SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 04.08.2011, 13:03   #501
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

"Барселона" зазнала розгромної поразки від мексиканської "Гвадалахари".

Чинний переможець Ліги чемпіонів УЄФА іспанська "Барселона" невдало провела передостанній матч турне по США, в якому її суперником була мексиканська "Гвадалахара". Зустріч в Маямі завершилася з рахунком 4:1 на користь фіналіста Кубка Лібертадорес-2010.

"Барселона" вийшла вперед на 4-й хвилині, коли відзначився Давід Вілья. Проте потім голи забивали лише футболісти "Гвадалахари". Після перерви дубль оформив Марко Фабіан, ще два м'ячі у ворота "гранатово-синіх" відправили Джовані Касільяс та Хосе Луїс Вердуцко.

Автор дубля у ворота "Барселони" Фабіан не приховував радості після матчу: "Це казка наяву. Я забив два голи у ворота "Барселони"! Цей момент свого тріумфу я запам'ятаю надовго".

Матч зібрав рекордну публіку - більше 70 тис. осіб.

Цікаво, що у світовому рейтингу клубів за версією IFFHS "Гвадалахара" посідає 248-е місце, в той час, як "Барса" очолює список кращих клубів світу.

Нагадаємо, що кілька днів тому "Барселона" в товариському матчі поступилася "Манчестер Юнайтед" з рахунком 1:2.

Заключний матч турне по США "Барселона" проведе в суботу в Арлінгтоні проти мексиканської "Америки".
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.08.2011, 13:15   #502
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Сент-Патрікс (0) - Карпати (2). Напередодні


Четвер, Дублін, стадіон Толлагт, 21:45, арбітр Овідіу Алін Хатеган (Румунія).
Пряма трансляція малоймовірна.

У Карпат зараз вкрай непроста ситуація в чемпіонаті і Ліга Європи дає можливість трохи усунутися від цього. Якби не було цього поєдинку з Сент-Патрікс, напевно гравці Карпат весь тиждень переживали б поразка від Ворскли, намагаючись при цьому налаштуватися на найближчий поєдинок проти Динамо. А так є відмінна можливість відволіктися, переключитися на іншого. Тим більше перший поєдинок у Львові дає привід для хороших емоцій.

Втім, на виїзді буде непросто. Пітер Махон ще напередодні першої гри говорив, що в стратегічному плані поразка 0:2 цілком влаштує його команду, адже він знає, що потрібно робити у повторній грі. Тому Карпатам слід готуватися до непростого поєдинку, суперник не буде складати зброю ні за яких обставин.

Можливо, вже настав час для ротації і Олег Кононов її застосує саме в цьому двобої. Але з іншого боку лідерів (Худоб'як, Федецького, Ощипко) змінювати ні в якому разі не можна, а інші і так грають по черзі. Хіба тільки в центрі захисту пара Мілошевич - Борха залишає не найкраще враження. Можливо, сьогодні когось із них замінить Балажіц. Найважче визначати тріо гравців атаки у зелено-білих, тут дуже багато новачків і тих, хто поки не показує своєї кращої гри. Вибір начебто і великий, але особливо покластися не на кого. Подивимося, що придумає Кононов. Ну і у воротах цілком можна очікувати Тлумака, а в центрі поля Голодюка, який пропустив кілька матчів через ушкодження.

У Сент-Патрікс слід відзначати повернення після дискваліфікації Бредлі і Кавена, які не грали у Львові. Піт Махон називає це приємною головним болем, адже у нього зараз великий вибір на складі. Навіть в Ірландії зараз не готові достеменно назвати склад місцевої команди на матч.

Сент-Патрікс (орієнтовний склад): Роджерс - Пендер, Шортолл, Еван Макміллан, Бермінгем - Бредлі, Макфол, Кавена, Малки, Дойл - Норт

Карпати (орієнтовний склад): Тлумак - Федецький, Мілошевіч, Борха, Ощипко - Ткачук, Голодюк, Худоб'як - Лукас, Пачеко, Кополовець

Травмовані: Данило Авелар, Батіста

Дискваліфіковані: немає

цікаві факти

- У двох попередніх раундах Сент-Патрікс починав з гостьової поразки, однак будинку перемагав з однаковим рахунком 2:0;

- Карпати в минулому сезоні під час трьох кваліфікаційних раундів не програли жодного матчу з шести.
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.08.2011, 20:21   #503
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Лігу Чемпіонів
транслюватиме "1+1"

Канал "1+1" виграв тендер за право трансляції матчів Ліги Чемпіонів у сезоні 2011/12. Про це повідомляє dynamomania.com із посиланням на власні
достовірні джерела. У тендері також брала участь ТРК "Україна".
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.08.2011, 20:37   #504
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Шевченко - Сьоміну:
"Не чіпай мене!"

Легенда українського
футболу Андрій Шевченко накричав на Юрія Сьоміна під час матчу проти "Рубіна" в
Лізі чемпіонів. Інцидент стався на 69-й хвилині зустрічі "Рубін" - "Динамо", всього лише через п'ять хвилин після того, як Шевченко з'явився на полі. На зауваження тренера ветеран "Динамо" відреагував оригінально, двічі прокричавши: "Не чіпай мене!", пише dynamomania.com. Крім того, як повідомляє LB.ua, Шевченко також нібито прокричав Сьоміну: "Сядь і сиди!". Виходячи з цього, стає зрозумілим запитання одного із журналістів на після матчевій прес-конференції: "чи є керованою команда, в якій гравець, нехай навіть дуже заслужений, може так відповісти тренеру?". Юрій Сьомін не захотів виносити ситуацію на загал, списавши репліку Шевченка на збудження і оцінивши ситуацію як робочу.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.08.2011, 00:59   #505
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Вальдес може перейти не до "Дніпра", а в "Хетафе" або "Еспаньол"

Парагвайський нападник Нельсон Вальдес, інтерес до якого після Кубка Америки виявляв дніпропетровський "Дніпро", швидше за все, продовжить кар'єру в іспанській Ла Лізі, але вже в іншому клубі.

Як стало відомо "Чемпіонат.com", у 27-річного екс-гравця "Вердера" і дортмундської "Боруссії", який відіграв минулий сезон за "Еркулес", який покинув найсильніший дивізіон Іспанії (19-е місце), є два дуже хороших пропозиції від "Хетафе" і "Еспаньола".

Найближчим часом форвард, який забив у минулому сезоні 8 м'ячів в 25 матчах і яскраво відіграв на Кубку Америки, повинен визначитися зі своїм майбутнім.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.08.2011, 08:44   #506
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Пуйоль не встигне відновитися до матчів за Суперкубок Іспанії з "Реалом"

Захисник "Барселони" Карлес Пуйоль, вочевидь, не зможе допомогти каталонцям у двоматчевому протистоянні за Суперкубок Іспанії проти "Реала".

Перший поєдинок зіграють в Мадриді 14 серпня, а ще через три дні суперники знову зустрінуться на "Ноу Камп".

Нагадаємо, в червні Пуйолю була зроблена операція на давно турбує його коліні.

33-річний захисник відновлюється швидше первісного графіка, але поки так і не набрав достатніх фізичних кондицій.

Більш того, за інформацією Marca, Пуйоль може пропустити і Суперкубок Європи проти "Порту" 26 серпня, пише sport-express.ru
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.08.2011, 08:48   #507
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Блохін: "Треба щось вирішувати із лімітом на легіонерів"

Список кандидатів до головної команди країни звузився через те, що ліміт на легіонерів в українській прем'єр-лізі не посилюється.

Про це заявив головний тренер збірної України Олег Блохін.

"Якщо на червневий збір ми викликали 23 гравців, то на майбутній збереться вже 20 футболістів. Проблеми, що мали місце в оборонній лінії збірної ще в 2004 році, коли я тільки прийшов у неї, посилилися. Наприклад, візьмемо позиції флангових захисників. У наших провідних клубів - "Шахтаря", "Динамо" "Дніпра" і "Металіста" - в цих амплуа діють легіонери. У оборонній лінії харків'ян взагалі жодного українця немає, тому у мене є всі підстави вважати, що вибір кандидатів звузився до мінімуму", - сказав він.

"У мене часом складається враження, що зараз всі стурбовані рівнем підготовки аеропортів, стадіонів, доріг, готелів - чого завгодно, але тільки не національної команди. До початку турніру залишилося всього дев'ять місяців, а у нас поки не набирається гравців, щоб елементарно заявитися на фінал", - зазначив тренер.

Особливо гостро, вважає Блохін, стоїть проблема з лімітом на легіонерів і натуралізацією гравців.

"Те, що відбувається зараз активна натуралізація іноземців, і вони стають громадянами України - немає питань, це загальноєвропейська тенденція і нам її не зупинити. Але ми ж здатні в інтересах своєї країни виробити якісь механізми самозахисту від зловживань в цьому процесі. Інакше, якщо так і далі піде, у збірній Україні не залишиться жодного корінного українця. Це будуть суцільно легіонери з нашими паспортами", - продовжив Блохін

"Я вважаю, що на останньому Виконкомі ФФУ було прийнято неправильне рішення, коли на уродженців інших країн, що отримали українські паспорти, перестав поширюватися ліміт на легіонерів. Ви знаєте, Блохін - не націоналіст, але мені доводиться стояти на сторожі інтересів нашого футболу. І тоді треба або посилювати ліміт, або переглядати положення про натуралізацію", - цитує наставника збірної України sport-express.ua.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.08.2011, 11:40   #508
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

"ПСЖ" націлився на Джо Коула

"ПСЖ" націлився на півзахисника "Ліверпуля" Джо Коула.

Про це повідомляє The Sun.

Французький клуб проводить серйозну трансферну компанію цього літа завдяки вливанню фінансів з боку нових власників. І Коул, який не входить в плани Кенні Далгліша на новий сезон, є однією з цілей паризької команди.

На Коула також претендує "Куїнз Парк", пише championat.com.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.08.2011, 13:39   #509
bilich
Передовик
 
Аватар для bilich
 
Реєстрація: 12.11.2010
Вік: 54
Дописи: 539

Типово

Лейсал покинув "Ростов"

"Жовто-сині" розлучилися з резервним голкіпером.

Футбольний клуб "Ростов" з обопільної згоди розірвав контракт з чеським воротарем Мартіном Лейсалом, інформує офіційний сайт клубу.
__________________
І форумчани мовили "Прийшов той якого ми чекали".
bilich зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.08.2011, 14:39   #510
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Ліга Чемпіонів. "Рубін" зіграє з "Ліоном" в 4-му кваліфікаційному раунді

В швейцарському Ньоні відбулося жеребкування 4-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Шлях чемпіонів - матчі 16-17 та 23-24 серпня 2011 року:

"Вісла" (Краків, Польща) - АПОЕЛ (Нікосія, Кіпр)

"Маккабі" (Хайфа, Ізраїль) - "Генк" (Бельгія)

"Динамо" (Загреб, Хорватія) - "Мальме" (Швеція)

"Копенгаген" (Данія) - "Вікторія" (Пльзень, Чехія)

БАТЕ (Білорусь) - "Штурм" (Австрія)

Шлях призерів - матчі 16-17 та 23-24 серпня 2011 року:

"Оденсе" (Данія) - "Вільярреал" (Іспанія)

"Твенте" (Нідерланди) - "Бенфіка" (Португалія)

"Арсенал" (Англія) - "Удінезе" (Італія)

"Баварія" (Німеччина) - "Цюріх" (Швейцарія)

"Ліон" (Франція) - "Рубін" (Казань, Росія)
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини Abs 1 75.0°e sat-prof Транспондери 313 13.03.2021 10:58
Технічні новини телеканалів. sat-prof Транспондери 3336 03.02.2021 11:36


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 01:17.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум