SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки) > Ваші захоплення

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 25.09.2010, 22:37   #1
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово Ловись рибко, мала і велика!!!(все, що стосується риболовлі.)

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Усе, що стосується риболовлі. Розповіді, поради, відео, фото і т.д. Як зловити рибу своєї мрії (короп, сом, щука, синій кит тощо), розповідаємо, коментуємо, ділимось враженнями.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 20.10.2013 о 22:50.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 04.01.2011, 19:51   #121
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Житель міста Бердичів зловив на річці Південний Буг двометрового сома, вагою 52 кілограми....


14 червня в понеділок, бердічевлянін відправився на рибалку в Вінницьку область на річку Південний Буг. Але не на просту риболовлю з вудками та меланхолійним посмикуванням поплавця, а на справжнє підводне полювання..

Будучи завзятим рибалкою, сподівався на гарний улов, але результат перевершив всі сподівання, ставши несподіванкою не тільки для нього, але і для всіх очевидців події.

У процесі свого підводного полювання йому вдалося вполювати гігантського сома довжиною 192 сантиметри і вагою в 52 кілограми!

Сом - самий великий прісноводний хижак, який мешкає на дні вирів або захаращених річкових ям, і майже все своє життя проводить на одному місці (лежить в ямі, або заривається в мул), якщо тільки надзвичайні обставини не змусять його шукати інше місце.

Так що, житель нашої області, може по праву пишатися тим, що йому вдалося виявити цю махіну на дні річки, і його улов цілком можна назвати рекордним, так як частіше всього вдається зловити сомів вагою всього в 10-20 кг.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 04.01.2011 о 20:03.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 04.01.2011, 20:06   #122
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Пустеля, сонце, пісок. Навкруги бігають варани. Посеред барханів стоїть юрта, в юрті стоїть акваріум і в ньому плаває Іхтіандр. У юрту
заходить жінка в паранджі та халаті:
- Салям, Іхтіандр-ака. Бешбармак їсти будеш?
- Ду-у-ра! Я риби хочу, я - Іхтіандр!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 05.01.2011, 21:40   #123
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Марена – вусатий володар бистрини....

Марена, мирон, усач – лише деякi з назв цього оригiнального мешканця кам’янистих фарватерiв. Ця своєрiдна рибина живе на такiй сильнiй течiї, що на вудках доводиться ставити стограмовi тягарi, полюбляє голандський сир "з душком" та хлiб з какао, а силою спротиву, при однаковiй вазi марена переважає коропа i може зрiвнятися лише з лососем...

Де ти живеш? Шукати марену слiд в чистих рiках малої та середньої величини, в котрих часто можна зустрiти кам’янистi або твердоглинистi дiлянки з перекатими, плесами, ямами з крупним камiнням, глинистими валунами чи затопленими корчами. Обов’язковою умовою життя марени є швидка течiя, котра насичує воду киснем. Слабкопроточних, замулених та бiдних на кисень водойм марена уникає. Кажуть, що там, де марени багато, вона на зорях високо вистрибує з води, демонструючи свою кiнську силу, а пiд час масового вильоту мушки-одноденки (червень-липень) перевертається догори черевом i таким чином пiдбирає комах, гучно плескаючи хвостом. За цими ознаками i знаходять марену.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 05.01.2011 о 21:55.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 06.01.2011, 20:01   #124
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Даішник гальмує машину.
- Ви їхали зі швидкістю 80 км. А тут можна лише 60.
- Так адже весь потік йде зі швидкістю 80, чому ви тільки мене зупинили?
- А ви рибалка?
- Ну, рибалка.
- А вам коли небудь вдавалося виловити всю рибу в ставку?
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 07.01.2011, 19:22   #125
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Росіянин відбився від акули: я бив її правою рукою, поки вона жувала ліву.....

Російський капітан другого рангу у відставці Євген Тришкін, який відпочивав у Єгипті, зумів відбитися від акули-людожерки. Капітан, руку якого хижачка покусала так, що її ампутували, уже повернувся з Каїру до Росії і дав перше інтерв'ю.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 08.01.2011, 17:47   #126
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Заходить в автобус мужик з вудкою і рюкзаком. Їде. На наступній зупинці в
салон заходять двоє мужиків, підходять до рибалки.
1-й: - Чуєш мужик, клювання напевно хороше? Нерест все-таки!
2-й: - Яке там хороше, нерест давно закінчився!
1-й: - Та нерест зараз, я тобі кажу!!
2-Й: - А я тобі кажу, закінчився нерест!
Обидва, звертаючись до рибалки:
- Чуєш мужик, а ти чого мовчиш? Клює зараз чи ні?
Рибак: - Та я взагалі-то пляшки по березі збираю!!
Обидва: - А вудка тобі навіщо?
Рибак: - А це я так від конкурентів маскуюся!!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2011, 19:05   #127
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Солимо оселедців....

Оселедчик, нарізаний на порційні шматочки, присмачений олією, завжди вітається на столі, а якщо оселедчик засолений в домашніх умовах, то його цінність збільшується в кілька разів, адже оселедець, приготовлений своїми руками, набагато смачніший. Пропонуємо вашій увазі кілька варіантів засолу оселедця.
Перш за все рибу треба розморозити. Краще це зробити поступово: з морозильника перекласти в холодильник, щоб з неї не виходило багато води.
Рецепт 1.
Вода кип’ячена (1 склянка), олія рослинна – 3 ст. л., перець горошком чорний, лавровий листок або більше, сіль за смаком.
Це все скип’ятити, охолодити і додати трохи оцту. Покласти оселедець, прикрити щільно кришкою і витримати в кімнаті 4-5 годин, потім в холодильнику мінімум годин 5.
Рецепт 2.
2-3 оселедця середнього розміру, 1 літр води, 180-200 г солі, 10-20 горошин чорного перцю, 5-10 лаврових листочків
Для розсолу: у літр води покласти сіль, перець, лаврове листя, а потім довести воду до кипіння. Коли розчин закипить, зняти з плити і остудити до кімнатної температури. Залити складений в банку оселедець і прибрати в холодильник мінімум на 24 години.
Рецепт 3.
На 1 оселедець 1,5 ч.л. солі і 1 ч.л. цукру, приправа для риби.
Отриманою сумішшю щедро змастити рибу, обов’язково промастивши зябра в тому випадку, якщо у вас оселедець з головою. Потім упакувати оселедців у пакет, міцно його зав’язати і покласти в холодильник на 2 дні.
Рецепт 4.
Для маринаду: на 1 літр води – 1,5 ст. ложки солі, 1 ст. ложка цукру, лавровий лист, перець чорний горошком, кардамон, часник, 1-2 квітки (сушених) гвоздики. Все це довести до кипіння й остудити. Залити оселедець так, щоб він увесь був покритий маринадом. Поставити в холодильник на 2 доби.
Смачного!!!!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 09.01.2011 о 20:42.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 10.01.2011, 17:14   #128
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Корисно знати...
\Господині на замітку..\

Що важливо знати покупцю?
Нікому з нас не хочеться відкрити консервну банку і знайти там не відбірну рибу, а невідому кашицю зі штучним запахом та смаком? Для того, щоб не помилитися при виборі консервів, потрібно звернути увагу на виробника. Саме від цього залежить якість готового продукту. Ім'я компанії-виробника можна дізнатись по надпису чи фірмовому значку на етикетці. Наприклад, компанія "Інтеррибфлот" маркірує свою продукцію трьома великими літерами IRF на фоні глобуса.

Крім того, звертайте увагу на термін зберігання рибних консервів, дату їх виготовлення та умови зберігання. Бажано, щоб дата виробництва, вибита з середини банки, була випуклою. У цьому випадку ви будете впевнені, що риба потрапила в банку в точно зазначений термін - не раніше, і не пізніше вказаної дати.

А як же відрізнити підробку? Не рекомендуємо Вам купувати невідому продукцію без вказаної торгової марки, адже цілком можливо, що її виготовили не у відкритому морі, а як мінімум на Малій Арнаутській (де, на думку Остапа Бендери, створюється більшість підробок). Для боротьби з цими "народними майстрами" та захистом авторських прав виробнику необхідно зареєструвати всі атрибути бренда, отримати патент на торгову марку та етикетку. ТМ "Аквамарин" зареєструвала всі основні елементи дизайну етикетки: кораблик, кольорову гаму, характерну хвилю, штамп "Виготовлено в морі". І, звичайно же, логотип "Аквамарин". Будьте уважні: відсутність навіть одного з цих атрибутів підкаже: перед вами - фальсифікат.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 10.01.2011, 20:52   #129
bilich
Передовик
 
Аватар для bilich
 
Реєстрація: 12.11.2010
Вік: 54
Дописи: 539

Типово

Способи лову раків....
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Раколовки

Раколовка або рачница. Раколовки бувають декількох видів. Найпростіша раколовка складається з металевого обруча й слабко натягнутої провисаючої сітки із гніздами 20х20 мм. Принаду кладуть у центр кола. Більш складна й більш ефективна раколовка складається із двох металевих кіл: один діаметром приблизно 0,8 м, другий - 0,5 або 0,4 м. Кола разом із сіткою повинні утворювати усічений конус висотою приблизно 200 мм. Ця снасть у робочім положенні на дні нагадує чорнильницю "непроливайку". Принаду або підвішують у центрі верхнього, малого кола, на дротику, або опускають усередину на дно великого кола. Рак піднімається по конусоподібній стінці, падає в раколовку, намагаючись дотягтися до принади. Ще один вид раколовки являє собою металеву сітчасту клітку трапецієподібної форми. Стінки сітки (одна, дві або навіть усе) при опусканні клітки на дно розкриваються. При підйомі раколовки вони за допомогою шнурів складаються вловушкууклетку.



Як ловити раків

Ловлять раків з берега, з надводних споруджень або із човна. З берега ловлять звичайно найпростіший раколовкой, прив'язуючи її до тичини. При лові з надводних споруджень або із човна раколовки на три або чотирьох повідцяххстропах, які зв'язують у вузол і кріплять до довгого шнура, опускають на дно. Для того щоб знайти раколовку, верхню частину шнура прив'язують до пінопластового поплавця-сигналізатора. В, що розкладається раколовки шнур повинен бути більше глибини водойми, інакше раколовка не розкриється. У конусоподібної раколовки там, де стропи сходяться у вузол, привязывается пінопластовий поплавець, який по вантажопідйомності повинен бути достатнім для того, щоб раколовку тримати в робочім положенні (конус повинен бути натягнутим). Угорі на шнурі також кріпиться поплавецьнсигналізатор. У якості принади кладе мертва риба з даного водойми, а також риба морожена або солона, куплена в магазині, м'ясні відходи. Жаб і інших корисних земноводних для цих цілей використовувати не треба.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Смачного!!!
__________________
І форумчани мовили "Прийшов той якого ми чекали".

Востаннє редагував D-Misha: 14.01.2011 о 18:48.
bilich зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.01.2011, 20:54   #130
bilich
Передовик
 
Аватар для bilich
 
Реєстрація: 12.11.2010
Вік: 54
Дописи: 539

Типово

Сімейство щуковых...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щука. Вона живе в зарослих, малопроточных або стоячих водоймах, тримається біля краю заростів урути, очерету. Маса щуки досягає 50.5 кг, довжина - до 1.5м. Хижак. Способи лову добре відомі: на живця, блешні й інші штучні принади. Самці дозрівають на 2-3 рік, самки на 3-4 рік життя.

Нерест відбувається відразу після танення льоду при температурі + 6-10 градусів у ріках - на дрібних зарослих місцях, в озерах - уздовж берегів...
__________________
І форумчани мовили "Прийшов той якого ми чекали".

Востаннє редагував D-Misha: 10.01.2011 о 22:35.
bilich зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
все по sti5518 (з фото) sat-prof Ремонт тюнерів,JTAG відладка 4 03.07.2016 16:16
Все про ремонт ресиверів seriff Проф розділ 194 07.07.2014 14:35
Блискавка та все про неї! sat-prof Офтопік (теревеньки) 31 12.06.2014 12:42
Hivision HV-5000CI ER:07 і все. sos200 Тюнери, які не ввійшли в список 2 26.07.2010 18:45


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 15:22.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум