SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 20.02.2010, 11:05   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово Говоримо на різні теми!

Говоримо на різні теми!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Torrents.ru - Закрито!


"Доменне ім'я torrents.ru було закрито слідчими органами в рамках розслідування кримінальної справи відносно москвича, який поширював через цей домен контрафактну програму "Autodesk AutoCAD", повідомляє СКП.

"За даними слідства, 26 січня 2010 житель міста Москви за грошову винагороду в розмірі 1,5 тис. рублів записав на жорсткий диск ЕОМ контрафактну програму Autodesk AutoCAD російська версія, авторські права на яку належать компанії Autodesk, вартістю понад 106 тис. рублів", - говориться в повідомленні на сайті СКП РФ.

Слідчі з'ясували, що "за допомогою веб-сайту з доменним ім'ям torrents.ru неодноразово здійснювалося розповсюдження шкідливих програм і контрафактних примірників творів, що тягне за собою порушення авторських прав компаній Autodesk AutoCAD, ЗАТ "1С" та інших законних правовласників у великому і особливо великому розмірах".

"З метою вжиття заходів щодо усунення обставин, що сприяють вчиненню злочину, запобігання вчинення подібних злочинів, встановлення причетності до скоєння даних злочинів власників доменного імені, у порядку ч.2 ст.158 КПК РФ органами слідства внесено подання про призупинення делегування доменного імені torrents.ru на час проведення попереднього слідства, повідомили у відомстві.

Як повідомляла газета Взгляд, найбільший російський сервер торрентів Torrents.ru в четвер вимушено змінив ім'я: російський реєстратор доменних імен "Ру-Центр" припинив делегування домену власникам сайту. Це було зроблено за поданням Чертанівської міжрайонної прокуратури, що стало першим подібним випадком в російській історії. Робота трекера була відновлена на іншому домені за адресою rutracker.org. Проте, станом на 14.25 за київським часом 19 лютого, rutracker.org також не відповідає на запити.

Torrents.ru, як і багато подібних сервісів, раніше неодноразово стикався з претензіями щодо авторських прав на розміщені за допомогою трекера матеріали. У більшості випадків такі претензії вирішувалися без залучення правоохоронних органів шляхом видалення нелегального контенту. Зокрема, на ресурсі правовласникам видавався обліковий запис з правом закривати роздачі, де поширюються матеріали з їх контентом. Тому причина, з якої вжиті настільки радикальні заходи відносно ресурсу, незрозуміла."
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)

Востаннє редагував D-Misha: 14.10.2013 о 21:51.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.09.2013, 23:14   #251
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Славік, якраз на Інтері є щось подібне до цієї теми, про Шевельова. Я знаю про що ти кажеш із слів людей, які жили в той час. Це правда, що німці краще відносилися до українців в окупації ,чим радянський режим, який порівнюють з фашистським(червона і коричнева чума),який знищив більше людей, чим загинуло у війні..
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.09.2013, 23:36   #252
slavon
Передовик
 
Аватар для slavon
 
Реєстрація: 04.01.2011
Вік: 52
Дописи: 2.592
Hunduras
Мій ресівер: Dreambox 500HD; Openbox X540
Надіслати повідомлення для slavon на ICQ
Типово

D-Misha,Зі сторони совітів у війні загинуло 30 мільйонів солдат і офіцерів, зі сторони німців та їх союзників на східному фронті близько 7 мільйонів. Так хто переміг у 2 Світовій ??? Ким були Сталін, Жуков, Берія та інші комуно-совіти - визволителями та переможцями чи може військовими злочинцями ???
__________________
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 31,5Е+36Е+39Е
Dreambox 500HD; Openbox X820CI, Х540
Viasat UA (Віжин ТВ) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700, 7707 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!


Не ведіться на це, бо це 100% лохотрон !!!


slavon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.09.2013, 23:49   #253
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Славік, я читав про Жукова, прибічника Сталіна,який власноруч підписував репресивні документи на невинних людей.. Це була жорстока людина, його слова "солдат нежалеть"всі знають. В ті часи, героями не ставали, а їх робили (Чапаєв, Котовський і інші),робили тих, хто захищав той режим.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.09.2013, 01:33   #254
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Україна стала однією з найбідніших країн світу...

Страхова компанія Allianz знову визнала Швейцарію найбагатшою країною у світі за рівнем доходів на душу населення, Україна посідає 50 місце.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Про це йдеться в дослідженні Global Wealth Report 2013, опублікованому у вівторок на сайті компанії, — повідомляє Forbes.

Так, середній розмір чистих фінансових активів на душу населення у Швейцарії на кінець 2012 року становив €141.895. На другому місці опинилися США (€100.711), на третьому — Японія (€83.610). До першої десятки також увійшли Бельгія, Нідерланди, Канада, Сінгапур, Тайвань, Великобританія і Австралія. Ізраїль — на 13-му місці (€49.394).

Країни колишнього Радянського союзу сильно відстають від Ізраїлю. На 45 місці (із 53) опинилася Росія, де середній розмір чистих фінансових активів, у тому числі депозитів і акцій, на душу населення становить €1.705.

На 50 позиції розташувалася Україна — €1.303. Казахстан — на останньому місці у списку Allianz — лише €630.

Набагато кращим є становище у країнах Балтії, хоча і їм далеко до Ізраїлю та Західної Європи. Середній розмір чистих фінансових активів Естонії — €7.674, Литви — €4.873, Латвії — €2.918.

Страхова група Allianz визначає позицію держави в табелі про ранги виходячи з критерію «чистих фінансових активів» на душу населення. Цей показник вираховується як різниця між обсягом активів і кредитами в середньому для жителя країни. У дослідженні Allianz країни, де на душу населення припадає менше €4.900 фінансових активів, вважаються бідними. До середніх належать країни, де на кожного громадянина припадає від €4.900 до €29.200 активів. І країни, де фінансові активи на душу населення перевищують €29.200, вважаються багатими.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.09.2013, 11:38   #255
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Цитата:
Допис від slavon Переглянути допис
D-Misha,Зі сторони совітів у війні загинуло 30 мільйонів солдат і офіцерів, зі сторони німців та їх союзників на східному фронті близько 7 мільйонів. Так хто переміг у 2 Світовій ???
Цитата:
Ви ж знаєте при яких обставинах здобута Перемога! Дітьми гатили Дніпро. Посилали на передову не підготованих юнаків, який в житті рушниці не тримав у руках.
Почути слова жінки,( мого товариша з далекої Америки), яка присвятила своє життя, служінню Україні.

Цитата:
Міша! Ви є стійка людина. Просто так багато неправди навкруги і здається, що все пропало. На все свій час! мій дорогий друже! Бог знає коли і що треба зробити, коли перейти до слідуючого етапу. Зараз виховуймо молодь! Ось власне вони підіймуть останню заслону з нашої землі. Тягнибок молодий загонистий- мрійник. Та він вже потроху бачить що треба трохи притишити вогонь. Поменше ділити на ваших і наших Кличко починає вчитися і помалу ставати політиком. А буде ще більше молодих людей, які принесуть нові об'єднуючі ідеї Нам потрібен політик який зуміє промовляти до всіх, дбати за ріст укрїєнської економіки , піднімати культуру, яка захована не лише у вишитій сорочці і шараварах. Вже багато це розуміють. З пошаною до вас і вашого думання!
Наталя
Пісні, які дають мені сили прожити день......
Варта послухати цю пісню))))) Друже Ковалю.
Автор її музики і слів -- український повстанець Микола Матола,написана вона була у 1949 р., а вже потім, в 60-і роки, перекладена.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

P.S.Продовжити дискусію, мене спонукала вчорашня передача на Інтері з Савіком Шустером де його тема, була направлена на розкол України.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 29.09.2013 о 06:17.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.09.2013, 07:39   #256
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Чи бояться чоловіки красивих жінок?

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Більшість чоловіків зізнаються, що відчувають страх перед гарними жінками. Стикаючись з нею, чоловік часто боїться серйозних стосунків. Перед привабливою особою сильна стать починає відчувати комплекс, боячись того, що отримає відмову. Ще виникають думки, що красива дівчина не може бути самотньою.


Чоловікам непросто пов’язувати своє життя з красивими жінками. Як правило, вони є владними і можуть легко заманити своїми чарами. Залицяльник усвідомлює, що така дівчина дорого йому обійдеться. Пасія достатньо часу проводить у салонах краси та торгових центрах. Займаючись лише своєю зовнішністю, така жінка може безвідповідально ставитися до домашніх справ. У житті такій панночці потрібна чоловіча увага.

Вона дуже кокетлива і часто викликає ревнощі у свого партнера. Розумний чоловік кілька разів обміркує, чи потрібно йому це. Існує частина чоловіків, які мають іншу думку з цього приводу. Є різні категорії чоловіків. Для деяких чоловіків красиві негосподарські жінки є ідеалом. І їх не можна назвати домогосподарками. Чоловік повністю спонсорує свою пасію, а у відповідь отримує її красу.

Деякі чоловіки не бояться закохатися в привабливу жінку. Вони усвідомлюють, що мінімальна кількість суперників будуть сприяти більш легкому завоюванню красуні. Жіноча краса є масовою зброєю проти чоловіків. Все ж надмірна привабливість відлякує деяких з них. На тлі шикарної жінки чоловік боїться загубитися як особистість і здаватися менш успішним.

Багато залежить і від самої дівчини. Навіть дуже красива дівчина може бути проста і цікава у спілкуванні. Деякі активно демонструють те, що до них необхідний особливий підхід. Дуже часто за зовнішнім виглядом можна багато зрозуміти про людину. У деяких випадках думка буває помилковим. Яке б не викликала враження жінка з першого погляду, слід поспілкуватися і більше дізнатися про неї. Необхідно поговорити на цікаві для вас теми розмови, тим самим розвіявши сумніви.

Вважається що жінка, що володіє надмірною красою, не може бути дурною. Адже розумна жінка не дозволить собі не стежити за зовнішністю. Тому не варто відмовлятися від залицяння за красивими жінками. Якою б не була ваша обраниця, ледачою або працьовитою, красивою або не дуже, жінок слід цінувати, любити і піклуватися про них. У відповідь жінка також буде дарувати своє тепло.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.09.2013, 15:45   #257
bilich
Передовик
 
Аватар для bilich
 
Реєстрація: 12.11.2010
Вік: 54
Дописи: 539

Типово

Справді, гарна жінка, на неї треба багато грошів.
__________________
І форумчани мовили "Прийшов той якого ми чекали".
bilich зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.10.2013, 15:17   #258
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

У Житомирській області на сільських жителів напав вовк...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У Житомирській області в село Селезівка ​​Овруцького району ввечері 29 вересня забіг дикий вовк. Він напав на трьох місцевих жительок, двоє з них доставлені в лікарню."Спочатку вовк забіг в один двір, накинувся на жінку, вкусив її за голову, руку і плече, потім в іншому дворі покусав ще двох жінок", - заявив заступник начальника місцевого управління ветмедицини Володимир Вісік.Пізніше місцевим жителям вдалося вбити звіра, тіло вовка передали на експертизу. Двоє постраждалих звернулися до лікарів, вони госпіталізовані в Овруцьку центральну лікарню. Фахівці шукають інших постраждалих від хижака.Як повідомлялося 10 вересня, у Черкаській області до трьох років умовно засудили власника псів, що загриз дитину.Відзначимо, що останній подібний випадок стався в січні 2012 року. Тоді в Тернопільській області скажений вовк вкусив за обличчя місцеву мешканку.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.10.2013, 00:18   #259
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Собаки, які допомагають у навчанні...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Мій учитель – собака. Ретривер, який любить коли йому читають книжки. Чому можна навчитися у собак?

6 жовтня – день вчителя. Це професійне свято, відзначається більш ніж у 100 країнах світу.

Хороший учитель дає своєму учневі не тільки знання, а й заохочує до навчання, вміє розгледіти в ньому унікальні особистісні якості, здібності, таланти, а також закладає основу для їх подальшого розвитку.

Шановні наші педагоги! Вітаємо Вас з цим світлим, добрим святом! Ви для нас дуже важливі люди у цьому світі. І ми завжди пам’ятаємо про це.

Жив на світі старий і мудрий вчитель. Одного разу його запитали: ” Хто ж був вашим першим вчителем? ” Він відповів – “Собака” .

Одного разу, на березі озера, я спостерігав за собакою. Спершу він обережно підходив ближче до води. Але побачивши своє відображення в ній, відскакував. Але собака, очевидно, сильно відчував спрагу і тому підходив до води знову і знову. І так кілька разів. Я спостерігав за нею і зрозумів, що вона боїться власного відображення.

Після кількох марних спроб угамувати спрагу, розумна собака нарешті знайшла вихід: вона сміливо стрибнула у воду і стала жадібно пити.

Тоді мені спало на думку: «я також можу так вчинити, якщо захочу щось зробити, але забракне сміливості. Треба йти назустріч своїм страхам, не приміряти їх на себе, а подивитися їм в обличчя».

Вайнона Півторарічна Вайнона – аляскинський баламут. Вона розумна і добра собака. А ще вона працює в … школі. Так, Вайнону взяли на роботу в одну із шкіл Британії, що знаходиться в місті Барнстепл (графство Девоншир). І працює собака помічником вчителя.

Адміністрація школи пішла на такий незвичайний крок для того, щоб підняти рівень успішності. Протягом усього уроку Вайнона знаходиться в класі разом з дітьми. І як показує практика, завдяки собаці в класі створюється доброзичлива атмосфера довіри, у дітей підвищується працездатність.

До спілкування з дітьми собаку спеціально готував дресирувальник. Результатами роботи Вайнони задоволені не тільки діти, а також вчителі й керівництво школи. Учні стали краще вчитися, збільшилася відвідуваність. Щоранку, приходячи до школи, всі з нетерпінням чекають появи Вайнони на своєму уроці. Адже вона для них не тільки асистент вчителя, а й найкращий друг.

У Фінляндії собаки допомагають маленьким школярам вчиться читати. Карло – чорний ретривер, який обожнює, коли діти йому читають книжки. Він завжди уважно слухає, ніколи не перебиває. Маленькі читачі відчувають себе з ним комфортно.

Карло зі своєю господинею часто ходить в публічну бібліотеку, що знаходиться в місті Міккелі, аби послухати маленьких учнів. Крім нього є ще чотири спеціально підготовлені собаки. Вони також допомагають дітям оволодіти навичками читання. Завдяки таким чотирилапим слухачам дітлахи завжди наполегливі у навчанні і швидко вчаться. А також у школярів молодших класів виробляється навичка механічного читання, ритм. Такі заняття тривають всього 15 хвилин. Але цього достатньо для того, щоб діти проявляли більший інтерес до книг.

Як бачите, собаки-вчителі позитивно і ефективно впливають на людину. Наші чотирилапі друзі володіють якостями подібними до людських. Вони часто висловлюють свої емоції і переживання звуками і мімікою зрозумілими для нас. Насправді, собаки можуть багато чому нас навчити. Важливо тільки бути готовим приймати ті знання, які вони нам дають.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.10.2013, 20:47   #260
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Ранковий іній. Неповторна краса вранішніх приморозків.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Різні схеми для роадіолюбителів! sat-prof Технічне спілкування 18 19.02.2019 00:12
Обговорення(різні питання)Globo 7010А та т.п. sat-prof Globo 7010A,8300A 402 02.01.2017 15:08
КАРТА РОЗДІЛУ - найцікавіші та актуальні теми sat-prof Офтопік (теревеньки) 0 23.06.2011 15:45


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 21:04.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум