SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV > Теніс

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.06.2011, 18:53   #1
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово Новини тенісу

Лондон. Маррей завоював 17-й титул у кар'єрі

Другий сіяний на домашньому турнірі в Лондоні Енді Маррей з Великобританії завоював свій 17-й титул у професійній кар'єрі, перший у нинішньому сезоні і другий на AEGON Championships. У понеділок в перенесеному з неділі через дощ фіналі 4-а ракетка світу 24-річний Енді грав з 19-м номером рейтингу АТР 26-річним французом Жо-Вілфрідом Цонга, посіяним тут п'ятим. Маррей виграв у впертій боротьбі в трьох партіях з рахунком 3 / 6, 7 / 6 (2), 6 / 4. Зустріч тривала 2 години 25 хвилин чистого часу. Це четверта поспіль перемога Енді над Жо-Вілфрідом, загальний же рахунок у цьому протистоянні тепер став 5-2 на користь шотландця.

За свою перемогу на AEGON Championships-2011 3-​​кратний фіналіст турнірів «Великого Шолома» отримає чек на суму € 77,500 і 250 очок в залік рейтингу АТР, фіналіст Цонга - € 44,100 і 150 балів відповідно.
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.06.2011, 22:16   #2
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Чотири українки успішно стартували в кваліфікації до Вімблдону

iSport.ua розповідає про те, як складається доля наших тенісисток у відбірковому турнірі до третього в сезоні змагання Великого Шолома.

Ольга Савчук у стартовому раунді протистояла Саче Джонс з Нової Зеландії. Стартовий сет суперниці провели в наполегливому протистоянні сильніше в якому опинилася українка, яка зуміла вирвати перемогу на тай-брейку. У другому сеті в суперниці Савчук практично не було шансів, тому наша співвітчизниця здобула заслужену перемогу і вийшла в другий відбірковий коло, де їй належить зіграти проти японської спортсменки Юнрі Намігати, отримав 13-ий номер посіву.

Марія Коритцева,
яка грала три роки поспіль в основній сітці Уїмблдону, в боротьбі за вихід у другий кваліфікаційний коло не без зусиль розібралася з німкенею Лаурою Наталі Сігмунд, яка замінила австралійку Олівію Роговська. Обидва сету далися нашої співвітчизниці нелегко, але все ж зосереджена гра у важливі розіграші допомогла їй здобути трудову перемогу з рахунком 6:4, 7:5. У другому відбірковому колі Коритцева поміряється силами з чотирнадцятої сіяною француженкою Стефанії Форетс Гасон.

Тетяна Лужанська на старті відбору боролася зі словацькою тенісисткою Оленкою Віенеровой. Перший сет наша співвітчизниця виграла без особливих проблем і відкрила рахунок у матчі. Для того щоб виграти другу партію Лужанської довелося попотіти. Перемогу в поєдинку Тетяні довелося вирвати на тай-брейку, який українка провела впевнено, вигравши свою опонентку з підсумковим рахунком 6:2, 7:6 (2). Наступною суперницею нашої спортсменки буде шоста ракетка посіву Едіна Галловітц-Халл з Румунії.

П'ятнадцята сіяна наша Леся Цуренко у першому кваліфікаційному раунді впевнено розібралася з британською спортсменкою Франческою Стефенсон. Стартову партію наша співвітчизниця провела просто чудово, не програвши суперниці жодного гейму. У другій партії Леся продовжила контролювати хід подій і трощити свою опонентку, яка за матч змогла взяти лише один гейм. Таким чином, Цуренко виграла у британки з рахунком 6:0, 6:1 і вийшла до другого кола, де вона зіграє проти іспанки Беатріс Гарсії Відежені.

А ось остання наша представниця Юлія Бейгельзімер не змогла стартувати з перемоги.У першому раунді українка у впертій боротьбі програла двадцятого сіяною іспанської тенісистці Сільвії Солер-Еспінозі з рахунком 5:7, 4:6, так і не зумівши пробитися в наступне коло.
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.06.2011, 00:33   #3
Єгор
Новачок
 
Аватар для Єгор
 
Реєстрація: 13.06.2011
Дописи: 44

Типово

Півфінали турніру в Істбурні перенесені на суботу

Всі півфінальні поєдинки турніру AEGON International-2011, який проходить в ці дні в Істбурні (Великобританія), будуть проведені у суботу, 18 червня. Як повідомляє офіційний сайт турніру, протягом усього дня в Істбурні йшов дощ, який завадив проведенню матчів.

Нагадаємо, що на п'ятницю було заплановано проведення півфінальних матчів у чоловічому та жіночому одиночному розрядах. У жіночих півфіналах повинні були вийти на корт Саманта Стосур і Маріон Бартолі, а також Петра Квітова і Даніела Хантухова.

У першому півфіналі чоловічого одиночного розряду повинні були зіграти Ігор Куніцин і Андреас Сеппі. У другому Янко Тіпсареівч і Кей Нішікорі.
Єгор зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.06.2011, 10:26   #4
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Долгополов: "Сподіваюся показати на Вімблдоні
хороший теніс"

Перша ракетка України
Олександр Долгополов на
Вімблдоні-2011 хоче показати гідний теніс.

Про це він заявив, коментуючи результати
жеребкування, де на старті турніру йому належить
зустрітися з представником
Чилі Фернандо Гонсалесом. "Мені здається, що Гонсалес може бути серйозним
суперником. Так, він зараз займає 494-у сходинку у світовому рейтингу, мало грав цього року, але тенісист він дуже сильний. Сподіваюся показати на Вімблдоні гідний теніс, а в такому випадку сітка не особливо важлива", - сказав він.

У третьому раунді в
Олександра намічається
протистояння торішнього
Вімблдона проти француза
Цонга. "За останній рік я став набагато сильніше грати. Чи зробив я висновки з тієї
поразки? Мені здається, їх необхідно робити з будь-якої поразки. Інакше зростання ніякого не буде. Після того матчу їх особливо й робити
щось було не потрібно. Я грав добре , а все вирішили буквально один-два м'ячі"
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.06.2011, 12:00   #5
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Стаховський і Мюррей зіграють в парі на Уїмблдоні

Українські тенісисти і тенісистки дізналися своїх суперників у парному розряді на Відкритому першості Англії.

Українець Сергій Стаховський у стартовому раунді парних змагань в тандемі з британцем Джеймі Мюрреєм (братом Енді) протистоятиме господарям кортів британцям Девіду Рису і Сену Торнлею.

Україно-бельгійський дует Олександр Дорлгополов / Ксавьє Малісс в першому колі поміряється силами з болгарсько-російської парою Григор Димитров / Дмитро Турсунов.

У жіночому парному розряді наша країна буде представлена ​​двома тенісистками. Ольга Савчук (Україна) і Анастасія Севастова (Латвія) у боротьбі за вихід у друге коло протистоятимуть іспанської парі Нурія Лагостера Вівьес / Аранта Парра-Сантон.

Марія Коритцева / Тетяна Путчек (Україна / Білорусь) в стартовому колі зіграють з французькими тенісистками Алізе Корне і Араван Резаї.
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.06.2011, 18:33   #6
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

AFP
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
На Лі стала 4 ракеткою світу
Китаянка На Лі стала четвертою ракеткою світу. Завдяки перемозі у фінальному матчі Roland Garros над італійкою Франческою Скьявоне 6:4, 7:6, вона піднялася із сьомого місця на четверте, випередивши Саманту Стосур, Франческу Скьявоне і Вікторію Азаренко.


На Ді стала першою тенісисткою з Китаю, яка виграла турнір "Великого шолома". В свою чергу, Скьявоне не змогла захистити титул чемпіонки Roland Garros.

Перше місце в рейтингу WTA зберегла датчанка Каролін Возняцькі, друге - бельгійка Кім Клейстерс, третє - росіянка Віра Звонарьова. Найвище місце серед українських тенісисток займає Катерина Бондаренко – 124 рядок.

У рейтингу АТР чемпіон Roland Garros іспанець Рафаель Надаль зберіг звання першої ракетки світу. Однак серб Новак Джокович тепер відстає від нього всього на 45 очок. Швейцарець Роджер Федерер, який програв Надалю у фіналі, зберіг третє місце.

Кращий з українських тенісистів Олександр Долгополов займає 21 місце. Сергій Стаховський –
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.06.2011, 21:48   #7
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Уимблдон. Леся Цуренко - в основе Уимблдона!
Украинское дерби завершилось победой киевлянка

Украинка Леся Цуренко стала третьей представительницей нашей страны в основной сетке Уимблдонского турнир.

Сегодня в финале квалификации Леся обыграла свою соотечественнице Татьяну Лужанскую - 6:4, 7:5.

Этот поединок переносился два дня из-за традиционных британский дождей, но все же Был сыгран сегодня.Леся присоединилась к сестрам Бондаренко, Стаховский, Марченко и Долгополову в основной сетке турнир.

Для Цуренко это всего Лишь второе выступление в основной сетке турнир серии «Большого шлема». Миновав зимой Киевлянка Вышла во второй круг Australian Open.

О сопернице Леси Цуренко по первому кругу будет сообщена дополнительно.
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.06.2011, 15:58   #8
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

WTA Істбурн. Бартолі обігрує Квітову і бере кубок
Француженка виграла перший титул за два роки

Шоста сіяна на турнірі в Істбурні (Великобританія) французька тенісистка Маріон Бартолі стала чемпіонкою турніру WTA категорії Premier AEGON International-2011. У суботу у фінальному матчі 9-а ракетка світу 26-річна Маріон зустрічалася з 8-м номером рейтингу WTA 21-річної чешкою Петрою Квітовою, яка була посіяна тут п'ятою.

Бартолі вела з брейком у третьому сеті і подавала на матч, але Квітова зуміла зібратися у вирішальний момент і заробити подвійний брейк-пойнт, а потім і вирівняти становище - 5 / 5. Однак Бартолі не здалася і знову взяла подачу чешки в 11-му геймі, після чого поставила переможну крапку в поєдинку - 6 / 1, 4 / 6, 7 / 5. Матч тривав у результаті 2 години 19 хвилин. Це друга поспіль перемога француженки над Петрою, яка дозволила їй збільшити перевагу в протистоянні з суперницею - 2-0.

Це перша перемога Бартолі на турнірі WTA в нинішньому сезоні і шоста в кар'єрі. За перемогу лідер збірної Франції отримає $ 103,000 призових і 470 очок в залік світового рейтингу, перша ракетка Чехії - $ 54,000 і 320 очок відповідно.
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.06.2011, 16:24   #9
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Arrow

Травма Тіпсаревича принесла Сеппі перший титул
Півфінальні зустрічі перенесені на суботу
Вони в окулярах, їм видніше
Турсунов розім'явся перед Вімблдоном на «відмінно»
Календар АТР-туру
Серб Янко Тіпсаревич не зумів завершити вирішальний матч турніру АТР в Істборні, поступаючись по ходу зустрічі італійцеві Андреасу Сеппі з рахунком 6:7 (5), 6:3, 3:5.

У третій партії Тіпсаревич розтягнув м'яз на нозі, після чого програв гейм і відмовився від продовження боротьби. При цьому варто зазначити, що перед вирішальним сетом Янко обурювався, кажучи, що через темряву погано бачить м'яч. Серб вимагав перенести зустріч на наступний день, але організатори турніру відмовилися йти йому назустріч.

Для Сеппі цей титул став першим у кар'єрі. Раніше 27-річний італієць лише один раз добирався до фінальної стадії. Було це на турнірі в Гштааді в 2007 році, коли він поступився французу Полю-Анрі Матьє.
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.06.2011, 16:59   #10
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Федерер: готовий до Уімблдону майже на 100%

Шестиразовий переможець Уїмблдону швейцарець Роджер Федерер розповів, в якому настрої підходить до змагань.

"Я приїхав на Вімблдон в понеділок і через десять хвилин після виходу на корт відчув себе у своїй стихії. Трава - моє улюблене покриття, і я завжди відчуваю себе тут як риба у воді. Я задоволений тією грою, яку я продемонстрував на" Ролан Гаррос ", і тепер хочу перемогти на Уїмблдоні. Очевидно, що я підійшов до цього турніру з великою впевненістю в собі. за ці два тижні я повністю оправився від травми паху, через яку пропустив змагання в Галле. Мені здається, я готовий майже на 100%, що є хорошим знаком напередодні Уїмблдону ", - цитує Федерера офіційний сайт Вімблдону.
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини футболу slavko1235 Спорт на SAT-TV 2948 25.02.2024 09:36
Новини Abs 1 75.0°e sat-prof Транспондери 313 13.03.2021 10:58
Новини DTH провайдерів. SLAVASAM Транспондери 174 24.09.2015 17:34


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:32.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум