SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 29.03.2018, 22:47   #841
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Джошуа: Якщо все піде за планом, то я нокаутую Паркера в восьмому-дев'ятому раунді

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Чемпіон IBF, WBA і IBO у важкій вазі Ентоні Джошуа назвав слабкі сторони свого найближчого опонента Джозефа Паркера, запевнивши, що нокаутує новозеландця в восьмому або дев'ятому раунді.

«Різниця в тому, що я вмію працювати на контратаках. Чи не бачив, щоб Паркер контратакував когось. Я покараю його, коли він спробує мене вдарити або як тільки подумає про удар. Я зламаю його. Якщо все піде за планом, то я нокаутую Паркера в восьмому-дев'ятому раунді », - цитує британця BoxingScene.

Поєдинок Джошуа - Паркер відбудеться 31 березня в Кардіффі (Уельс).

Додамо, що Ентоні Джошуа добув свої чемпіонські пояси, перемігши Володимира Кличка в квітні 2017 го року. У свою чергу Джозеф Паркер перемігши Енді Руїса в грудні 2016- го року завоював титул чемпіона світу за версією WBO в суперважкій вазі.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2018, 22:13   #842
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Стала відома нова дата бою Кроуфорд - Хорн

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Бій між американцем і австралійцем пройде в Лас-Вегасі.

Поєдинок колишнього абсолютного чемпіона в першій напівсередній вазі американця Теренса Кроуфорда і чемпіона світу за версією WBO в напівсередній вазі австралійця Джеффа Хорна відбудеться 9 червня в Лас-Вегасі (штат Невада, США). Нова дата бою підтверджена офіційно.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2018, 22:30   #843
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Як лантуха. Напередодні завтрашнього бою згадуємо, як Русского вітязя відмолотив Кличко.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Наразі поразка від Володимира залишається єдиною в кар’єрі Повєткіна. Сподіваємося, до завтра

Завтра, 31 березня, в рамках боксерського вечора в Кардіффі (Вельс) екс-чемпіон світу за версією WBA Алєксандр Повєткін з Росії (33-1, 23 КО) вийде в ринг проти 34-річного англійця Девіда Прайса (22-4, 18 КО).

«Русскій вітязь» Повєткін з нашими земляками зустрічався двічі. 33-річного дніпрянина Андрія Руденка (31-3, 19 КО) торік переміг за очками.

А 5 жовтня 2013-го з вірного путінця і православного Сварога в одній особі вибили пиху безпосередньо в стінах спорткомплексу «Олімпійський» у Москві. На кону в цьому бою стояли три чемпіонських пояси - IBF и WBO Володимира Кличко (рекорд на момент бою – 60-3, 51 КО) і WBA Повєткіна. За цей бій обидва бійці отримали рекордні гонорари: Повєткін - $5,8 млн., Кличко - $17,4 млн.

У рингу українець робив із так званим «Вітязем», що хотів. Уже в другому раунді Алєксандр впав уперше. То був перший у його кар’єрі нокдаун. Впродовж усього бою Повєткін уникав відвертого побиття за допомогою постійних клінчів, але в заключних раундах падав у нокдауни ще двічі. Єдине, чого Володимирові для повного ефекту забракло – нокауту. Інакше не мав би підстав лантух після бою говорити про начебто випадковість своєї поразки. І, мабуть, не вимагав би реваншу.

Звісно, реваншу не було і вже ніколи не буде. В ендшпілі кар’єри у Кличка-молодшого були інші пріоритети і втихомирення фінансових апетитів віддухопеленого «мішка» в них не входило. Та ще й «Вітязь» незадовго до бою з Діонтеєм Вайлдером у травні 2016-го завалив допінг-тест. Фірмовий для російського спорту мельдоній! Звісно, це Алєксандра порятувало, інакше поразок у кар’єрі зараз було б трохи більше. Замість того, ще не відбувши дискваліфікації, він почав зустрічатися з помітно слабшими бійцями (зокрема – Руденком) і трохи підправив свій рекорд.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.04.2018, 21:47   #844
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Хижняк проведе перший бій 2018 року

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У матчевій зустрічі, яка пройде з 26 по 28 квітня, в Харкові, візьмуть участь збірні Узбекистану, України, Туркменістану та Казахстану.

Останні роки ці команди отримували найбільшу кількість нагород на чемпіонатах світу та Олімпійських іграх. За підсумками боксерського турніру Олімпійських ігор 2016 року, збірна Узбекистану посіла перше місце в медальному заліку.

Всі команди підтвердили присутність своїх найсильніших складів на цій зустрічі. Додамо, що Україна також славиться своїми боксерами.

Один з таких боксерів є Олександр Хижняк. Поєдинок, який проведе Олександр стане для нього першим у 2018 році.

Нагадаємо, що у вересні 2017 року, в Гамбурзі, Хижняк був визнаний кращим боксером чемпіонату світу. У своєму активі Олександр має бронзу Європейських ігор 2015 і золото Чемпіонату Європи 2017 року.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.04.2018, 13:59   #845
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Російський боксер кинув виклик Джошуа

Олександр Повєткін хоче вийти на ринг проти Ентоні Джошуа

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Росіянин Олександр Повєткін після перемоги над Девідом Прайсом заявив, що хоче провести поєдинок проти чемпіона за версією WBA Super, IBF, IBO, WBO Ентоні Джошуа.

"В цілому я задоволений роботою в бою з Прайсом, за винятком моменту з нокдауном. Хоча спочатку я був закріпаченим, і багато чого не виходило. Потім потихеньку розкріпачився і в підсумку провів той удар, який напрацьовували на спарингах. Ми ще будемо розбирати цей поєдинок .

Зараз у мене одне бажання - провести бій з Джошуа. Це буде хороший і цікавий бій. Я впевнений в собі! "
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.04.2018, 00:50   #846
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Чемпіон світу WBA розкритикував дії Ломаченка у бою з Рігондо

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Чинний чемпіон світу WBA в легкій вазі венесуелець Хорхе Лінарес (44-3, 27 КО) вважає, що може перемогти найближчого суперника - українця Василя Ломаченка (10-1, 8 КО), який вже поступався на професійному ринзі, інформує УНН з посиланням на ESPN Deportes.

"Знаю, наскільки Ломаченко хороший, і цього достатньо, щоб бути мотивованим. Однак якщо Орландо Салідо вдавалося його перемогти, то чому це не вийде у когось іншого. Подивимося, що він із себе представляє, адже тепер Ломаченко доведеться зустрітися з дуже досвідченим боксером в найкращий відрізок своєї кар'єри. Це буде дуже цікаво, ми з ним достатньо технічні боксери, і це буде хороший бій. Я - правша, він - лівша, побачимо, як він буде битися проти мене, з огляду на те, що я більше його в два рази", - підкреслив венесуелець.

На думку Лінареса наш боєць неефектно виступає в рамках професійної кар'єри.

"У Василя приголомшлива аматорська кар'єра. Але як тільки йому дали доброго і досвідченого суперника - він програв. Та й з іншими, з ким Ломаченко боксував, він не виглядав особливо сильно. А в останньому бою проти Рігондо він і зовсім виглядав погано. Кажу це, оскільки завжди був шанувальником таланту Ломаченко. Я припинив дивитися його останній бій, оскільки мені стало нудно", - додав чемпіон світу WBA.

Примітно, що Ломаченко зазнав єдину поразку на старті професійної кар'єри від мексиканця Орландо Салідо.

Відзначимо, що 12-го травня на настилі "Медісон Сквер Гарден" Лінарес з Ломаченком зустрінуться у боксерському двобої.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Востаннє редагував Ltnar: 11.04.2018 о 00:56.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.07.2019, 11:09   #847
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово Ломаченко - Кэмпбелл: В последний день лета

Титульный бой в среднем весе (до 61,2 кг) между 31-летним украинцем Василием Ломаченко (13-1-0, 10 КО) и его ровесником британцем Люком Кэмпбеллом (20-2-0, 18), на кону которого будут стоять чемпионские пояса нашего соотечественника по версиям WBA, WBO и журнала The Ring, а также вакантный WBC, состоится 31 августа на арене O2 в Лондоне.

Это официально подтвердила промоутерская компания Matchroom Boxing после подписания контракта командами обоих боксеров.

Трансляторами поединка будут два телеканала: на Великобританию - Sky Sports и на США - ESPN+. А продажа билетов на этот бой уже стартовала вчера, их стоимость - от 40 до 600 фунтов стерлингов.

***

После подписания контракта состоялась дуэль взглядов между Ломаченко и Кэмпбеллом. А затем эти олимпийские чемпионы Лондона-2012 поделились своими мнениями о грядущем поединке, которые приводит сайт matchroomboxing.com.

- Это исторический бой, потому что моя цель - объединить все пояса в легком весе, - заявил Василий Ломаченко. - Люк Кэмпбелл - следующий вызов для меня. Он отличный боец, которого я хорошо помню со времен Олимпийских игр 2012 года. У него сложный стиль, и я не могу позволить себе недооценить его.

Для меня это особенный бой в Лондоне. Я был здесь в прошлом году, и реакция людей была ошеломляющей. Они уважают мой стиль боя и увлечены боксом. Я не могу дождаться, чтобы устроить отличное шоу для всех.

- Лучший будет драться с лучшим, в ринге будет ад, - прокомментировал Люк Кэмпбелл. - Я в этом спорте, чтобы стать лучшим, чтобы стать чемпионом мира. Это то, ради чего я так много тренируюсь.

Ломаченко занимает первое место в рейтинге Р4Р, но бой с таким соперником только мотивирует меня стать еще лучше, чем я есть. Я хорошо знаю, насколько он хорош и на что способен. Но я также хорошо знаю, что могу сделать и что собираюсь сделать. Это будет самая тяжелая битва в моей жизни, и я готовлюсь к ней физически и морально. Это год Люка Кэмпбелла, это мое время...

***

Два чемпиона мира в полутяжелом весе (до 79,4 кг) - по версии WBC 32-летний украинец Александр Гвоздик (17-0-0, 14 КО) и IBF старший на два года россиянин Артур Бетербиев (14-0-0, 14 КО) - подписали контракт на объединительный поединок их поясов. Этот бой должен состояться 18 октября в США, а город, в котором он пройдет, станет известен чуть позже.

- Об этом поединке было абсолютно легко договориться: нам предложили - и мы не отказались, - рассказал изданию BoxingScene менеджер харьковчанина Эгис Климас. - Бетербиев - хороший боксер с большим опытом, с большой любительской карьерой. Ни для одного из них этот бой не будет легким, а победитель уйдет с двумя поясами. Оба соперника провели много боев в США, обоих в Америке знают. Думаю, этот поединок, конечно, будет интересен для американцев: и телевидению, и публике.

- Мы движемся вперед, - приводит мнение Александра Гвоздика Tribuna.com. - Наконец-то все произошло. Теперь только готовиться и побеждать. Бетербиев - боксер силового плана, жесткий панчер. Мы будем искать ключи под его ошибки. Я его не изучал, но смотрел бои с участием Артура. Мы встретимся сейчас с тренером и выберем правильную стратегию. Какие-то наброски с Тедди Атласом насчет боя уже обсудили. Подготовка будет проходить в США, В конце месяца я отправляюсь туда. Тренировочный лагерь не будет кардинально отличаться от прошлых..Будут лишь конкретные изменения с учетом соперника.

- Хорошо, что мы договорились об этом поединке, - сказал Артур Бетербиев. - Гвоздик - опасный соперник. Более детально мы будем разбирать его уже с тренерским штабом. Я хотел объединительный бой, и мы договорились о нем.
Мініатюри долучень
371485-lomachenko-kempbell-v-poslednij-den-leta (1).jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.07.2019, 18:52   #848
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово Богачук обещает зрелищный бой

На арене AVALON в Голливуде (штат Калифорния, США) в грядущее воскресенье состоится боксерское шоу, главным событием которого будет рейтинговый бой в первом среднем весе (до 69,9 кг), в котором скрестят перчатки непобедимый на профессиональном ринге украинский нокаутер Сергей Богачук (14-0-0, 14 КО) и 31-летний мексиканец Фернандо Марин (16-3-3, 12 КО).

- Чувствую себя отлично, - поведал американским журналистам 24-летний винничанин. - У нас снова был отличный лагерь в Биг-Бейре. Не могу дождаться, чтобы выдать зрелищное выступление в ринге. Тренеры говорили мне быть спокойным, не настраиваться на нокаут, а просто давить на соперника и использовать навыки, которые нужны для досрочной остановки боя. Я знаю, насколько жесткий и ударный Марин. Так что мне нужно боксировать умно, слушать тренеров и верить в свою победу.

После этого поединка я буду ждать больших вызовов в своем дивизионе, - заявил бывший боксер команды «Украинские Атаманы», в составе которой от тоже не познал горечи поражений.

1 августа в Монровилле (штат Пенсильвания, США) в популярном шоу «Ночь претендентов» проведут свои очередные поединки 30-летние чемпион мира-2011 и бронзовый призер Европы-2013 среди любителей Евгений Хитров (18-2-0, 15 КО), который будет дебютировать во втором среднем весе (до 76,2 кг), и один из лидеров «Украинских Атаманов» полусредневес (до 66,7 кг) Иван Голуб (16-1-0, 12 КО).

Соперником криворожца Хитрова в 8-раундовом бою будет американец Габриэль Пам (11-1-0, 5 КО). Кто же станет очередным оппонентом Голуба из Горловки Донецкой области - пока неизвестно.

А 10 августа в Киеве главным событием вечера профессионального бокса на ринге в «Carribean Club» будет поединок в среднем весе (до 72,6 кг), в котором чемпион Всемирной летней Универсиады-2013 и бронзовый медалист чемпионата Европы-2011 среди аматоров, не знающий поражений 29-летний Дмитрий Митрофанов (5-0-1, 3 КО) встретится с опытнейшим 42-летним поляком Рафалом Яцкевичем (50-24-2, 22 КО).

Соперник 29-летнего боксера из Чернигова, выступая в профи с 2001 года, провел 76 боев. Ходил даже в чемпионах Европы по версии EBU и претендентах на пояс чемпиона мира IBF.
Мініатюри долучень
371596-bogachuk-obeschaet-zrelischnyj-boj.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.04.2020, 19:23   #849
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

33-річний український боксер Олександр Усик (17-0, 13 КО) може провести бій в Києві на НСК «Олімпійський».

Про це заявив генеральний директор промоутерської компанії K2 Promotions Ukraine Олександр Красюк.

«Ми про це дуже серйозно думаємо, щоб провести бій Усика на «Олімпійському». Для того, щоб продати арену, суперник Усика, звичайно, не повинен виїжджати на візку. Жартую. Це повинен бути бій за пояс чемпіона світу. Це повинен бути серйозний суперник», — зазначив Красюк в прямому ефірі Instagram-каналу Ukraine Boxing.

Наступним суперником Усика повинен стати 36-річний британський боксер Дерек Чісора. Через пандемію коронавірусної хвороби COVID-19 бій був перенесений з травня на липень.

«Бій з Чісорою перенесений. Ми маємо відкриту дату. 23-го травня поєдинок не може відбутися з об'єктивних причин. Він повинен пройти в першу доступну дату. Ми думаємо, що в липні з'явиться така можливість», — додав Красюк.
Мініатюри долучень
orig_484661.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.04.2020, 09:22   #850
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Британський боксер Сем Максвелл (13–0, 11 KO) поставив сам собі фінгал під оком під час тренування, коли записував відео з онлайн-уроком боксу для Instagram.

Невдало виконавши аперкот, Максвелл курйозно вдарив себе по обличчю і отримав під правим оком великий синець.

Боксер написав: «Відеоуроки Суперсема скасовані до подальшого повідомлення. Приношу всім вибачення, я повернуся сильнішим». У наступному відео Сем зазначив: «Я хотів би, щоб це був фейк».
Мініатюри долучень
orig_484824.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 19:32.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум