SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Основні категорії форуму > Новини,українські телевізійні канали,DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 28.07.2013, 17:06   #1
slavon
Передовик
 
Аватар для slavon
 
Реєстрація: 04.01.2011
Вік: 52
Дописи: 2.592
Hunduras
Мій ресівер: Dreambox 500HD; Openbox X540
Надіслати повідомлення для slavon на ICQ
Типово Обережно - "цифровий розвід":замість безплатного Т2 - платний Віасат !!!!

На Волині селян "розводять" на цифрове телебачення пропонуючи замість безплатного Т2 платний Віасат
Цитата:
Волинських селян «розводять» на цифрове телебачення

«Агітбригади», які у волинських селах розповідають, що після нового року альтернатив цифровому телебаченню не буде, хочуть нажитися на довірливості людей.

Спеціалісти кажуть, що ажіотаж на послуги цифрового телебачення створюють штучно - до більшості сіл воно «не дотягує».

Про це газеті «Відомості» розповів, директор Волинської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення Сергій Семерей.

За його словами, цифрове телебачення на Волині транслюється безкоштовно — рівно 32 програми, й у майбутньому плата за перегляд не передбачена.

«Тому, найімовірніше, ті, хто сьогодні пропонує якусь карточку і вимагає помісячної оплати за можливість приймати цифрове ефірне телебачення, лише хочуть нажитися на довірливості людей», - зазначає зв’язківець.

Сергій Семерей не рекомендує користуватися такими послугами. На запитання, чи варто все-таки громадянам переходити на цифрове телебачення, відповів, що рано чи пізно доведеться це зробити, адже аналогове ефірне телебачення працюватиме лише до червня 2015 року.

Щодо супутникового ТБ, то Сергій Іванович коментувати не став, оскільки Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення не надає послуг із супутникового мовлення, проте спеціаліст каже, що, ймовірно, воно й надалі працюватиме, можливо, кількість відкритих (некодованих) українських каналів зменшиться.

«Обов’язковою умовою переходу на цифрове телебачення є придбання приймача стандарту DVB-T2, так званого телетюнера, який тепер коштує в межах 540-600 гривень і продається на ринках, у магазинах електроніки та побутової техніки», — пояснює Сергій Семерей. — «Також необхідна кімнатна або зовнішня антена дециметрового діапазону (залежно від віддалі до ретранслятора), якщо така не була встановлена для аналогового телебачення».

Серед переваг цифрового телебачення Сергій Іванович називає більшу кількість каналів і вищу якість зображення та звуку. «Але на сьогодні на Волині не всюди можлива трансляція цифрового телебачення, — зауважує Сергій Іванович. — Є такі точки, де прийом ускладнений».

Зазначимо, що про представників фірм, які пропонють послуги цифрового телебачення у селах області, повідомила редакцію «Відомостей» читачка із села Озютичі Локачинського району, зазначивши, що спочатку представники фірми пообіцяли, що цифрове телебачення - послуга безкоштовна.

«Ми лише заплатили по двадцять гривень, і нам видали якісь картки. А через день зателефонували і сказали: потрібно сплатити 170 гривень за підключення плюс по 85 гривень кожного місяця», - розповіла жінка.
Така ж сама ситуація спостерігається у львівській області, про це я писав раніше Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! пост #Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! і "розводяща" фірма судячи з усього одна і та ж...
__________________
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 31,5Е+36Е+39Е
Dreambox 500HD; Openbox X820CI, Х540
Viasat UA (Віжин ТВ) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700, 7707 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!


Не ведіться на це, бо це 100% лохотрон !!!



Востаннє редагував slavon: 28.07.2013 о 17:09.
slavon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.07.2013, 18:01   #2
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

У нас в селі, вже три хати підключили Віасат по причині- що полюбляють дивитися футбол. Цифрове Т-2 в селі не очікується і напевно небуде ,то яка альтернатива в людей, окрім супутникового телебачення ....Народ привик до халяви і перейти на платні варіанти-ні ..Час все розставить на своє місце. З нашими достатками і цінами, ми українці, народ витривалий, нам все по "коню"
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.07.2013, 18:11   #3
slavon
Передовик
 
Аватар для slavon
 
Реєстрація: 04.01.2011
Вік: 52
Дописи: 2.592
Hunduras
Мій ресівер: Dreambox 500HD; Openbox X540
Надіслати повідомлення для slavon на ICQ
Типово

D-Misha,Так дійсно альтернативи супутникову у приблизно 50% сіл в Україні, головно в тих що віддалені від передавачів Т2 немає. А альтернатива Віазаду є - Екстра, скоро Леблядь підтянеться зі своїми демпінговими цінами, ось і чіпається Віазад за останню соломинку, відверто обдурюючи народ бо знає що скоро йому настане "со святими упокой" або простіше кажучи - повний піздец...
__________________
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 31,5Е+36Е+39Е
Dreambox 500HD; Openbox X820CI, Х540
Viasat UA (Віжин ТВ) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700, 7707 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!


Не ведіться на це, бо це 100% лохотрон !!!



Востаннє редагував slavon: 28.07.2013 о 18:23.
slavon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.07.2013, 18:28   #4
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Славік, я би ніколи не взяв Віасат з їхнім тюнером-металоломом. Люди, які попадаються їм на гачок -неосвідчені люди, а таких і розводять.Я своїх попереджував, та краже б Экстру взяли, там хоть нормальний тюнер. Віасат з самого початку немав майбутнього, а це його останні агонії...
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2013, 08:47   #5
kandrij
Новачок
 
Реєстрація: 04.08.2011
Дописи: 10

Типово

Віазад- туфта.Але у людей за кордоном,де не бере Амос(36 тим більше)- це єдиний вихід дивитись деякі українські канали(якщо віазад підтягне на сіріус ще більше каналів,то українці за кордоном будуть брати його більше).Бо Сіріус він у всій Європі Сіріус.(Хоча це так якби і не законно,але хіба незаконне тільки це).
__________________
Я твердо вірю, що не за горами,
Той час, коли зійдуться Сян і Дон
В єдине русло, і поміж братами
Для злагоди не буде перепон
kandrij зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.10.2013, 16:25   #6
slavon
Передовик
 
Аватар для slavon
 
Реєстрація: 04.01.2011
Вік: 52
Дописи: 2.592
Hunduras
Мій ресівер: Dreambox 500HD; Openbox X540
Надіслати повідомлення для slavon на ICQ
Типово

Сьогодні, вищезазначені козачки-лохотронщики відвідали моє село. Спершу дзвонинь до мене дружина:
Д:Тут підписуть на якесь цифрове телебачення, кажуть дуже класне, будемо брати.
Я: Цікаво, а ну дай тому чоловікові слухавку
Дружина передає трубочку
Я: Хлопці Ви хто ??? Т2 ???
Л: Ні ми віазад...
Я: Хлопці команда буде така - кругом і п*здуйте мені швидко нах*й з подвір'я ...
Л: Ми усе зрозуміли

На протязі години ще двоє знайомих дзвонили з цього приводу - порадив узяти доброго ломіка або найгіршого віника, яким пораєтеся біля худоби і гнати ту нечисть з села ...
__________________
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 31,5Е+36Е+39Е
Dreambox 500HD; Openbox X820CI, Х540
Viasat UA (Віжин ТВ) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700, 7707 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!


Не ведіться на це, бо це 100% лохотрон !!!



Востаннє редагував slavon: 09.10.2013 о 17:35.
slavon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
AMIKO SHD-8900 Alien - питання від "чайників" andruk Amiko SHD-8900 Alien 91 17.12.2018 15:56
Проблема з JTAG UP :: пише "The parallel port could not be opened" sat-prof Ремонт тюнерів,JTAG відладка 4 11.04.2016 21:38
Розроблено проект "розумних символів" для маркування телевізійного контенту ... slavon Новини,українські телевізійні канали,DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення 0 06.11.2012 14:14
Цифровий декодер "Космос ТВ" D-Misha Тюнери, які не ввійшли в список 2 27.11.2010 22:52
Вибір ресівера для роботи з офкартою "Триколор"? Porter Не знаєш, де написати? Пишем тут. 3 30.08.2010 01:24


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 22:04.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум