SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 27.03.2017, 20:40   #1261
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Катастрофа Іл-76: генерала Назарова засудили до 7 років тюрми

Генерала Віктора Назарова визнали винним і засудили до 7 років тюрми.
Такий вирок у понеділок ухвалив Павлоградський суд.

"Назарова Віктора Миколайовича визнати винним і призначити йому строк покарання у вигляді 7 років позбавлення волі", - зачитала вирок суддя.

Суд визнав його винним за частиною 3 статті 425 КК України - недбале ставлення до військової служби.

Як повідомлялося, 14 червня в результаті падіння збитого бойовиками військово-транспортного літака Іл-76 над аеропортом в Луганську загинули 49 осіб.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.03.2017, 20:44   #1262
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Позиції України в Європі та світі:

1-е місце в Європі за територією - 603 628 км2;
5-е місце в Європі і 29-е у світі за чисельністю населення.

Україна - одна з найбагатших країн у світі, за запасами природних копалин. Вона займає:

1-е місце в Європі за розвіданими вилученими запасами уранових руд;
2-е місце в Європі, 10-е місце в світі за запасами титанових руд;
2-е місце в світі за розвіданими запасами марганцевих руд (2,3 млрд тонн або 12% від світових запасів);
2-е місце в світі за запасами залізних руд (30 млрд т.);
2-е місце в Європі за запасами ртутних руд;
3-е місце в Європі (13-е в світі) за запасами сланцевого Газа (22 трлн м.куб);
4-Е МІСЦЕ в світі за сукупною вартістю природних ресурсів;
7-е місце в світі за запасами вугілля (33,9 млрд. Т)

Україна - аграрна країна:

1-е місце в Європі за площею орних земель;
3-е місце в світі за площею чорнозему (25% світового обсягу);
1-е місце в світі з експорту соняшника і соняшникової олії;
2-е місце в світі по виробництву і 4-е місце за експортом ячменю;
3-е місце в світі по виробництву і 4-е місце з експорту кукурудзи;
4-е місце в світі за обсягом вирощуваного картоплі;
5-е місце в світі по виробництву жита;
5-е місце в світі по виробництву (75 бджільництва ТИС ТОНН);
8-е місце в світі з експорту пшениці;
9-е місце в світі по виробництву курячих яєць;
16-е місце в світі з експорту сиру
Україна може забезпечити потреби в продовольстві для 600 млн чоловік.

Україна - індустріальна країна:

1-е місце в Європі з виробництва аміаку;
2-е місце в Європі і 4-е у світі за потужністю газотрансаортной система (яка виходить пропускна потужність газотранспортної з країнами ЄС - 142,5 млрд куб.м газу.);
3-е місце в Європі і 8-е у світі за встановленою потужністю атомних електростанцій;
3-е місце в Європі і 11-е в світі за довжиною мережі залізниць (21,7 тис кілометрів.);
3-е місце в світі (після США і Франції) з виробництва локаторів і локаційної техніки;
3-е місце в світі з експорту чавуну
4-е місце в світі з експорту турбін для атомних електростанцій;
4-е місце в світі на ринку будівництва ракет-носіїв і їх комерційного використання для виведення на орбіту корисних вантажів;
4-е місце в світі з експорту глин
4-е місце в світі з експорту титану
8-е місце в світі з експорту руд і концентратів;
9-е місце в світі з експорту продукції ВПК;
10-е місце в світі за обсягами виробництва сталі (32,4 млн. Т).

Україна освічена країна:

За класифікацією Доповідь про розвиток людського потенціалу, Україна відноситься до країн з високим рівнем освіти. Чисельність докторів економічних наук в Україні становить 15 тис. чол, кандидатів наук -. Більше 80 тис. чол;
Україна Займає 4 місце в світі до числа людей з вищою освітою, при цьому рівень освіти вище, ніж середній європейський;
9-е місце в світі за кількістю студентів з-за кордону;
9-е місце в Європі за чисельністю користувачів мережі інтернет.

P/S Так чому так "хреново" живеться українцям в Україні ?!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Руслан Шуруєв

Востаннє редагував D-Misha: 27.03.2017 о 20:47.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.03.2017, 21:37   #1263
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

«Беркутівцям», що катували людей на колонаді на Грушевського у січні 2014, загрожує до 10 років тюрми
Генеральна прокуратура України завершила досудове розслідування по факту катування протестувальників
під час Революції Гідності 19 січня 2014 року на колонаді стадіону імені Лобановського,
що на вулиці Грушевського у Києві. Про це у понеділок, 27 березня, повідомляє прес-служба Генпрокуратури

[B][SIZE="3"]«Генпрокуратурою закінчено досудове розслідування по епізоду затримання та побиття протестувальників 19.01.2014
на колонаді стадіону ім. В. Лобановського», – йдеться у повідомленні.

Кримінальне провадження велося стосовно трьох колишніх працівників батальйону міліції особливого призначення «Беркут»
ГУ МВС України у Харківській області,
які підозрюються у вчиненні 19 лютого 2014 року на вулиці М. Грушевського в місті Києві катування двох осіб,
вчинених з мотивів помсти після затримання цих протестувальників на колонаді стадіону ім. В. Лобановського.

Дії підозрюваних кваліфіковано за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 127 КК України, санкція якої передбачає до 10 років позбавлення волі.

З 21.03.2017 в порядку ст. 290 КПК України сторонам відкрито матеріали кримінального провадження для ознайомлення.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Востаннє редагував vinimm5: 27.03.2017 о 21:40.
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.03.2017, 21:56   #1264
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Алексій Кучеренко

Цитата:
С 1-го апреля с вас хотят начать собирать абонентскую плату за подключение к газовым сетям.
Вне зависимости - берёте или не берете, вы будете платить дополнительно.
Например, за плиту 77 грн.

Причина простая - владельцам облгазов очень нужны деньги.
Особенно они нужны в Вене, по-видимому.
Наверное, именно поэтому нам с вами впаривают про некую "австрийскую модель" газового рынка.

Всего по оценкам экспертов они собираются собрать с потребителя дополнительно 10-12 млрд грн.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2017, 10:13   #1265
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Українці не асоціюють себе з державою, і вона як механізм їм не потрібна

За 26 років в Україні відбулося 3 революції, але жодна з них не привела до влади еліту, яка б взяла на себе відповідальність за державу. І за короткий період українці повернулись до свого улюбленого стану - анархії, що завжди закінчується катастрофою.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Повстання - улюблене заняття українців.

10 жовтня 2011 року. Президент України Віктор Янукович відкриває реконструйований НСК "Олімпійський" перед 60-ти тисячною публікою. Люди зустрічають очільника країни потужним свистом та нецензурними висловлюваннями. Очевидно: президента не любить ніхто. До нього ставляться поки без ненависті, але вкрай зневажливо. Ніхто з людей, які свистять, не асоціює цю ганьбу з собою. Освистуючи свого президента, жоден громадянин не пов'язує себе з ним. Нікому навіть в голову не приходить, що це – один з головних державних символів.

Це живий приклад українського менталітету. Наші земляки, позбавлені більшості необхідних державницьких амбіцій. Люди не асоціюють себе з державою. Держава не потрібна українцям, як механізм.

Податки в нашій країні не платить ніхто, окрім тих, кого змусили заплатити. В той же самий час ніхто і не сподівається на допомогу.

Владна еліта – ті самі свинопаси, яким пощастило. Звісно, дорвавшись до кормушки, вони стараються якомога швидше все вкрасти. Так роблять їхні співвітчизники скрізь століттями.

За 26 років було три революції: розпад совку, Помаранчева, Гідності. Кожна з них утворювала еліту. Але ця еліта ніколи не ставала владою, значить і не могла утворити державу.

Часто і зараз доводиться чути від солдат на фронті "депутати – покидьки, президент – падлюка. А я шо? Я – герой, воюю тут, шо мені та влада?".

Окрім самого небажання створювати державу, українці не можуть терпіти, коли хтось її створює для нас. Ми не любили скандинавів за Київську Русь, не любили поляків за Річ Посполиту, не любили москалів за імперію.

Єдиним прийнятним формуванням для українців була – Січ або загони повстанців.

Найбільше з цим боровся Радянський Союз. Терор, голодомор, репресії. Було знищено десятки мільйонів людей. В той же час відбувався сильний науковий та технологічний процес (все вкрали у німців, але ж хто про це знав?). І можна було б сказати, що це дало певні результати: HOMO SOVETIKUS з'явились. Але зараз, за відносно короткий період українці повернулись до свого улюбленого стану - анархії.

Закони тут не діють, для цього створена корупція. Війська нема, але коли почалась війна - всі бажаючі пішли воювати і якось там воюють. Небажаючі – не пішли.

Податків або соціальної допомоги теж нема. Їх просто ніхто не платить.

Тут можна було б дістати чорний прапор і радіти, що діло Махна живе, але моя коричнева книжечка з історії нагадує: такий підхід завжди закінчується катастрофою, терором, голодом. Успішних прикладів немає. Логіка підказує, що і бути не може.

Що ж робити, якщо ні кнутом, ні пряником ця національна інвалідність з нас не виходить?
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2017, 16:29   #1266
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

Завод екс-регіонала Новинського ремонтує російський танкер, що побував в окупованому Криму

Чорноморський суднобудівний завод (ЧСЗ) в Миколаєві, що належить народному депутату (Опозиційний блок),
екс-нардепу від Партії регіонів Вадиму Новинському, в даний час проводить ремонт російського нафтового танкера «Roschem-2» («Роскем-2»),
який всупереч санкціям заходив в порти окупованого Криму.

«У даний час на майданчику йде ремонт танкера-нафтопродуктовоза «Roschem-2».
З допомогою плавучого дока була здійснена накатка танкера на стапельну позицію поточно-позиційного виробництва»,
– повідомляє прес-служба ЧСЗ.

Між тим, як вдалося дізнатися кореспонденту Укрінформу,
російський танкер «Roschem-2» є порушником режиму окупованій території в Криму,
і його навіть підозрювали в причетності до контрабандних схем відомого олігарха Курченка, який зараз «в бігах».

Про це повідомляється на сайті «Моніторингової групи Майдану закордонних справ».
Танкер перебуває в «Базі даних морських суден, які, порушуючи законодавство України і міжнародні санкції,
заходили в порти окупованого Кримського півострова з моменту анексії 18 березня 2014 року».

Як повідомила прес-секретар компанії «Smart Maritime Group» Владислава Максимова,
судно дійсно зайшло на ЧСЗ під російським прапором. Однак, за її словами,
«жодна норма законодавства України у даному випадку не порушена, адже мова йде про взаємини двох приватних компаній».

100-відсотковий пакет акцій ЧСЗ зараз перебуває у «Smart Maritime Group».
Вона входить до групи «Смарт-Холдинг», підконтрольної одіозному російському олігархові,
народному депутату України Вадиму Новинському


Від себе - Ото курва ,вміють наші можновладці обернути закони під себе...
би їх шлях трафив , шо вони нас простих людей душать податками..
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.03.2017, 18:30   #1267
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

У Дніпрі суд залишив на волі бойовика ЛНР – екс-офіцера МВС, який нібито розкаявся

Від кримінальної відповідальності звільнений ще один бойовик так званої «Луганської народної республіки» ЛНР
– учасник програми Служби безпеки України (СБУ) «На тебе чекають вдома», що нібито розкаявся.
Про це у вівторок, 28 березня, повідомляє прес-служба СБУ
«У Дніпрі суд звільнив від кримінальної відповідальності учасника Програми Служби безпеки України
«На тебе чекають вдома», – йдеться у повідомленні.

В СБУ розповіли, що у квітні-травні 2014 року колишній офіцер МВС України
добровільно вступив до незаконного збройного формування
так званої «ЛНР».

«Зі зброєю в руках він патрулював та ніс чергування на території Ровеньок Луганської області,
охороняв адміністративні будівлі, захоплені бойовиками, а також мітинги,
організовані на підтримку терористичної організації», – кажуть в СБУ.

«Будучи за фахом юристом, колишній бойовик усвідомив злочинний характер своїх дій,
добровільно припинив протиправну діяльність та розкаявся у вчиненому.

Дізнавшись про Програму Служби безпеки України «На тебе чекають дома»,
чоловік скористався нею, добровільно звернувся до Управління СБУ у Дніпропетровській області
та за ухвалою суду був звільнений від відбування кримінального покарання», – розповіли у спецслужбі.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2017, 13:55   #1268
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Час назад умирал мой сосед": Шокуюча історія про те, що людське життя не коштує нічого в Україні

І нічого в Україні не міняється.

Цитата:
Час назад умирал мой сосед. У меня бессонница и я не спала, в это время. Вечером приехала подруга и случайно осталась переночевать у нас. Сначала я услышала пронзительный женский крик, женщина кричала: "Он не дышит, Господи, он не дышит!!!" Но кто кричал - я не понимала: все дело в том,что я живу в многоквартирном доме из 10-ти этажей.

Я выбежала в общий коридор в пижаме и начала прислушиваться к каждой двери. Спустившись на этаж ниже, я услышала крики женщины. Я повернула ручку и дверь открылась... Я забежала в спальню и увидела моего соседа, лежащего на кровати и не подающего признаки жизни. Младший сын пытался сделать искусственное дыхание. Скорая помощь не ехала уже 20 минут, хотя станция скорой помощи в моем городе находится на соседней улице на расстоянии 300 метров. И я поняла, что нужно бежать и разбудить мою подругу (она медик). Она зашла, буквально влетела в квартиру и стала делать искусственное дыхание. Я же держала жену моего соседа, она кричала, билась головой о стену, два их сына рыдали. Это было ужасно...Подруга пыталась завести сердце соседа, но было уже поздно.

Врачи приехали через 30 минут, после того, как сын позвонил. Эти суки (по- другому я их не назову), ехали с соседней улицы 30 минут, зайдя в спальню, они имитировали сердечно-легочную реанимацию и констатировали только смерть. Мы все шокированы... И подавлены. Подавлены потому, что обе понимаем, что человеческая жизнь не стоит ничего в Украине. Если бы вы знали, как тяжело видеть равнодушные лица врачей! Я ведь бегала встречать машину скорой помощи на улицу. И когда приехала машина, то я видела, как эти врачи просто ползли, они не бежали, они размеренно выходили из машины, так же медленно входили в дом, шли к лифту... С*ки и подонки. У меня нет слов.

Скажу лишь только, что умерший сосед- мой ровесник , офицер и недавно вернулся из зоны АТО. Пока в нашей стране будет критическая масса равнодушных людей - ничего не поменяется в стране. А еще я приняла для себя решение научиться делать сердечно- легочную реанимацию... Потому что в эти 30 минут, между вызовом и явлением врачей, ты можешь спасти кому -то жизнь.

P.S.Паталогоанатомы утверждают: сердечная недостаточность. Это значит, что если бы скорая (с соседней улицы) приехала быстро, то он мог бы жить. И еще... Менты, фиксирующие смерть, написали, что скорая помощь приехала через 10 минут , а не через 30, чему есть свидетели... И если вдова примет решение доказать преступную халатность медиков, то я сделаю все возможное, чтобы медики понесли хоть какое -то наказание. Хотя никому от этого не будет легче: молодого мужчину, отца уже не вернуть.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2017, 15:04   #1269
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

Акція протесту "водіїв-пересічників" триватиме мінімум 3 дні - організатори (ФОТО+ВІДЕО)

Не кілька годин, а кілька днів триватиме акція протесту, спрямована на привернення уваги органів державної влади
до проблем власників автомобілів із іноземною реєстрацією. Нагадаємо, сьогодні учасники акції протесту перекрили рух транспорту
у напрямку Міжнародного автомобільного пункту пропуску "Порубне",

Поблизу села Стерче Глибоцького району.


Наразі учасники акції розкладають намети. Про перекриття дороги водіїв патрульні попереджають ще в селі Опришени.
Учасники акції запевняють, будуть стояти і тиждень і два, аж поки у Києві не почують всі вимоги,
аби вони могли вільно їздити на своїх авто Україною. На місці перекриття є патрульна поліція Чернівців.
Акція проходить мирно. "Водії-пересічники" з поліцейськими спільно виконали гімн України.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.04.2017, 22:02   #1270
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Юний український хакер знайшов 1500 наших полонених бійців

"Те, що він знайшов, – це просто нереально дістати, це все одно, що залізти до Захарченка в сейф", - каже його мама

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

13-річному хакеру разом із мамою уже вдалося знайти 1500 українських бійців

"Юний хакер шукає полонених і зниклих безвісти українських військових. Більше того, відслідковує переписку бойовиків. Так йому вдалося отримати списки полонених українців. Тепер його мама Оксана за тими списками шукає бійців", - розповідає "Івано-Франківський обласний телевізійний канал"

Окрім того, школяр має карти та плани бойовиків.

"Те, що він знайшов, – це просто нереально дістати, це все одно, що залізти до Захарченка в сейф", - наголошує мама хлопця і додає, що уже їздила з усією зібраною інформацією в Київ.

За словами мами, скоро юний хакер отримає свою першу подяку від держави за допомогу в пошуку полонених і зниклих безвісти. "Мені треба сильніший комп’ютер, тоді я міг би зробити значно більше", – запевняє хлопець.

Нагадаємо, радник глави міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що згідно з домовленістю в Мінську полонених українців повинні були звільнити на початку березня.

Також нещодавно спікер Верховної Ради Володимир Гройсман назвав усіх жителів сходу України полоненими.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А що Ви сьогодні робили?* sat-prof Офтопік (теревеньки) 73 06.11.2016 22:43
Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього вже сьогодні Igor1031 Офтопік (теревеньки) 0 07.02.2015 15:37
Сьогодні викопав... sat-prof Ваші захоплення 8 25.05.2014 10:36
MYtv (Україна) hmura Провайдери платного ТБ 1 15.12.2011 17:09
Україна запустить свій супутник 2011 році sat-prof Загальний розділ! 8 25.06.2010 12:15


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 23:28.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум