SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 28.04.2017, 23:27   #271
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Чоловічі імена-обереги: топ-10 найсильніших імен для хлопчиків

Ім'я людини – його талісман з народження. Ви напевно помічали, що деякі представники чоловічої статі з однаковими іменами мають схожі риси характеру? І це не випадково. Вплив по батькові на родову програму і долю очевидно. Однак 90% енергетичного потенціалу людини залежить від її імені. Виявляється, що є ряд чоловічих імен, які з самого народження можуть подарувати його власнику ряд певних якостей, на які ці імена енергетично запрограмовані. Так, серед великої різноманітності чоловічих імен є сильні і слабкі, тому перш ніж назвати свого малюка, варто зрозуміти, що несе в собі ім'я, яке ви обрали. Значення десяти найсильніших імен-оберегів. Важливі поради щодо підбору імені По-перше, ніколи не називайте хлопчика прізвиськами. Подібні скорочення і "ласкаві" обзивання дуже погано впливають на енергетику людини. І навіть якщо це найприємніше слово, яке, здавалося б, не може принести шкоди (зайчик, пупсик і т. д.), на чоловічий енергетичний потенціал подібні прізвиська впливають вкрай плачевно. Виняток – називати хлопчика по-особливому можна в колі сім'ї, де тільки близькі знають, яке у нього прізвисько. Це може бути також і повноцінне ім'я, яке дається при народженні, але про яке знає тільки вузьке сімейне коло. Як, наприклад, хресне ім'я.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

По-друге, варто обов'язково приділити увагу значенню імені. Сильні енергетичні імена завжди пов'язані з вогнем, так як це явище захищає усього лихого й темного. 10 найсильніших імен для хлопчиків Ми розташували найсильніші за значенням імена-обереги для чоловіків в порядку зростання.

= Володимир- Перекладається, як "володіє світом". Чоловік, якому дається таке ім'я, вміє уникати негативних ситуацій і конфліктів. Володимира поважають. Він володіє вродженими якостями дипломата. Сергій Ім'я Сергій означає таке гарне якість як "ясний".

=Сергій- має чистий розум, він розважливий і сильний у своїх переконаннях. Саме по собі це ім'я є сильним талісманом. Але враховуйте, що Сергій часто має проблеми зі своїми суперниками.

=Антон- Суть імені Антона – це постійна боротьба. Це ім'я від народження є захистом від різних помутнінь розуму на грунті любові, а також могутнім щитом від привороту. Але є ймовірність, що енергетика Антона не витримає прокляття або пристріт. Однак Антон – це справжній воїн, який вміє протистояти злу, він любить свободу, йому необхідно визнання.

= Олексій- З грецької Олексій перекладається як "захисник". Незважаючи на те, що ім'я Олексій – це хороший оберіг, стабільність захисту залишає бажати кращого. Чоловік з іменем Олексій може бути підданий привороту або навроків.

= Михайло – це ім'я, яке у фахівців з енергетики викликає багато суперечок. Одні кажуть, що ім'я Михайло ледве чи одне з кращих, інші запевняють, що воно погано захищає свого власника від різного роду проклять і негативу.

= Кирило- Перекладається це ім'я як "пан". Кирило сам собі начальник і ніякі прокляття йому не страшні. Якщо ви хочете, щоб ваш хлопчик в майбутньому, коли стане чоловіком, міг себе захистити, тоді варто назвати його Кирилом.

= Валерій- Сильне чоловіче ім'я-оберіг. Ті, хто носять це ім'я, відрізняються витривалим характером і стійкістю. Валерій завжди знаходиться під стабільним захистом практично від всіх видів негативного енергетичного впливу.

=Віктор- Дійсно переможець за життя. Захисна енергетика Віктора зашкалює, тому ніякі злі помисли інших людей не здатні пробити потужний бар'єр чоловіки з таким ім'ям.

=Ігор- Чоловікові з ім'ям Ігор бути незворушним, врівноваженим і спокійним дуже властиво. Це допомагає йому абстрагуватися від негативу і всього непотрібного, бачити навколишній світ у повній його красі. Те, що Ігоря можуть проклясти, його самого мало турбує, тому що він розуміє, що його це не торкнеться.

=Олександр- Дане ім'я є одним із найдавніших у нашому списку і означає "захисник роду". Ім'я-талісман Олександр – це потужний оберіг, який здатний не лише захистити свого власника, але і всю його сім'ю. Це ім'я захищає від проблем, заздрості і найсильніших проклять.

Востаннє редагував D-Misha: 28.04.2017 о 23:37.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.05.2017, 15:06   #272
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Небачених розмірів скульптура з дерева вже доступна для огляду в Китаї

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Велетенського лева встановлено на площі Fortune Plaza Times в Ухані, столиці провінції Хубей.

Зауважують - найцікавіше в цій скульптурі, що вона зроблена з цільного дерева: довжина лева становить 14,5 метрів, висота 5 метрів, а ширина 4 метри, а кожна деталь цієї грандіозної тварини колись було одним стовбуром дерева.

Тіло лева являє собою майже необроблену деревину, в той час як голова та лапи ретельно відполіровані. Східний Лев (The Oriental Lion), як його охрестили в народі, був вирізаний зі стовбура метасеквої. Таких дерев залишилося одиниці: вважається, що в Китаї їх не більше 800 штук. Автор роботи - скульптор Денгдинг Руі Яо (Dengding Rui Yao). З ним працювала команда з 20 осіб. Творчий процес йшов в М'янмі протягом трьох років. Далі величезна скульптура належного довгу подорож на майже 5 000 кілометрів в Китаї.

Тіло лева являє собою необроблену деревину.

У китайській культурі лев грає важливу роль символу сили і величі. Невипадково статуї лева часто встановлюють при входах до храмів і палаців, включно зі знаменитим Забороненим Містом у Пекіні.

Скульптура була вирізана в М'янмі і потім транспортована за 5 000 км в Китай
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.06.2017, 20:17   #273
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Вчені показали, як відчуває себе людина-невидимка

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Напевне, багато хто з прихильників наукової фантастики захоплювався творами про людину-невидимку. Цілком можливо, що в майбутньому вчені зможуть створити пристрої, які дозволять будь-кому стати невидимим. Проте як відчуває себе невидима людина?

Щоб дати відповідь на це питання, вчені провели цікавий експеримент за участю добровольців. Дослідники наділи на голову учаснику спеціальний шолом, який створював ілюзію невидимості. Так, якщо людина в шоломі дивилась на своє тіло, то вона не бачила його, хоча могла при цьому дивитись на інші предмети.

Під час експерименту вчені доторкались до тіла людини пензликом. В цей момент учасник бачив пензлик і відчував дотик до шкіри, проте не міг споглядати контури свого тіла.

Протягом лише однієї хвилини учасники настільки звикали до свого нового невидимого образу, що починали відчувати весь навколишній простір як своє власне тіло.

Проте найцікавіші зміни відбулись у поведінці “невидимих” людей. Такі особи ставали більш розкутими та впевненими перед іншими людьми, адже вважали, що їх ніхто не бачить. При цьому в учасників зменшувалась частота ритму серця до нормального значення, а також знижувався рівень гормонів стресу, що в свою чергу сприяло покращенню фізичного та психічного стану людини.

За результатами експерименту вчені дійшли висновку, що з використанням спеціальних шоломів, які роблять людину “невидимою”, можна лікувати порушення психіки, викликані негативною дією стресу.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.08.2017, 14:28   #274
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Майбутнє, яке стає реальністю.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Завдяки розвитку технологій світ змінюється з неймовірною швидкістю. Народжуються і стають реальністю винаходи, які ще недавно можна було побачити тільки у фантастичних фільмах....

The Third Thumb

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Випускниця Королівського коледжу мистецтв у Лондоні Деніель Клод придумала The Third Thumb, або Третій великий палець. Він нагадує протез, але створений розширити можливості людини. Управляти ним можна за допомогою датчика, закріпленого на нозі. Завдяки третьому пальцю легше грати на гітарі, користуватися девайсами, тримати предмети в руці.

Paqsule

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Paqsule - це розумна сумка. Досить натиснути на кнопку, і за допомогою ультрафіолетового світла і озону вона очистить від мікробів і неприємного запаху все, що знаходиться всередині. Процедура займає 35 хвилин, а управляти Paqsule можна за допомогою програми на iOS і Android. Сумка оснащена 20 смарт-функціями.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.08.2017, 20:00   #275
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

На Марсі наступила весна і почав танути лід

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!



NASA показало снігові дюни на Марсі. Аерокосмічне агентство США показало ділянку поверхні Марса в північній півкулі, покриту сухим льодом. Знімок опублікований на сайті NASA, пише Кореспондент. Фото зроблено в період, аналогічний земній весні. У цей час в північній півкулі Марса починають розколюватися льоди, а піски, приховані під ними, виходять на поверхню. Таке явище призводить до формування характерного пейзажу, який з космосу нагадує земні дюни.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.12.2017, 18:17   #276
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Кінець епохи бензину і традиційних технологій: За 10 років електродвигун на кожному колесі автомобіля, а кузов самовідновлюванний

Проект Lamborghini поки більше нагадує космічний шаттл, ніж звичне авто. Якщо до у 2030му в продаж надійдуть машини з такими характеристиками, то двигуну внутрішнього згорання залишиться догорати у бідних країнах з великими покладами вуглеводнів, як РФ.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Terzo millennio від Lamborghini, в перекладі «Третє тисячоліття», має чотири електродвигуни, по одному на кожне колесо. А карбоновий кузов здатний самостійно відновлюватися в разі пошкодження.

"Я думаю, що концепт випереджає технології на 10-15 років. Ця машина не з'явиться в автосалонах завтра. Ми поставили собі за мету виробляти такі авто в майбутньому", - заявив шеф-дизайнер Lamborghini пан Боркердт.

Про пробіг на одному заряді акумуляторів не повідомляється. Однак виходячи із загальних тенденцій розвитку технологій, часупередбачуваного випуску новинки, репутації і амбіцій виробника ексклюзивних авто "пташка" на "одному диханні" має «пролетіти» 1000 км, а то і в два-три рази більше.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.01.2018, 18:52   #277
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

СЕКРЕТ БІЛИХ РЕЧЕЙ

Сьогодні я розповім вам супер легкий рецепт вічно білих речей!
Цей спосіб також підійде молодим матусь, вічно мучаться з пелюшками та речами маленьких бешкетників)


І так нам знадобляться власне, білі речі (майка, нижню білизну, дитячі пелюшки та що завгодно, що вимагає ідеальної чистоти) і ви переконаєтеся, що даний спосіб поверне вашій білизні білизну без хімозних відбілювачів.

Далі нам знадобиться: господарське мило і KMnO4 (марганцівка)
Беремо нашу річ густо прігусто намилює її господарським милом, попередньо звичайно ж намочивши, приділяючи велику увагу тим місцям, на яких і є плями. ГУСТОПРІГУСТО!
Відкладаємо в сторону.
Беремо марганцівку розводимо її в склянці теплої води, колір повинен вийде темно-бузковий.
Беремо ведно наливаємо потрібну кількість води.чтоби річ була повністю під водою (вода повинна бути трохи гарячої, але не особливо щоб ви могли замочити речі і не обпектися), виливаємо туди нашу розведену марганцівку, перемішуємо і кладемо намиленную річ і знову все перемішуємо .
Взаємодіючи з милом вода повинна придбати рудо-бурого кольору! АЛЕ, нічого страшного так і повинно бути! Далі залишаємо річ на пару годин і після обполіскувати звичайною водою.

Після даного способу річ не потрібно прати в машинці вона і так буде біла!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.01.2018, 23:14   #278
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Чому не можна підпалювати свічку від свічки іншої людини?

За очищенням помислів і душі люди йдуть до церкви. Там вони отримують умиротворення від присутності в святому місці.

Але є категорія людей, які приходять навіть сюди, щоб скинути на інших свої нещастя, проблеми, навести порчу на більш успішних. Чи можна з цим погодитися чи ні, справа суто особиста.

Як би це обурливо і абсурдно не звучало, але і в церкві можна нарватися на відьму або енергетичного вампіра. По крайній мірі, багато людей так стверджують. Існує чимало забобонів на цей рахунок. Ми розповімо про можливу поведінку відьом, щоб ти могла вберегти себе і близьких від можливих нещасть.

Ця стаття носить чисто ознайомлювальний характер, і не варто занадто близько брати дану інформацію, адже факти існування нечистої сили довести неможливо.

Але деякі люди стверджують, що стали жертвами чаклунів саме таким чином, так що цьому питанню ми вирішили приділити увагу. Адже попереджений, значить озброєний.

Як вести себе в церкві

Щоб відчувати себе впевнено в церкви і знати, як правильно себе вести в цьому місці, що і коли робити, ми радимо тобі проконсультуватися саме зі священиком, а не з місцевими бабусями. А тим часом ми розповімо тобі, що «люди подейкують».

Перед входом до церкви можна дати милостиню жебракам, при цьому про себе проговори: «Та не збідніє рука, що дає». На виході ж цього робити не варто, так як разом з грошима ти віддаєш те, за чим приходила, що просила у Господа і святих.

Кажуть, розпізнати відьом і чаклунів можливо за деякими ознаками. Перебуваючи в церкві або прилеглої до неї території, зверни увагу на людей, які стоять навколо тебе.

Відьми і чаклуни намагаються схрестити пальці рук або самі руки, щоб ліва рука лежала на правій руці. У храмі вони стоять таким чином, щоб спина була завжди прикрита від вівтаря. А вийти з церкви намагаються по можливості повільно і спиною.

Ще один важливий момент: в церкві тебе можуть обійти проти годинникової стрілки й тикнути пальцем, потім стати ззаду, щоб висмоктати твою енергію. Якщо таке сталося, то відразу ж, не соромлячись, доторкнися ло ціеї людини лівою рукою, щоб псування пішло назад.

Також особливу увагу потрібно приділяти свічкам, адже саме з їх допомогою відьми часто роблять свої ритуали. Існує чимало забобонів на цей рахунок, про які ми тобі розповімо.

Як правильно використовувати церковні свічки

Багато починаючі не знають, куди поставити запалену свічку. До такої людини обов'язково постарається підійти відьма або чаклун з радою. Людині кажуть: «Постав свічку і виходь з церкви задом». Якщо ти так зробиш, то наведеш на себе порчу.

У храмі не бажано запалювати свічку від сірників або запальнички, а від лампадки, що горить в центрі. Ні в якому разі не пали свою свічку від людей що поруч стоять, щоб не перетягнути на себе чужі проблеми. Також не дозволяй іншим підпалювати від твоєї, щоб вони не відібрали твоє щастя.

Не відходь від своєї свічки, яку поставила на благо, до тих пір поки не прогорить більша її половина. Тому що, її просто можуть прибрати і поставити іншу.

Гаси свічку самостійно і роби це пальцями, а не задувай.

Зверни увагу на такий момент: ти запалила свічку, відійшла від неї, а та раптом закоптила. Не полінуйся і подивися собі під ноги. Ти можеш стояти на проклятій голці. Але якщо дивитися на речі реально, то причиною цього може бути просто неякісний гніт.

І на останок. Може скластися така ситуація: ти йдеш по вулиці біля церкви, а до тебе підходить мила бабуся, яка просить тебе порахувати кількість куполів.

Не роби цього! Кажуть, що біля одноглавої православної церкви перекидають самотність, у триголовий перекидають тривогу, страхи, проблеми з законом, у пятиглавой - різні хвороби.

Це зовсім не означає, що потрібно обходити церкву стороною. Навпаки, приходь в це місце, як тільки у тебе з'являється таке внутрішнє бажання. Просто знай, що не всі люди мають добрі наміри, але таке життя, і це не повинно бути перешкодою для будь-яких твоїх дій.

Візьми ці поради на замітку, можливо колись вони зможуть тобі допомогти. І не забудь поділитися цікавою інформацією зі своїми друзями в соціальних мережах!

Востаннє редагував Ltnar: 07.01.2018 о 23:16.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2018, 16:19   #279
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Вбиває ракові клітини за 42 дня: Вчений придумав чудо-напій, який допоміг тисячам людей, і поділився секретом

Відповідно до теорії вченого, білки - це те, що живить ракові клітини, і їх потрібно усувати.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Австрійський дослідник Рудольф Брейс присвятив більшу частину свого життя пошуку альтернативного лікування раку і, як вважається, домігся успіху.

"Так, він приготував спеціальний сік, який стимулює імунну систему, очищає кров, а також наповнює тіло енергією.

Але найголовніше, що цей сік довів свою ефективність в боротьбі з раковими клітинами. Він був визнаний ефективним при лікуванні понад 45 тис. Осіб, хворих на рак та інші невиліковні захворювання.

Відповідно до теорії Брейс, білки - це те, що живить ракові клітини, і їх потрібно усувати.

Лікування онкологічних клітин триває 42 дні, і він рекомендує випивати тільки чай і його спеціальний овочевий сік, де в якості основного інгредієнта він використовує буряк.

Протягом цих 42 днів ракові клітини голодують і вмирають, а загальний стан здоров'я поліпшується.

Для приготування цього соку вам знадобляться ці інгредієнти

- Буряк (55%),

- Морква (20%),

- Корінь селери (20%),

- Картопля (3%)

- Редис (2%)

Помістіть всі інгредієнти в блендер, змішайте їх добре, і ваш напій готовий до використання.

Найбільш важливим інгредієнтом є буряк, яка багата антиоксидантами, вітамінами С, В1, В2, В6, фолієвої і пантотенової кислотою, а також мінералами - калієм, фосфором, магнієм, кальцієм, натрієм, залізом, цинком. Червоний колір буряка походить від пурпурних пігментів, відомих як бетаціаніни.

Ряд досліджень підтвердив, що буряк надзвичайно корисний при лікуванні лейкемії і раку.

Буряк може використовуватися для лікування багатьох видів раку, і результати одного дослідження показали, що 100% пацієнтів, які страждають на рак, позитивно відреагували на лікування буряка.

Вона також корисна для вагітних жінок, тому що містить високий рівень фолієвої кислоти: підвищує функцію печінки і жовчного міхура, запобігаючи запори.

Вона також допомагає при головних болях, зубних болях, дизентерії, проблеми з кістками, проблеми зі шкірою і менструальних болях "
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2018, 20:30   #280
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Історія чорної борщівської сорочки давня.

За легендою, під час татарської* навали у декількох селах Борщівського краю загинули усі чоловіки. Тоді жінки* та дівчата на знак жалоби від невиправної втрати поклялися протягом семи поколінь*носити траур, вишиваючи сорочки лише чорною ниткою… Покоління, народжене на*початку ХХ століття, було останнім, пов’язаним цією клятвою…

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 21:01.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум