SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 20.02.2010, 11:05   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово Говоримо на різні теми!

Говоримо на різні теми!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Torrents.ru - Закрито!


"Доменне ім'я torrents.ru було закрито слідчими органами в рамках розслідування кримінальної справи відносно москвича, який поширював через цей домен контрафактну програму "Autodesk AutoCAD", повідомляє СКП.

"За даними слідства, 26 січня 2010 житель міста Москви за грошову винагороду в розмірі 1,5 тис. рублів записав на жорсткий диск ЕОМ контрафактну програму Autodesk AutoCAD російська версія, авторські права на яку належать компанії Autodesk, вартістю понад 106 тис. рублів", - говориться в повідомленні на сайті СКП РФ.

Слідчі з'ясували, що "за допомогою веб-сайту з доменним ім'ям torrents.ru неодноразово здійснювалося розповсюдження шкідливих програм і контрафактних примірників творів, що тягне за собою порушення авторських прав компаній Autodesk AutoCAD, ЗАТ "1С" та інших законних правовласників у великому і особливо великому розмірах".

"З метою вжиття заходів щодо усунення обставин, що сприяють вчиненню злочину, запобігання вчинення подібних злочинів, встановлення причетності до скоєння даних злочинів власників доменного імені, у порядку ч.2 ст.158 КПК РФ органами слідства внесено подання про призупинення делегування доменного імені torrents.ru на час проведення попереднього слідства, повідомили у відомстві.

Як повідомляла газета Взгляд, найбільший російський сервер торрентів Torrents.ru в четвер вимушено змінив ім'я: російський реєстратор доменних імен "Ру-Центр" припинив делегування домену власникам сайту. Це було зроблено за поданням Чертанівської міжрайонної прокуратури, що стало першим подібним випадком в російській історії. Робота трекера була відновлена на іншому домені за адресою rutracker.org. Проте, станом на 14.25 за київським часом 19 лютого, rutracker.org також не відповідає на запити.

Torrents.ru, як і багато подібних сервісів, раніше неодноразово стикався з претензіями щодо авторських прав на розміщені за допомогою трекера матеріали. У більшості випадків такі претензії вирішувалися без залучення правоохоронних органів шляхом видалення нелегального контенту. Зокрема, на ресурсі правовласникам видавався обліковий запис з правом закривати роздачі, де поширюються матеріали з їх контентом. Тому причина, з якої вжиті настільки радикальні заходи відносно ресурсу, незрозуміла."
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)

Востаннє редагував D-Misha: 14.10.2013 о 21:51.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.08.2013, 00:42   #211
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Штучне м'ясо ставить хрест на світовому голоді ...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

На цьому тижні відбулося тестування першого гамбургера, отриманого з м'язів корів, вирощених в лабораторії. За словами людей, що пробували його, м'ясо сухувато і йому не вистачає насиченого смаку, пише The New York Times.

Творець гамбургера - доктор Марк Пост з Маастрихтського університету. Він упевнений: штучне м'ясо допоможе уникнути світового голоду і зберегти природу. Але, ймовірно, буде потрібно ще 10 років на доопрацювання технології і виведення її на ринок. Основна проблема - зниження витрат на культивування. Зараз називаються суми в районі більше 30 доларів за 450 грамів м'яса.

Сам проект з розробки м'яса коштує 325000 доларів, і в нього вклався один із засновників Google, Сергій Брін. М'ясо зробили, використавши стовбурові клітини, зібрані з м'яса корови. У підсумку з клітин вийшло приблизно 20000 м'язових волокон. Вони пішли на виробництво 142-грамового гамбургера. У м'ясі не було жиру, а при його виробництві не завдає шкоди навколишньому середовищу, говорить Пост.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.08.2013, 16:10   #212
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Наукове відкриття: хто матюкається - живе довше!

Вчені з Гарварда радять не стримувати емоцій.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Учені Гарварда, заскучавши зі своїми товстими книжками, вирішили «піти в народ».

І дізнатися, як живеться людям, які звикли висловлюватись не мовою Пушкіна та Шекспіра, а прадавньою з мов – мовою матюків.

А щоб не збити ноги по дорозі до «народу», вони запросили цей народ, який полюбляє висловлюватися матюками, до своїх лабораторій. 230 осіб у віці від 20 до 35 років залюбки продемонстрували вченим свою здатність обходитися без слів «вельмишановний пане» та «пані», заміняючи їх на більш прості, але такі ж переконливі слова.

Поки «піддослідні» вправлялися в красномовстві, згадуючи матюки від діда-прадіда, вчені копирсалися в їхніх родоводах і сканували їхній стан здоров'я.

І з'ясували: матюки корисні для здоров'я!

Особливо корисні вони, як з’ясувалось, у сімейному житті. І особливо інтелектуальні особистості, схильні не тримати в собі праведний гнів, а одразу ділитися ним із Всесвітом за допомогою добірних матюків, живуть у середньому на 15 років довше.

У їхній крові, як виявилось, гормону стресу – кортизола – значно менше, ніж у тих, хто більше звик у конфлікті оперувати словами «будь ласка» та «перепрошую». А от рівень гормонів радості – ендорфінів – значно вищий. І тому живуть собі любителі матюків довго та щасливо, на відміну від тих, хто все ще вірить у силу доброго слова та розважної поведінки.

Із ученими Гарварда сперечаються езотерики .

Про енергетичну сутність матюків можна прочитати мало не в кожній книжці езотеричної спрямованості. Загалом думка езотериків про матюки зводиться до отакого: матюки – ця особлива енергетична конструкція. Це, по суті, удар, який обов'язково досягне мети (сковорідочка, може, й не поцілить, а от слово – ні! Влучить точно в ціль).

Що відбувається в ту мить, коли люди переходять на мову матюків? Якщо це відбувається під час підвищених емоційних навантажень, то той, хто матюкається, знімає з себе частину «брудної» енергії, відправляючи її на адресу близького свого.

Чи стає матюкливому легше? Безсумнівно! Для нього матюки слугують способом розрядки: якщо не вимовить він у відповідну мить потрібні слова – його ж розірве! Тобто матюки в цьому випадку для нього – благо. Не панацея, звісна річ, але з двох бід – менша.

А якщо матюки використовуються в повсякденній мові, поза конфліктом?

Це однаково, що годувати себе та навколишніх мікродозами отрути. Матюки, вимовлені «просто так», втрачають свою «точку застосування». Розряджати нічого. А енергія однаково є. І подітися їй кудись треба. Куди? Частково ця енергія повертається до мовця, руйнуючи його ауру. Частково летить у бік слухачів із тією ж дією.

Матюки «слухача» ранять, буквально пробиваючи в його енергетичній структурі діри. І що культурніша людина, то сильніше їй болить.

Можливо, тому, ті, хто слухав матюки, помирають у середньому на 15 років раніше?

Цитата:
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 11.08.2013 о 20:37.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.08.2013, 21:12   #213
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Що потрібно пам'ятати, приймаючи рішення?

Розв'язки - це те, що перевтілює ваші думки та ідеї в реальність. Від них залежить те, як буде розвиватися ваше подальше життя. Саме тому багатьом вони даються нелегко, а для когось є справжнім головним болем. Є кілька речей, про які необхідно пам'ятати приймаючи рішення:

• Погодьтеся, що не існує правильного чи неправильного рішення. Є тільки вибір і наслідки цього вибору. Наслідки не є ні добрими, ні поганими, вони просто є. Ви не можете вибрати неправильний шлях.

• Зрозумійте, що ви не можете знати заздалегідь, що станеться. Жодна людина не досконала, а життя - це не математичне рівняння, що має єдине правильне рішення. Вона непередбачувана. Тому просто зробіть вибір і чекайте наслідків.

• Киньте монетку, щоб прийняти рішення. Це лише на перший погляд легковажно. Насправді, цей спосіб дає зрозуміти чого ви хочете насправді і допомагає прийняти правильне рішення. Якщо монетка впала решкою, і перша думка, яка прийшла вам у голову - ну чому не орел, зробіть все навпаки. Якщо ж випав варіант вас втішив, не сумнівайтеся у своєму виборі!

• Покладайтеся на шосте відчуття. Ваше підсвідомість бажає вам тільки добра, прислухайтеся до нього.

• Беручи рішення, не йдіть проти себе. Робіть тільки те, що ви дійсно хочете зробити. Ви повинні бути твердо впевнені, що зроблений вами вибір повністю відповідає вашим інтересам.

• Не варто себе недооцінювати. Згадайте скільки проблем ви вже подолали і скільки рішень у зв'язку з цим було вами прийнято. У вас є найважливіше - ваш безцінний життєвий досвід. Пам'ятайте про це і не бійтеся приймати рішення. Будьте впевнені в собі і своїх силах.

• Дійте! Це краще рішення в будь-яких, навіть найскладніших ситуаціях. Ідіть тим шляхом, яким ви хочете йти.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Три речі в житті ніколи не надійні: мрії, удача, стан.
Три речі ніколи не повертаються назад: час, слово, можливість.
Три речі не слід втрачати: спокій, надію, честь.
Три речі в житті найцінніші: любов, переконання, дружба.
Три речі визначають людину: праця, чесність, досягнення.
Три речі руйнують людину: вино, гординя, злість.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.08.2013, 14:07   #214
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Вчені розробили тест, що визначає дату смерті ..

Цитата:
Ученые разработали тест, определяющий дату смерти..

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Ученые разработали так называемый смертельный тест, который с невероятной точностью определяет продолжительность жизни. Неинвазивный лазерный тест является уникальным в своем роде в мире
Ученые разработали так называемый смертельный тест, который с невероятной точностью определяет продолжительность жизни. Неинвазивный лазерный тест является уникальным в своем роде в мире. Устройство в виде наручных часов анализирует эндотелиальные клетки организма через поверхность кожи. Его цель – измерить как истощается организм с течением времени. Эндотелиальные клетки находятся в капиллярах, мельчайших кровяных сосудах, и они реагируют на сложную деятельность в других частях организма.
Устройство, запатентованное учеными из университета в Великобритании, измеряет поток крови в эндотелиальных клетках от максимального до минимального и анализирует результат. Результат оценивается от 0 (эквивалентно смерти) до 100 (оптимальное функционирование организма),а затем используется исследователями для расчета даты смерти. Лазерный импульс также используется для проверки таких заболеваний, как слабоумие и рак, – сообщает Sunday Times.
Смертельный тест разработан двумя докторами физических наук в университете Ланкастера: Аннетой Стефановской и Питером МакКлинтоком с помощью государственных субсидий и медицинских благотворительных организаций. Они сообщили, чтотест будет доступен для широкого использования в течение ближайших трех лет. Это означает, что любой желающий сможет с достаточно высокой точностью узнать, при желании, количество отведенных ему лет.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.09.2013, 22:35   #215
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

Сьогодні вирішив вивести деякі кошти з вебмані в готівку але не так вже все просто
Цитата:
Ввод и вывод средств временно приостановлен. Мы работаем над восстановлением работы сервисов. Пожалуйста, ожидайте. Сроки восстановления назвать пока не можем. Информация о восстановлении работы сервисов будет опубликована в разделе новостей на нашем сайте.

Если вывод нужно сделать срочно, то можно воспользоваться услугами частных обменных пунктов. Найти ближайшие обменные сервисы для Вашего города можно на сайте Геосервиса Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
"пікращувачі" так "пікращили" що вебмані ще розгребтись не можуть..
сволота одним словом.....
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.09.2013, 22:51   #216
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово

arki, я вже 2місяці не можу вивести гривні тільки WMZ (без проблем!)
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.09.2013, 23:38   #217
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

А куди виводите WMZ? Я то гривні хотів на карту Visa?
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.09.2013, 23:43   #218
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово

arki ,на карту приват 24!
Але якщо міняти WMU на WMZ то курс 10,8грн за долар (я вже лоханувся на 150грн)
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.09.2013, 23:52   #219
PRIOLA
Учасник
 
Аватар для PRIOLA
 
Реєстрація: 03.01.2011
Дописи: 152
Ukraine
Мій ресівер: GI S8120 HD
Типово

В кого є надлишок вебмані WMU куплю,а вам перерахую гроші на карту приват,
по курсу думаю домовимося
PRIOLA зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.09.2013, 21:57   #220
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

Думка деяких стосовно майбутніх змін у "приплюснутих"

Цитата:
НТВ ПЛЮС наносит удар

Вы все уже в курсе он том, что НТВ ПЛЮС наконец-то очнулись и в разы снижают стоимость своих пакетов.

Я уже слышу и вижу в Интернете как все закричали халява и готовят свои деньги. Самое интересное, что такие цены уже давно есть у НТВ ПЛЮС Восток их ввели с новым спутником Директ-1, но вот незадача, несмотря на такую халявную абонентку желающих, которые выстроились в очередь нет! НТВ ПЛЮС продаётся ели-ли, гораздо большие продажи у Континента и Триколора, так в чём же проблема?

1. Пожалуй, главная проблема, это спутник, который болтает, но почему это не мешает продаваться Триколору? В Европе со спутником всё ок.

2. Оборудование, несмотря на то, что все уверенны, что оборудование НТВ ПЛЮС качественней Триколора, то на практике оказывается, что глючат ресиверы НТВ ПЛЮС не меньше Триколора, а даже больше! Недавний скандал с ресиверами сеагейт тому подтверждение.

3. Полное отсутствие рекламы, на фоне понатыканных везде баннеров со Стояновым.

4. Плохое взаимодействие с дилерами.

Выводы: Лично мне тут кажется, что вся эта затея НТВ ПЛЮС просто пук в лужу, как они пукнули в лужу на Востоке, также они и пролетят на Западе. И причины все теже, что я перечислил выше, кроме проблем со спутником. В головах обывателя сейчас прочно сидит Триколор и Стоянов, который крепко вцепился в мозг и не хочет отпускать.

Конечно, установщики начнут предлагать новый пакет, но абонент скажет, а в чём подвох? У соседа стоит Триколор и там всё отлично, а что там будет у НТВ ПЛЮС не ясно. И знаете, что самое удивительное, так то, что я думаю, основной удар НТВ придётся именно на Телекарту, а не на Триколор, у Телекарты как правило умный покупатель, а у триколора, триколох, который покупает не обдумано поддавшись “профессионалу в спутниковом ТВ” соседу или рекламе. При очередной такой обдуманной покупки абонент уже будет выбирать не между Триколором и Телекартой, а между Телекартой и НТВ ПЛЮС. Снизить цены мало, нужно чтобы об этом узнали потенциальные покупатели.

Телекарте станет очень плохо в Европе, скорей всего их долю оттяпает НТВ ПЛЮС. Что же будет на самом деле, покажет время. На последок мне хочется процитировать один пост установщика Lant из реальной жизни, об том как он работал с НТВ ПЛЮС ВОСТОК и вы поймете, что сыр который так манит уже попахивает душком.

"Вчера произвёл замену НТВ+Восток (Sagemcom) на Телекарту (HD Mini) одним из клиентов. Они уже и жаловаться хотели идти, удалось уладить конфликт...

27 июля. Народ кому наставил плюсов звонит и маретит телевидение, сколько можно терпеть, одни проблемы, говорят, ВАШЕ НТВ+. ЗАЧЕМ нам его насоветовали? Лучше б Триколор поставили! У соседа не пропадает он смотрит! Как будто это Я виноват! Причём здесь я? А я смотрю, и вижу, что когда Sagemы в очередной раз перезагружаются, Триколор идёт как ни в чём ни бывало. Самое циничное в том, что когда народ звонил плюсам когда не было сигнала - не из-за того что его нет, а из-за того что Sagem просит перезагрузки, т.к. после перезагрузки он начинает показывать... полчаса а потом опять. Ну дак вот, я тут отвлёкся, когда народ звонил оператору - то оператор им отвечал мол у нас всё в порядке, смотрите ваше приёмное оборудование - то есть Я как будто виноват что понаставил Sagemов вместо... чего? И ещё пишут конфиденциальное сообщение, мол телекомпания ищет проблему в ресиверах Sagemcom... Извините, друзья, помоему сами ресиверы эти настолько глюковаты что САМИ являются проблемой изначально! Увлёкшись в игры с правообладателями, причём ЗА СЧЁТ АБОНЕНТОВ и ЗА НЕРВЫ АБОНЕНТОВ, вы продолжаете КОМПОСТИРОВАТЬ МОЗГИ народу что у вас всё в порядке! ДОЛОЙ такой свинский подход!

Сегодня выехал на два адреса. По приборчику настройка по триколоровскому транспондеру - норма, в то же время у плюсов - периодически шмаркается и жваркается картинка. И ресивер виснет. Периодически! Народ и валит все шишки: нахфига, говорят, нам плюсов поставили? Особенно бесит когда одна и также антенна с двойной головкой (Триколор и Плюсы). Триколор идёт у плюсов нет сигнала. Капец полный! :evil: Похоже надо брать паузу и больше на связываться с плюсами пока не нормализуется картинка. Один комплект уже снял. Клиенты вздохнули с облегчением! Говорят земля и небо ваша телекарта по сравнению с плюсами. Пусть хоть и каналов поменьше и копий-дублей куча, ЗАТО не виснет, не глючит, быстро включается и удобно переключает каналы. А что ещё надо?

p.s. В свете появления CI+ Модулей от плюсов я ничуть не удивлюсь, если они будет такими же глючными как Sagemcom."


И помните: Вся информация, которая тут предоставлена, не является правдой и предназначается для самопиара автора. Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Різні схеми для роадіолюбителів! sat-prof Технічне спілкування 18 19.02.2019 00:12
Обговорення(різні питання)Globo 7010А та т.п. sat-prof Globo 7010A,8300A 402 02.01.2017 15:08
КАРТА РОЗДІЛУ - найцікавіші та актуальні теми sat-prof Офтопік (теревеньки) 0 23.06.2011 15:45


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 03:50.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум