SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Основні категорії форуму > Не знаєш, де написати? Пишем тут.

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 28.10.2010, 17:41   #1
petr
Новачок
 
Реєстрація: 24.09.2010
Дописи: 13

Типово Не знаєш, де написати? Пишем тут.

Не знайшли потрібної Вам теми і скористалися пошуком на форумі - тоді пишемо тут

Тема для новачків . (чайників)

Востаннє редагував petr: 28.10.2010 о 20:28.
petr зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2013, 00:45   #1421
svidrak
Учасник
 
Аватар для svidrak
 
Реєстрація: 31.07.2013
Дописи: 156
Ukraine
Мій ресівер: OPTICUM 9500 HD
Надіслати повідомлення для svidrak на ICQ
Типово

Эмин,доведіть чим він шкодить тоді перистану!Провірено мною багатьма експериментами повірте краше ніж спирт (чистий а не тя бодяга шо в бутилки ллють) нічого немиє так чисто плати, насчот екрана я чишчу багато екранів матриць ноутбуків ітд на роботі і ще ніодин неубив! і дома на ноутбуці 3 роки уже чишчу тіки спіртячком і нічого, проводив багато експериментів про чистку плат (так як багато паяю плат на смд диталях з чутливими високовольтними блоками так ліпше спирта в уз ванні немиє нічого...
Сам учусь уже 3 рік також в училищі де учусь теж кажуть протирати спиртом ...Тим більше більшість китайських спреїв для моніків на основі спирту...
Цитата:
Допис від D-Misha Переглянути допис
Я такої ж думки.. Спиртні напої, для того щоб пити, а не протирати монітори і різні плати...
Я непю нічого міцнішого за вино,Тоді чим скажете потрібно протирати плати?(Провірено на практиці і нетільки мною за спирт миє плати тільки Flux-off повірте плат я немало периробив і перипаяв
на фото я робив сам
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Востаннє редагував svidrak: 25.10.2013 о 01:02.
svidrak зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2013, 01:22   #1422
Эмин
Активіст
 
Реєстрація: 30.08.2010
Вік: 29
Дописи: 360
Київ
Мій ресівер: GM SPARK RELOADED
Надіслати повідомлення для Эмин на Skype
Типово

Цитата:
Допис від svidrak Переглянути допис
Эмин,доведіть чим він шкодить тоді перистану!Провірено мною багатьма експериментами повірте краше ніж спирт (чистий а не тя бодяга шо в бутилки ллють) нічого немиє так чисто плати, насчот екрана я чишчу багато екранів матриць ноутбуків ітд на роботі і ще ніодин неубив! і дома на ноутбуці 3 роки уже чишчу тіки спіртячком і нічого, проводив багато експериментів про чистку плат (так як багато паяю плат на смд диталях з чутливими високовольтними блоками так ліпше спирта в уз ванні немиє нічого...
Сам учусь уже 3 рік також в училищі де учусь теж кажуть протирати спиртом ...Тим більше більшість китайських спреїв для моніків на основі спирту...

Я непю нічого міцнішого за вино,Тоді чим скажете потрібно протирати плати?(Провірено на практиці і нетільки мною за спирт миє плати тільки Flux-off повірте плат я немало периробив і перипаяв
на фото я робив сам
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Справа в тому, що екран практично будь-якого сучасного монітора містить спеціальне покриття антивідблиску, жах як боїться будь-яких засобів для чищення, що містять спирт. Тепер уявіть, що відчуває ніжне покриття антивідблиску при використанні добротного 99% спирту ... Екран монітора покривається величезною кількістю тріщин і тріщин.
__________________

Зроби те - що не зможеш зробити
Эмин зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2013, 01:29   #1423
sazan
Новачок
 
Реєстрація: 18.03.2010
Дописи: 31
Львівська область
Мій ресівер: Sat-Integral S-1223HD та інші.
Типово

Я чищу монітори і т.п таким плаком як на фото:Пшикаю на поверхню,трохи чекаю,тоді витираю махровою шматкою,до повного очищення.Поочищав уже все,що попадало до рук.Де хвалені,німецькі салфетки хіба що розмазували,ця штука вичистила до ідеального стану.Ціна в автомагазині 50-60грн.Стає на дуже довго.Ліпшого нічого я не зустрічав,наразі.
Мініатюри долучень
Поліроль.jpg  
sazan зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2013, 01:45   #1424
svidrak
Учасник
 
Аватар для svidrak
 
Реєстрація: 31.07.2013
Дописи: 156
Ukraine
Мій ресівер: OPTICUM 9500 HD
Надіслати повідомлення для svidrak на ICQ
Типово

Ну антиблікове покритя на половині екранів під захисним стіклом а якщо і без нього спірт це вам не ацетон...
svidrak зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2013, 06:44   #1425
Andriyup2
Новачок
 
Реєстрація: 23.10.2013
Дописи: 48
Ukraine
Типово

То як на рахунок прошивки upc direct я сайт дав де є алгоритм
Andriyup2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2013, 08:12   #1426
Zhora15
Передовик
 
Аватар для Zhora15
 
Реєстрація: 04.11.2011
Вік: 43
Дописи: 1.644
Я вернувся домів,в своє файне місто Львів
Мій ресівер: Orton9500HD
Надіслати повідомлення для Zhora15 на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від Andriyup2 Переглянути допис
То як на рахунок прошивки upc direct я сайт дав де є алгоритм
Там антивірус матюкається,так попросіть на тому форумі нехай спеціально для вас напишуть прошивку))) тут прошивок ніхто не пише ,дивіться тих 6 каналів що залишилося,я думаю як би то був актуальний алгоритм то давно би вже нові ключі були би в пабліку... А так дивіться що є і радійте життю....
__________________
Куди ми попадемо після смерті,вирішує не Бог,а ми самі!!!
don't care about what people say ,it's your decision it's your way

Zhora15 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2013, 15:32   #1427
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

Ось знайшов, стосовно чистки монітора якщо немає під рукою спеціальних серветок, спреїв тощо.
Поради професіонала


Цитата:
я расскажу о «народных» средствах чистки экранов.
Использование тряпочки из микрофибры. Две такие тряпочки идеально подойдут для чистки мониторов и телевизоров. Одну мы делаем влажной, а второй будем вытирать насухо.
Использовать мыло без всяческих добавок и красителей. Хорошо подойдет детское или хозяйственное. Материал для нанесения мыла и очистки насухо лучше использовать безворсовый и мягкий.

Если нет безворсового материала, то вполне подойдут ватные подушечки (их рабочие стороны имеют более плотную основу, чем внутри, и при протирании практически не оставляют волосков).

Можно использовать фланелевые тряпочки.

Я сам провожу чистку своего ЖК монитора и телевизора хозяйственным мылом и ватными подушечками.

Мой способ применения этого вида чистки:

Для чистки монитора я использую две сухих сложенных вместе подушечки и две для нанесения мыльного раствора на поверхность ЖК экрана.

Для чистки телевизора я использую три сухих сложенных вместе подушечки и три для нанесения мыльного раствора на поверхность ЖК экрана, так как общая площадь экрана телевизора, значительно больше площади монитора.

Порядок устранения грязи:

1. Берем небольшую емкость с теплой водой;
2. Кусок мыла;
3. Необходимое количество ватных подушечек.
4. Убираем сухую пыль с экрана сухими подушечками.
5. Далее мочим в воде ватные подушечки, отжимаем их (вода не должна с них течь) и несильно намыливаем.
6. Протираем экран мыльным раствором прямыми движениями по вертикали и горизонтали.

После окончания этой операции, у Вас должен быть чистый экран, но в мыльных разводах. Для их устранения необходимо взять чистый комплект подушечек, смочить их в воде, отжать и начать протирать экран (повторить эти действия до полного избавления от мыльных разводов).

ЖК матрицы, если их вытирать хорошо отжатым материалом, очень быстро высыхают на воздухе, и Вы сразу же можете видеть результат Вашей работы.

Этот способ очистки дешев и практичен. Удаляет все пятна с экрана. Займет не более 10 минут Вашего драгоценного времени, а вид чистого монитора или телевизора будет радовать Вас и Ваших близких долгое время.

Идеально подходит для чистки техники на электронно-лучевых трубках.

Минус данного способа заключается в невозможности обеспечить антистатическую защиту.

Так же Вам никто не мешает комбинировать все эти средства, но только к этому нужно подходить с головой.

Чем пользоваться, выбирайте сами.
Чем протирать экран нельзя



Никакого спирта! Почти на все современные мониторы нанесен антибликовый слой, который под воздействием спирта растворяется;
Никаких средств, для мытья окон и посуды, очистителей стекла, ацетона, стирального порошка, соды и прочих бытовых и автомобильных супер-средств;
Не используйте бумажные полотенца, туалетную бумагу и т.п., так как в них находиться твердые частички древесины, которые могут привести к повреждению экрана;
Не использовать влажные салфетки для личной гигиены. Грязь может быть Вы ими, и уберете, но разводы останутся точно. Да и их состав не очень полезен для покрытий экранов.

Все эти запреты распространяются как на современные ЖК экраны, так и на CRT.

Все приведенные выше вещества и материалы очень негативно скажутся на работоспособности Вашего устройства. Если не испортят полностью, то использовать эти изделия по назначению вряд ли получиться, не причинив вреда своему здоровью.

Относитесь к выбору очищающих средств и материалов очень внимательно.
Как чистить экран?




Прежде чем приступить к очистке экрана того или иного устройства, убедитесь что оно отключено от сети! Это обезопасит Вас от не предвиденных обстоятельств и, на темном экране, лучше видно грязь и результат своей работы по ее уборке.
Для удаления простой пыли вытрите экран мягкой тканью без ворса.
Протирать экраны можно круговыми или вертикальными и горизонтальными движениями.
При чистке экранов нельзя сильно давить. Если ЭЛТ кинескоп выдержит довольно сильный нажим, то ЖК матрица может этого не пережить, так как она мягкая и прогибается.
Никогда не распрыскивайте жидкость непосредственно на экран. Она может попасть внутрь устройства и привести к его повреждениям.
Наносите жидкость сначала на протирочный материал, а затем приступайте к чистке монитора.
Материал, используемый для протирки, всегда должен быть влажным, а не мокрым.
Для очистки стыка экрана и корпуса можно использовать ватный тампон на палочке или средства заменяющие его.
При каждой чистке используйте чистый материал.
Не включайте устройство, пока экран полностью не высох.
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2013, 16:07   #1428
Zhora15
Передовик
 
Аватар для Zhora15
 
Реєстрація: 04.11.2011
Вік: 43
Дописи: 1.644
Я вернувся домів,в своє файне місто Львів
Мій ресівер: Orton9500HD
Надіслати повідомлення для Zhora15 на ICQ
Типово

Andriyup2,

Цитата:
Допис від Zhora15 Переглянути допис
Ключ 06 він же CardSystem Key ніяк він має бути вшитий в софт
попробуй прописати ключ 06 там 6 пар на остальних парах остав нулі ,може пройде ХЗ
__________________
Куди ми попадемо після смерті,вирішує не Бог,а ми самі!!!
don't care about what people say ,it's your decision it's your way

Zhora15 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2013, 16:12   #1429
Zhora15
Передовик
 
Аватар для Zhora15
 
Реєстрація: 04.11.2011
Вік: 43
Дописи: 1.644
Я вернувся домів,в своє файне місто Львів
Мій ресівер: Orton9500HD
Надіслати повідомлення для Zhora15 на ICQ
Типово

Andriyup2, D-Misha, arki, svidrak, sazan, Эмин,
А що монітор треба так часто протирати,ви що на ньому сало жарите??? Я свій вже пів року не витирав і ніц йому не є. А так користуюся спеціальними серветками!!!
__________________
Куди ми попадемо після смерті,вирішує не Бог,а ми самі!!!
don't care about what people say ,it's your decision it's your way

Zhora15 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2013, 17:40   #1430
Петрович
Активіст
 
Аватар для Петрович
 
Реєстрація: 04.06.2010
Вік: 64
Дописи: 310
Волинь м.Берестечко
Мій ресівер: ORTON 4100c,U2C HD ...
Типово

Я досить тривалий час користуюсь ось цим:
Мініатюри долучень
SAM_3420.jpg  
Петрович зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 21:28.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум