SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 30.08.2017, 02:11   #751
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Буде медаль! Хижняк вийшов в півфінал чемпіонату світу

Українець переміг британського візаві рішенням суддів

Чемпіон Європи-2017 Олександр Хижняк першим серед членів збірної України вийшов в півфінал чемпіонату світу в Гамбурзі.

Після перемоги над словаком Андрієм Чемезовим в 1/4 фіналу українець перебоксував чемпіона Британії Бенджаміна Вайтекера. Якщо в поєдинку на домашньому чемпіонаті Європи в Харкові Вейтекер зустрівся з Хижняком в 1/8 фіналу, то тепер британець поступився українцеві за крок від медалі. Судді роздільним рішенням віддали перемогу Хижняку - 4:1 (30-27, 27-30, 30-27, 30-27, 30-27).

Таким чином, українець вийшов у півфінал чемпіонату світу і, в гіршому випадку, отримає бронзову медаль світової першості.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.08.2017, 22:03   #752
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово



Головкін про бій з Альваресом: Це найбільший поєдинок в моєму житті

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Казахстанський боксер Геннадій Головкін розповів про підготовку до поєдинку проти мексиканця Сауля Альвареса.

Чемпіон світу в середній вазі казахстанец Геннадій Головкін (37-0, 33 КО) розповів про підготовку до бою з мексиканцем Саулом Альваресом (49-1-1, 34 КО).

"Альварес виглядав дуже здорово і дуже сильно в останніх боях. Саме тому ми так важко працювали в тренувальному таборі. Ми відпрацьовували дещо нове.

Це найбільший поєдинок в моєму житті, і я багато тренуюся, щоб підтвердити звання чемпіона. Ми з Абелем (Абель Санчес, тренер Головкіна - прим. Ред.) Провели грандіозну роботу, щоб зберегти титули ", - цитує Головкіна Fightnews.

Відзначимо, що бій між Геннадієм Головкіна і Саулом Альваресом відбудеться 16 вересня в Лас-Вегасі (США) на арені T-Mobile.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.08.2017, 23:52   #753
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Буде бій за золото! Хижняк вийшов у фінал чемпіонату світу

Українець переміг Троя Іслі роздільним рішенням суддів

Чемпіон Європи-2017 Олександр Хижняк вийшов у фінал чемпіонату світу в Гамбурзі, Німеччина у ваговій категорії до 75 кг.

Після перемоги над чемпіоном Британії, український боксер зійшовся з представником США Троєм Іслі в півфіналі і домінував весь поєдинок, завдяки чому, в результаті заслужив перемогу роздільним рішенням суддів - 4:1 (30:25, 28:29, 30:27, 30:27 , 29:28).

Суперником Хижняка в фіналі стане бронзовий призер Азіатських ігор-2017 казахстанець Абільхан Аманкулов, який в півфіналі роздільним рішенням суддів - 4:1 (29:28, 28:29, 30:27, 30:27, 29:28) переміг срібного призера Олімпійських ігр в Ріо-де-Жанейро азербайджанця Камрана Шахсуварлі.

Таким чином, Хижняк залишив Іслі з бронзовою медаллю чемпіонату світу, а сам побореться за обіцяне ним золото.

На жаль, медаль Хижняка стане єдиною для збірної України в Гамбурзі, оскільки інші наші боксери вибули ще до стадії півфіналу.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.09.2017, 23:17   #754
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Хижняк завоював золото і приніс Україні єдину медаль чемпіонату світу



Українець впевнено переміг у фіналі казаха Абільхана Аманкулов

Кращий боксер чемпіонату Європи, що проходив у Харкові Олександр Хижняк виграв золото у ваговій категорії до 75 кг на чемпіонаті світу, який проходить в Гамбурзі.

Після перемоги над американцем Троєм Іслі в півфіналі чемпіонату світу Хижняк зійшовся з бронзовим призером чемпіонату Азії-2017 Абільханом Аманкуловим в поєдинку за золото.

Українець активно проводив бій, пресингуючи суперника і проводячи затяжні комбінації, поки Аманкулов йшов в безмовний захист. Починаючи з другого раунду казахстанець тільки переміщувався з кутка в куток і постійно отримував попередження від рефері за занадто низько опущену голову.

В результаті, одноголосним рішенням суддів - 5:0 (30-26, 30-27, 30-27, 30-27, 29-28) Хижняк став чемпіоном світу і приніс збірній України золоту медаль Гамбурга.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.09.2017, 02:22   #755
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Усик нокаутував Хука і вийшов до півфіналу Всесвітньої супер серії боксу



Чемпіон світу за версією WBO успішно захистив пояс від посягань його колишнього власника

Український чемпіон світу за версією WBO у важкій вазі Олександр Усик (13-0-0, 11 КО) ввечері в суботу, 9 вересня, в Берліні в стартовому поєдинку Всесвітньої супер серії боксу (WBSS) переміг місцевого ветерана Марко Хука (41-5-1, 27 КО).

Бій почався в неймовірно високому темпі і спровокував його господар рингу, який кількома дозволеними точними ударами і декількома недозволеними, розбурхав Олександра, який викинув на нього цілий град з ударів. Боксери пробивали по корпусу та обличчю один одного з завидною регулярністю, правда у німця удари ці не завжди були чистими.

Чим більше було з боку Хука брудних прийомів, тим більше заводився Усик. Після 7 раунду українець почав тотальне побиття німця, яке завершилося в 10-му, де перевага Усика було величезною і рефері прийняв рішення зупинити бій.

У півфіналі Усик зустрінеться з переоможцем бою між Марісом Брієдісом і Майком Пересом. який відбудеться 30 вересня в Ризі.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.09.2017, 23:31   #756
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Офіційно. Ломаченко битиметься з Рігондо 9 грудня о Нью-Йорку

Українець вийде в ринг легендарного Madison Square Garden

Чемпіон світу у другій напівлегкій вазі за версією WBO Василь Ломаченко (9-1, 7 КО) проведе бій проти кубинця Гільєрмо Рігондо (17-0, 11 КО). Про це на своєму сайті офіційно оголосила промоутерська компанія українця Top Rank.

Поєдинок відбудеться на легендарній арені в Нью-Йорку Madison Square Garden 9 грудня 2017 року. Відзначимо, що і Ломаченко, і Рігондо є дворазовими олімпійськими чемпіонами. Бій пройде в ваговій категорії українця - кубинець, який є чемпіоном світу WBA у другій найлегшій вазі, підніметься в вазі.

Нагадаємо, в оновленому рейтингу p4p журналу The Ring Ломаченко піднявся на одну позицію і тепер займає четверту сходинку.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.12.2017, 00:54   #757
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

«Що змушує мене працювати? У мене є мрія. Я хочу увійти в історію боксу. Щоб через 10-15 років люди пам'ятали моє ім'я. Щоб якби ви запитали молодого боксера, хто його улюблений боєць, то він би відповів: «Ломаченко». Я б'юся заради цього, я б'юся за свою спадщину ».
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.12.2017, 12:34   #758
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Промоутер Ломаченко розкрив секрет свого довголіття

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Глава компанії Top Rank Боб Арум вважає, що марихуана дозволяє йому залишатися у формі і продовжувати працювати навіть в 85 років.

8 грудня Арум святкуватиме свій 86-й день народження. При цьому промоутер працює в боксі вже 50 років і продовжує організовувати шоу світового масштабу, просуваючи кращих бійців.

Журналісти запитали промоутера, в чому полягає секрет його довголіття, отримавши від нього несподівану відповідь.

«Я родом з Невади, а там можна курити марихуану. Крім того, тримаю своє тіло в хорошій фізичній формі », - цитує Арума CBS Sports.

«Почав курити марихуану в 1966 році. Дітям не слід цього робити, тому що їх мозок тільки формується. Ну а мені тоді було вже за 30, тому вирішив почати. Чи не роблю цього на роботі, тільки під час відпочинку. Це відмінний засіб для підтримки сил! ».

«Прокляті політики часів Ніксона прирівняли канабіс до героїну і кокаїну, це була помилка. Тепер люди в Неваді, Колорадо, Вашингтоні, а незабаром і в Каліфорнії зможуть купувати його законно. Дуже на це надіюсь".

На даний момент однією з головних зірок компанії Боба Арума є українець Василь Ломаченко (9-1, 7 KO), який вже 9 грудня битиметься з Гільєрмо Рігондо (17-0, 11 KO).
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2017, 19:36   #759
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Кривдник Кличка може провести бій з Повєткіним

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Ентоні Джошуа

У разі перемоги в бою з румунським боксером Крістіаном Хаммером російський супертяж Олександр Повєткін може стати офіційним претендентом на титул чемпіона світу за версією WBA, яким на даний момент володіє британець Ентоні Джошуа.

Про це в інтерв'ю Sky Sports заявив промоутер Джошуа Едді Херн.

«Я буду спілкуватися на цю тему з президентом WBA Гільберто Мендосою. Луїс Ортіс був офіційний претендентом, але його дискваліфікували, так що тепер буде призначений новий. Мануель Чарр завоював титул «регулярного» чемпіона, але вони не розглядають його як офіційного претендента. Так що це звання може бути розіграно в бою Повєткін - Хаммер», - зазначив він.

«Ми вже обговорювали можливість проведення бою Джошуа з Повєткіним. У нас чудові стосунки з промоутерською компанією «Мир бокса», але у них зараз така ситуація, що вони можуть вибирати, за якою версією їм ставати офіційним претендентом - по WBA або ж по WBO. Вибір за ними», - сказав Едді Херн.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2017, 23:13   #760
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Віталій Кличко включений до Міжнародної зали боксерської слави

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Віталій Кличко

Офіційна церемонія «посвячення», за даними ЗМІ, відбудеться 10 червня 2018 року

«Вічний» чемпіон світу за версією WBC, легендарний український боксер Віталій Кличко введений в Міжнародний зал боксерської слави.

Чинний мер Києва разом з Еріком Моралесом і Рональдом Райтом переміг в голосуванні «Сучасна категорія» - останній поєдинок боксерів повинен був відбутися не раніше 1989 року.

Кожен з учасників голосування міг вписати імена п'ятьох боксерів, але переможців було тільки троє. Віталій Кличко, Ерік Моралес і Рональд Райт випередили зокрема таких відомих боксерів як Ріккі Хаттон і Іван Кальдерон.

Причому, всі три номінанти виграли в перший рік їх участі в голосуванні.

Офіційна церемонія «посвячення», за даними ЗМІ, відбудеться 10 червня 2018 року в Канасоті.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 22:56.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум