SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 01.12.2017, 23:28   #1351
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Українська "Леся" наводитиме жах на окупантів: Патріот з Харкова створив дистанційно керовану систему залпового вогню

Харківський винахідник Олександр Безпалий зібрав у своєму гаражі вже 18 оригінальних установок залпового вогню, на основі гранатометів РПГ-7.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Олександр Безпалий і його "Леся"

Харківський винахідник Олександр Безпалий розробив і виготовив своїм коштом кілька установок "Леся", що є сумішшю гранатомета РПГ-7 і системи залпового вогню, якою керують дистанційно.

"Декому з поважних фахівців "Леся" не подобається. Утім, на передовій, в окопах, від неї в захваті. Вона була створена на прохання командира 43-го батальйону Сергія Мацейка, коли він зайняв сумновідоме селище Зайцеве. А зараз Саша доправив ще одну "Лесю" синові комбата, який воює біля Авдіївки", – розповів журналіст.

Тактико-технічні характеристики "Лесі" можна описати словами "дешево і сердито", а також "влучно і безпечно".

"Безпалий у своєму харківському гаражі зібрав таких "Лесь" аж 18 штук. Більшість із цих установок Сашко виготовив за свій кошт. Тільки комунальних боргів у харківського винахідника 28 тис. грн. Та він не зупиняється. Американський військовий експерт Філіп Карбер, який відвідав випробування "Лесі", зауважив:
"Українці переможуть тоді, коли кожен запрацює для перемоги". Карбер ніби про Сашка говорив".

Тепер винахідник розробляє модуль для розмінування з дистанційним управлінням.

Востаннє редагував Ltnar: 01.12.2017 о 23:32.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.12.2017, 08:28   #1352
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Українські амазонки рвуться бити окупантів

У той час, коли деякі хлопці намагаються "відкосити" від армії, дівчатка добровільно вирішили взяти у руки зброю...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Українські дівчата до бою готові.

"Цієї осені до лав ЗСУ за контрактом пішло служити 2,4 тисячі українських жінок", - написала учасниця спільноти "Патріоти України - єднаймося!" Христина Вікторівна та поділилася вражаючим фото, передають Патріоти України та пропонують вам помилуватися ним разом із нами.

Інші користувачі соцмережі у захваті від світлини та бажають юним захисницям наснаги та довгих років життя:

Востаннє редагував Ltnar: 03.12.2017 о 08:31.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.12.2017, 09:51   #1353
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2017, 09:37   #1354
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Якби мав руки та ноги, пішов би воювати!": Як зараз живе скалічений в АТО боєць із Тернопільщини

За три роки чоловік переніс десятки операцій, протезування руки в Німеччині, лікарі доклали величезних зусиль, щоб врятувати йому ногу…

Руслан Карпець втратив в зоні АТО руку та пошкодив ногу. Однак життєвого оптимізму не втратив.Руслан Карпець втратив в зоні АТО руку та пошкодив ногу. Однак життєвого оптимізму не втратив.
Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на НОВА…

Для Руслана Карпця із Кременця війна триватиме завжди. Неможливо забути чи відволіктися від пережитого, якщо нагадує не лише пам’ять, а й тіло. 15 вересня 2014 року під час обстрілів градами в Дебальцеві Руслан дивом вижив — йому відірвало руку, травмувало ногу… Врятував бронежилет, який передав йому на передову священик. Наш земляк захищав Україну у складі 128-ої гірсько-піхотної бригади. Коли чоловік був на межі життя та смерті, рідним довелося доводити, що поранення він отримав на фронті, бо ж воював добровольцем, без належних документів. У військовому квитку Руслана після страшного бою хтось написав олівцем, що він помер… За три роки чоловік переніс десятки операцій, протезування руки в Німеччині, лікарі доклали величезних зусиль, щоб врятувати йому ногу… Нині кременчанину 27 років. Аби не піддаватися депресії, він шукає різні підробітки, намагається не сидіти в чотирьох стінах, зустрічається з побратимами...
Війна нагадує про себе щодня…

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2017, 12:57   #1355
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

«Кіборги»

Нова стрічка Ахтема Сеїтаблаєва за сценарієм Наталії Ворожбит з’явиться на великих екранах 6 грудня 2017 року. Фільм присвячено обороні Донецького аеропорту, сюжет базується на реальних подіях. «Кіборги» - історія не про війну, а про сучасних героїв, які створюють нашу нову Україну. Незважаючи на різницю у походженні та віці, їх об’єднала одна мета – захистити рідну землю від агресора.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.12.2017, 06:55   #1356
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Я буду тут стояти": Мережу вразила патріотична школярка із Луганщини

Школярка з-під міста Щастя, яка щодня із жовто-блакитною символікою зустрічала на дорозі українських військових, була змушена покинути рідні краї та переїхати на Київщину.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Євдокія Кулініч із Луганщини.

В інтернеті опубліковано фото школярки із Луганщини Євдокія Кулініч, яка щодня зустрічала українських бійців із національною символікою, стоячи на дорозі поблизу свого села. Відповідне фото на своїй сторінці у Facebook опублікувала Оксана Вітер, повідомляють Патріоти України.

"Євдокія Кулініч. Кожного дня зустрічає українських бійців, стоячи на дорозі поблизу свого села на Луганщині. Незважаючи на погоду та насмішки однокласників. "Поки війна не закінчиться - я буду тут стояти і проводжати наших хлопців!", - мовиться у повідомленні Вітер.

Зазначимо, що школярка з-під міста Щастя, яка щодня із жовто-блакитною символікою зустрічала на дорозі українських військових, була змушена покинути рідні краї та переїхати на Київщину. Усе тому, що 17-річну дівчину цькували за патріотичні погляди.

Проте українські бійці оцінили вчинок Кулініч: назвали ім'ям школярки танк і навіть присвятили дівчині пісню. Тепер вона освоюється в новому середовищі і не планує повертатися додому.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.12.2017, 14:54   #1357
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

За стандартами НАТО: У мережі показали новий український БТР (відео)

При створенні цієї бойової машини фахівці врахували досвід українських військових в боях на Донбасі.

Випробування нової бойової машини. Фото: скріншот з відео.Випробування нової бойової машини.
У мережі показали відео заводських випробувань БТР-4МВ1, який відповідає стандартам НАТО. Відео випробувань було опубліковано на сайті YouTube, передають Патріоти України.

"За час випробувань фахівці підприємства на новій бойовій машині здолали сотні кілометрів по бездоріжжю та дорогам, успішно провели тести з форсування водних перешкоди уплав та вбрід. Окрім того, була успішно проведена ціла серія вогньових випробувань із знищення умовних цілей зі штатного озброєння за різних погодних умов", - йдеться в повідомленні. Наголошується, що при створенні даної бойової машини фахівці врахували досвід українських військових в боях на Донбасі.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.12.2017, 21:07   #1358
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

До 80-річчя В’ячеслава Чорновола: "Він міг стати нашим Вацлавом Гавелом"

До 80-річчя В’ячеслава Чорновола: "Він міг стати нашим Вацлавом Гавелом" Мені довелося побувати на місці його загибелі двічі: через кілька днів по трагедії й півтора року по тому, коли його соратники приїхали жнивувати на Полі Чорновола – збирати врожай пшениці, вирощеної зі зерен того зловісного “КамАЗа”, що й обірвав політ його задумів та ідей. Утім, зараз я – не про пророцтво В’ячеслава Максимовича, коли він, передбачаючи життєвий фінал, сказав у телеефірі, що хотів би піти з життя “миттєво, на льоту”. Просто він дуже любив пісню “Гей, браття опришки”. І якось, за спогадами його дружини, коли забули початок строфи із неї, то вигадали його собі самі: “Веселімось, браття, поки ще зелено, поки ще ті сонячні дні. Краще раз злетіти соколом у небо, аніж вічно жити в ярмі”. Ці слова – наче про його життя. “Безстрашним був”, – казала п. Атена. Так от, тоді я не зміг ні взяти до рук коси, ані навіть дивитися у бік жниварів. Мені все видавалося, що зі зрізів тієї пшениці от-от присне Його кров, яку мені вдалося виявити за перших відвідин того злощасного місця. Розумів, що це неможливо, але здолати підсвідомий острах не вийшло… Героїзмом можна назвати тільки таке діло, де мука і терпіння одиниці здобуває або окуплює добро цілого народу (Іван Франко)

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Читайте більшеЩоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! :
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.12.2017, 15:05   #1359
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Президенти України і Польщі Петро Порошенко та Анджей Дуда у Харкові поклали квіти до Меморіалу жертв тоталітарного режиму.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Церемонія відбулася у рамках офіційного візиту президента Польщі в Україну, повідомляє кореспондент Укрінформу.

На Кладовищі жертв тоталітаризму у Харкові поховані у тому числі й польські солдати, які були вбиті НКВС.

Як відомо, Президент Польщі Анджей Дуда у Харкові у середу проведе зустрічі з Президентом Петром Порошенком, спостерігачами з місії ОБСЄ і представниками Програми розвитку ООН.

Раніше в прес-службі Президента України повідомляли, що основною темою переговорів лідерів двох держав у середу в Харкові стануть стратегічні питання двостороннього політичного співробітництва, а також посилення взаємодії у сфері безпеки та оборони, в тому числі у контексті протидії російській агресії.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.12.2017, 14:23   #1360
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

КУЧМА: СПЕРШУ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК ОКУПАНТА – ПОТІМ МИРОТВОРЦІ

Миротворців мають розмістити не лише на лінії розмежування, уточнив Леонід Кучма

Розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі неможливе без виведення російських військ. На цьому наголосив представник України у Тристоронній контактній групі Леонід Кучма, передає "5 канал".

Також він додав, що миротворці мають перебувати на всій окупованій території України, а не лише на лінії розмежування.

"Поки не будуть виведені війська, про які миротворчі війська можна говорити? Тож спочатку це треба зробити – вивести війська, техніку, а потім щоб зайшли миротворці, щоб зайшли люди, які будуть забезпечувати порядок", – зазначив представник України у ТКГ.

Крім того, Кучма прокоментував і ситуацію з обміном утримуваних людей.

"Списки погодженні – 74 особи і 306 осіб. Практично і Президент України, і президент Росії сказали, що ми зробимо це. Так що треба робити це, як би нам не було важко", – заявив Кучма.

Нагадаємо, раніше представник України гуманітарної підгрупи у Тристоронній контактній групі Ірина Геращенко повідомила, що список на обмін потрібно переглянути, дехто категорично проти повернення на Донбас.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А що Ви сьогодні робили?* sat-prof Офтопік (теревеньки) 73 06.11.2016 22:43
Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього вже сьогодні Igor1031 Офтопік (теревеньки) 0 07.02.2015 15:37
Сьогодні викопав... sat-prof Ваші захоплення 8 25.05.2014 10:36
MYtv (Україна) hmura Провайдери платного ТБ 1 15.12.2011 17:09
Україна запустить свій супутник 2011 році sat-prof Загальний розділ! 8 25.06.2010 12:15


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:14.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум