Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня > Вільне спілкування (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 16.09.2013, 08:24   #1
D-Misha
Banned

Дописи: 3.834
Подяки і симпатії повідомлень
Ukraine
Мій ресівер: х-810
Типово Хочу їсти(любимі рецепти страв...)

Любимі рецепти страв...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Востаннє редагував D-Misha: 21.10.2013 о 22:16.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.06.2017, 19:23   #101
D-Misha
Banned

Дописи: 3.834
Ukraine
Мій ресівер: х-810
Типово

Як зберегти кріп на зиму | Жіночі ради

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Зараз ринки заповнені різної зеленню – відразу видно, настало літо. Пора їсти все це добро і запасатися вітамінами на весь рік. Сьогодні я хочу поговорити про такої прекрасної прянощі, як кріп . А, оскільки, наш організм потребує зелені круглий рік, хочу навести кілька способів, як заготовити кріп на зиму .

Зелень кропу дуже корисна, адже містить вітаміни С, Р, каротин, фолієву кислоту, залізо, кальцій, калій і фосфор. Також кріп багатий ефірними маслами і клітковиною. При регулярному вживанні кропу в достатній кількості поліпшується апетит, підвищується імунітет, посилюється обмін речовин, посилюється моторика шлунково-кишкового тракту.

Крім того, кріп – прекрасне спазмолітичну і заспокійливий засіб, сильний антиоксидант і відхаркувальний засіб, сечогінний і жовчогінний засіб. Настій з насіння кропу (кропова вода) сприяє виробленню молока у годуючих жінок і широко використовується для усунення колік у немовлят. У косметології кріп прийнято назвати травою молодості, його використовують для різних косметичних процедур.

Однак не варто забувати, що це рослина здатна нанести шкоду організму людини. Наприклад, не варто зловживати даним видом зелені людям з низьким тиском. Шкода кропу в такому випадку виявиться запамороченням або навіть непритомністю. Та й здоровій людині слід знати міру у вживанні кропу.

Щоб не позбавляти себе такого прекрасного кошту, подбайте про те, як зберегти кріп на зиму. Існує маса способів заготівлі кропу, але всі вони досить прості і займають зовсім трохи часу.

Найпростіший і перевірений спосіб – сушка кропу .

Листя кропу збирають в пучки і підв’язують на сонці. Через кілька днів, коли кріп повністю висохне, його слід прибрати в сухе, темне місце.

Також кріп можна дрібно нарізати, розстелити на сонці або помістити в мікрохвильовку і повністю висушити. Потім пересипати з суху скляну банку або іншу ємність.

Наступний спосіб – заморозка кропу .

Молодий кріп слід промити, просушити, потім дрібно нарізати. Далі можна щільно укласти його в контейнер для зберігання або ж насипати в пакетики і помістить в морозилку. Такий кріп прекрасно зберігається, і служить чудовою приправою для перших і других страв, м’яса, підлив.

Також можна заморозити кріп в кубиках льоду .

Для цього подрібнену зелень кропу на половину засипати у форму для льоду і залити водою. Дуже зручно взимку дістати такий кубик і кинути прямо в суп.

А цей спосіб зберігання кропу дістався мені від моєї бабусі. У часи мого дитинства ще не було морозильних камер, і бабуся завжди намагалася засолити кріп на зиму. Для цього вона зривала молоді пагони, мила їх, дрібно різала і щедро посипала сіллю. Потім щільно утрамбовувати в скляну баночку і зберігала всю зиму в самому низу холодильника. До цих пір пам’ятаю смак бабусиної борщ а з таким солоним кропом. Єдине, що слід враховувати при приготуванні страв з такою приправою, що солити потрібно трохи менше, інакше всі подумають, що ви закохані.

Сподіваюся, ці прості способи, як зберегти кріп взимку . допоможуть вам завжди насолоджуватися прекрасним ароматом цієї пряності.

Востаннє редагував D-Misha: 18.06.2017 о 19:39.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.12.2017, 14:15   #102
Ltnar
Учасник

Дописи: 64
Дякую (Поставлено): 151
Дякую (Получено): 308
Флуда (Поставлено): 0
Флуда (Получено): 1
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

У ситуації, що склалася в нашому житті будемо шукати вихід економії на харчуванні, притому будемо шукати рецепти смачної і дешовой їжі. Запрошую всіх хто має такі рецепти, наших мам і бабусь, які жили в умовах СРСР

Грибне рагу

Інгредієнти:

гриби – 300 г
картопля – 3 шт.
морква – 1 шт.
цибуля ріпчаста – 1 головка
горошок зелений свіжий – 2 ст. ложки
масло рослинне – 2 ст. ложки
томат-пюре – 1 ст. ложка
цибуля зелена
сіль

Приготування:

Гриби очистіть, промийте і крупно наріжте, цибуля ріпчаста наріжте півкільцями, тушкуйте з додаванням олії протягом 10 хвилин.

Посоліть, влийте розведене 3 склянками гарячої води томат-пюре і доведіть до кипіння.

Додайте нарізані кубиками картоплю і моркву, зелений горошок, прогрійте на слабкому вогні 20 хвилин.

Перед подачею посипте рагу нарізаною зеленою цибулею.

Приємного апетиту!

Востаннє редагував Ltnar: 08.12.2017 о 14:48.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.12.2017, 14:18   #103
Ltnar
Учасник

Дописи: 64
Дякую (Поставлено): 151
Дякую (Получено): 308
Флуда (Поставлено): 0
Флуда (Получено): 1
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Квасолево-цибульні котлети

Інгредієнти для приготування: Квасолево-цибульні котлети

варена квасоля: 2 склянки
цибуля ріпчаста: 2 шт.
білий хліб чи несолодка булочка: 100 г
панірувальні сухарі: 4-5 ст. ложок
олія: 50 мл
зелень петрушки: пів пучка
чорний мелений перець, паприка, сіль, шматочки лимона та помідора для оздоблення
Як приготувати Квасолево-цибульні котлети

Готуємо так:

Змолоти квасолю на м’ясорубці або подрібнити за допомогою блендера до стану пюре. Цибулю почистити, дрібно нарізати й підсмажити на олії до золотистого кольору. Хліб замочити у воді. Зелень петрушки помити, обсушити і дрібно нарізати (кілька гілочок залишити для оздоблення).
Додати до квасолевого пюре смажену цибулю, хліб, нарізану зелень, паприку, чорний мелений перець та сіль і ретельно перемішати, щоб маса була однорідною.
Сформувати з маси котлети, запанірувати їх у сухарях і смажити на олії з двох сторін до золотистого кольору. Подавати гарячими, озлобивши шматочками лимона та помідора і зеленню петрушки.

* Такі котлети можна запекти й у духовці: змазати деко олією, викласти котлети і запікати 40 хвилин при середній температурі.

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Хочу супутниковий інтернет Zinge Провайдери 3G,4G,WiFi,CDMA 42 15.01.2015 10:52

Loading

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 04:27.

vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум