SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки) > Ваші захоплення

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 25.09.2010, 22:37   #1
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово Ловись рибко, мала і велика!!!(все, що стосується риболовлі.)

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Усе, що стосується риболовлі. Розповіді, поради, відео, фото і т.д. Як зловити рибу своєї мрії (короп, сом, щука, синій кит тощо), розповідаємо, коментуємо, ділимось враженнями.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 20.10.2013 о 22:50.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.11.2010, 21:34   #71
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Сидить олігарх, рибалить. Вудка з діамантами, замість лески - золота нитка. Раптом зловив Золоту Рибку. Вона взмолилася:
- Відпусти мене!
Олігарх повертів рибку та викинув у воду.
Рибка випливає та здивовано каже:
- А три бажання виконати?
- Ну ти взагалі офігєла! Ну гаразд, загадуй!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.11.2010, 21:21   #72
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Сніжна.... Форель.

У Львові панує чи не останній день теплого бабиного літа, коли ми вирушаємо в гори і вже за кілька годин, надвечір потрапляємо у справжню зиму, де снігу майже по коліна. Такий різкий контраст є своєрідним сезонним сюрпризом від матінки природи, і він не єдиний цієї пори. Наш джип, натужно ревучи двигуном, вперто лізе у верхів’я гірського потоку, і коли над вершинами панує вже повний місяць, ми нарешті зупиняємось на березі. Спочатку здається, що довкола зовсім тихо, але ось від води раз-по-раз чуються сплески. Тихенько заходимо в потік і раптом відчуваємо легкі поштовхи в чоботи. Вмикаємо ліхтар і, о диво… Довкола нас майже суцільним потоком, наче привиди, снують плямисті рибини. На око десь по півкіло грама, але є екземпляри й по кілька кілограм. Їхні пружні рухи в такт створюють ілюзію якогось дикого та прадавнього підводного танцю життя. Це видовище місячної ночі зачаровує і дарує відчуття свого єднання та гармонії з дикою природою, бо ж рідко кому вдається підгледіти таке велике таїнство природи, як нерест царської форелі.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 20.01.2012 о 15:56.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.11.2010, 21:23   #73
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.11.2010, 19:42   #74
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! На ставку сидить самотній рибалка.
- То що, не ловиться? Навіть маленька? - запитує перехожий.
- Маленька не ловиться в сусідньому ставку. А тут не ловиться велика, - послідувала відповідь.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.11.2010, 00:04   #75
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Консервування

Якщо у вас багато риби, не обов’язково її солити або в’ялити. Можна приготувати добрі рибні консерви. Для консервування придатні будь-які види свіжої риби — річкова, озерна, морська. Час стерилізації їх (8-10 годин) може бути скороченим за рахунок повторної або багаторазової стерилізації.
Риба в томатному соусі

Рецепт на 4 стандартні банки місткістю 0.5 л.

У жереха, судака, сазана, бичків розрізують черевце, видаляють нутрощі, хвости й плавці. Обчищену рибу ріжуть на шматки, миють, коли стече вода, пересипають сіллю з розрахунку 1 ст. л. солі на 1 кг риби й через 30 хв., вмокнувши в борошні, обсмажують на олії з усіх боків. Охолоджують 30 хв., складають у банки й заливають киплячим томатним соусом на 2 см нижче верха горлечка банки.

Для приготування соусу обчищають 300 г цибулі, ріжуть плястерками й обсмажують до золотавого в 150 г олії. 2 кг протертих помідорів кладуть в емальований посуд, ставлять на вогонь, додають обсмажену цибулю, 4 гвоздики, 4 лаврові листи, 4 горошини гіркого й духмяного перцю, 4-5 ст. л. цукру і 1 ст. л. солі, 4-5 ст. л. 5%-вого оцту і доводять до кипіння. Банки наповнюють на 2 см нижче верха горлечка, ставлять у каструлю. Води в каструлі повинно бути на 3-4 см нижче верха горлечка банки, а її температура — 70 градусів.

Каструлю ставлять на вогонь, накривають кришкою, доводять до кипіння і прогрівають банки 50 хв. Після цього кожну накривають кришкою і стерилізують 6 годин. Після стерилізації банки охолоджують, не виймаючи з каструлі й не відкриваючи її.

Для зменшення тривалості обробки можна використати повторну стерилізацію. Наповнені банки закривають кришками, ставлять у каструлю з підігрітою до 70 градусів водою, кип’ятять 50 хв., перевіряють якість закупорювання банок і стерилізують ще тричі по 90 хв. з перервами на 24 год.

Після кожної стерилізації банки охолоджують у тій же каструлі, не зливаючи воду й не відкриваючи кришку. Початкова температура води при 2 і 3 стерилізаціях, як — 20-30 градусів.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 30.11.2010 о 00:06.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.11.2010, 00:20   #76
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Сидить рибалка на березі. Підходить до нього чоловік та цікавиться:
- Ну як, зловив чого?
- Та ось, одного зловив.
- Ну і як, великий?
- Та кіло 70 буде.
- Покажи!
- Та я його в річку викинув.
- Навіщо?!
- Та він теж все запитував: зловив чого? зловив чого?
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.11.2010, 22:55   #77
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Риба- вампір...

Зовсім недавно європейська та американська преса збуджено обговорювала знахідку риби-вампіра, яка була зроблена групою британських морських біологів. У пересічної людини, неспокушеної в науках про природу, така назва викликає асоціації з немилосердними кровопивцями і упирями, які нещадно нападають на беззахисних морських істот… Проте, така риба насправді існує, і справді її було піймано британськими вченими у Атлантичному океані, але з вампірами чи якимись іншими містичними істотами ця маленька тварина нічого спільного немає.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.12.2010, 12:00   #78
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Сидять чоловіки рибалять, риба не ловиться, один зітхає й говорить:
- От раніше часи були, рибу машиною віз додому!!!
Інший підтверджуючи:
- Тааак, було діло, без трусів в річку увійти не можна було!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.12.2010, 01:02   #79
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Тайландець упіймав 120-кілограмового коропа...

Тайський рибалка на ім’я Кік із міста Пхукет упіймав настільки великого коропа, що зламав вагу, намагаючись визначити, на скільки кілограмів той потягне.

Кік прийшов до озера Бунґ Сам Лан у столиці Таїланду Бангкоку, щоб випробувати нову вудку. Він зробив її на замовлення американського клієнта. Кік є одним із найкращих майстрів цієї справи у країні. Чоловік закинув наживку і планував упіймати кількох сомів. Але через певний час за силою натягу линви зрозумів, що на гачку було щось справді величезне.

Лише троє дорослих чоловіків змогли дістати рибину на берег. Гігантський короп пручався і лупив їх своїм хвостом. Фотографам ледь вдалося зробити кілька вдалих фото. Коли здобич врешті зважили, Кік зрозумів, що впіймав найважчого коропа у світі. Рибина важила 120 кг.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.12.2010, 12:26   #80
RIZIK
Супер Модератор
 
Аватар для RIZIK
 
Реєстрація: 26.12.2009
Вік: 43
Дописи: 916
Волочиськ
Мій ресівер: Sat-Integral 9100HD Sat-Integral TH-7200PVR GI8120
Надіслати повідомлення для RIZIK на ICQ Надіслати повідомлення для RIZIK на Skype
Типово

Зимова рибалка.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! !

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________

Волочиськ
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
RIZIK зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
все по sti5518 (з фото) sat-prof Ремонт тюнерів,JTAG відладка 4 03.07.2016 16:16
Все про ремонт ресиверів seriff Проф розділ 194 07.07.2014 14:35
Блискавка та все про неї! sat-prof Офтопік (теревеньки) 31 12.06.2014 12:42
Hivision HV-5000CI ER:07 і все. sos200 Тюнери, які не ввійшли в список 2 26.07.2010 18:45


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:43.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум