SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Основні категорії форуму > Новини,українські телевізійні канали,DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 06.11.2013, 19:10   #1
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово «Даунбаси» хочуть здирати шалені штрафи за незаконне встановлення «сателітарок»

«Регіонали» хочуть здирати шалені штрафи за незаконне встановлення «сателітарок»


Народні депутати від Партії регіонів Дмитро Добкін та Валерій Писаренко пропонують штрафувати провайдерів за самовільне встановлення супутникових тарілок та інших засобів телекомунікації на житлових будинках на суму до 17 тис. грн.

Про це йдеться в законопроекті № 3545 "Про внесення змін до деяких законів України щодо розташування на об'єктах житлового фонду технічних засобів телекомунікації" від 5 листопада, текст якого розміщений на сайті Верховної Ради України.

Законопроектом пропонується внести доповнення до закону України "Про телекомунікації", згідно з якими розташування засобів телекомунікації на житлових об'єктах здійснюється на підставі договору, укладеному між провайдером телекомунікацій та власником об'єкта житлового фонду. Самовільне розташування технічних засобів телекомунікації на об'єктах житлового фонду забороняється.

Згідно з доповненням до статті 150 (1) Кодексу України про адміністративні правопорушення, самовільне розташування на об'єктах житлового фонду технічних засобів телекомунікації тягне за собою накладення штрафу від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 8,5 тис. грн. до 17 тис. грн).

Відповідальними за самовільне розташування засобів телекомунікації на житлових будинках депутати пропонують зробити оператора чи провайдери даних телекомунікацій.

Головним комітетом, який розглядатиме цей законопроект, є парламентський комітет з питань транспорту і зв'язку.

Автори законопроекту стверджують, що пропонують його для того, аби запобігти нещасним випадкам, які можуть статися внаслідок руйнування приміщень від такої діяльності.

"Самовільне розташування на об’єктах житлового фонду технічних засобів телекомунікації зазвичай призводить до порушення цілісності елементів та конструкцій житлових будинків (покрівлі, вентиляційних каналів, міжповерхового перекриття тощо). Така діяльність призводить також до порушення громадського порядку, завданого шумом під час монтажу спеціального обладнання. Несанкціоноване встановлення обладнання має негативний вплив на естетичний та санітарно-гігієнічний стан будівель", - пояснили депутати.
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2013, 19:16   #2
hacjka
Активіст
 
Аватар для hacjka
 
Реєстрація: 25.03.2010
Дописи: 254
Ukraine
Мій ресівер: Dreambox800se Cryptobox550HD OptiboxEvo M7
Типово

вот вам і віазад...то з іхньоі руки або лібять
__________________
hacjka зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2013, 19:24   #3
slavon
Передовик
 
Аватар для slavon
 
Реєстрація: 04.01.2011
Вік: 52
Дописи: 2.592
Hunduras
Мій ресівер: Dreambox 500HD; Openbox X540
Надіслати повідомлення для slavon на ICQ
Типово

hacjka,Ні , більше схоже на Зекобуд (Т2) і політичну цензуру як у "бацьки" в Беларусі...
__________________
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 31,5Е+36Е+39Е
Dreambox 500HD; Openbox X820CI, Х540
Viasat UA (Віжин ТВ) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700, 7707 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!


Не ведіться на це, бо це 100% лохотрон !!!



Востаннє редагував slavon: 06.11.2013 о 19:29.
slavon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2013, 19:30   #4
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

slavon, СТО пудово! "пікрачування вже сігодніа"
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2013, 19:39   #5
VADYA777
Moderator
 
Аватар для VADYA777
 
Реєстрація: 10.01.2010
Дописи: 1.108
Ukraine
Надіслати повідомлення для VADYA777 на ICQ Надіслати повідомлення для VADYA777 на Skype
Типово

Автори законопроекту стверджують, що пропонують його для того, аби запобігти нещасним випадкам, які можуть статися внаслідок руйнування приміщень від такої діяльності.

"Самовільне розташування на об’єктах житлового фонду технічних засобів телекомунікації зазвичай призводить до порушення цілісності елементів та конструкцій житлових будинків (покрівлі, вентиляційних каналів, міжповерхового перекриття тощо). Така діяльність призводить також до порушення громадського порядку, завданого шумом під час монтажу спеціального обладнання. Несанкціоноване встановлення обладнання має негативний вплив на естетичний та санітарно-гігієнічний стан будівель", - пояснили депутати.

Вчитайтесь -повний маразм!!!
__________________
НЕ КІЛЬКІСТЬ-А ЯКІСТЬ
VADYA777 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2013, 19:58   #6
slavon
Передовик
 
Аватар для slavon
 
Реєстрація: 04.01.2011
Вік: 52
Дописи: 2.592
Hunduras
Мій ресівер: Dreambox 500HD; Openbox X540
Надіслати повідомлення для slavon на ICQ
Типово

VADYA777 Бл*дь, як вони вже заїбали своєю так званою "турботою про народ", а насправді наповненням власних кишень шо піздец... В країні "жопа" - красти вже немає що, вже "даунбаси" все зпіздили... Спочатку прийняли "турботливий" закон у сфері газопостачання населення, за яким ввели так звану "передсезонну перевірку газового обладнання" - у нас по селі ходили молодики з газової і писали так звані "акти готовність до опалювального сезону" - коштувало це для будинку 105 грн і 50 грн, за літну кухню в якій апріорі не повинно опалюватись газом... От так візьми приблизно 20 баків і віддай якомусь чмові за дурно ... Піздец ... Приблизно 90% селян гнало їх з подвір'я ...
Тепер ще сателіти хочуть заборонити... По моєму пора брати вила, коси , може в кого ще залишилися "дідівські машингвери" і гнати цю навоч від влади...
__________________
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 31,5Е+36Е+39Е
Dreambox 500HD; Openbox X820CI, Х540
Viasat UA (Віжин ТВ) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700, 7707 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!


Не ведіться на це, бо це 100% лохотрон !!!



Востаннє редагував slavon: 06.11.2013 о 20:32.
slavon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2013, 20:03   #7
Zhora15
Передовик
 
Аватар для Zhora15
 
Реєстрація: 04.11.2011
Вік: 43
Дописи: 1.644
Я вернувся домів,в своє файне місто Львів
Мій ресівер: Orton9500HD
Надіслати повідомлення для Zhora15 на ICQ
Типово

Називається піарам нема що робити,в мене сусід ремонт вже 20 років робить порушуючи тишину,так що мені його ука засадити,як вже заї.. їхнє покращення,реально хтось казав,при рижому ще хоть якось жити можна було... Це ж вони з мого будинку тільки пів ляма зібьють
__________________
Куди ми попадемо після смерті,вирішує не Бог,а ми самі!!!
don't care about what people say ,it's your decision it's your way

Zhora15 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2013, 20:07   #8
Zhora15
Передовик
 
Аватар для Zhora15
 
Реєстрація: 04.11.2011
Вік: 43
Дописи: 1.644
Я вернувся домів,в своє файне місто Львів
Мій ресівер: Orton9500HD
Надіслати повідомлення для Zhora15 на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від slavon Переглянути допис
По моєму пора брати вила, коси , може в кого ще залишилися "дідівські машингвери" і гнати цю навоч від влади...
2015 coming soon ,хоча гнати треба було ще в 2010,але дегенерати зі сходу ,знов за Яника проголосують
__________________
Куди ми попадемо після смерті,вирішує не Бог,а ми самі!!!
don't care about what people say ,it's your decision it's your way

Zhora15 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2013, 20:12   #9
slavon
Передовик
 
Аватар для slavon
 
Реєстрація: 04.01.2011
Вік: 52
Дописи: 2.592
Hunduras
Мій ресівер: Dreambox 500HD; Openbox X540
Надіслати повідомлення для slavon на ICQ
Типово

Zhora15,Що б зібрати ці гроші треба щоб народ їх без проблем заплатив ... У Тебе є зараз вільні 1-2 тисячі баксів на штраф ??? У мене не має ... Я щось впевнений що у більшості сімей твого будинку немає також ...
Якщо квартири у будинку приватизовані то це порушення моїх прав як громадянина на право вибору джерела отримання інформації ... І з такими законами "даунбаси" хочуть в Европу ...
__________________
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 31,5Е+36Е+39Е
Dreambox 500HD; Openbox X820CI, Х540
Viasat UA (Віжин ТВ) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700, 7707 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!


Не ведіться на це, бо це 100% лохотрон !!!


slavon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2013, 20:20   #10
hacjka
Активіст
 
Аватар для hacjka
 
Реєстрація: 25.03.2010
Дописи: 254
Ukraine
Мій ресівер: Dreambox800se Cryptobox550HD OptiboxEvo M7
Типово

А якшо інтернетчики весь будинок обплутали кабелями?
В нас взагалі з цим жах
з криши кабеля мотками звисають.
Іх теж будуть ібати?
__________________
hacjka зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Хочуть закодувати українські ФТА(БІСС) канали slavon Новини,українські телевізійні канали,DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення 54 21.12.2013 14:31


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 01:17.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум