили в оточення і можуть з нього просто не вийти, якщо негайно не вжити заходів. У прагненні швидко підняти прапор над звільненим містами забули про те, що має бути надійний тил. Серйозна небезпека загрожує також Приазов'ю, де російські окупанти відкрили другий фронт. Маю підстави стверджувати, що міністр оборони і начальник Генштабу не реагують адекватно на ситуацію. Ні захисники Маріуполя, ні оточені добровольці в Іловайську так і не дочекалися, зокрема, підтримки авіації. Тому вважаю, що Президент має змінити міністра оборони і начальника Генштабу. Також вже зараз треба готуватися до осінньо-зимової військової кампанії проти російських окупантів. На генеральські посади треба призначати капітанів-майорів, які пройшли поле бою. Всю економіку треба перебудувати для потреб фронту; катастрофічно не вистачає важкої техніки, артилерії, авіації, засобів зв'язку і просто елементарного транспорту. Хоч влада цього і боїться, але треба максимально укомплектувати добровольчі батальйони, як найбільш боєздатні одиниці.
Ворог нам протистоїть сильний, але ми все одно його здолаємо. Слава Україні!
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.08.2014, 12:07   #792
felix
Учасник
 
Аватар для felix
 
Реєстрація: 17.04.2010
Дописи: 170

Типово

Українців закликають здати непотрібні CDMA-телефони для бійців у зоні АТО
ПриватБанк і оператор мобільного зв'язку PEOPLEnet запросили українців приєднатися до благодійної ініціативи та передати непотрібні CDMA-телефони українським воїнам в зоні АТО. ПриватБанк та PEOPLEnet ініціюють збір непотрібних телефонів До 1 вересня потрібно передати непотрібний CDMA-телефон у будь-які з 3 000 відділень Приватбанку по всій Україні. Про це повідомляє прес-служба "Приватбанку". Приймаються всі телефонні трубки, навіть з непрацюючим батареєю та без зарядного пристрою. Якщо апарати будуть здані з RUIM-картки або з прошитим номером в самому телефоні, договори на телекомунікаційні послуги будуть попередньо розірвані. PEOPLEnet встановлює на такі апарати безкоштовну зв'язок всередині своєї мережі і відправляє українським воїнам в зону АТО. Читайте також«ПриватБанк» спише штрафи за кредитами жителям Донецької та Луганської областей «Першими на заклик принести телефонні трубки відгукнулися співробітники банку, - йдеться в повідомленні прес-служби Приватбанку. - До закінчення акції планується зібрати понад 10 тис. апаратів тільки серед співробітників банку. Ми запрошуємо всіх бажаючих, у кого є непотрібні телефони, також взяти участь в акції». За два дні з початку акції оператор PEOPLEnet вже зібрав і передав військовим більше 2 000 телефонних апаратів з безкоштовним зв'язком. Крім переваги безкоштовного обслуговування, розмови всередині мережі стандарту CDMA менш схильні до зовнішнього втручання, т. к. CDMA-зв'язок має більш високий ступінь захисту порівняно зі зв'язком стандарту GSM.
felix зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.08.2014, 17:28   #793
bilich
Передовик
 
Аватар для bilich
 
Реєстрація: 12.11.2010
Вік: 54
Дописи: 539

Типово

Да... справи не веселі.
__________________
І форумчани мовили "Прийшов той якого ми чекали".
bilich зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.08.2014, 23:54   #794
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

ОЛЕГ ЛЯШКО щойно...

Цитата:
Прем’єр Яценюк повідомив, що відповідно до рішення РНБО уряд вносить до парламенту законопроект про скасування позаблокового статусу Української держави та про відновлення курсу України на членство в НАТО.
Я всіляко підтримую це рішення і вважаю його давно назрілим. Більше того, воно є запізнілим, його треба було приймати одразу після втечі Януковича з України. Саме за режиму Януковича було ухвалене зрадницьке рішення про відмову України від курсу на євроатлантичну інтеграцію, який здійснювали до нього всі Президенти України. Збройна агресія Росії проти України засвідчила згубність відмови від політики, орієнтованої на членство в НАТО. Звертаю увагу, що російська агресія відбулася в умовах саме позаблокового статуса України. Практика останніх 60 років засвідчила, що єдиною ефективною системою забезпечення безпеки є колективна система, така як Північноатлантичний альянс. Тому навіть ядерні держави, такі як Франція та Великобританія і навіть США, є членами НАТО. Якби Україна була членом НАТО, то Росія не напала би на нас.
Відновлення курсу на євроатлантичну інтеграцію відповідає очікуванням українського суспільства. А його політико-правовим підгрунтям є рішення Бухарестського саміту 2008 року про те, що двері НАТО відкриті й Україна в майбутньому стане членом Альянсу. Однак для реалізації цього курсу потрібні не тільки заяви уряду та рішення Верховної Ради про внесення відповідних змін до законодавства. Необхідний національний план досягнення цієї мети, зокрема реформування всього безпекового сектору України
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.08.2014, 16:53   #795
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

ОЛЕГ ЛЯШКО щойно
Цитата:
Путін заявив, що домовився з Порошенком про мирний вихід з кризи в Україні. Якщо це так, то вважаю, що наш Президент зобов'язаний поінформувати співгромадян про предмет цих домовленостей. Що отримує агресор?
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.08.2014, 17:09   #796
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

vinimm5, те що думає путін-скаже жириновский а коли говорить путін- брехливий пес відпочиває і заздрить "таланту"...
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.09.2014, 22:17   #797
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

АРСЕНІЙ ЯЦЕНЮК 4 години тому...

Цитата:
Звичайно, це не остаточне вирішення, але це величезний крок уперед. І Україна сьогодні може ствердити, що разом із нашими словацькими друзями та Єврокомісією ми зробили перший крок до диверсифікації енергопостачання та зменшення енергозалежності.
Моя відповідь президенту Путіну на його жорстку заяву щодо цього реверсного потоку: «Газ не має етикеток. Це просто газ. Якщо ми платимо кошти, то хтось транзитує газ і хтось його купує».
Україна ратифікувала Третій енергетичний пакет, Ми розпочали всеохопну реформу українського енергетичного сектору, щоб наблизити його до стандартів ЄС.
Як нам це вдалося? Моя відповідь: тому що ми – Україна і ЄС – були і є об’єднаними. Це найкращий рецепт для перемоги. І ми це зробили.
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.09.2014, 17:31   #798
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

Активісти і партія «Воля» вимагають від Жванії люстрації і чесних виборів

У середу, 3 вересня, під будівлею Комітетів Верховної Ради проходить мітинг партії «Воля» та Люстраційного комітету. Активісти вимагають внести закон «Про очищення влади» з внесеними правками до порядку денного парламенту для голосування 4 вересня.

Мітингувальники пікетують засідання Комітету з питань державного устрою та місцевого самоврядування, головою якого є Давид Жванія.

Активісти вимагають прийняти законопроект влади «очищення влади», і провести чесні парламентські вибори.

Також мітингувальники вимагають відкрити джерела доходів партій та кандидатів у народні депутати.

Вони тримають плакати з написами: «За чий рахунок передвиборний банкет?», «Прозорі тільки на словах» і скандують «Люстрацію!» і «Прозоре фінансування!».






Як відомо, 18 липня народні депутати Юрій Дерев'янко (позафракційний), Леонід Ємець, Віктор Чумак («Батьківщина») підписали в ході акції протесту під будівлею парламенту текст єдиного законопроекту про люстрацію, який запропонували прийняти Раді найближчим часом.

За словами народного депутата (позафракційний) Юрія Дерев'янка даний законопроект передбачає ретельну перевірку всіх чинних чиновників у владі на предмет їх чесності і некорумпованості, а його дія буде не одноразовою, а розтягнутою у часі.

12 і 14 серпня активісти партій «Воля», «Свобода» і Автомайдану збиралися під будівлею парламенту з вимогою прийняття законопроекту №4359а про люстрацію.

14 серпня народні депутати прийняли в першому читанні проект закону №4359а «Про очищення влади» (про люстрацію). За таке рішення проголосували 252 народних депутати.

Народний депутат України (позафракційний) Юрій Дерев'янко, голова робочої групи з доопрацювання законопроекту №4359а «Про очищення влади» (про люстрацію) вважає, що ця робоча група повинна доопрацювати документ, щоб він був прийнятий ВР ще до парламентських виборів.

Варто відзначити, 1 вересня відбулося засідання робочої групи з доопрацювання закону «Про очищення влади».
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.09.2014, 21:55   #799
argonavt79
Передовик
 
Аватар для argonavt79
 
Реєстрація: 09.02.2011
Вік: 53
Дописи: 646

Типово

Пісня пробирає до сліз.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Ніч опустилась на землю німа і густа.
В небі ні зірки, затягнуто хмарами небо.
Мамо, я вчора отримав із дому листа.
То листоноша приніс мені звістку від тебе.

Я прочитав його, мамо, чотири рази
І цілував його так, ніби то твої руки.
А дочитавши, не втримав скупої сльози,
Бо ще, насправді не звик до такої розлуки.

Мамо, я нині на варті до ранку стою.
Згадую руки твої і стривожені очі.
Мамо, я вчора хрестився у справжнім бою,
Але про це навіть думати нині не хочу.

Кулі свистіли і чорний клубочився дим,
І ворогів закривав від очей пелиною,
І наш земляк, що прикрив мене тілом своїм
В рідне село не повернеться більше зі мною.
Мамо…

Мамо, хто думати міг, що зруйнується світ,
Вишитий тихим добром і твоїми піснями.
Ворог повзе, як туман від поганих боліт,
Щоби чинити біду і наругу над нами.

Мамо, пробач, я загинути можу в бою.
Та захищатиму вас, доки вистачить сили.
Я не віддам ворогам Україну свою
Ту, для якої колись ти мене народила.

Я не віддам ворогам Україну свою
Ту, для якої колись ти мене народила.

Ось ще одна актуальна на сьогодні пісня хоча написана про січових стрільців першої світової війни.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Дякуйте Богу за прожитий день. За спожитий хліб, за здоров`я, і ласки які Він нам посилає.

Востаннє редагував argonavt79: 06.09.2014 о 22:18.
argonavt79 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.09.2014, 11:20   #800
bilich
Передовик
 
Аватар для bilich
 
Реєстрація: 12.11.2010
Вік: 54
Дописи: 539

Типово

МЗС: Україна може отримати статус особливого партнера поза НАТО

Україна розраховує отримати статус особливого партнера поза НАТО вже в листопаді.

Про це заявив речник МЗС Євген Перебийніс, повідомляє Укрінформ.

"Зараз в США передвиборчий період, тому найближчим часом засідань сенату, на яких могло б бути прийняте таке рішення (статус особливого партнера поза НАТО. - Ред.) остаточно, не очікується. Найближче - в листопаді. Ми розраховуємо, що в листопаді сенат зможе ухвалити таку резолюцію в цілому", - відзначив він.

За його словами, під час перебування президента Петра Порошенка у Вашингтоні комітет з питань закордонних справ сенату схвалив "надзвичайно важливу резолюцію, яка ще має бути проголосована усім сенатом, де йдеться про цілий ряд заходів: як додаткових санкцій проти Росії, так і про надання Україні статусу особливого партнера поза НАТО".

"Це питання остаточно не зняте з порядку денного. Тому що комітет сенату таке рішення прийняв. Ми чекаємо, що найближчими місяцями це рішення буде схвалене", - додав дипломат.
__________________
І форумчани мовили "Прийшов той якого ми чекали".
bilich зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А що Ви сьогодні робили?* sat-prof Офтопік (теревеньки) 73 06.11.2016 22:43
Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього вже сьогодні Igor1031 Офтопік (теревеньки) 0 07.02.2015 15:37
Сьогодні викопав... sat-prof Ваші захоплення 8 25.05.2014 10:36
MYtv (Україна) hmura Провайдери платного ТБ 1 15.12.2011 17:09
Україна запустить свій супутник 2011 році sat-prof Загальний розділ! 8 25.06.2010 12:15


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 23:23.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум