SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 01.08.2011, 11:27   #111
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Хей знову заговорив про реванш з Кличком

Екс-чемпіон WBA у надважкій вазі Девід Хей заявив, що розраховує на реванш у двобої з чемпіоном світу за версяями WBA/IBF/WBO українцем Володимиром Кличком.

"Сподіватимемося, що Володимир зверне увагу на гонорар за цей бій. У нього немає більше жодного суперника, в поєдинку з яким він міг би стільки заробити. Подивіться на ці суми - є сенс провести реванш навіть чисто з точки зору фінансів. М'яч на його стороні поля, рішення за Кличком.

Через три місяці я маю намір завершити кар'єру у боксі і якщо Клички захочуть провести бої, то я б подумав над тим, щоб почекати з відходом. Зараз у братів титули, тому контракт на бій з ними буде справою непростою. ця проста справа для вас, але Кличку буде непросто з контрактом", - цитує Хея championat.com з посиланням на The Telegraph.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.08.2011, 11:28   #112
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Менеджер Кличків: Ми зацікавлені в поєдинку Хея з Віталієм

Менеджер братів Кличків Бернд Бенте заявив, що хотів би бачити поєдинок екс-чемпіона WBA у надважкій вазі Девіда Хея і чемпіона світу WBC у надважкій вазі Віталія Кличка.

"Знаю, що Хей має намір завершити кар'єру в жовтні, але ми хочемо його бою з Віталієм Кличком. Але у Віталія вже запланований на жовтень поєдинок з Адамеком, а потім можна провести і бій з Хеєм.

Усі мої думки зайняті боєм - безумовно, зустріч Хей - Кличком можлива, вона, думаю, стала б для Девіда хорошою можливістю реабілітуватися за поразку від Володимира", - цитує Бенте сhampionat.com з посиланням на World Boxing News.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.08.2011, 16:06   #113
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Олімпіада в Лондоні пройде без шоломів

Аматорська федерація боксу (АІВА) має намір створити свою професійну лігу. Крім того, вже на початку наступного року AIBA має намір підписати контракти з декількома боксерами, повідомив президент організації Ву Чинг Куо.

"Ми повні рішучості почати проводити професійні турніри під егідою AIBA. Так що ми користуватимемося повагою. Крім того, хочемо дозволити нашим спортсменам виступати на Олімпіаді, але з певними обмеженнями, - цитує Ву Чінг Куо sport-express.ru з посиланням на офіційний сайт АІВА.

Також повідомляється, що усі турніри під егідою AIBA проходитимуть без шоломів. Ця зміна не стосуватиметься лише жінок і молодіжно-юнацької категорії.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.08.2011, 19:44   #114
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

На бій Кличка у Польщі продали вже 35 тисяч квитків....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

До поєдинку між Віталієм Кличком і Томашем Адамеком, який пройде на збудованій до Євро-2012 арені Вроцлава, залишається ще півтора місяці, а квитків на бій залишилося всього 5 тисяч. Про це повідомили в Інформаційному центрі «Україна-2012».

Директор департаменту з громадських зв'язків муніципалітету Вроцлава Михайло Яницький розповів польським ЗМІ, що на поєдинок вже викуплені 35 тисяч квитків. Максимально бій зможуть подивитися 40 тисяч глядачів.

«Чесно кажучи, така активність любителів боксу застала нас зненацька, — відзначив Яницький. — Але це приємна несподіванка. Вже продані 85 відсотків усіх випущених квитків і ми розраховуємо, що решта 5 тисяч буде розкуплена найближчими днями. Вже не залишилося найдешевших квитків по 80 злотих (близько 240 гривень), також великою популярністю користуються місця біля самого рингу, які коштують близько 3000 злотих (9000 гривень)».

Наразі на стадіоні активно ведуться технічні роботи. Добудовується паркінг, який до 10 вересня зможе прийняти 2000 машин. Також до кінця серпня планують закінчити роботи на автостраді Вроцлава, що веде до стадіону.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.08.2011, 10:49   #115
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Промоутер Повєткіна звинувачує українських журналістів у брехні

Промоутер Олександра Повєткіна Крістіан Майер заявив, що інформацію про вже відомий результат майбутнього бою між росіянином і колишнім чемпіоном світу Русланом Чагаєвим з Узбекистану, поширили в Україні.

"Оскільки така інформація надійшла з України, ймовірно, там хтось досі не пробачив Повєткіну торішню відмову вийти на бій з Кличком, і так само завдає удару у відповідь.

Можливо, це пов'язано і з інформаційним затишшям, викликаним періодом відпусток. Мабуть, спека довела тамтешніх журналістів до подібного марення. І Чагаєв, і Повєтіин вийдуть в ринг, щоб битися", - цитує Майера sportbox.ru.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.08.2011, 21:32   #116
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Арреола знову виходить у ринг
Кріс проведе бій вже у вересні

Кріс Арреола збирається продовжувати виходити в ринг досить регулярно і вже у вересні проведе черговий поєдинок. У цьому році Кріс провів вже 4 бою і в трьох переміг нокаутом.

Арреола називався одним з претендентів на бій з Володимиром Кличком, але поки 15 вересня Кріс битиметься з кимось іншим, чиє ім'я ще буде названо.
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.08.2011, 23:50   #117
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Олександр Повєткін перейшов у фазу спарингів

Основна надія промоутерської компанії Sauerland Event російський суперважковаговик Олександр Повєткін (21-0, 15 КО) посилено готується до поєдинку за вакантний титул чемпіона WBA в «королівському» дивізіоні проти екс-чемпіона світу Руслана Чагаєва (27-1-1, 17 КО) який відбудеться 27 серпня в Ерфурті, Німеччина. Переможець цієї зустрічі має право протягом 18 місяців викликати на бій «Єдиного чемпіона WBA», а також чемпіона WBO / IBF / IBO Володимира Кличка.

«З учорашнього дня для мене почався етап спарингів», - говорить Повєткін - "Процес підготовки йде добре. Я хочу стати чемпіоном світу за всяку ціну. Я знаю, що Чагаєв вже володів титулом WBA і зараз є номером один у рейтингу. Але для мене це нічого не значить і я завжди думаю тільки про перемогу. "

У цей же вечір на ринг вийде ще одна надія компанії Sauerland в суперважкій вазі Роберт Хеленіус (15-0, 10 КО). Його суперником буде екс-чемпіон світу Сергій Ляхович (25-3, 16 КО) і посперечаються вони за пояс інтерконтинентального чемпіона WBA / WBO. Для Роберта це буде вже третій екс-чемпіон світу. Перших двох: Леймона Брюстера та Семюеля Пітера, Хеленіус переміг достроково.
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.08.2011, 11:45   #118
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Найближчі три роки на "Донбас-Арені" буде ще й бокс

4 серпня підписана угода про співпрацю між Union Boxing Promotion і стадіоном "Донбас-арена", розрахована на три роки.

Офіційний документ підписали президент донецького боксерській компанії Юрій Рубан і генеральний директор стадіону Олександр Атаманенко.

"Я радий усіх вітати на одному з найкращих стадіонів Європи. Нашій компанії скоро 10 років, ми пройшли довгий шлях: нами завойовані 35 поясів і здійснено 86 захитів. Майбутня промоуція - це нова віха в історії професійного боксу України, більше того всього світу. Усі зірки світового боксу з'їдуться в Донецьк: Майкл Баффер, Стів Смогер, Фреді Роач, крім того усіх уболівальників чекає ще один приємний сюрприз", - сказав Рубан.

"Не секрет, що "Донбас-арена" на даний момент вважається одним з найкращих стадіонів Європи, і є футбольною столицею України. Сподіваюся, що за допомогою Union Boxing Promotion ми завоюємо також титул боксерської столиці країни. Хочу нагадати, що стадіон спочатку планувався, як багатофункціональна арена, на якій можливе проведення різноманітних спортивних і розважальних заходів. Приємно, що вже цього місяця ми можемо піднести усім любителям спорту фантастичний подарунок - прекрасне боксерське шоу, яке принесе масу позитивних емоцій нашим уболівальникам", - розповів Атаманенко.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.08.2011, 11:58   #119
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Кличко перервав підготовку до бою через арешт Тимошенко

Чемпіон світу за версією WBC у надважкій вазі Віталій Кличко перервав свою підготовку до бою проти поляка Томаша Адамека і повернутися в Київ у зв'язку з арештом колишнього прем'єр-міністра України
Юлії Тимошенко.

"Дізнавшись про те, що
відбувається в Україні, я
призупинив підготовку до
бою і повернувся в Київ,
оскільки розумію, що
справжній бій за демократичні цінності
розгортається саме тут - в
Україні - і я не можу бути
стороннім спостерігачем в цій ситуації", - написав Кличко у своєму блозі на Українській Правді.

Поєдинок Кличко-старшого і
Адамека, має відбутися 10
вересня в польському
Вроцлаві.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.08.2011, 19:23   #120
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Став відомий рефері поєдинку Кличко і Адамека .....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Поєдинок чемпіона світу в суперважкій вазі за версією WBC Віталія Кличка та польського претендента Томаша Адамека, який пройде у Вроцлаві 10 вересня, буде обслуговувати італійський рефері Массімо Барровеккіо.

Кличко і Адамека розсудить італієць ...

Про це в понеділок, 1 серпня, повідомила прес-служба українського боксера.

Це буде не перший бій Віталія Кличка, суддею в рингу на якому буде працювати італієць. Барровеккіо обслуговував зустріч українця з нігерійцем Семюелем Пітером, коли той повернувся на ринг після майже чотирирічної перерви. Нагадаємо, що в тому бою українець здобув впевнену перемогу і повернув собі пояс чемпіона світу WBC.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 22:27.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум