SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 27.02.2012, 13:48   #61
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Моурінью: ганьба, що ми граємо в Мадриді, а на стадіоні 300 наших фанатів


Головний тренер "Реала" Жозе Моурінью після перемоги з рахунком 1:0 над "Райо Вальєкано" в рамках 25-го туру іспанської Ла ліги розкритикував уболівальників мадридського клубу.

"Я вважаю, це ганьба, що ми граємо в Мадриді, а на стадіоні перебуває лише 300 наших уболівальників. Ми лідери чемпіонату, але в Хетафе (передмісті Мадрида - Прим.ред.) На стадіоні було 30 вболівальників, а сьогодні 300. Ми граємо для фанатів, і вони повинні підтримувати нас краще.

Що стосується матчу, то "Райо" не заслуговував поразки. Ми з цим згодні, але ми не можемо погодитися з тими, хто каже, що ми грали погано. Нічия була б більш справедливим результатом сьогодні, тому що наш суперник грав відмінно", - підкреслив Моурінью.
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2012, 13:10   #62
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Моурінью досягає рекордних показників в Реал


Перемога над "Райо Вальєкано" (1:0) стала дев'ятою поспіль виїзною перемогою мадридського "​​Реала" під керівництвом Жозе Моурінью. За цим показником португальський фахівець повторив рекорд чилійського наставника мадридців Мануеля Пеллегріні, який був встановлений в сезоні 2009/10. Тоді "Реал" виграв дев'ять матчів в проміжку між 20 і 36-м турами чемпіонату Іспанії.

Якщо через два тижні Реал переможе "Бетіс", рекорд буде побитий.
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2012, 15:08   #63
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Моуріньо покарав півзахисника "Реала" за паління

Головний тренер мадридського "Реала" Жозе Моурінью не включив захисника команди Фабіу Куентрана в заявку на виїзний матч 29-го туру національної першості з "Вільярреалом", оскільки вирішив покарати свого співвітчизника, повідомляє іспанська преса.

Річ у тому, що Куентрана днями бачили з цигаркою при виході з ресторану.

Відносно цього помічник Моурінью Аітор Каранка заявив наступне: "Це внутрішні питання нашого клубу. Куентран продовжує тренуватися з командою".

Згідно інформації ЗМІ, португальський футболіст буде оштрафований, пише championat.com.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.04.2012, 10:50   #64
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Ібрагімович про Мессі, Роналду та гімн Швеції


Нападник "Мілана" Златан Ібрагімович напередодні матчу-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів з "Барселоною" провів паралель між форвардом каталонців Ліонелем Мессі і футболістом мадридського "Реала" Кріштіану Роналду, передають іспанські ЗМІ.

За словами шведського футболіста, португалець не зрівняється з аргентинцем у таланті.

"Мессі є справжнім талантом, тоді як Роналду домагається своїх успіхів за рахунок тренувань", - заявив Ібрагімович.

Футболіст висловився і про те, чому він не співає гімн Швеції перед офіційними матчами національної збірної: "У ці миті я буваю сконцентрований на майбутній грі. Крім того, не знаю слів"
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.08.2012, 23:11   #65
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

AS: Найближчим часом "Реал" оформить перехід Модріча

У найближчі дні "Реал" завершить операцію з придбання півзахисника "Тоттенхема" Луки Модріча.

Як інформує провідне іспанське видання AS, сума відступних за футболіста складе 32 мільйони євро.

Затримка в придбанні гравця була викликана тим, що "Тоттенхем" шукав заміну Модрічу, пише sports.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Мітки
realm

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 02:35.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум