SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 06.05.2017, 17:31   #1321
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"КОЛИ МИ ЗУСТРІЛИСЯ ІЗ ПОШУКОВЦЕМ, ВІН ПІВГОДИНИ НЕ НАВАЖУВАВСЯ МЕНІ СКАЗАТИ, ЩО ЗНАЙШЛИ ТІЛО МОГО СИНА", - БАТЬКО ЗАГИБЛОГО БІЙЦЯ ОЛЕКСАНДРА ТИЩЕНКА

"Снився він мені всього двічі. І в одному зі снів я йому кажу, що Саша, ти загинув, а він мені:" Ні, тату, я живий ".
***

Цитата:
13 апреля 2015 года в районе Авдеевки Донецкой области во время обстрела боевиками погибло 5 бойцов сводного отряда "Дика качка" 40 бригады тактической авиации. Тогда по позициям украинских военных противник выпустил более 80 мин калибром 120 мм, одна из мин попала в ящики с боеприпасами, хранившимися в укрытии, где находились военные.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Через два дня, 15 апреля, родители одного из погибших, Александра Тищенко, узнали, что их единственный сын больше не вернется домой в село Мигалки Бородянского района Киевской области.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

"Сначала племянница в интернете увидела свечу и фото, потом ей из военкомата сообщили, но она нам несколько дней не говорила. А потом вызвала сюда скорую и сказала", - рассказывает отец Саши Николай Ильич.

Вместе с ним, представителем бородянского районного военного комиссариата и командой поисковиков Национального военно-исторического музея Украины - участников гуманитарного проекта "Эвакуация-200" Департамента гражданско-военного сотрудничества Министерства обороны Украины Павлом Нетесовым и Леонидом Бондарем мы едем в Днепр, чтобы забрать захороненные на Краснопольском кладбище под номером 845-л останки Александра Тищенко. Несмотря на то, что середина апреля, город встречает нас снегопадом.

Для родителей Саши Тищенко - это будет второй похорон. Один они уже пережили в сентябре 15-го года. Тогда семье отдали небольшую коробочку с останками сына. Фактически хоронили пустой гроб, куда положили костюм и какие-то личные вещи погибшего. А спустя 11 месяцев с Николаем Ильичем встретился Павел Нетесов, чтобы сообщить, что их команда еще осенью 15-го года обнаружила почти все тело бойца. На теле был именной медальон. В карманах бронежилета - военный билет, портмоне, банковские карточки.

"Как раз, когда было затишье в районе ДАПа. Мы могли ходить там достаточно свободно и тщательно обследовать все позиции на "Зените", - вспоминает Павел. "Когда вышли на разрушенный ангар и спросили, что в нем произошло, нам рассказали, что там погибли зенитчики. Мы посмотрели на эту кучу земли и металла высотой 4 метра - и решили, что будем разбирать завалы. Копали четыре дня, нашли личное оружие погибших: три выгоревших автомата Калашникова. Работа почти была закончена. Наша ротация подошла к концу, и нам пришлось уехать, передав дела другой поисковой группе под руководством Леонида Бондаря. Вскоре он позвонил мне и сказал: "Паша, вы сантиметров 15 не докопались, там есть обгоревшее тело бойца с документами".

В момент, когда Павел рассказывает мне, как им удалось найти останки Саши, Николай Ильич достает валидол.

"Мы когда с Пашей встретились, он полчаса не решался мне сказать, что нашли тело моего сына", - волнуясь, рассказывает отец погибшего бойца. "Но слух уже ходил у нас по деревне, потому что на" Зените "служил парень из соседнего села и знал, что там кого-то откопали, и вроде моего сына. Так вот Паша когда сказал, я валидола попил, он чайком напоил меня и сказал, что будем решать, как теперь его похоронить и добавил: "Саша просится домой!"

Прежде чем эксгумировать тело, первым делом необходимо получить документы у следователя. Вопросом идентификации тела Александра Тищенко занималась Ольга Ивановна Жатовецкая - следователь главного управления Нацполиции Днепропетровской области, которая входит в рабочую группу по приему обращений без вести пропавших или похищенных граждан в зоне АТО и идентификации неопознанных трупов.

"Я поражаюсь, Вы очень сильный человек", - обращается следователь к Николаю Ильичу. "Ведь многие отказываются забирать тело, потому что ждут своего из плена. Даже если мы проводим идентификацию, все равно. И это право родственников - оформлять документы или нет, как и забирать ли тело. Но даже если они отказываются, я уведомляю нашу Днепровскую администрацию, и они за счет госсредств устанавливают табличку на могиле, где уже вместо номера указывают имя и фамилию погибшего. Мне в принятии такого решения согласие родственников не нужно".

Николай Ильич получает на руки три постановления – одно нужно отнести в ритуальную службу, два остаются у семьи. Я рассматриваю вывод следователя, где написано, что тело номер 845-Л от 19.10.15 соединили с останками под номером 494-Л и присвоили единый номер 494-Л.

Когда я спрашиваю, почему так долго делали идентификацию по останкам, которые обнаружили Леонид и Павел, следователь поясняет, что ДНК мама сдавала в Киеве, там проводился ряд исследований, которые заняли немало времени. Затем, уже имея тело Александра, днепровские следователи сделали запрос в столицу по получению результатов проводимых исследований, но в Днепр прислали только копии экспертизы по делу Тищенко без образца ДНК. По словам следователя, совпадение по маме было еще с момента получения первых останков, но нужно было провести повторную экспертизу.

"Я бы могла сделать все необходимые исследования еще раз здесь у нас в Днепре, но поскольку ДНК не было, получилось так, что пока ее повторно делали в Киеве, то дело немного затянулось", - поясняет следователь. "Когда провели экспертизы, я созвонилась с начальником морга. Он поднял акты вскрытия по первым и вторым останкам и сказал, что это вполне может быт один человек."

А по рассказу папы, Александра Тищенко еще тогда, осенью 15-го года признали погибшим по решению суда, потому что были свидетели его гибели.

Командир бригады похлопотал о том, чтоб состоялись суды, и родители вместе с дочкой погибшего смогли получить соответствующую пенсию и одноразовую государственную выплату. По телу, которое нашли поисковики, они же позвонили в военкомат, как вспоминает, Николай Ильич, но там сказали, что Тищенко уже похоронен - и процесс заглох до тех пор, пока группа "Эвакуация-200" вместе с представителями "ГВС", таки не подняла этот вопрос повторно и плотно не занялась тем, чтоб тело бойца вернулось домой.

В любом случае, из-за каких бы бюрократических моментов или "прорех" во взаимодействии государственных органов между собой дело не затянулось почти на полтора года, старший следователь днепровской Нацполиции довела его до конца.

Всего на Краснопольском кладбище, по словам Ольги Ивановны, опирающейся на информацию Днепровской городской администрации, похоронено 123 неопознанных погибших. Среди них есть тела, досудебное расследование по которым проводится в других областях. Например, ЕРДР вводилось в следственном подразделении ГУНП в Донецкой области, тела направлялись на вскрытие в Днепр, после чего их здесь же и хоронили, не отправляя обратно. На сегодняшний день, из более 500 поступивших тел из зоны АТО в СУ ГУНП в Днепропетровской области остаются неопознанными 84 человека, из них в настоящее время проводится идентификация 15, часть из которых - фрагменты тел человека с присвоением отдельного номера.

"По состоянию на сегодня проведена идентификация шестерых гражданских погибших, жителей Донецкой области, и только один из них, по словам матери, воевал на стороне ДНР", - поясняет следователь. "Пятерых транспортировали и захоронили на временно оккупированной территории. Данных, принимали ли они какое-либо участие в конфликте, – нет. То же самое касается одного погибшего из Луганска, сейчас его тело покоится в родной земле. За прошлый год ко мне с временно оккупированных территорий обратилось около 6 семей, по данным запросам ведется следствие. В целом наша следственная группа открыта для всех граждан Украины."

После управления мы отправляемся в один из городских моргов, чтобы забрать вещи Саши, те самые, которые нашли вместе с телом. В морге Павел оставляет расписку - и нам отдают пакет с весьма потускневшими и потрепанными предметами. Позже Николай Ильич развернет и рассмотрит детский рисунок, который хранил его сын.

Перед тем, как эксгумировать тело, отцу погибшего нужно заполнить еще ряд документов в коммунальной службе Краснопольского кладбища. Поэтому, чтобы ускорить процесс, отец погибшего остается заполнять документы, а мы с группой поисковиков едем проводить эксгумацию.

В ряду, где захоронено тело Саши, выкопано много мест для новых могил – ямы особенно сильно выделяются на фоне большого слоя снега. Убрав в сторону табличку с надписью "Тимчасово невстановлений захисник України", работники кладбища откапывают гроб. Павел и Леонид его вскрывают - внутри берцы и черный пакет с останками. Осматривая содержимое пакета, поисковики, упаковывают его в свежий полиэтилен и заносят в гроб, находящийся в "Газели", на которой мы приехали из Киева.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

В момент, когда мы покидаем кладбище, сквозь тучи, которые целый день висели над городом, начинает ярко светить солнце. "О, а ведь Николай Иванович говорил, что достанем Сашу – и солнце выйдет", - говорит Леонид. Тело Александра Тищенко кремируют на следующий день в Киеве. А дохоронение запланировано на 8 мая.

"Какой он был, Ваш Саша, расскажите немного о нем", - прошу я отца, когда мы встречаемся чуть меньше, чем через неделю в Киеве.

"Он не пил, не курил и всегда в шутку говорил, что меня наверняка подменили в роддоме, потому что хотел жить в городе", - улыбаясь вспоминает отец, но при этом добавляет, что хоть и прошло два года, а сразу мандраж начинается , когда на эту тему приходится говорить. "Характер у него очень хороший был, спокойный, мата никогда не услышишь. Бокс любил, у меня до сих пор его груша лежит, в волейбол играл, а вот футбол чего-то ему не нравился. И не жадный был вообще, душу мог отдать, если надо ".

Мать Саши - Валентина Яковлевна - диабетик, и на почве утраты ослепла. Как вспоминает Николай Ильич, они с женой всегда хотели иметь двоих детей, но не получилось.

После школы Александр Тищенко учился в Ирпене на электрика, но взял отпуск, чтобы пойти в армию. Служил в военной милиции в Кривом Роге. Потом окончил колледж и поступил в Киев в Финансово-экономический институт. Одно время работал в столице ведущим специалистом в "Укрсиббанке", затем заведующим склада в Ворзеле на одном из частных предприятий.

В армию пошел по повестке летом 14-го года. Улизнуть даже не думал - хотел служить. Попал в 40 батальон тактической авиации, как номер обслуги зенитной установки. Сначала нес службу на аэродроме в Василькове. А весной 15-го года попал в АТО на позицию "Зенит", родителям про это решил не сообщать.

После гибели сына шестилетняя внучка Злата - утешение для родителей погибшего. С женой боец был в разводе. "Он дочку очень любил, а она его. Сейчас часто спрашивает: "А когда папка приедет?" А сначала, когда только погиб, у венка сидела - и ждала, что папа же должен автобусе с работы ехать. Хотя Злате и сказали, что папа на небе, но она еще не совсем все это понимает".

Всего из Села Мигалки, как рассказал Николай Ильич, во время 4 волны мобилизации ушло воевать 13 человек, все, за исключением Саши Тищенко, вернулись домой.

"Снился он мне всего два раза. И в одном из снов я ему говорю, что Саша, ты погиб, а он мне: "Нет, папа, я жив".

PS: вместе с солдатом Александром Тищенко 13 апреля 2015 года погибли:

младший сержант Богдан Гончаренко, солдат Алексей Вовченко, солдат Дмитрий Гура, сержант Василий Путаненко.
Вика Ясинская, Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.05.2017, 09:46   #1322
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Наша війна: В мережі висловили пронизливу думку про історичну місію, котру доля звалила на плечі України

У світі протягом століть не раз визначали, що українці на рідкість толерантний народ, котрий віддає перевагу плугу, а не шаблі. Однак через навалу брутальних зайд, зітхнувши, бере до рук зброю і рубиться відчайдушно, не жаліючи не себе, ні ворогів

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Для рабського і водночас войовничого менталітету північного сородича це було і залишається незбагненим. Як і чому «тихі гречкосії», котрі протягом життя старанно облаштовують свій «садок вишневий коло хати», можуть кинути все і піти помирати за якусь ефемерну свободу, замість того, щоб догоджати своєму цареві і пану, зазначають Патріоти України.

Важко битися з «білим царем», як споконвіку в Україні називали володарів Москви та Петербургу, 350 років не могли відбитися, і наразі переживаємо чергову навалу. Однак тепер все має змінитися. І десять поколінь наших пращурів дивляться з Небес. Адже ниву, яку вони засіяли, збирати нам. І тепер це воля не «дарована», як здавалося у 1991 році, а вистраждана, і не тільки за себе, за свою країну.

Мабуть так Провидінням було призначено, що Московського підколодного Змія, має здолати Київський Михайло – найдавніший Змієборець. Адже очільник Воїнства Небесного з давньоруських часів вважається покровителем столиці Русі-України та її земель. Останні роки взагалі пронизані символікою. 25 лютого 2010 року двері Ради на інавгурації зачинялися перед носом Януковича, траурний вінок, що 17 травня того ж року хлопав майбутнього вбивцю на Могилі невідомого солдата, дзвони Михайлівського Золотоверхого монастиря, що в ніч з 10 на 11 грудня 2013 року фактично оголосили початок Революції гідності, і нової ери Української Держави.

Роздумами поділився Олег Іллюшко
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.05.2017, 18:19   #1323
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Навіщо жертвувати життями людей заради тих, які ніколи не стануть українцями? Така ракова пухлина, як Донбас, нам не потрібна - Юрій Рибчинський

Донбас буде гальмом України на шляху до Європи і буде заважати країні будувати нормальне життя, вважає поет.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Україні не варто триматися за анексований Крим і окуповані райони Донбасу, оскільки вони будуть заважати нормалізації життя в країні і руху в Європу. Таку думку висловив поет Юрій Рибчинський в авторській програмі Дмитра Гордона на телеканалі 112 Україна, передають Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

"У Криму більшість людей не сказали "ні" (Росії). Якщо вони не хочуть жити в Україні - для мене Крим відрізаний. Шкода втрачати Донбас, але якщо люди, які воюють на тій стороні, нас ненавидять, то на милування нема силування. Навіщо жертвувати життями людей заради тих, які ніколи не стануть українцями?

Для мене Україна там, де є українська мова, культура, пісня. Де живуть люди, які нехай навіть розмовляють російською, але є патріотами України. І від розміру території це не залежить. Це Росія може розбухати і вважати, що вона повинна бути великою, наче вагітна", - заявив він.

При цьому поет не виключив, що Крим і Донбас можуть повернутися до складу України.

"Може, і повернуться, але з моєї точки зору, така ракова пухлина, як Донбас, нам не потрібна", - зазначив Рибчинський.

Він запропонував уявити, що буде, якщо президент Росії Володимир Путін поверне Донбас Україні.

"Я представляю, що почнеться, якщо Путін раптом всуне Донбас назад, і ми станемо складати списки ... хто воював, хто які злочини вчинив, хто був колабораціоністом ... І це замість того, щоб йти в Європу, будувати нормальне життя. це буде колосальним гальмом для нас", - підсумував поет.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.05.2017, 08:03   #1324
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

У Кременчуці показали випробування українського безпілотного бронеавтомобіля

Машиною можна управляти дистанційно за допомогою планшета, "розумної рукавички" або операторської станції. Зв'язок між оператором та автомобілем здійснюється по цифрових каналах передачі даних WiFi / Wimax, заявлений радіус зв'язку - від 10 до 50 км.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

"АвтоКрАЗ" представив прототип армійського броньованого автомобіля "Спартан" з системою автономного водіння Pilotdrive від запорізької компанії "Інфоком Лтд". Машину випробували на території заводського полігону. Про це йдеться на сайті підприємства, передають Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Прототип КрАЗ Спартан оснащений комплексом спеціальних датчиків, що дозволяють автомобілю орієнтуватися в просторі. Зокрема встановлено тепловізор з системою автоматичного цілевказівника і захоплення, відеокамера з охопленням 360˚, передній і задній радари для виявлення перешкод, далекомір і ємнісний датчик присутності людини в радіусі 18 метрів. Як відзначили в компанії, система аналізу і прийняття рішень спрацьовує за частки секунди, що дозволяє автомобілю миттєво реагувати на перешкоди.

Машиною можна управляти дистанційно за допомогою планшета, "розумної рукавички" або операторської станції. Зв'язок між оператором та автомобілем здійснюється по цифрових каналах передачі даних WiFi / Wimax, заявлений радіус зв'язку - від 10 до 50 км. Крім цього "Спартан" оснащений програмно-апаратним комплексом "SmartDrive" і системою навчання в реальному режимі часу "Teach-inDrive", завдяки яким керуюча електроніка запам'ятовує заданий маршрут.

Безпілотний КрАЗ Спартан розробляється для допомоги військовим в зоні бойових дій з метою мінімізації ризиків та збереження життя особового складу при виконанні різних тактичних завдань. За словами розробників, КрАЗи на автопілоті впораються з перевезенням боєприпасів, палива та медикаментів, а також відвезуть поранених з небезпечної зони.

"Як правило, такі пересування пов'язані з великими ризиками бути підбитими, а невеликий і маневрений безпілотник КрАЗ-Спартан підбити буде непросто. Але якщо навіть і підіб'ють, то люди не постраждають", - підкреслили на Кременчуцькому автомобільному заводі.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.05.2017, 19:31   #1325
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Маневри в Білорусі: РФ готує армію з ресурсами вторгнення до 500 км. Під загрозою чернігівський, харківсько-сумський, донецький напрямки

Допоміжний удар з Криму теж можливий. У випадку наказу, завдання – стрімко розгромити ЗСУ, і нав’язати «мирний план» на своїх умовах. Про повну окупацію наразі не йдеться, для цього замало сил.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Патріоти України вже писали про загрози, котрі несуть вересневі навчання російських військ у Білорусі, у викладенні секретаря РНБО Турчинова. Наразі пропонуємо аналіз ситуації видання опублікований виданням «Кавказ-Центр». У випадку наказу із Кремля, угруповання здатне нанести потужний удар як в південному, так і західному та північному напрямку. Далі мовою оригіналу.

Цитата:
В сентябре Россия проведет в Беларуси военные учения Запад 2017, куда может привлечь порядка 100 тысяч солдат. Об этом сообщает LIGA.net в материале, посвященном трехлетию русско-украинской войны - "Война 2017".

Для Европы обострение отношений с Россией, похоже, только начинается. В 2015 году Путин решил вывести страну из договора об ограничении вооружения в Европе (ДОВСЕ). С того же года режим начал создание на своей западной границе трех новых дивизий - по 10 тыс солдат в каждой.

Однако реальные цифры, говорят специалисты, будут в разы больше. Фактически это силы быстрого реагирования, способные в кратчайшие сроки совершать наступательные действия.

По данным собеседников среди силовиков, создаваемая группировка будет полностью развернута, перевооружена и готова к вторжению в соседние страны к 2020 году. Судя по составу войсковых объединений и создаваемой инфраструктуре для них, глубина вторжения планируется в пределах 500 км.

Помимо стран Балтии или Беларуси, направлений удара в сторону Украины может быть несколько: черниговское, харьковско-сумское, донецкое. Удар из Крыма тоже вероятен. Цель военного наступления - не оккупация, а разгром основных сил ВСУ и принуждение Украины к капитуляции, то есть к миру на условиях агрессора.

Издание The Wall Street Journal пишет о том, что во время российских учений Запад 2017 в сентябре может разгореться новый кризис у границ стран Балтии. Сама Россия заявляет, что в учениях примут участие 3000 солдат. Но именно такая цифра позволяет Москве не уведомлять НАТО о деталях.

Однако бывший верховный главнокомандующий Объединенных вооруженных сил НАТО в Европе Филипп Бридлав считает, что Россия лжет и в военных маневрах будут задействованы около 100 тысяч солдат.

Военные НАТО указывают, что это будут самые масштабные военные учения России у западных границ. Одновременно с российскими маневрами в Швеции состоятся оборонительные военные учения, в которых будут принимать участие страны НАТО, включая США.

В Службе безопасности Украины предупреждают, что все соседи России, кроме Китая, не могут чувствовать себя в безопасности - даже те страны, которые сегодня Москва публично называет дружественными.

"Россия не только создает и поддерживает конфликты, она использует их для постоянной дестабилизации ситуации, делает все, чтобы не давать своим соседям строить демократические институты и развивать экономику", - говорит представитель СБУ Александр Ткачук.

Примечательно, что все соседи России, включая страны московского военного блока ОДКБ, проигнорировали традиционный милитаристский парад 9 мая в Москве. Приехал только президент Молдовы, который не скрывает своих тесных связей с Кремлем. Остальные в лучшем случае прислали эмиссаров.

На парад к Путину не приехали даже Александр Лукашенко и Нурсултан Назарбаев. Угроза, исходящая от России, отпугивает даже ближайших союзников, которые после аннексии Крыма и русско-украинской войны в Донбассе больше не видят в Москве надежного партнера. Даже ОДКБ, которая планировалась Москвой как альтернатива НАТО, утратила серьезную перспективу и превратилась в блок для стран диктаторского толка.

Министерство обороны России объявило о намерениях послать в 2017 году в Беларусь 4162 вагона военной техники. Это в 33 раза больше, чем в 2015 году и в 83 раза больше, чем в 2016 году.

Местные СМИ сравнивают подготовку к военным учениям "Запад 2017" как подготовку к фактической оккупации Беларуси. "Де-факто Беларусь уже оккупирована Россией", - заявил латвийскому изданию Delfi политолог Витис Юрконис.

Министр обороны Эстонии Маргус Тсахкна считает, что военные учения России Запад 2017 - фактически начало оккупации Беларуси. Он сослался на разведданные Эстонии и других стран Альянса, которые свидетельствуют о намерениях РФ не выводить своих солдат из Беларуси после завершения учений.

"Для российских военных, направляющихся в Беларусь, это билет в один конец", - отметил глава Минобороны Эстонии.

При этом сам Лукашенко, вопреки позиции Москвы, попытался подстраховаться, пригласив наблюдателей НАТО в страну на учения "Запад 2017". Говорят, что в России этот шаг вызвал гнев и возмущение.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Востаннє редагував D-Misha: 13.05.2017 о 20:09.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2017, 15:59   #1326
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Хорватського сценарію" не буде, все рухається в безвихідь, - Роман Синіцин

Інфекція "русского мира" може будь-кого заразити - в Кремлі ж вливають купу бабла і в пропаганду, і в інформаційні диверсії, і в роботу з тими ж ветеранськими організаціями..


.
Відомий волонтер і блогер Роман Синіцин впевнений, що рано чи пізно Російська Федерація спробує захопити Україну – РФ лише дочекається, коли внутрішня ситуація в країні досягне критичного рівня. Також, на його думку, не можна виключати сценарію розвалу України. Чому не працює блокада ОРДЛО, де в Україні можуть з'явитися нові осередки сепаратизму, колишніх ДНРівців в українській поліції і те, звідки в Києві та Львові беруться прихильники президента РФ Володимира Путіна, розповів в інтерв'ю "Апострофу" Роман Сініцин, передають Патріоти України.

- Ти на фронті давно був?

- Місяць тому. Зараз, можливо, знов поїду.

- І як там зараз?

- Ну, як? Окопна млявотекуча війна. І багато для кого – бізнес. Контрабас їздить, як і раніше.

- А як же блокада?

- Якщо чесно, я дуже обережно ставлюсь до Семенченка. Блокаду повинна робити держава. -

Такдержава ж оголосила блокаду..

. - Нібито потяги не їздять – з вугіллям, ще з чимось. Залізничне сполучення перекрите. Але ті самі "газельки" - їздять.

- Ну, "газельки" їздили і до, і під час блокади Семенченка, і зараз...

- Завжди вони їздили. Це величезні гроші. О'кей, можливо, навіть для України це з якогось боку і добре: у нас товари купують, товарообіг, виробники... Але така ситуація просто на корупційну грошову голку підсаджує офіцерів у армії, у СБУ. Якщо тільки десь є дорога, і там стоїть взвод, там рано чи пізно почнуть брати гроші. А сусідній взвод стоїть у полі, і їм насипають кожен день, у них кожен день "200-ті", "300-ті"... Це можуть бути навіть взводи однієї роти. Одним просто пощастило, а іншим – ні. Уяви, що таке для офіцера, для якогось молодшого лейтенанта, який тільки з сухопутки випустився і живе з сім'єю в гуртожитку, коли йому пропонують: "20 тисяч гривень тримай зараз, а завтра ми тобі ще 20 тисяч привеземо"...

- Це зрозуміло. Мало хто зможе спокійно встояти перед спокусою?

- Типу так. І я їх десь розумію. Здавалось би, а що тут такого? Ти просто дві машини пропустив, щоб проїхали...

- А як взагалі настрій у тих хлопців, з якими ти спілкувався?

- Ми спілкуємося переважно з ідейними, з тими, що хочуть воювати, – і вони це роблять.

- А ти особисто чекаєш, що Україна нарешті почне рухатися в напрямку звільнення своїх територій? Чи думаєш, що це все розтягнеться дуже надовго?

- Я думаю, надовго. І військового розвитку подій, мені здається, найближчим часом не буде. Того "хорватського сценарію", про який всі говорять і якого всі так хочуть. Бо, судячи з динаміки, стає все тільки гірше. Усе рухається в якусь... - ..

.безвихідь?

- Навіть гірше. Є цілком імовірний сценарій розвалу країни рано чи пізно.

- Хотілось би, щоб сусідньої...

- Хотілось би. Але мова, на жаль, про Україну. Москалі ж грають в довгу. Вони можуть чекати і рік, і два, і три – й розхитувати тут ситуацію зсередини. І те, що буде якийсь реванш (чи широкий, чи неширокий) оцих от регіоналів і прочої п**доти, це зрозуміло.

- Вони вже голови попіднімали.

- Навіть на цих виборах в ОТГ, об'єднані територіальні громади, до 50% і більше понабирали "Опоблок", плюс "Наш край". Рейтинг що "Народного фронту", що БПП – нижче плінтуса. А якоїсь іншої альтернативної сили немає. Хіба Саакашвілі, але я дивлюся на них – вони настільки популістичні, настільки перегинають палицю, що я починаю сумніватися в тому, що це – альтернатива. Хоча я до Майдану був у Грузії пару разів, мені дуже там подобалось. Саакашвілі реально там зламав корупцію. На побутовому рівні. Зрозуміло, що якась політична, на високому рівні корупція є, але там люди до сих пір не знають, що таке дати хабар за те, щоб дитину в садок влаштувати. Або дати хабар поліцейському. Немає цього! У них це навіть ментально в голові помінялось: вони не розуміють, як це так – ти ж сядеш!



- Тенденцію ми бачимо, що колишні регіонали знову починають пробиратися у владу.

- Так. І з ними ніхто нічого не робить.

- І не можемо нічого зробити, так?

- По суті, так, не можна. Усе в межах закону. Це ми їх називаємо "ватою" і "сепарами", але в принципі у нас немає кримінальної відповідальності за те, що людина каже, що Росія – нам не ворог, чи що війни нема, чи що російські війська на Донбасі – це вигадка... Це – точка зору.

- Чому досі немає якогось серйозного тиску на тих же народних депутатів, щоб вони все-таки взялися за визначення сепаратизму і відповідальності за нього на законодавчому рівні? У нас же взагалі нічого подібного немає?

- Так, немає. У нас саджають тупо за участь у незаконних збройних формуваннях. І то саджають не завжди, бо це доволі важко довести. Є купа випадків, коли є фото, відео, де людина стоїть з автоматом на блокпосту – і її суд виправдовує або дає умовний термін. Бо спробуй доведи, що він вбивав когось! Насправді, це проблема законодавча. Треба закони міняти. На практиці посадити сепара дуже важко.

- Є хоча б один зареєстрований законопроект, який би міг цю ситуацію виправити?

- Є законопроект про колабораціонізм. Він наче нормальний і навіть, здається, пройшов якісь комітети. Але в мене дуже великі сумніви, що за нього проголосують.

- Поговорімо детальніше про реформи. Знаю, одна з твоїх улюблених тем – реформа МВС...

- Ну, як улюблена? Ми просто брали участь.

- Добре, не улюблена – болюча тема... Ти говорив раніше, що хоча б якоюсь картинкою, яку Аваков може тицяти межи очі своїм критикам, є патрульна поліція. Зараз думаєш так само? Чи патрульна поліція вже розчарувала?

- Наскільки я знаю, у них досі нема систематичної корупції. От хто б що не казав – що вони тупі, не навчили їх, що вони неправильно щось роблять – але систематичної корупції, такої, як була в ДАІ, коли кожен інспектор ДПС мав "план виконання", – цього немає. Але звідти звільняється багато людей. За останній рік чоловік десять, яких я знаю особисто, звільнилися.

- Чому йдуть? Не платять, як обіцяли? Чи з інших причин?

- Можливо, в матеріальному плані теж не всіх все влаштовує. Але в більшості люди ідейні йшли щось міняти, а поміняти вони особливо нічого не можуть, тому що – суди і законодавство. Тут навіть не до керівництва МВС претензії. Це не камінь в сторону Авакова. Це камінь в сторону судів і законодавства, яке ніхто не хоче міняти. У мене знайомий патрульний каже, що вони одного і того самого мужика за три місяці п'ять разів п'яного за кермом ловили, і він кожного разу в суді відмазувався.

- Він чиновник чи просто при грошах?

- Просто чувак собі їздив п'яним. Вони вже, коли бачили машину, спеціально зупиняли, а він – п'яний. Складали протокол – протоколи х**рилися. І не знаю, скільки в Києві, але в одній із західних областей в суді порішати 130-ту (ст. 130 Кодексу України про адміністративні порушення, що передбачає відповідальність за керування транспортним засобом особою у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння, - Ред.) коштує всього-на-всього 300-500 доларів. А суди можуть закривати ці справи під різними приводами. Можуть передати на поруки трудовому колективу "у зв'язку з малозначущістю". Можуть просто вчепитися в те, що патрульні трохи неправильно склали протокол – і все. Тому у людей просто опускаються руки.

- Не дивно.

- Але з "патрулькою", як мені видається, все ще більш-менш нормально. Але якщо не буде реформуватися система в цілому – це ненадовго.

- Віриш, що система буде реформуватися?

- Вона ж вже ніби реформована. Просто переважна більшість людей залишилась там. Просто поміняли назви, попереходили в інші департаменти, але "на манєже - всьо тє же".

- І це досить показово. Як і, наприклад, реакція керівництва МВС на нещодавній скандал навколо Голубана (Юрій Голубан – полковник поліції, командир роти спеціального призначення ГУ Нацполіції в Донецькій області; після його виступу в Верховній Рад, відомий "діяч" так званої ДНР.

- Керівництво МВС, вважаю, ніяк не відреагувало. Заяви в стилі "ви всі працюєте на Росію, а Голубан – чесний офіцер", хоча всі прекрасно знають правду, – це не реакція. Я точно знаю, що для багатьох в системі МВС минуле Голубана не було таємницею.

- Як там було насправді?

- Він три тижні був командиром роти в батальйоні "Восток" (незаконне збройне формування бойовиків ДНР, першим ватажком якого був Олександр Ходаковський, - Ред.). Нема підтверджень, що він там дійсно когось вбивав. І в бою під Карлівкою, коли загинуло четверо бійців батальйону "Донбас", нібито він не брав участі, хоча йому це закидають. А потім йому там щось не сподобалось. Він приїхав до Києва. І, наскільки я знаю, він і не приховував ніколи, що був там, на тому боці.

- Коли це все спливло, мене, чесно кажучи, дуже здивувала та легкість, з якою зразу всі повірили Ходаковському. Він написав, Ігор Луценко миттєво процитував – і понеслось. Для мене дивно, що українці так швидко повірили ворогу.

- Це двояка ситуація. Дійсно, вірити ворогу і розганяти "зраду", яку закинув ворог – це тупо, неправильно в інформаційному плані. Але коли з'явились відео, я почав спілкуватися з людьми, які підтверджували, що дійсно було таке, то що тепер? Мовчати про це?

- Керівництво МВС обіцяло експертизу відео. І Аваков потім заявив, що оприлюднене Ходаковським відео має ознаки грубого монтажу...

- Справа в тому, що особисто я накопав інші відео, люди теж знайшли. Відео, які знімали інші люди, які були завантажені ще в 2014 році. І на цих відео та сама людина ходить – просто знято з інших ракурсів... А вони його навіть не відсторонили. Працює собі. Мене більше за все в цій ситуації обурює брехня – така тупа, безпробудна брехня. Те нахабство, з яким люди виходять і брешуть, що нічого цього не було. Якби вони вийшли і визнали помилку, сказали: "Ну, так, тоді, у 2014-му, у нас було погано з фільтрацією, з відбором – от і пропустили. Може, ще хтось є", тоді я б їх навіть почав поважати. Але вони цього не зробили. Насправді йому нічого не світить. Максимум – 260-та, "створення або участь у незаконних збройних формуваннях", і він ще условку отримає. Орден у нього ніхто не забере – нема підстав. Ці державні нагороди забираються виключно у випадку державної зради. А тут державну зраду ніяк не доведеш. І що насправді найбільш печально – таких, як Голубан, багато. От в Одесі сплив начальник управління превенції, який 2 травня 2014 року, коли там ці тітушки стріляли з автоматів, з ними бігав. Іщенко його прізвище (Іван Іщенко, начальник управління превентивної діяльності ГУ Нацполіції в Одеській області, - "Апостроф"). Цей товариш тоді майором був, зараз – підполковник, начальник управління превенції одеського обласного управління поліції.

- І вони кажуть, що його не було там?

- Ні. Вони визнають, що це він.

- Він продовжує працювати?

- Працює, так. Його відмазують. Визнають, що він був тоді з тітушками, але кричать, що він в АТО був місяць, і що він хороший офіцер. Кажуть, розслідування провели. Словом, нічого йому не буде, цьому Іщенку.

- Як ти для себе пояснюєш причини настільки безпардонного відмазування? У чому цінність Іщенка чи того ж Голубана?

- Цінність у тому, що він буде виконувати будь-який наказ. Голубан – це людина Аброськіна (В'ячеслав Аброськін – заступник голови Нацполіції - начальник ГУ Нацполіції в Донецькій області, - Ред.). Думаю, що Аваков навіть не знав, хто такий Голубан, до цього скандалу. І не факт, що Аваков знав, чи цей Голубан брав участь, чи не брав. Голубана притягнув Аброськін, той у нього очолював роту спеціального призначення, яка частково складалась з колишніх "беркутів".

- Але зараз же він знає, проте продовжує наполягати на своїй версії. Чому?

- А це хіба перший випадок, коли Аваков тупо бреше?..

- Я правильно розумію, що тому вибір і пав на Голубана, тому саме його і привели у Верховну Раду, що він через свій попередній "досвід" мотивований сказати все, що треба?

- Й зробити все, що треба. Думаю, так. І знаєш, всі зараз шукають якісь конспіративні теорії – аж до того, що Ходаковський зсередини ДНР розвалює... А я думаю, що він просто десь по телевізору побачив цього чорта – і такий: "О! А він же зі мною воював!" Поржав – і написав цей пост, із якого все почалося... Усе набагато простіше і банальніше може бути.

- І на нас, напевно, ще не одне таке відкриття чекає...

- Та да.

- Ти в перших числах травня в Херсон їздив, я не помиляюсь?

- Ага. Ми там трохи "вату" поганяли.

- Чого в Херсоні?

- У нас була інформація, що туди буде їхати тітушня – і там просто будуть качати. Качати якимось варіантом типу Одеси – з російськими прапорами, можливо, навіть з захопленням якоїсь адмінбудівлі... Менти, зрозуміло, нічого там робити не будуть. От ми зібралися – і поїхали.

- Мені здавалося, що в ці дні традиційно найбільша небезпека розкачування – якраз в Одесі.

- З Херсона зняли частину силовиків і перекинули в Одесу. І в Одесі насправді нічого б не було. Ти ж сама бачила, які там заходи безпеки були. Там "Альфу" з усієї України постягували. Нереально там було щось зробити! Тому ми переживали з приводу Мелітополя, Херсона, Миколаєва. У Херсоні вони сиділи тихо, а останнім часом почали піднімати голови. В принципі, як і всюди – причому, серйозно так. Там Медведчук активізувався, Клименко (колишній голова Міністерства доходів і зборів України Олександр Клименко, - Ред.) активізувався, комуняки активізувалися. Вони проводять там свої "акції". Хотіли провести ходу з портретами загиблих в Будинку профспілок в Одесі – під червоними прапорами. Але як тільки вони почали діставати свої прапори – їх почали просто бити. І я вважаю, це правильно!

- А чому саме південь? Чому не, скажімо, підконтрольні Україні території на сході?

- Так у підконтрольних Україні районах Донецької області відбувається аналогічна штука! Більшість мерів, місцевих царьків підтримували ж місцевих сепарів. Але зараз вони нормально себе почувають. Я от не знаю, що там зі Слєпцовим, мером Дзержинська – того, що Торецьк зараз (влітку 2016 року суд заарештував мера Торецька Володимира Слєпцова, підозрюваного у сепаратизмі, - Ред.). Його зняли було, прикрили – а зараз, здається, випустили. І справа там розвалюється! Це просто один з показових випадків. Там реально мер топив за сепарів, дозволив їм знімати український прапор, агітував всіх на референдум ходити... У них в місті сепари були два місяці. Але там досі пресують проукраїнських активістів. Одному нещодавно машину спалили. Люди там по лезу ножа ходять. Не дай Бог що, різати їх почнуть першими. Хоча сепарів скрізь вистачає. І в Києві є "ідейні". І у Львові можна знайти людей, які за Путіна топлять. Інфекція "русского мира" може будь-кого заразити. І вони ж вливають купу бабла – і в пропаганду, і в інформаційні диверсії, і в роботу з тими ж ветеранськими організаціями...
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2017, 16:02   #1327
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Продовження:


- Так, ностальгуючі за СРСР пенсіонери – це благодатне поле...

- Отож. І якщо в нас зараз будуть якісь перевибори, вони набагато більше людей заведуть в парламент. Навіть не через "Опозиційний блок", а через партії типу якогось "Відродження" чи "Нашого краю". Реально, кажуть, Мураєв з Рабиновичем вже проходять... Ну, це ж треш!

- А як гадаєш, є вірогідність, що Росія спробує військовим методом захоплювати Україну? Наскільки можлива подальша реалізація саме військового сценарію?

- Я думаю, вона не те, що можлива – так і буде. Але тільки в разі, якщо тут розкачається ситуація до критичного рівня. Якщо буде серйозна політична чи економічна криза... Ми недавно з другом розмовляли – і я зрозумів, що я зараз – вимушений порохобот. На жаль. Так, мені не подобається ні Порошенко, ні те, що вони роблять. Це ж команда бариг – ці всі Грановський, Кононенко і так далі. Усі ж прекрасно бачать, що вони витворяють... Але, з іншого боку, я розумію, що збивати цю команду не можна: нема альтернативи, яка прийде на зміну. А якщо нема альтернативи – значить, прийде Росія. Якщо тільки почнеться якась нестабільність, вони посунуть далі. Вони ж формують армії, батальйонні групи... Створюють нові армії у нас на кордоні. Постійно якісь навчання планують... Вони ж грають в довгу. Вони можуть чекати. І рік, і три. Так вже історично склалося, що вони завжди нас хотіли завоювати. І вони від цього не відступляться.

- До того ж, нарешті шанс такий з'явився...

- Так. Нам просто не пощастило, що ми так близько до них знаходимось.

- Але ми ж нікуди від них і не дінемось. Що нам треба робити, щоб себе убезпечити?

- Армію – нормальну, сильну, боєздатну... А насправді треба починати з освіти. Це ключове – для того, щоб у нас був нормальний патріотичний народ. Якщо так подивитись, то у нас лише відсотків 30% тих, кому не байдуже. Іншим 40% - все рівно. Ще 30% - це якась явна або прихована "вата".

- А наскільки важливе питання мови для того, щоб ми все-таки остаточно сформувались як нація, на твою думку?

- Думаю, що не одне з останніх. Важливе. Але мовне питання зараз дуже часто використовують не для об'єднання, а навпаки – щоб розкачати. Є принцип такий: розділяй і владарюй.

- Що, схоже, і відбувається. Ось недавно Євген Балицький, нардеп від "Опоблоку", знову взявся мусувати тему мовного закону Ківалова-Колесніченка і розсилає звернення, що, мовляв, досить вже "Україну для українців" будувати, час взятися за побудову "України для росіян". І що робити з ним? Як змусити СБУ чи ще когось хоч якось реагувати на це?

- З точки зору закону він не сказав нічого протизаконного. Так що – хіба акції прямої дії: ногу зламати йому... -

Але для системних змін це не метод.

- Так. Це, з одного боку, наче й правильно, з іншого – неправильно. Бо все одно закон має працювати.

- Хотіла запитати ще про улюбленця всіх, хто хоч колись перетинався з МВС, – про Іллю Ківу. Він зараз взявся за створення проекту "Безопасность жизни"... Що це таке?

- Вони роблять муніципальну поліцію в різних містах – формують, набирають. Що це таке? Взагалі незрозуміло. По суті, це чуваки в формі, які мали би допомагати поліції слідкувати за незаконною торгівлею, паркуванням і так далі...

- Це на громадських засадах?

- Я знаю, що в Ківиній організації 10 тисяч гривень платять на місяць. Грубо кажучи, набирають як в охоронне агентство. І ця муніципальна поліція зараз формується в кожній області. Філатов зробив свою в Дніпрі. У них форма і шеврони на 99% збігаються з формою патрульних. Ну, це нонсенс. Це фактично кишенькові охоронні структури, які дуже подібні на поліцію, в кожного місцевого феодала чи царька.

- А фінансується ким? З місцевого бюджету?

- З місцевого.

- Для чого це потрібно?

- Кожному умовному меру якогось райцентру хочеться мати свою "палицю". Я не знаю, чим вони будуть займатися. Запобігати незаконній торгівлі? Ти ж прекрасно розумієш, чим насправді вони будуть займатися. Вони просто будуть бабло збирати – і все.

- Цікаво, чому створенням цієї муніципальної поліції займається саме Ківа? При тому неоднозначному ставленні, яке до нього є в суспільстві?

- Він ефективний, до речі, дуже. От всі, хто його знає, наші спільні знайомі кажуть, що він дуже ефективний менеджер.

- Тобто поки всі "хі-хі" та "ха-ха"..

. - Він діла рішає. І він потрібен Авакову тільки через це. Насправді мало людей, які реально щось роблять. У мене знайомі за бізнесом шукають проект-менеджера на дуже круту зарплату. Нема людей! Так само і в міністерствах, і будь-де. У нас проблема з освітою. У нас реально компетентних кадрів дуже мало! Багато хто виїхав. А ключове – це освіта. Ти ж прекрасно знаєш, як у нас вузи готують спеціалістів з тими дипломами, які потім нікому не потрібні, які нічого не знають. Починати треба з освіти, з дітей. Тільки в такому разі ця країна – наша країна – може вистояти. Поки ж це все рухається в якийсь п**дець. Люди вже дуже сильно виснажилися, їм це все сильно набридло. Ця війна сприймається вже як норма, щоденні "200-ті" і "300-ті" – це вже тупо статистика. Нема вже такого, як в 2014 році, підйому патріотизму, національної свідомості. Людям треба ж теж щось їсти, заробляти гроші. А в країні ще така ситуація в економіці... І при цьому всьому наші "друзі"-сусіди ще й розкачують це все. І будуть продовжувати це робити.

- Ти бачиш якийсь дієвий спосіб нагадати українцям, що за статистикою ховаються чиїсь життя, що війна – не десь там, а в нашій країні, що це у нас щодня гинуть люди?..

- А як ти нагадаєш? Ми знову впираємося в освіту. І в телевізор ще. Телевізор – це ж прекрасний інструмент промивання мозку. І телевізором можна багато чого зробити. Ми ж бачимо, що телевізором зробив в Росії Путін. Я про це думав і зрозумів: якби я жив в Росії і був росіянином – я би пишався Путіним. Для росіян же він – реально красавчик, молодець, завойовує щось, дає їм підстави вважати, що "ми – сильна країна, ми всім можем дати пізд**єй, з нами рахуються, нам є чим пишатися"... Серйозно!

- Віриш в те, що РФ може розпастися?

- Дай Бог!

- Я маю на увазі прогнози щодо того, що це трапиться найближчим часом – ледь не з дня на день.

- Думаю, що найближчим часом цього не трапиться. Хоча все впирається в одну-єдину персоналію. Якщо найближчим часом не стане Путіна – почнуть вони колотись. А він же не безсмертний.

- Гадаєш, що роль Путіна в цих подіях виняткова, що визначальна тут персоналія, а не система?

- У цій ситуації – так. Єльцин не був же настільки хворий, як Путін! Хоча... Там же Чечня була... Словом, я не дуже сильний в геополітиці. Знаю тільки одне: вони з нас не злізуть. Це – без сумніву. І треба бути до цього готовим. Хоча поки переважній більшості народу все те, що відбувається, пофіг. І це найбільше вибішує. Навіть серед моїх знайомих є купа людей, які собі в голову не беруть, що у нас війна на сході, що нас Росія якось щемить... Їм, середньостатистичним обивателям, це все просто байдуже. Тих же, кому не все одно, досі занадто мало.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.06.2017, 10:17   #1328
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Хіти тижня. "Один генерал дивився на них у бою і плакав": Про те, як Ватутін залив дитячою кров'ю Дніпро

Знати історичну правду - важливіше, ніж просто перейменовувати вулиці.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Перейменування вулиці Ватутіна в Києві викликало бурхливі дискусії в мережі, повідомляють Патріоти України. Думки розійшлися: з одного боку, минулого не змінити, з іншого - ми йдемо у майбутнє, в якому не хочемо бачити "совка". Але що ми повинні знати?

"Про Ватутіна. Жертви битви за Дніпро перевищують найкривавішу військову операцію людства - битву під Сталінградом. І це вже факт, абсолютна і переконлива істина", - пише на своїй сторінці в Facebook Сергій Петрович-Чебозеков:

"У боях за Киів було задіяно близько чотирьох мільйонів людей з обох сторін. Лінія фронту становила приблизно 1 400 км, загальні втрати (убиті, поранені і полонені) становлять до 2,7 млн людей.

Доктор історичних наук, викладач Київського університету ім. Шевченка Віктор Король вказав на майже повну відсутність переправ через Дніпро: станом на 22 вересня 1943 року в розпал переправи на Букринському плацдармі знаходилося всього 16 понтонів. До 29 вересня 1943 року жодна з армій не мала понтонних мостів на Дніпрі, що не дозволяло здійснювати в необхідних розмірах переправу на Букринський плацдарм військ, боєприпасів, техніки та палива. Через нестачу палива арміям фронту не була надана ефективна допомога авіацією.

"Першими через Дніпро під страшним вогнем переправляли бійців штрафних батальйонів, - свідчить Король, - Солдати пливли, тримаючись за дерева, колоди, дошки, і тонули тисячами."

"Ми просто не вміли воювати. Ми залили своєю кров'ю, завалили ворогів своїми трупами" - пише письменник Віктор Астаф'єв, безпосередній учасник тих боїв.

Історики стверджують, що загальні втрати Червоної армії під час битви за Дніпро - 400 тисяч.

Великий Олександр Довженко писав:

"Сьогодні В. Шкловський розказав мені, що в боях загибає множество мобілізованих на Україні звільнених громадян. Їх звуть, здається, чорносвитками. Вони воюють у домашній одежі, без жодної підготовки, як штрафні. На них дивляться як на винуватих. "Один генерал дивився на них у бою і плакав", — розповідав мені Віктор.

Із 400 тисяч загиблих за ці чотири місяці радянських солдат більшість загинула у вересні-жовтні на Букринському плацдармі. Значну частину з них складали так звані "чорносвитники" - цивільні із щойно взятих Червоною армією населених пунктів, силоміць мобілізовані комплектаційними підрозділами військових частин.

Більшість цих жертв на совісті радянського генерала Ватутіна, який навіть дітей зі звільнених окупованих територій України заганяв у крижану воду Дніпра і топив.

Пам'ятник цьому українофобу і досі стоїть у парку біля верховної ради. А на проспекті Шухевича і досі висять таблички з його кривавим іменем.

І нехай той, хто захищає чорне ім'я кривавого сталінського генерала спробує в середині жовтня в одязі вплав перепливти Дніпро. Без кулеметного вогню і без тисяч трупів на воді. Допливе - нехай поставить монумент Ватутіну у себе на балконі!

І не забуде начепити колорадську стрічку на свою українофобську дупу! Якщо, звичайно, допливе..."
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.06.2017, 22:31   #1329
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Хіти тижня. Зробимо падлюку відомою. "Забирай своего героя и идите домой": На Харківщині воєнком виставив за двері героя АТО

Інцидент стався у місті Краснограді.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У Краснограді на Харківщині воєнком виставив за двері Героя АТО. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив український боєць, важко поранений під Дебальцевим, Народний Герой України Вадим Довгорук...

"Знайомтесь це військовий комісар м. Краснограда, Харьковської обл. п/п-к Кужель!!!! В тому ж військоматі працює і мій бойовий побратим з 3ОПСпП (заступник комісара)!!! Вчора їдучи до Харкова вирішив заїхати до побратима обговорити питання Патріотичного виховання молоді та проект Сила Нації (фізична реабілітація тяжко поранених бійців)!!! Мене побратим запросив до себе в кабінет.... Але при вході черговим сидів сам комісар!!!! Він не захотів нас пропускати до кабінету товариша на прохання свого заступника (мого побратима) вийти познайомитися зі мною він відповів:

цитую: (развелось героев!!! Забирай своего героя и идите домой, покиньте помещения!!!)

Висновок : Ні я ні мій побратим до військомату не потрапили, але була погроза позбавити премії побратима!!!! Як така людина може бути військовим комісаром??????" - написав Вадим.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.06.2017, 22:43   #1330
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Хіти тижня. Якщо РФ збереться влаштувати повторне вторгнення в Україну, її чекає "війна така, що нікому мало не здасться"., - Муждабаєв

Що стосується українців, то був уже момент перевірити, як українці зустрічають гостей зі зброєю, наголосив журналіст.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Якщо РФ збереться влаштувати повторне вторгнення в Україну, її чекає "війна така, що нікому мало не здасться". Про це заявив журналіст Айдер Муждабаєв в інтерв'ю Delfi, передають Патріоти України.

Цитата:
Что касается украинцев, то был уже момент проверить, как украинцы встречают гостей с оружием. Если еще раз попробуют - еще раз увидят, как украинцы за свою землю воюют. В Украине никаких иллюзий и сомнений нет по поводу того, что может сделать Россия" , - упевнений журналіст.

Муждабаєв вважає, що, незважаючи на багато проблем всередині країни, Україна зможе дати відсіч ворогу. "Можно говорить, что там тяжело экономически, да, тяжело. Есть проблемы, коррупция, да - это постсоветская страна с во многом постсоветской элитой, но в чем есть консенсус - за Украину будут воевать. Это не будет поход по дороге с российским флагами, хлебом и солью.

Я думаю, что российское командование и политическое руководство, несмотря на все свое безумие, это осознает. Там будет война такая, что никому мало не покажется, если кто-то двинется дальше", - зазначив він.

"Это не та Украина, которая лежала без сознания, когда у нее отнимали Крым и Донбасс. И это нужно иметь в виду всем, кто хочет повоевать в Украине", - додав Муждабаєв.

Востаннє редагував D-Misha: 05.06.2017 о 00:48.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А що Ви сьогодні робили?* sat-prof Офтопік (теревеньки) 73 06.11.2016 22:43
Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього вже сьогодні Igor1031 Офтопік (теревеньки) 0 07.02.2015 15:37
Сьогодні викопав... sat-prof Ваші захоплення 8 25.05.2014 10:36
MYtv (Україна) hmura Провайдери платного ТБ 1 15.12.2011 17:09
Україна запустить свій супутник 2011 році sat-prof Загальний розділ! 8 25.06.2010 12:15


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 01:42.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум