SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.06.2011, 20:03   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово Наші менші друзі.....

Наші менші друзі ....


Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

«Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив» Антуан де Сент-Екзюпері
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)

Востаннє редагував D-Misha: 22.05.2015 о 23:24.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2017, 15:01   #941
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.03.2017, 20:50   #942
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово

__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.03.2017, 08:52   #943
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2017, 13:39   #944
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.04.2017, 11:45   #945
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

В Коростені кіт допоміг зарадити великій пожежі у багатоповерхівці

На жаль, врятувати господаря тварини не вдалося.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У Коростені, що на Житомирщині, кіт врятував п'ятиповерхівку від масштабної пожежі.

У п'ятиповерховому житловому будинку спалахнула пожежа. Подзвонили рятувальникам сусіди, яких розбудив кіт. Відчувши запах диму, вони вийшли в під'їзд і побачили, що дим іде з квартири навпроти, звідти ж було чути крик кота. Один із сусідів вибив двері і намагався зайти в приміщення, однак через щільне задимлення не зміг.

У цей момент на місце події прибули пожежники. На підлозі в коридорі охопленої вогнем квартири вони виявили 59-річного чоловіка без свідомості, а в кімнаті знайшли 49-річного господаря квартири без ознак життя. Живого потерпілого госпіталізували в реанімаційне відділення.

За попередньою інформацією, займання сталося в результаті необережності при палінні.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2017, 16:57   #946
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Сніжний Барсик.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.04.2017, 14:47   #947
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Найщасливіший їжак у світі живе в Англії

По п'ятницях він ходить до пабу

Найбільш дружелюбного та усміхненого їжака у світі звуть Вальдо. Йому три роки, він живе в Англії.

Близько року тому Нікі Браун взяла Вальдо з притулку

– Він такий щасливий і такий доброзичливий. Він починає посміхатися, коли його годуєш. Я ніколи не бачила, щоб хтось так радів їжі, – говорить вона.

За словами Нікі, коли їжачка забрали з притулку, він був дуже сором’язливим. Але завдяки любові та турботі Вальдо ожив: він дуже любить спілкуватися, тому Нікі часто бере його з собою у паб по п’ятницях.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2017, 14:19   #948
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.04.2017, 22:48   #949
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Дівчина і вовк - історія однієї зради

Цитата:
Что вы знаете о волках? Кровожадные, дикие, опасные? Неправда. Его мать - сторожевая овчарка-полукровка родила в глуши леса от волка и умерла. Других щенят не было - а этого друг-лесник подарил моему дедушке, потому что не знал, куда девать. Я выросла с ним - и более преданного существа не было в моей жизни. Говорят, что мы родились в один день...суровой зимой во время самых жутких морозов.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Мне рассказывали, что нас принесли в теплый деревенский дом в один день, и меня положили на кровать, а его внизу, на овечью шкурку. Зима была лютая, поэтому щенка держали дома и кормили коровьим молоком. Так мы и росли в одном доме до весны: как потеплело, его посадили на цепь, и он начал жизнь простой дворовой собаки.

На собаку он не был похож ничем, кроме, пожалуй, окраса - всегда встревоженные уши, внимательные глаза, вечно опущенный огромный пушистый хвост. Когда он подрос и я начала ходить, только мне он разрешал гладить себе за ушами и тискать, только я могла кормить его с рук.

Все соседи обходили наш дом стороной после того, как Мухтар (так его звали) задрал двух сучек, которые пытались его соблазнить. На территорию двора никто не смел ступить - было достаточно глухого рычания и пристального взгляда, чтобы мурашки поползли по коже.

Летом мы носились с ним по лугам - дикие и необузданные, он оберегал меня, как свою сестру. Когда рядом появлялась угроза, он низким голосом рычал и шерсть на загривке вставала торчком. Но стоило мне положить ладошку ему на голову, он начинал радостно вилять хвостом.

Однажды зимой дедушка заметил в палисаднике волчьи следы - но в эту ночь Мухтар сидел на цепи и выл, как настоящий одинокий волк. Выросший в деревне, дедушка решил, что пришло время отпустить нашего одиночку на свободу.

Я плакала, когда он уходил...зов крови сильнее привязанностей сердца. Но спустя месяц Мухтар вернулся ко мне! С тех пор он больше никогда не сидел на цепи и жил свободно.

Следующей зимой - однажды, когда взошла полная луна - мы услышали стройный волчий хор. Утром дедушка сказал, что к нам в гости приходил один взрослый волк и волчата.

А Мухтар оставался с нами. Он старел, дряхлел, больше не убегал в лес. И только грустно улыбался.

Однажды мы уехали в гости на целый день - когда вернулись, у порога нас ждал бездыханный волк. Соседи его отравили за то, что каждую ночь он выл, скучая по своей семье.

Зов сердца оказался сильнее зова крови.

С волками жить, по-волчьи выть - это о нас.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2017, 09:44   #950
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Орків ми відігнали, поранених відправили до Волновахи, а Бурмило ходив і кавчав так, що аж кров холонула!", - боєць АТО про чотириногого друга

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Суворий військовий кіт із важким поглядом дуже швидко став зіркою соцмереж. Виявилося, що Бурмило після пережитого має повне право більше не бути "мімішним".

Наприкінці минулого року кулеметник 72 омбр Іван Хащина опублікував на "Фейсбуці" фотографії кота із підписом: "Це Бурмило. Його боїмося навіть ми".

Наразі Іван вже на дембелі і погодився розповісти про бойового кота. До бійців Бурмило прибився в 2015 році на початку січня, щоправда звали його тоді Димком. Він прийшов з села – бійці з'ясували у місцевих, що його господарі поїхали, а пса та кота не спробували навіть до когось прилаштувати, кинувши тварин напризволяще.

Димок прилаштувався до атовців і показав себе добрим та ніжним котом, вдячним за харчі і ласку.

"Але після лиха, яке з ним трапилось, за його похмурий погляд перехрестили ми його в Бурмила, - розповідає Іван. - 23 лютого орки, перепивши "бояришніка", на своє окупаційне свято, почали нас обстрілювати з "Васильків", а потім ще й поперли в атаку. Коли почався обстріл, один із бійців забіг в маленький бліндаж, а за ним забіг, шукаючи порятунку, наш Димок. Одна із мін влетіла прямо в бліндаж і боєць разом з котом отримали контузію. Добре хоч осколками не побило!. Орків ми відігнали, поранених відправили до Волновахи, а Бурмило ходив і кавчав так що аж кров холонула!"

З часом його здоров'я покращилося, але вчорашній Димок більше нікого до себе не підпускав і нічого не їв крім бичків в томаті, які він просто обожнював: якщо кіт бачив в когось в руках банку з цим делікатесом, то чіплявся на штани, відставав тільки тоді, коли одержував те, що вимагав.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Кіт дуже важко переживав контузію, міг цілий день просидіти біля бліндажу, дивлячись в одну точку а потім вчепитися комусь в руку чи ногу. Собаки обходили його десятою дорогою, бо нападав і на них, налякав навіть вівчарку мінометників. Вбивав мишей, але не їв.

Йшли ротації, одна хвиля мобілізованих змінювала іншу, а Бурмила залишався на посту. Багато хто з хлопців хотів забрати кота додому, але ніхто не знав, як перенесе дорогу агресивна тварина з пошкодженою психікою.

"Хто б сказав до війни, що сумуватиму за звичайним котом - не повірив би. А ось, бачте, як воно є. Бойовий побратим, так би мовити, фронтовий товариш", - згадує Іван.

Ходили чутки, що Бурмило так і живе на позиції, тероризуючи місцевих собак, потім – що його забрали до санаторію. Але згодом виявилося, що кота зрештою відвіз до себе додому один з бійців.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Українська мобилизация.Наші рідні їдуть захищать Батьківщину!!! Nalot Офтопік (теревеньки) 2 29.01.2015 01:16


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 17:50.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум