SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки) > Ваші захоплення

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 25.09.2010, 22:37   #1
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово Ловись рибко, мала і велика!!!(все, що стосується риболовлі.)

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Усе, що стосується риболовлі. Розповіді, поради, відео, фото і т.д. Як зловити рибу своєї мрії (короп, сом, щука, синій кит тощо), розповідаємо, коментуємо, ділимось враженнями.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 20.10.2013 о 22:50.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2010, 17:35   #101
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Яка буває риба?

Якщо ти їси рибу рідко, тоді вже точно потрібно їсти її сирию, щоб одержати необхідну кількість незамінних жирних кислот. Отже купуй оселедця пожирніше (саме солону, а не копчену), салаку, кільку, мойву або червону рибу. Ще краще один раз освоїти технологію домашнього засолу (куплена риба часто буває дуже солоною), вийде смачніше і дешевше.
Якщо ти їси рибу регулярно як джерело білка замість м'яса, можна її приготувати: вари, смаж, запікай. Але принцип залишається тим же: роби все швидко, не перегріваючи.
Дорогу ж хорошу рибу краще всього швидко відварити в овочевому бульйоні. Вона настільки хороша сама по собі, що складна готовка і приправи її тільки псують.
Риба буває жирною і пісною, і перед тим, як готувати блюдо, важливо з'ясувати, яка риба для нього найбільше підходить.
Для кожної риби є ідеальний, "класичний" спосіб приготування, освячений традицією. Вона народилася не на порожньому місці, та і сучасна наука тільки підтверджує стародавню народну мудрість.
Так, з осетрини краще робити заливне (а не шашлик, як це нині модно), а найжирніші її частини використовувати в юшку або солянку з добавкою огіркового розсолу.
Сьомга хороша слабосоленою, з лимончиком, або тонко нарізаної в зеленому салаті з лимонним соком.
Горбуша сухувата, тому її краще всього відварити в цибульно-картопляному бульйоні і подавати з пюре, полив яким-небудь соусом на ваш смак.
Тріска хороша в маринаді - тушена в томатному соусі з великою кількістю овочів (моркви і цибулі) і потім охолоджена.
Морського окуня краще всього запекти в духовці з крупно нарізаною цибулею і майонезом.
Камбалу і палтуса найчастіше смажать, хоча можна і запекти на деку, обклавши крупно порізаною картоплею.
Крупну річкову і озерну рибу (окрім щуки) краще всього запікати цілком. При цьому можна залишити її в лусці - тільки випатрати і промити. Луска добре захищає ніжну м'якоть і цілком замінює фольгу. Рибу без луски запікають у фользі або тесті.
Річкову дрібницю краще всього пустити на юшку. Дуже дрібну рибу можна не чистити, тільки випатрати і вийняти зябра. Варити її потрібно довго, щоб виварилися цінні речовини з луски і кісток. Потім дати охолонути і лише після цього процідити. На готовому бульйоні варять юшку вже з крупнішою і ціннішою рибою, яку кладуть невеликими шматками і тримають на вогні лічені хвилини, до побіління.
Нежирна морська риба на зразок хеку, тріски, сайди йде на котлети або просто смажиться в кляре. Часто діти, які у принципі не їдять риби, з апетитом поглинають наггети або палички з невеликих шматочків філе.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 18.12.2010 о 19:16.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.12.2010, 14:27   #102
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Йдуть збори суспільства риболовів-любителів. Виступає голова.
- Наближається час зимового лову. Скільки братимемо горілки? У позаминулому році узяли по одній пляшці на брата - втратили вудки, минулого року брали по дві - втратили автобус. Що пропонуєте?
Виходить один риболов:
- Пропоную цього року узяти по три, але вудки не брати і з автобуса не виходити.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.12.2010, 21:38   #103
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Як правильно вибирати рибу?

Відправляючись в магазин або на ринок за рибою, важливо знати не тільки її назву, але і уміти правильно вибрати. Найнадійніший спосіб - купувати живу рибу. Якщо риба не жива, а парна або охолоджена, є дещо досить простих способів визначення свіжості.
Очі у свіжої риби опуклі і прозорі.
Луска гладка, блискуча і щільно прилегла до шкіри.
Зябра рожеві або червоні (без стороннього запаху).
Тушка обов'язково повинна бути пружною - якщо натиснути на неї пальцем, утворюється ямка, яка повинна швидко зникнути.
Запах слабкий, свіжий. Якщо риба виразно "пахне рибою" - це погана ознака.
Свіжа риба тоне у воді, несвіжа спливає.
З мороженою рибою складніше. Свіжість її можна визначити лише за непрямими ознаками: непошкодженій упаковці, відсутності слідів відтавання. Краще всього знайти надійного продавця, який тебе жодного разу не підводив, і купувати у нього.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.12.2010, 22:01   #104
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Зловив інспектор рибнагляду рибака і говорить:
- Потрапив ти мужик, рибку тут не можна ловити!
- А я і не ловлю. - Та че ти мені париш, а це що?
- Ну це моя риба, я її погуляти привіз. Випускаю, потім свищу — вона і повертається, і ми йдемо додому.
- Та гаразд, а ну покажи.
Мужик випустив рибу, і стоять дивляться. Інспектор говорить:
- Ну свисти.
- Навіщо?
- Щоб риба повернулася.
- Яка риба?
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.12.2010, 19:52   #105
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Опариш. Рецепти опариша...

Російська назва личинки мухи - опариш, неважко відмітити, має загальний корінь з опарою, знайомій більшості господинь. Заміс тіста, поставлений в тепло, за декілька годин багато разів збільшується в об'ємі, розпухаючи, піднімає своєю масою кришку посуду. Неначе на дріжджах росте в теплі і опариш. За п'ять діб личинка збільшується у вазі в двісті п'ятдесят разів!
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.12.2010, 20:11   #106
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Зима.Мороз.Вітер.Сидить на льоду мужик, рибу ловить.Підходить другий, запитує, чому він не розгорне шапку-вушанку щоб зігріти вуха.А той відповідає:
-Ага! Вчора мужики кликали на 100грам, а я не почув...
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.12.2010, 15:24   #107
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

За хижаком з поплавцем з льоду...

Зимова ловля на живця практикується вкрай рідко у зв'язку з цілим рядом незручностей. Проте, при належній організації процесу, від такого лову можна отримати чимале задоволення.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.12.2010, 19:18   #108
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Початок звичайний: хохол, риболовля, золота рибка, три бажання ...
Хохол: - Ммммм ... Хочу, щоб монголо-татари Швецію взяли! Рибка:
-? Будь ласка ... Хохол: - Тепер хочу, щоб шведи відігнали бусурманів! Рибка: - Гаразд ... Останнє твоє бажання. Хохол: -
Хочу, щоб бусурмани знову Швецію взяли! Рибка: -? Ти що, старче? Це ж останнє бажання! Хохол: - Ну так шо ж ... Зате по
москалям три рази таке прокотиться!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.12.2010, 21:30   #109
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ділимося досвідом...

Черв'як

Бути чи не бути? Думаєте, навіщо я приплів черв'яків до раків? А причина досить проста - якщо риба у принципі відгукується на пасивні приманки, особливо, якщо краще, ніж на активні, то черв'як може виступити відмінною альтернативою раку. Я не можу претендувати на абсолютну об'єктивність, але, як мені здалося, така зацікавленість хробаками частіше проявляється в судака і у окуня, причому, переважно в холодну пору року. Особливо - коли зима м'яка і є можливість рибалити з човна. Черв'як зі зрозумілих причин ніякою власною грою взагалі не володіє. Якщо у рака при проводці хоч якось грають клішні і ніжки, то у хробака немає цих "органів". Тому - все в наших руках. Анімація пасивних м'яких приманок взагалі досить цікаве заняття - чому ж не урізноманітнити своє риболовецькє життя?

Особливо приємними для мене були моменти, коли клювання судака вдавалося викликати посмикуванням хробака, що знаходиться на дні - судак просто "вбивав" його в землю, атакуючи зверху. При цьому він нерідко засікається зовні пасти за нижню щелепу. Я спеціально подивився на мілководді, що відбувається з хробаком за такої, з дозволу сказати, проводці. Дуже, до речі, цікаво. Черв'як звивається всім тілом, та так, що пасивної таку приманку назвати вже язик не повернеться. І великого окуня таким прийомом спокусити вдавалося. Я, звичайно, не скажу, що раки і хробаки - панацея від усіх бід. Це досить специфічні приманки, що працюють не скрізь, не завжди і не з першого разу. Але заради чого ми ловимо рибу? Явно не заради набивання мішків, а для задоволення. А що може бути цікавіше зрозуміти, осягнути щось нове і незнайоме?
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.12.2010, 00:47   #110
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Закуска з шпротів...

200 г шпротів в олії, 200 г м’якоті білого хліба, 2 зубчики часнику, 15 г зелені петрушки, 0,5 лимона.Часник розчавити. Петрушку вимити, обсушити, дрібно нарізати. З лимона вичавити сік. Хліб дрібно нарізати, подрібніть за допомогою блендера в крихту. Додати шпроти разом з олією, часник і сік. Збити до утворення однорідної маси. Додати зелень і перемішати.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
все по sti5518 (з фото) sat-prof Ремонт тюнерів,JTAG відладка 4 03.07.2016 16:16
Все про ремонт ресиверів seriff Проф розділ 194 07.07.2014 14:35
Блискавка та все про неї! sat-prof Офтопік (теревеньки) 31 12.06.2014 12:42
Hivision HV-5000CI ER:07 і все. sos200 Тюнери, які не ввійшли в список 2 26.07.2010 18:45


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 09:24.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум