SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Основні категорії форуму > Новини,українські телевізійні канали,DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення > Транспондери

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 15.12.2009, 18:35   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Exclamation Технічні новини телеканалів.

Тут пишемо тільки технічні новини телеканалів! (Без обговорень!)

Востаннє редагував savsav: 19.01.2012 о 12:54.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.06.2010, 01:23   #901
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

Перший національний розпочинає експериментальне мовлення на супутнику Sirius 4
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У переддень Чемпіонату світу з футболу, перші матчі якого починаються вже 11 червня, Перший Національний канал дарує своїм глядачам якісніше сприйняття мовлення каналу.

В експериментальному режимі Перший Національний дістав можливість доставляти сигнал кабельним операторам через систему супутникового зв'язку. Cигнал Першого Національного розповсюджуватиметься за допомогою супутника Sirius 4 (4.8 гр.сх.д.), який є найдоступнішим супутником для кабельних операторів і має найвищий на території України рівень сигналу, внаслідок чого він якісніший.

Експериментальна доставка сигналу через супутник дає змогу глядачам, підключеним до кабельних мереж, дивитися Перший Національний у цифровому форматі, а не через ефірне мовлення. Усі великі міста і районні центри України підключені до кабельних систем. На сьогодні в Україні налічується більш ніж 600 кабельних операторів. Вони без додаткових витрат одержать сигнал у цифровому вигляді і без будь-яких перетворень, котрі тільки погіршують якість сигналу, зможуть подати його у свої мережі.

Зрештою якість сигналу у глядачів кабельних мереж стане такою ж, як на основних комерційних каналах.
Перший Національний розіслав усім кабельним операторам інформацію про експериментальну доставку свого сигналу із супутника. Тепер кабельні оператори мають перемкнути свої приймачі на сигнал супутника.
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.06.2010, 01:32   #902
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

"2СПОРТ2" розпочав мовлення на супутнику Eurobird 9
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

10 червня 2010 року телеканал "2СПОРТ2" розпочав своє мовлення на супутнику Eurobird 9 у складі пакету "Платформа HD".

Нагадаємо, телеканал "2СПОРТ2" буде доступний для всіх абонентів пакету "Платформа HD" без додаткової абонентської плати.

Унікальність телеканалу "2СПОРТ2" полягає в тому, що телеканал повністю присвячений Чемпіонату світу, а це означає, що глядачів каналу чекає найбільший повне висвітлення матчів у форматі високої якості.

Параметри мовлення:

Супутник: Eurobird 9;

Частота: 12380 МГц;

Поляризація: Вертикальна (V)

Стандарт передачі: DVB-S2;

Модуляція: 8PSK;

Символьна швидкість: 26400;

FEC: 2/3.
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.06.2010, 01:34   #903
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

Intelsat SA продовжив контракт з BBC World News
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Супутниковий оператор Intelsat SA оголосив, що продовжив контракт з BBC World News. BBC World News розповсюджується в Азії і країнах Тихого океану, а також на обох континентах Америки.

Для країн Азії і Тихого океану BBC World News мовить через супутники Intelsat 8 і Intelsat 5. Для поширення в Північній і Південної Америці використовуються супутники Intelsat 9 (58W) і "Galaxy" 13 (127W).

За матеріалами: Satkurier
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.06.2010, 01:37   #904
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

Digiturk активувала на супутнику Eutelsat W3A новий транспондер
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Турецька супутникова платформа Digiturk активувала на супутнику Eutelsat W3A (7 ° E) новий DVB-S2 транспордер для мовлення телеканалів у форматі високої якості.

У новому мультиплексі з'явився канал Nat Geo HD та інші тести. Канали закодовані у CryptoWorks + Irdeto 2.

Технічні параметри:

Супутник: Eutelsat W3A (7° E);

Частота: 10,886 GHz;

Поляризація: H;

SR: 30 000;

FEC: 5/6;

DVB-S2/QPSK

Кодування: CryptoWorks + Irdeto

За матеріалами: Parabola
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.06.2010, 01:39   #905
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

Abu Dhabi Sports запускає новый спорт-пакет
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

В середині липня 2010 арабська телекомпанія Abu Dhabi Sports запустить новий спортпакет з правами на трансляцію англійської Premier League. Пропозиція буде як в SD, так і в HD.

Абоненти зможуть в прямому ефірі переглянути до 380 матчів прем'єра-ліги і низки додаткових матеріалів, як на арабській, так і на англійській мовах.

Крім того, абоненти матимуть доступ до всіх спортивних каналів Abu Dhabi: Формули 1 в HD, UFL в HD і іншого контенту в HD + канали FTA. Новий пакет буде доступний через супутник, в мережах IPTV і в Інтернеті. Поки що немає жодних подробиць про супутникове мовлення.

Ймовірно, для перегляду пакету пропонуватиметься карти доступу+тюнер Humax IR HD (IR-HD 1000 з картоприймачем Irdeto). Поки немає інформації про вартість пакету, але його можна замовити протягом року.

За матеріалами: Satkurier
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.06.2010, 01:45   #906
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

У суботу на "Інтері" відбудеться прем'єра героїко-пригодницького фільму "Русичі"
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У суботу, 19 червня, о 22.30 на телеканалі "Інтер" відбудеться прем'єра героїко-пригодницького фільму "Русичі". Ця картина розповідає про пригоди чотирьох підлітків, які опинилися в епіцентрі боротьби Стародавньої Русі з іноземними загарбниками. У головних ролях знялися як юні актори - Сергій Кудряшов, Христина Прокопович, Антон Колесников, - так і легенди кінематографа - Альберт Філозов, Володимир Гостюхін. У несподіваному амплуа постане перед телеглядачами шоумен і чоловік співачки Наташі Корольової Сергій Глушко, більш відомий під псевдонімом "Тарзан", - у фільмі "Русичі" він грає роль давньоруського князя Ізяслава. Сергій заради цієї ролі готовий був піти на радикальні зміни в зовнішності, всі, навіть найскладніші, трюки виконував без допомоги каскадерів.

Дія картини відбувається за часів язичницької Русі, а його герої - князі й княжичі зі своїм військом захищають свій народ від нападу нещадних чорних магів і чарівників. Динамічний сюжет картини дихає первісною культурою й героїзмом стародавніх воїнів, але разом з тим це історія про романтику, яка виникає разом з дружбою, першою любов'ю, бажанням творити добро.

Воїни Чорного чарівника під проводом жорстокого Вепра розбили дружину князя Ізяслава та знищили сторожову заставу Стрижень. Сам князь узятий в полон, а його син Властимір поранений у бою. Вилікуватися від ран йому допомагає Білий чаклун і його внучка Настя. Юна цілителька покохала тендітного, але відважного й сміливого Властиміра.

Звідси й починаються пригоди юного княжича. Усі вважають князя Ізяслава загиблим, але Властимір вірить, що батько живий. Він вирушає на пошуки, а в цей час Чорний чарівник тримає Ізяслава у полоні, намагаючись зробити його своїм рабом. Шлях Властиміра до царства зла буде дуже важким: у нього багато друзів, але є й зрадники, які будуть чинити перешкоди юному князю. За законами доброї казки, Властимір все ж таки знайде батька та звільнить його від смертоносних чар Чорного чарівника. Його дружина переможе жорстокого Вепра завдяки військовій хитрості, спритності та кмітливості. Відновивши справедливість, Ізяслав, Властимір та їх дружина відправляться додому, щоб побудувати новий, процвітаючий Стрижень.

Факти:

* Зйомки проходили у місті Виборзі.
* Заради ролі князя Ізяслава акторові Сергію Глушко довелося освоїти фехтування та їзду верхи. Крім того, він сам виконував усі трюки: зупиняв коня на скаку, тонув у болоті й бився на мечах... І навіть під час зйомки епізоду, де його героя вороги прив'язують до коня й тягнуть землею, Глушко відмовився від послуг каскадера. За його словами, найскладніше було переносити температурні умови. "Мені доводилося грати у полотняній сорочці та босоніж... Сидиш у листопаді на землі, та ще зверху поливають тебе крижаною водою! Тільки горілка та сауна рятували", - згадує Сергій.
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.06.2010, 01:47   #907
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

"Загальна терапія - 2" - прем'єра на "Інтері"
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

16 червня о 21.30 на "Інтері" стартує суперпрем'єра - серіал "Загальна терапія - 2". Продовження серіалу, що вже встиг полюбитися, обіцяє бути ще більш драматичним, зворушливим і захоплюючим. Хоча події першого й другого сезонів розділяють усього кілька місяців, за цей час відбулося багато змін. Разом з глядачами головній героїні Анні Лазаревої (Анна Снаткіна) належить пережити гіркоту розставання, нові любовні переживання і народження другої дитини. Крім того, у режисерському кріслі Олега Фесенко змінив Дмитро Петрунь. А ще проект покинув виконавець головної чоловічої ролі у першому серіалі - Андрій Чернишов. Зате ряди лікарів "Загальної терапії - 2" поповнилися новим фахівцем у виконанні Віталія Ємашова. Але давайте все по порядку.

Як і у першому сезоні, у кожній серії глядач буде дізнаватися нові історії з життя пацієнтів та лікарів відділення загальної терапії.

Сценаристи планували у другому серіалі продовжити історію кохання Анни Лазаревої (Анна Снаткіна) і терапевта Романа Заславського (Андрій Чернишов). Але актор відмовився від участі у зйомках. Тому головну любовну лінію довелося міняти. У результаті сценаристи придумали такий сюжетний хід - Заславський вступає до організації "Лікарі без кордонів" і разом із ще однією колегою Ольгою Федоріною відправляється рятувати людей у "гарячих точках". Завідувачу Михайлу Тишкевичу (Борис Клюєв) нічого не залишилося робити, як знову взяти на роботу зухвалого, самовпевненого, але, безумовно, високопрофесійного лікаря Олега Шумєлова (Віталій Ємашов). Колись він працював у цьому відділенні, але через розбіжності з завідувачем був "засланий" до "Швидкої допомоги".

- Незважаючи на те, що я прийшов у вже сформовану команду, - каже Віталій Ємашов, - працювалося мені в цьому проекті дуже комфортно. А ось роль Олега для мене була досить складною. Він дуже волелюбний: не визнає авторитетів, для нього не існує рамок. Він хіппі, тільки у білому халаті. А я - навпаки - за характером людина стримана й спокійна, так що на зйомках мені довелося вчитися бурхливо реагувати на те, що відбувається.

Анна Снаткіна про героя свого нового напарника думає так:

- Віталій грає персонажа прямо протилежного Роману Заславському. Його герой своєрідний Доктор Хаус - нестандартний, чорний гумор, неоднозначне ставлення до пацієнтів - але він, безумовно, відмінний лікар. Між нами немає ніякої любові, може, потім вже розвивається симпатія, ближче до кінця. Структура взаємин тут зовсім інша. До речі, саме з персонажем Віталія Ємашова - Олегом Шумєловим - у старшої медсестри Ганни виникне нова любовна лінія. Хоча і у відносинах з колишнім чоловіком Андрієм (Андрій Барило) Лазарєва так і не змогла поставити крапку.

- У продовженні "Загальної терапії" я відразу погодилася зніматися, грати Анну цікаво, - говорить актриса Анна Снаткіна, - У неї склалася непроста життєва ситуація: розлучившись з чоловіком, вона заради дітей намагається все-таки налагодити з ним відносини. Мені здається, це ситуація, знайома багатьом жінкам. Моя героїня рятується від проблем, поринувши з головою у роботу, але й там виникають неприємності одна за одною. І все ж моя героїня з кожної ситуації намагається витягти життєвий досвід, і цим вона мені ще більше симпатична. Звичайно, шкода, що пішов Андрій Чернишов, а разом із ним прибрали з сюжету і його персонажа. Але з'являється новий лікар - Олег Шумєлов. Спочатку Анна й Олег будуть відчувати взаємну антипатію. А потім між ними виникне симпатія, і не тільки...

Розмірене життя інших співробітників терапевтичного відділення у новому сезоні теж порушиться. Наприклад, строгий і справедливий завідувач Михайло Тишкевич по вуха закохається. А лікар-терапевт Леонід Самойлов (Валерій Сторожик) дощенту розсваритися з дружиною Ларисою (Вікторія Герасимова) і навіть обзаведеться новою пасією. Словом, життя у відділенні загальної терапії знову б'є фонтаном.

Факти

* Анна Снаткіна жартома називає себе найбільш "довговагітною" акторкою у світі. Справа у тому, що майже у кожному проекті її екранні героїні чекають поповнення. От і старша медсестра Анна Лазарєва, роль якої виконує Снаткіна, у "Загальної терапії - 2" завагітніє і народить дитину.
- Я думаю, це мені сигнал згори, мовляв, пора вже замислитися про особисте життя! - Сміється Анна і додає, - Жінку дуже змінює вагітність - вона надає моїй героїні більше м'якості, більше симпатичної незграбності.
* Зйомка сцени пологів Анни Лазаревої зайняла цілий день. Актрисі Анні Снаткіної довелося згадати поради консультанта-акушера і розповіді подруг. Крім того, кілька років тому Анна, готуючись до фільму "Така служба, таке життя" (її героїня теж чекала дитину), спостерігала за породіллями у пологовому будинку.
- Я навіть склала для себе таблицю: як треба правильно дихати, рухатися; коли жінка починає відчувати біль і як себе веде у різні моменти, - зізнається Анна.
* Новонароджену дочку Лазаревої - Тонечку - зіграла тримісячна Катя Мосова. Маленьку актрису знайшли через акторське агентство.
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.06.2010, 01:50   #908
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

ТРК "Україна" готує до запуску кіноканал
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

ТРК "Україна" готує до запуску кіноканал. Як пояснив генеральний директор каналу Вальдемар Дзікі, зараз компанія готує пакет документів для отримання ліцензії на мовлення.

Нового нішевого мовника очолить новий керівник відділу стратегічного планування групи Іван Букреєв.

За словами Вальдемара Дзікі, планується, що канал розпочне мовлення восени цього року. Також зараз ведуться перемовини щодо його дистрибуції у кабельних мережах.

"Ми хочемо, щоб це був сильний, хороший, справжній кіноканал. Це не канал, який буде показувати повтори, повтори та повтори. Це канал, який матиме певну кількість прем'єрних показів. Ми бачимо, що в Україні є ніша, яку можна заповнити таким чином. І ми сподіваємось, що канал буде хорошим та популярним", - сказав пан Дзікі.

Також він зазначив, що сітка каналу буде готова за два місяця. "Адже поки ми не отримали ліцензію, ми можемо тільки планувати. Хоча я сподіваюсь, що ми отримаємо її", - додав він.

Нагадаємо, до медіагрупи "Україна" на сьогодні належать універсальний загальноукраїнський канал "Україна", регіональний мовник "Донбас", спортивні канали "Футбол" і "Футбол Екстра", а також планується до запуску ТРК "Новини".

За матеріалами: Телекритика
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.06.2010, 01:52   #909
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

Компанія Universal Networks International заявила про ребрединг
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Сьогодні компанія Universal Networks International (UNI) заявила про ребрединг каналу Hallmark Channel, який відбудеться в Росії в кінці цього року. Планується, що після ребредингу зміниться й назва каналу на Diva Universal. Новий вигляд каналу є частиною широкомасштабної стратегії компанії з гармонізації п'яти оновлених брендів, що постачають новий, оригінальний, прем'єрний контент, орієнтований на аудиторію різних країн по всьому світу.

Diva Universal - це розважальний каналу високого класу, який спонукає жити повним життям завдяки чудовому коктейлю з захоплюючих фільмів і зухвалих реаліті-шоу.

Спеціально створений для сучасних жінок, канал Diva Universal орієнтований на людей, які не бояться жити, і розглядають життя як щось, від чого варто радіти.

Канал транслюватиме кращі програми та фільми з усього світу, які припадуть до душі розумним, далекоглядним жінкам будь-якого віку.

За матеріалами: ТВ Дайджест
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.06.2010, 01:54   #910
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

Інвестор ТВі захищатиме канал у Великобританії і США
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Гендиректор каналу TBi Микола Княжицький заявляє, що в результаті відбирання частот, ТВі втрачає можливість вийти на самоокупність.

"Ми втрачаємо дуже багато. Ми втрачаємо фактично половину піплметрів, тобто це половину людей, які можуть нас дивитися. Але з точки зору конкуренції - це набагато більше, тому що в кабелі дуже висока конкуренція", - зазначив він.

"У кабелі ми один зі 100 каналів, а в ефірі - один з 20. Ми втрачаємо більше як 2/3 доступу до глядачів. Зараз у нас частка 1%, а в ефірі частка на ринку могла б сягати 3-4%", - розповів Княжицький.

"Цього було б достатньо, щоб самоокуповувати нашу діяльність. Якщо цього немає і ми залишаємось лише кабельним каналом, нам доведеться звільняти людей, якщо хочемо бути самоокупними, або ж весь час дотувати канал", - наголосив він.

Княжицький також зазначив, що інвестор телеканалу, колишній акціонер ЮКОС Костянтин Кагаловський має намір захистити свій капітал.

"Костянтин Кагаловський є громадянином Великобританії. Його дружина - громадянка США. Він звертатиметься до цих країн для того, щоб захистити його капітали, які можуть відібрати в незаконний спосіб, оскільки ми інвестували великі гроші в розвиток мережі", - розповів Княжицький.

Він також повторив, що глава СБУ Валерій Хорошковський намагається "запровадити механізм контролю над усіма ЗМІ".

"Думаю, він переслідує як і економічні інтереси, так і політичні. Коли ти контролюєш Службу безпеки, усі медіа і всіх суддів, у тебе стає фактично необмежена влада", - сказав він.

За матеріалами: УП
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Globo / Orton X80 PVR, X80 / X80RF, X80 HDmi MPEG 2 / DVB-S Опис. Технічні характер Zinge Globo (Orton) X80 6 04.01.2019 21:01
Анонси телеканалів woods1007 Транспондери 535 21.10.2017 21:29
Технічні характеристики ресівера Samsung 9500 EM Via sat-prof Samsung 9500 1 29.09.2011 02:46


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 21:44.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум