SAT
шарінг меокс
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Категорії форуму > SAT - новини,українські телеканали > Новини телеканалів

Примітки

Створення нової теми Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 28.07.2011, 00:59   #1
funt3
Передовик

Дописи: 4.185
Подяки і симпатії повідомлень
Дякую (Поставлено): 13
Дякую (Получено): 101
Флуда (Поставлено): 1
Флуда (Получено): 0

Надіслати повідомлення для funt3 на ICQ
Типово Найсвіжіші події та новини на ТБ

Тут пишемо тільки найсвіжіші події та новини на ТБ

Востаннє редагував D-Misha: 23.01.2017 о 11:25.
funt3 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.07.2012, 23:57   #351
funt3
Передовик

Типово

ЗМІ назвали попередній склад Ради з громадського телебачення

У список кандидатів до Ради з громадського телебачення, складений Громадський палатою для затвердження президентом Володимиром Путіним, увійшли актор Олег Табаков, письменниця Дар'я Донцова, голова Синодального інформаційного відділу РПЦ Володимир Легойда і глава "Мосфільму" режисер Карен Шахназаров. "Інтерфакс" з посиланням на неназване джерело в Громадській палаті назвав імена 24 з 25 кандидатів у списку.

У списку виявилося й кілька телеведучих: Сергій Мінаєв, Володимир Соловйов, Святослав Белза, Юрій Вяземський і Тимур Кізяков ("Доки всі вдома"). Крім того, до списку увійшли президент Міжнародної академії та телебачення і радіо Анатолій Лисенко, головний редактор газети "Завтра" Олександр Проханов, доктор Леонід Рошаль, колишній голова Держдуми Геннадій Селезньов, колишній президент Татарстану Мінтімер Шаймієв, ректор казанського Російського ісламського інституту Рафік Мухаметшин, ректор Університету кінематографії Володимир Малишев, гімнаст Олексій Немов, соціолог Олександр Ослон, директор Музею образотворчих мистецтв Карелії Наталія Вавилова, перший заступник голови навчального комітету РПЦ Максим Козлов, віце-президент Російської асоціації героїв Олександр Солуянов, головний редактор сайту "Релігія і ЗМІ" Олександр Шипко і президент організації "Ліга юних журналістів" Олександр Школьник.

Остаточний склад ради стане відомий після того, як список затвердить президент, який може залишити стільки людей, скільки вважатиме за потрібне. Володимир Путін має підписати список до 17 липня. Інформація про кандидатів, обраних Громадською палатою, повинна була зберігатися в таємниці до остаточного затвердження складу.

Рада з громадському телебаченню буде контролювати програмну політику каналу. Члени Ради будуть обиратися на п'ять років і збиратися не рідше, ніж раз на три місяці. Передбачається, що працювати члени Ради будуть безоплатно. Рада з громадському телебаченню також обере кандидатів до наглядової ради, який стане головним органом управління організації.

Раніше від висунення до ради відмовилися вдова письменника Наталія Солженіцина, а також тележурналісти Едуард Сагалаєв і Володимир Познер.

Указ про створення суспільного телебачення був підписаний президентом Дмитром Медведєвим у квітні 2012 року. За задумом громадське телебачення повинно було бути органом, незалежним від держави, проте указ Медведєва припускає, що керівника каналу буде призначати президент. Фінансуватися канал також буде на кошти, видані в кредит державою.

Громадське телебачення планують запустити в січні 2013 року на базі телеканалу "Звезда".
Старий 06.07.2012, 23:59   #352
funt3
Передовик

Типово

Незалежність українських ЗМІ під загрозою

Про погіршення тенденцій у сфері свободи слова свідчить корупція і скорочення незалежності ЗМІ через політичну і бізнес-впливу

Події в медіапросторі Україні за останній рік посилюють побоювання в тому, що свобода ЗМІ скорочується, а незалежність багатьох медіа перебуває під загрозою. Про це йдеться в новому звіті Freedom House про ситуацію в Україні: "Б'ючі на сполох - раунд 2: на захист демократії в Україні". За словами авторів звіту, про погіршення тенденцій свідчить корупція і скорочення незалежності ЗМІ через політичну і бізнес-впливу.

"У друкованих і електронних медіа не вистачає плюралізму і об'єктивності, викликає занепокоєння монополізація медіасфери декількома приватними особами, компаніями і владою, відсутність просування в приватизації державних ЗМІ, зниження якості інформації на телебаченні, зростання використання адміністративних і законодавчих інструментів для перешкоджання роботі журналістів, зростання обсягів "проспонсував" інформації в ЗМІ ", - йдеться в звіті, текст якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

У числі найбільш загрозливих тенденцій експерти Freedom House назвали перехід телебачення з аналогового на цифрове мовлення, що може привести до повної монополізації ЗМІ державою і провладними компаніями в найближчому майбутньому. "Події 2011-2012 років дають підстави вважати, що перехід на цифрові частоти негативно позначиться на свободі ЗМІ та відкритості в Україну", - йдеться в дослідженні.

На думку Freedom House, в цілому цензура в Україні є наслідком економічного тиску на власників медіа, а не прямим втручанням влади. "У той же час, багато спостерігачів звинувачують владу в провокації такого економічного тиску і застосуванні його до власників, які, в свою чергу, тиснуть на окремих журналістів з метою обмежити критичні висловлювання в ЗМІ", - відзначають автори.

Ще однією негативною тенденцій в медіасфері Україна Freedom House називає зниження якості та кількості інформації про поточні події. Так, за даними моніторингу Академії української преси та інституту соціології НАН, тільки одна з п'яти новин на телебаченні пов'язана з державними справами або політикою: "Відсутність телевізійного висвітлення поточних подій викликає особливу стурбованість, оскільки країна готується до виборів у Верховну Раду. Це ж дослідження показує різкий дисбаланс у висвітленні політичних сил на телебаченні ".

Freedom House констатував, що в 2012 році неухильно зростає частка проплачених новин або джинси, оскільки провладні політичні сили почали кампанію з дискредитації політичної опозиції. У друкованих медіа частка проплачених політичних матеріалів зросла з 15% в лютому до 43% в березні.

Враховуючи ситуацію, що склалася, Freedom House підготував ряд рекомендацій для Україні у сфері ЗМІ. Так, пропонується внести зміни в закон про Національну раду з питань телебачення і радіомовлення, щоб громадяни сформували не менше половини його складу, що дозволить підвищити прозорість і незалежність діяльності ради. Уряд і незалежні експерти повинні спільно розробити законопроект по медіавласності, спрямований на зменшення монополізації медіасфери. Кабмін, вважає Freedom House, повинен забезпечувати повну імплементацію закону про доступ до публічної інформації.
Старий 07.07.2012, 00:15   #353
funt3
Передовик

Типово

Глава «Профмедіа» спростував чутки про продаж каналів MTV, 2 × 2 і ТВ3

Голова ради директорів холдингу «Профмедіа» Рафаель Акопов заявив, що розважальні канали залишаться у складі медіахолдингу

У ЗМІ з'явилася інформація про те, що холдинг «Профмедіа» нібито шукає покупця на свої активи - телеканали 2 × 2, «MTV-Росія» і ТВ3. «Газета.ру» називала в якості потенційних покупців телеканалів «Національну медіа групу» (НМГ), холдинг «СТС Медіа», а також структури Леонарда Блаватника (глава Access Industries) і Володимира Євтушенкова (власник АФК «Система»).

Рафаель Акопов, голова ради директорів холдингу «Профмедіа», в розмові з «Вістями» спростував цю інформацію і заявив, що ця новина - журналістська халтура.

Нагадаємо, що в червні 2012 року був створений холдинг «Профмедіа ТВ», в який увійшли телеканали MTV, ТВ3 та 2 × 2. Його очолив Микола Картозія, раніше він керував дирекцією праймового мовлення НТВ. Микола Картозія раніше розповідав про завдання, поставлені перед ним.

- Головне завдання - це розвиток телеканалів, тобто вигадування нових програм, ніж я все своє життя і займався, впровадження нових принципів програмування. Друге завдання - підвищення комерційної привабливості каналів. Я думаю, що ми будемо в набагато більшому ступені найближчим часом звернені до спонсорів, ніж це було раніше, - заявив Картозія.
Старий 07.07.2012, 00:19   #354
funt3
Передовик

Типово

Стало відомо ім'я нового гендиректора Бі - бі - сі

Новим генеральним директором Бі - бі - сі став Джордж Ентуісл (George Entwistle). Таке рішення ухвалила рада піклувальників корпорації.

Зараз Ентвісл керує чотирма національними телеканалами Бі - бі - сі.
Він вступить на посаду керівника Британської мовної корпорації восени цього року, змінивши на цій посаді Марка Томпсона.
Старий 07.07.2012, 00:19   #355
funt3
Передовик

Типово

Російські комуністи зайнялися створенням власного телебачення

КПРФ вирішила запустити свій телеканал, повідомляє газета "РБК Daily". За словами депутата-комуніста Вадима Соловйова, спочатку мовлення здійснюватиметься в інтернеті. Згодом телеканал планується вивести в офлайн.

Комуністи планують влаштовувати дебати на різні соціальні теми (наприклад, призов до армії). Передбачається, що керівництво партії буде прислухатися до спікерів, що виступають на телеканалі КПРФ.

За відомостями видання, місячний бюджет проекту становить 10 мільйонів рублів. Гроші комуністи будуть витрачати з власного бюджету, скоротивши витрати на паперову агітацію.

Зараз у партії є сайт kprf.tv, на якому, як видно, і транслюватиметься телеканал. Зараз на ресурсі розміщено кілька відеозаписів, проте розділи "Новини" та "Архів" поки не працюють. Домен, за даними сервісу who is, був зареєстрований ще в 2008 році. На YouTube у комуністів розміщено понад 2 500 відеороликів.

Створення свого опозиційного телеканалу раніше анонсував депутат Держдуми від "Справедливої Росії" Дмитро Гудков. За його словами, пілотні випуски передач вийдуть восени, проте де їх будуть показувати, поки невідомо.

Зазначимо, що повноцінного телеканалу поки немає ні в однієї російської партії. "Єдина Росія", втім, щодня знімає свої відеосюжети.
Старий 07.07.2012, 00:26   #356
funt3
Передовик

Типово

"Рівень агресії програм - як розважальних, так і інформаційних - зашкалює", - про суспільне ТБ Росії

Днями членам Громадської палати РФ представили список із 72 кандидатів до ради громадського телебачення. Після голосування до ради увійдуть 25 з них - їм, зрештою, і належить формувати концепцію ВІД.

РБК daily дізналася, яким бачать новий інститут три кандидати зі списку - президент «Російського молока» ВАСИЛЬ БОЙКО-ВЕЛИКИЙ (В.Б.), керівник Театру кішок Юрій Куклачов (Ю.К.) і представник «Транснефти» ІГОР ДЬОМІН (І. Д.).

Код:
Розкажіть, яким ви бачите громадське телебачення? Чого не вистачає сучасним телеканалам?
В.Б.: Я згадую старі добрі слова: «Телебачення, кіно, література повинні нести нам добре, хороше, вічне». Воно не повинно бути лише тільки рекламоносієм і не повинно порушувати у людей ниці інстинкти. На жаль, останнім часом центральні канали, особливо «Перший», не несуть «добре, добре, вічне», а несуть зле і нице. Виняток становлять «Культура» та деяких супутникові освітні канали.

Ю.К.: Сьогодні не тільки телебаченню, але і суспільству в цілому не вистачає виховних програм. Так, сучасні діти здають ЄДІ, вміють поводитися з комп'ютером, багато чого знають, але їх вихованням ніхто не займається. Любов, патріотизм, доброта, дружба - ось чого не вистачає телебаченню. Я розробив і запатентував програму виховання, яка називається «Школа доброти», і погодився працювати на громадському ТБ з цієї причини - я хочу популяризувати свою програму. Вона покликана розвивати природні здібності дітей і прищепити їм любов до оточуючих через спілкування з тваринами.

І.Д.: Знаєте, я працював на телебаченні близько десяти років, в 1990-і роки: в молодіжній редакції «Останкіно», програму «Час», на «Вістях» і т.д. Мені довелося піти, тому що редакторська правка стала превалювати в підготовці матеріалів небудь журналістом. Так відбувалося практично у всіх ЗМІ. Ця правка диктується інтересами відділу реклами.
*- На ваш погляд, реклами на громадському телебаченні не повинно бути?

В.Б.: Ні, дивлячись що рекламується і що показують на каналі крім реклами. Проблема ж не тільки в рекламі. Якщо виключити ролики про алкоголь і тютюн, реклама продуктів харчування, одягу може бути. Головне, щоб її стиль був правильним, а на телебаченні показували нормальні добрі передачі та фільми. Зараз, коли включаєш канал, таке враження, що це серіал про життя карного розшуку. Показують або кримінальні серіали, або мерзенні програми на кшталт «Дом-2».

Ю.К.: Я прийшов не для того, щоб когось в чомусь обмежувати. Але на мій погляд, на телебаченні рекламується сьогодні занадто багато алкогольних напоїв. Але на ці процеси я вплинути не можу - і чесно кажучи, погано розбираюся в таких речах, як рекламний ринок. Це не моє.

І.Д.: Раді громадського телебачення належить знайти ідеальне рішення, як відокремити гроші, які необхідні кожному телеканалу, від творчої роботи і реальної інформаційної картини дня. На мій погляд, кожен журналіст, а не тільки редактор, повинен нести пряму відповідальність у своїй спільноті за те, що він видає матеріали, продиктовані не правдою життя, а грошима. Мені здається, найважливіше - подолати продажну журналістику.

- Які б програми ви захищали в раді? Що з існуючого ефірного контенту могло б залишитися?
*В.Б.: Це дуже складне питання. Останні чотири роки я не можу дивитися сучасне телебачення. Іноді тільки дивлюся новини і освітні, просвітницькі програми. Тут треба брати добре забуте старе. По-перше, звертатися до нашої скарбниці кіномистецтва, по-друге - до театральних постановок. Як до радянських фільмів, так і до імпортних, якщо вони сіють «добре, розумне, вічне» для дітей, для дорослих і для пенсіонерів. Інформаційний ефір повинен бути всебічним. Коли розповідають про собаку, яка вкусила хлопчика в Благовєщенську, це не варто уваги телеглядачів. Тим часом в країні йде маса масштабних будівництв, народ про це навіть не знає. Будується трубопровід до Тихого океану, але ніякого освітлення цих робіт немає - з якими складнощами стикаються будівельники? Новини повинні відображати, чим живе народ, а не мелкожаренние факти.

Ю.К.: Безумовно, це дитячі передачі. Я хотів би, щоб «Школа доброти» з'явилася в ефірі як окрема програма. Ми не можемо повністю змінити телебачення докорінно, але можемо запропонувати альтернативу багато чому з того, що показують зараз. Крім того, повинно бути більше передач, які б пропагували любов, дружбу, патріотизм. Я - радянська людина, що виріс на радянському кіно і радянських книгах. Мені хотілося б поділитися з майбутнім поколінням всім тим хорошим, що я почерпнув з радянської культури.

І.Д.: Нам треба створювати саме телебачення, а спеціальні люди нехай визначають кон'юнктуру тієї чи іншої програми. Головне - зробити так, щоб журналістам не заважали займатися творчістю. При цьому це творчість повинна бути об'єктивним і спиратися на мораль суспільства. Якщо в людини не вистачає власної моральності, щоб творити, виступати проти моралі суспільства він теж не може.

- Якого контенту не може бути на суспільному ТБ?
*В.Б.: Розпуста, аборти, пияцтво, наркоманія, насильницький спосіб життя. У кожному разі, виберуть мене чи ні, телебаченню чекає велика робота з відродження доброго ефіру, і це серйозна робота.

Думаю, що традиційні цінності російського народу теж повинні бути представлені на громадському телебаченні. Сьогодні в країні 80% православних, а православним святам, на які в церквах збираються мільйони росіян, в новинному ефірі виділяється по 15 секунд, за винятком Різдва і Пасхи. Це має бути ненав'язливо, я не закликаю зробити телебачення церковним, але потрібно знайти гармонію. Зараз телебачення повністю відсторонилася від виховної функції, не показує патріотичні та історичні фільми. На них немає попиту, тому немає і пропозиції. Якщо попит з'явиться, виникнуть сучасні справжні історичні фільми, а не якісь підробки, як «Цар» Павла Лунгіна.

Ю.К.: Сучасні федеральні канали неможливо дивитися. Рівень агресії програм - як розважальних, так і інформаційних - зашкалює. Адже більшість людей живуть у страху, що, як тільки вони вийдуть на вулицю, їх уб'ють, згвалтують або пограбують, що всі менти в країні куплені, а по лісах розгулюють маніяки. Жити в постійному страху неможливо.
І.Д.: На телебаченні, якщо воно відповідає інтересам суспільства, не повинно бути пропаганди, необхідна лише інформація.
Старий 07.07.2012, 00:27   #357
funt3
Передовик

Типово

« На добраніч, малюки ! " Можуть закрити

Передачу на російському каналі « На добраніч, діти ! » Швидше за все, закриють.
Проти неї міністр культури Росії Володимир Мединський і протоієрей Всеволод Чаплін
Мединський стверджує, що передача для дітей, яку вела до пологів Оксана Федорова, є нічим іншим, як пережитком минулого. Тому її необхідно замінити « просунутої » і сучасної передачею, повідомляє « MyJane.ru ».
Протоієрея Всеволода Чапліна хвилює далеко не вік передачі, а говорять тварини і напівгола ведуча. Особливо остання вселяє в служка жах. Замість неї протоієрей радить включити в показ програму «з релігійним ухилом ». Тим самим проповідуючи дітворі перед сном закони Божі, і розкриваючи з Божою точки зору сенс буття.
Старий 07.07.2012, 00:29   #358
funt3
Передовик

Типово

МЗС продовжуватиме вимагати вибачень від ВВС за сюжет про расизм

Міністерство закордонних справ має намір домагатися вибачень від медіа-компанії ВВС (Велика Британія) за сюжет про расизм в Україні.

Про це на брифінгу повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин.

"Я не знаю, коли ми дочекаємося вибачень від журналістів ВВС, але ми будемо домагатися цього", - наголосив він.

"Ми організовуємо разом із громадськими об'єднаннями круглий стіл на тему Євро-2012 у Брюсселі й саме туди хочемо запросити представників програми "Панорама" з каналу ВВС і ще раз вислухати їхню позицію; нам дуже дивно, що навіть думки тисяч англійських уболівальників виявилося недостатньо для того, щоб зрозуміти, що вони, м'яко кажучи, перебільшили проблему расизму в нашій державі", - сказав він.

Волошин зазначив, що іноземні вболівальники під час чемпіонату Європи з футболу 2012 переконалися, що расизму в Україні немає.

Як відомо, напередодні Євро-2012 на ВВС вийшов документальний фільм, в якому зазначалося, що в Польщі та Україна багато проявів расизму.

У фільмі також були наведені слова колишнього захисника британської збірної Сола Кемпбелла, який закликав уболівальнихків не їхати в Україну, бо назад "вони можуть повернутися у труні".

Англійські уболівальники були обурені цим фільмом і на знак протесту під час Євро провели у Донецьку акцію.
Старий 07.07.2012, 00:31   #359
funt3
Передовик

Типово

Tgcom24 восени додасть більше оглядів і нові розділи

... За круглим столом денні огляди, щоб дізнатися новини дня, у другій половині дня обговорення тематичних подій за 15 хвилин, присвячені політиці, закордонні новини економіки і спорту; огляд газет, більше зв'язку з редакціями газет, нові розділи, присвячені школі, здоров'ю і навколишньому середовищу.

Такі основні новинки італійського новинного каналу Tgcom24 з осені.

" TgCom24 зараз є найпопулярнішим новинним каналом", сказав віцепрезидент Mediaset П'єр Сильвіо Берлусконі.
"Компанія, додає він, зміцнює лідерство у зв'язках з громадськістю, із зростанням в 45 % частки цільової аудиторії 15-34 років"
Старий 07.07.2012, 00:32   #360
funt3
Передовик

Типово

TVP планує співпрацювати з Індією

3 липня. Президент TVP Юліуш Браун зустрівся з делегацією Республіки Індія на чолі з Амбика Соні - міністром інформації по радіо і телебаченню.
У центрі обговорення, серед інших. Програма співпраці між польським національним телебаченням та Національним телебаченням генеральний директор Дурдаршаном, Tripurari Sharan, також був у складі делегації. Так само, як в Індії посол у Польщі, Моніка Капіл Mohta. Обидві станції планують спільно виробляти документальний фільм про долю польських дітей в Сибіру, під час Другої світової війни. В Індії, де більше одного мільярда людей, що говорять на 18 різних мовах близько 800 каналів. Тільки суспільне телебачення, досягає 90% населення, це в 2012 році збіглося зі сторіччям індійської кіноіндустрії. У зв'язку з цим польське телебачення планує провести огляд індійських фільмів для своїх програм. Надзвичайно багата традиційною культурою Індія користується великим інтересом в Польщі. Хороші відносини найлегше розвивати на культурі, заснованої на традиціях культури, літератури і кіно. Гості з Індії також проявили інтерес до структури та функціонування польського телебачення і його відносин з державними органами. Вони також висловили готовність до співпраці в галузі підготовки кадрів, особливо технічних працівників.
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини баскетболу U4EL Спорт на SAT-TV 406 28.05.2018 14:21
Новини тенісу U4EL Теніс 892 09.04.2018 13:21
НОВИНИ УПЛ BMW Спорт на SAT-TV 1213 18.03.2018 23:13
Найсвіжіші софти/Іміджі( Vu + Duo2) Nalot VU+ DUO Linux HDTV 0 02.01.2015 15:49
Новини автосвіту U4EL Спорт на SAT-TV 19 19.02.2012 10:53

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 07:05.

vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум