SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки) > Ваші захоплення

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 11.10.2010, 13:47   #1
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово Чарівний світ живої природи...

Жива природа...
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Маленькі та великі, пухнасті і не дуже, в пір'ях та в шерсті – друзі наші менші завжди дарують нам багато приємних і та радісних хвилин. ...в поєднанні з прекрасною природою нашого світу...Мабуть, найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою. Вона чарувала і чарує, хвилювала і хвилює людину. Шепіт голубої води, зелених дібров, спів дзвінкоголосих пташок, запах і розмаїття квітів - усе це дорога серцю, ні з чим незрівнянна краса рідної землі.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував VADYA777: 01.02.2012 о 00:18.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.08.2014, 20:40   #901
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Чотирилапий гідрометцентр...

Як же спекотно. Хочеться, щоб нарешті пішов дощ. І синоптики «брешуть». Вранці дивишся прогноз погоди – повинен бути дощ, а на небі весь день ні хмаринки. І вір їм після цього?

Синоптикам ви можете і не вірити, але зверніть увагу на свого вихованця. Адже тварини – ходячі провісники погоди.

72% власників собак вважають, що їхні вихованці можуть прогнозувати грозу.

Якщо чотирилапий часто качається по траві, при цьому багато спить і мало їсть – до дощу. А ще перед зливою і шквалом собаки зазвичай ховаються під столом або в якомусь кутку будинку.

До передбачення дощу взагалі належить дуже багато прикмет, пов’язаних із поведінкою собак. Так, перед початком зливи собака довго качається по траві, пилу, риє землю, наче шукає там щось. Також вихованець починає сильно чухатися, навіть якщо у нього немає паразитів.

Якщо ви вигулюєте собаку, а скоро має розпочатися злива, тварина буде їсти траву. А якщо гуляєте з вихованцем біля річки, ставка, озера і пес хоче залізти у воду, то, безумовно, буде дощ. А от коли собака вальяжно розтягується по землі і нерухомо валяється на спині, не важливо – вдома чи на вулиці, це вказує про наближення тепла.

Як чотирилапим вдається передбачати погоду?

Це історія багатьох тисяч років. Вона сталася ще до того, як собака був одомашненим. У стародавні часи основним орієнтиром на дорозі життя наших вихованців були їх інстинкти. Вони разом з чудесно розвиненими відчуттями допомагали собакам помітити те, чого не бачила, про що не знала і не чула людина.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.08.2014, 14:48   #902
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Кішка приходить і світить очима.

Цитата:
Кошка в крапиве за домом жила.
Дом обветшалый молчал, как могила.
Кошка в него по ночам приходила
И замирала напротив стола.

Стол обращен к образам - позабыли,
Стол как стоял, так остался. В углу
Каплями воск затвердел на полу -
Это горевшие свечи оплыли.

Помнишь? Лежит старичок-холостяк:
Кротко закрыты ресницы - и кротко
В черненький галстук воткнулась бородка.
Свечи пылают, дрожит нависающий мрак...

Темен теперь этот дом по ночам.
Кошка приходит и светит глазами.
Угол мерцает во тьме образами.
Ветер шумит по печам.

Иван Бунин.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.08.2014, 00:01   #903
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

В американському зоопарку народилося рідкісне "вівцекозеня"

У міні-зоопарку в Скоттсдейлі, що в штаті Аризона, несподівано народився гібрид вівці та кози.

Дитинча має козячий писочок та копитця, але водночас вовну та хвостик вівці.

Як присягається власниця мами-вівці, вона не здогадувалася, що тварина при надії. До того ж, поблизу немає жодного барана. У батьківстві підозрюють карликового козлика на ім'я Майкл.

"Вівцекозеняті" дали ім'я Метелик через великі темні плямки на боках та спинці.

Відомо, що в кіз та овець різна кількість хромосом. Тому їх дуже рідко вдається схрестити, а дитинчата зазвичай народжуються мертві.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.08.2014, 17:15   #904
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Люди ходять повз і не помічають.

Цитата:
Старая дублёнка, рваные сапожки...
"Тётенька, подайте..." - шепчет еле слышно.
Тянет он к прохожим грязную ладошку:
"Я же не виновен, что вот так всё вышло..."

Лет шести - не больше, беспризорный мальчик
Жалкого котёнка к сердцу прижимает,
Гладит его нежно и тихонько плачет.
Люди ходят мимо и не замечают.

Подхожу к бедняге, отдаю свой завтрак -
Пару бутербродов и чуть-чуть печенья,
Добавляю денег (всё, что есть на завтра).
Он в ответ, смущаясь: "Прям как в день рожденья!"

Кушай на здоровье, кушай, мой хороший...
Что ещё мне сделать, я, увы, не знаю...
Почему так в жизни происходит, боже?!
Боже, растерявшись, головой качает.

Он не знает тоже, изменилось что-то...
Я сажусь в автобус и читаю книжку -
Там у всех героев страшные заботы.

А в окно мне машет маленький мальчишка...

Настя Булавка.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.08.2014, 23:43   #905
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Жила собі Людина..

Цитата:
Жил да был Человек. Не один. Была рядом собака.
Ни жены, ни семьи. Сам прислуга, и сам господин.
А когда он скончался, оказалось, что некому плакать,
Потому что собака отправилась следом за ним.
Вот идет по пескам он в томительных поисках рая.
А кругом - никого... По земле расползается дым.
И воды ни глотка. От жары и от жажды сгорает.
И собака измученно тоже плетется за ним.
Бесконечна дорога. Ни куста, ни травы и ни знака.
Данте тоже, я думаю, ад свой увидел таким.
Человек еле шел. Но ему помогала собака,
Та, которая в пекло отправилась следом за ним.
Вдруг увидели, (что это?) - башнями город сверкает.
Водопады... И птицы слагают Создателю гимн.
И огромная надпись:
"Войдите. Вас Рай ожидает"
Не позволил привратник собаке войти вместе с ним.
Человек без сомнений и слов отказался от рая.
Что поделаешь тут, если был он с рожденья таким!
И таинственный город мгновенно в тумане растаял
И ушел человек. И собака ушла вместе с ним.
Сколько дней они шли. И ночей... Кто об этом узнает?!
Человек шел и падал. И вставал, адской жаждой томим.
И забыл он о найденном и о потерянном рае.
Лишь собака тащилась все так же устало за ним.
Время там не течет. Не светает там и не темнеет.
И ничтожно, и крошечно то, что казалось большим.
Снова город возник. Только был он намного скромнее.
Человек подошел. И собака шла следом за ним.
"Я с дороги, - едва прохрипел, - я с дороги...

И собака хрипела. Был хрип непохожим на лай.
"Дайте каплю воды. И собаке... и мне... ради Бога"
А привратник сказал: "Заходите. Мы ждем вас давно. Это - Рай!"
"Был бы рад я войти. Как мечтал я об этом. Однако,
За воротами должен остаться я с другом своим".
Но привратник сказал:
"Заходите к нам вместе с собакой".
И вошел человек. И собака вошла вместе с ним.
"Ну, а там что за Рай? Где водою нас не напоили?
Где хоромы, и где низвергается с гор водопад?"
И привратник сказал:
"Хорошо, что туда не впустили!
Потому что не Рай это был, дорогие, а Ад"
"Почему над воротами вывеска точно такая?
И зачем он манил нас прохладою сладкой своей?"
"Это был лишь обман. То была только видимость Рая.
Это - Ад. Он для тех, кто в пути покидает друзей".

Ефим Хаят.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.08.2014, 11:01   #906
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Безсмертна вірність...

Цитата:
Фрэнк Талберт устал за день и отдыхал, наблюдая из окна за грозой, проходившей над горами. Он рассчитывал, что в такую ночь сможет хорошо выспаться. Огонь в камине, монотонный шум дождя за окном, мирное уединение - о чем может мечтать утомленный человек? Талберт провел день, прореживая лесонасаждения на своем участке вблизи Брекенриджа, штат Колорадо.

Фрэнк растопил камин и лег спать. Внезапно его разбудил какой-то странный звук. Талберт выглянул в окно. Лил сильный дождь, молнии вспыхивали все ближе, постоянно грохотал гром. Но не громовые раскаты заставили его проснуться. Где-то вдали лаяла собака. Талберт сел и прислушался. Лай повторился уже совсем неподалеку, а потом у самой двери. Талберт поспешно встал с кровати. Он подумал, что собака хочет спрятаться от грозы.

Открыв дверь, сквозь ливень увидел лишь несколько отпечатков лап. Талберт посвистел, но ответа не последовало. Он уже было собрался закрыть дверь, когда при вспышке молнии вдруг увидел промелькнувший невдалеке силуэт собаки. Фрэнк еще раз позвал животное, но, вместо того чтобы подойти поближе, собака медленно начала отходить назад, скорбно и призывно воя, Талберт решил, что она зовет его за собой, может быть, поблизости под дождем остались ее щенки. Быстро обувшись и натянув куртку с капюшоном, он вышел из дома. Собака ждала его. Осветив ее карманным фонарем, Фрэнк успел разглядеть рыжего сеттера с белой шеей и грудью.

Талберт прошел за собакой всего несколько метров, как вдруг все вокруг озарилось красным светом и сильный взрыв сзади оглушил его. В дом ударила молния, Все здание мгновенно охватил пожар. Помощи ждать было неоткуда, и Талберт обреченно наблюдал за гибелью дома, с ужасом осознавая, что его самого спасло чудо. Ведь если бы собака не выманила Талберта наружу, он, скорее всего, погиб бы в своей постели, не успев выскочить из пылающей спальни.

Когда небо прояснилось и взошла луна, Фрэнк стал искать рыжего сеттера, Но собака исчезла. Утром Талберт рассказал о случившемся своему соседу, и тот пришел в замешательство. "Собаку, которую ты мне описал, зовут Сэнди, - сказал он, недоверчиво качая головой. - Но она умерла более двух месяцев назад".

Может, это был другой сеттер? Возможно. Но поблизости нет похожей собаки. Или это один из щенков Сэнди? Но у нее никогда не было щенков. И Талберт никогда не узнает, что же произошло на самом деле, но всегда будет помнить свою спасительницу. Сосед подарил ему фото Сэнди, которое Фрэнк поместил в рамку и поставил на стол у себя дома.

Эта непридуманная история описана в книге американского ученого Билла Д. Шула "Бессмертие животных". Автор убежден, что у животных, так же, как и у людей, душа бессмертна.

А у домашних питомцев любовь и благодарность к человеку могут проявиться и после физической смерти.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.08.2014, 00:00   #907
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Кіт улаштував "лежачий страйк" через повідець.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Господар кота на імення Ігон вирішив вивести його на прогулянку на повідці. Кіт був категорично проти.

Відео змагання з упертості людини та кота став хітом на сайті YouTube.

"Ігон – наш домашній кіт. Як більшість домашніх котів, він проводить час, дивлячись у вікно та мріючи про те, щоби стати "частиною того світу". Ми вирішили дати йому такий шанс, але він був зовсім не в захваті", - написав власник киці Райан Томас.

Ігон просто відмовився підводитися з підлоги, хоч як би його не тяг хазяїн. Лише "під'їхавши" до сходів котисько, схоже, увімкнув інстинкт самозбереження та спустився вниз на своїх чотирьох – аби знову вперто завалитися на бік.

Протистояння Райана та Ігона закінчується коло вхідних дверей. Чи вдалося господарю врешті випхати принципового кота надвір, не повідомляється.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.08.2014, 10:41   #908
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.08.2014, 16:08   #909
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Істория про кота, та не та...

Цитата:
Черный и толстый падлюка – кот
Крутится у порога.
Видно по наглой морде - ждет,
Чтоб перейти дорогу.

Утром бардак, и весь день такой.
Вот, и опять непруха:
На остановке своей клюкой
Пнула под зад старуха.

Возле работы, очки достав,
Носом я встретил угол.
И в невезенье виню кота
Черного, словно уголь.

Днем я пролил на себя компот.
Больно ударил ногу.
Из-за того, что зараза кот
Мне перешел дорогу.

Брассом, и мне и чертям назло,
Суп рассекает муха.
Вот ведь дурынде такой свезло.
Даже не пала духом.

А на проблемы махну рукой -
В общем, не так уж плохи.
Пусть себе ходит треклятый кот,
Что б его сгрызли блохи!

Но от работы и до моста
Ровной была дорога.
Вечером встретил того кота –
Ждал меня у порога.

«Что ж ты, мохнатый ковер для блох,
День мне с утра изгадил?»
Я потрепал его черный бок,
По голове погладил.

Кот промурлыкал, мол «селяви»
Дал почесать за ушком.
И повернулся ко мне своим
Белым пятном на брюшке.

В ванной я с боем купал кота
Чуть не дошло до драки.
«Хочешь - не хочешь, а в новый дом
Чистым войдешь, собака!»

Сразу не понял я - в чем прикол,
Но на меня из душа
Смотрит опасливо белый кот
С черным пятном на брюшке.

Утро опять началось с забот -
Встретился с дверью носом.
И виноват, может быть не кот,
А зрение в минус восемь?

И пусть снаружи дожди, снега,
Пусть зной, ураган иль вьюга.
Но дома ждет меня верный друг
Или... моя подруга?

Меня прошибает холодный пот.
На пол летит плетёнка.
Меня встречает любимый кот
С оравой цветных Котенков.

И чтобы пушистый смешной бедлам
Не разорвал на части,
Я всем своим лучшим друзьям раздам
Восемь комочков счастья.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.08.2014, 01:23   #910
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Як захистити собаку від викрадення?


Крадіжка собаки – насправді не такий вже рідкісний випадок. Особливо часто це трапляється в літній час, коли господарі беруть своїх вихованців з собою на дачу і відпускають побігати на свіжому повітрі.

Кількість крадіжок, точніше викрадень, породистих собак збільшується саме влітку, в період відпусток.

Довідка:

Викрадення собак, або догнеппінг, – вид злочину, спрямований на отримання вигоди. Злодій переслідує 2 способи отримання грошей за вашого собаку: він або продає його третім особам, або вимагає від вас викуп.

Які породи собак найчастіше викрадають?

На початку 2000-х років найчастіше крали великих улюбленців, таких як добермани, доги, стаффордширські тер’єри. А зараз викрадачі перейшли на малі породи. Найбільше викрадають йоркширських тер’єрів, китайських чубатих, чихуахуа. А ще мопсів, пекінесів, шпіців. Та й красти їх не так вже й складно. Адже ці собаки досить доброзичливі та цікаві. Але найголовніше – недешеві.

А от якщо ваш вихованець – чемпіон кінологічних конкурсів, виставок, то не важливо, якої саме він породи. Для викрадачів – він здобич № 1.

Часто викрадення собак відбуваються на замовлення.

А знаєте, який найгуманніший сценарій догнеппінгу?

Викрадення вихованця з метою отримання викупу.

Все дуже просто: зловмисники крадуть собаку і чекають вашого оголошення, типу «Пропав собака, порода така-то, колір такий-то». І ось вам телефонує такий сердешний громадянин і розповідає, що він тільки вчора знайшов схожого песика.

Інколи вимагають гроші і погрожують заподіяти шкоду тварині. Але це буває дуже рідко. Так як, на відміну від першого випадку, це для них ризик. Крім того, викрадача собак, замаскованого під звичайного громадянина, відрізнити практично нереально.

Що робити, якщо у вас вкрали собаку?

Повідомити про викрадення в міліцію. Так! Подайте в письмовому вигляді заяву про розкрадання майна. Власники собак (котів) мають повне право звернутися до органів внутрішніх справ із заявою про викрадення тварини. А при бездіяльності співробітників міліції на них можна подати скаргу в прокуратуру.

Важливо!

Ваші переживання та хвилювання, як би це прагматично не звучало, не мають ваги. Робіть акцент на тому, що у вас вкрали дорогого собаку. Адже породистий вихованець має певну цінність, особливо якщо він чемпіон, переможець кінологічних виставок.

Що роблять із собаками після викрадення?

Як правило, продають.

Чи реально знайти викрадену тварину, яку вже продали комусь?

Так.

Проведіть аналіз інформації, що з’являється в інтернеті, ЗМІ. Звертайте увагу на оголошення продажу собак тієї породи, до якої належить ваш зниклий вихованець.

А якщо минув місяць, а чотирилапий все ще не знайшовся? Перегляньте оголошення про пропозиції до в’язки і пошук покупців на цуценят (якщо, звичайно, ваш собака не був кастрований).

Краденого собаку взагалі можна знайти через оголошення в інтернеті і ЗМІ та пташині ринки. Великі клуби та кінологічні федерації навряд чи будуть зв’язуватися з шахраями і купувати тварин із сумнівним походженням.

Ну і найголовніше:

Як уберегти вихованця від викрадення?
Не залишайте собаку на прив’язі біля магазинів. Така безпечність найчастіше стає причиною викрадення вихованця.
Не відпускайте собаку гуляти без нагляду, в тому числі якщо ви знаходитеся на дачній ділянці.
Не залишайте собаку в автомобілі. Пес в автомобілі відлякує викрадачів машин, але не викрадачів собак.
Уберегти від викрадення вихованця може клеймо і чіп. А ще вони допоможуть знайти собаку.
Заведіть собаці, навіть якщо він безпородний, ветеринарний паспорт. Крім того, це головний документ, який підтверджує ваше право володіння.
Не розголошуйте малознайомим людям зайвих подробиць про вихованця: кличку, вік.
Якщо ваш вихованець має багато досягнень з різних кінологічних виставок, перш ніж похвалитися про це незнайомцю, подумайте – а раптом ця людина викрадач собак.

Будьте уважні до свого вихованця, будьте пильні до того, що відбувається навколо вас. Це вбереже вас і вашого собаку від багатьох неприємностей.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Світ з HDTV новини SLAVASAM Новини,українські телевізійні канали,DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення 75 13.02.2013 19:54
Новини WRC Світ Ралі BMW Спорт на SAT-TV 3 11.02.2012 20:03


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 18:59.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум