SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 01.08.2015, 23:07   #991
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Скільки в Польщі йде на утримання безпритульного кота або 25 втрачених років України

Українці яким наразі за 40 пам’ятають ті часи, коли польські дрібні перекупники з незаможної Польщі наводняли багату Україну, намагаючись заробити зайву копійчину.

Населення зі зверхністю, яку підігрівала радянська пропаганда, ставилася до заїжджих комерсантів, що підривали устої марального обліку комунізму, нагадують Патріоти України. Правда це не заважало більшості купляту у них парсольки, джинси, парфуми і техніку. Після 1989 картина досить швидко змінилася навиворот. І вже українці з баулами потащилися в Річ Посполиту, викликаючи ті ж почуття, що і їхні візаві у 70-80-х в СРСР.

«Шокова терапія» Бальцеровича, задіяна 1989 року, дуже швидко поставила зубожілу соціалістичну Польщу з голови на ноги і забезпечила сталий розвиток і зростання економіки вже за 2-3 роки. Паралельно пройшов процес декомунізації та люстрації, без якоих певно не було б таких досягнень.

А Україною заправляли старі партократи, вчорашні комсомольські вожаки та новоявлені бандити-рекетири, котрі і утворили ту уродливу еліту, що безжально грабували країну, її ресурси та народ чверть століття. У 2000-х вони «вилюднили» і зайнялися соціальним популізмом: передвиборча гречка і накачка економіки пустими або кредитними гривнями для роздутих соцвиплат була їм в допомогу. Адже простіше підкупити за рахунок державних кредитів, щоб наступних 4-5 років спокійно грабувати країну, ніж ефективно працювати для цієї самої країни.

І ось маємо результат. Польща, де наприкінці 1980-х гарний стіл був великою розкішшю для більшості народу, наразі безпритульного кота утримує на еквівалент української мінімальної зарплатні – 1200 грн. Ну, а на пса у притулку Гданська, звідкіля всі ці цифри, асигнують 3000 грн. Це при тому, що продукти харчування у Польщі не дорожче українських.

А ми з розкраденими ресурсами, державними боргами, недорозвиненою економікою, тотальною корупцією. А ті хто це наробив або далеко або все ще намагаються утриматися у корита, популізм їм в поміч. Так що думаємо браття, кого обираємо. Під патріотичними лозунгами до корита лізуть ті самі, хіба що пики та прізвища інші.

«Гречкосіїв» апріорі, принципово не обираємо. Та і потасканих вождів-патріотів, що вже не один термін «страждали» при владі за народ мабуть досить, вони себе вже показали.

Не віримо на слово, тільки діям. Не показав себе у позавласному житті, нема чого робити і у владі. Адже влада, це ж не виробнича практика – попрацює, побачимо.

Автор Олесь Лісовик

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.08.2015, 00:04   #992
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Україна має першого бойового генерала

Михайло Забродський отримав своє звання за певні заслуги: його бригада викликала захоплення навіть в американського експерта.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Михайло Забродський та Петро Порошенко.

Першим бойовим генералом України став командувач високомобільних десантних військ (ВДВ) Михайло Забродський. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив прес-секретар президента Петра Порошенка Святослав Цеголко, передають Патріоти України.

“Влітку минулого року 95-та бригада під його командуванням відзначилася під час боїв у Слов’янська, на горі Карачун, а пізніше – в Донецькому аеропорту. На початку серпня 2014 95-та бригада, за словами американського військового експерта Філіпа Карбера, здійснила найдовший рейд у військовій історії. 470 км, з них 170 – по тилах ворога”, – написав Цеголко.

У той же час він пояснив: “Десантники Забродського прорвали лінію оборони бойовиків, здійснили марш в Маріуполь, знищили кілька російських артбатальйонів, забрали їх зброю, в тому числі і танки, прийшли до Луганська і зі славою повернулися в Слов’янськ”.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.08.2015, 17:20   #993
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Американський експерт: українські військові – одні з найкращих у світі, велика честь мати з ними справу

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Один із провідних військових фахівців США в темі АТО назвав знайомство з українськими бійцями «найбільшою честю свого життя».

Про це в інтерв’ю ТСН розповів американський військовий експерт Філіп Карбер, підкресливши, що тренери «жахливо щасливі» мати можливість займатися з українцями, зазначають Патріоти України.

«Ми дійсно спочатку хотіли показати і навчити їх тому, що знаємо самі. Але тут дивна річ: ми навчилися більшого в українців, ніж навчили їх. Вони досвідченіші, вони переживали такі обстріли, під які ми в житті не потрапляли. Вони постійно працюють під наглядом безпілотників, ми такого в житті не переживали. І проти них – все новітнє російське озброєння, це електронна війна, з якою у нас немає подібного досвіду», – переказав експерт слова своїх друзів, які працювали з бійцями ЗСУ на Яворівському полігоні під Львовом.

Карбер зізнався, що вражений тим, як воюють українці.

«Я дуже вражений тими «малюками»на фронті, тими дітьми. Вони живуть у надзвичайно складних умовах, під постійними артилерійськими і мінометними обстрілами, вони просто повторюються по кілька разів на день, ніхто не може передбачити, чи виживе він завтра або навіть сьогодні вночі. І те, що я можу бути поряд з ними – це найбільша честь в моєму житті», – захоплено заявив американець.

«Я зустрічав чимало українських командирів – там, на фронті, і ось що я можу сказати: вони круті. Вони відрізняються від нас, не всі однакові, але я дуже вражений ними. Під час останньої своєї поїздки я був зі спецназівцями з Лана (полігон Широкий Лан – прим.). Це були і морські піхотинці, і інші загони, і я можу сказати: вони – одні з кращих у світі», – додав американський експерт.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.08.2015, 08:53   #994
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб допомогти Україні вона вишиває і продає: старенька киянка перевела всі зароблені гроші на АТО

Пенсіонерка Раїса Василівна продала на Андріївському узвозі покриті ручною вишивкою хустки, а всі виручені гроші перерахувала на потреби українських військових, які беруть участь в антитерористичній операції на Донбасі.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Про це написала на своїй сторінці в Facebook Олександра Мітіна, зазначають Патріоти України. За її словами, у бабусі є дуже особисті мотиви допомагати українській армії на сході країни.

Цитата:
Помните бабушку, которая продает вышитые платочки на Андреевском? По тридцать гривен за платок, на который уходит четыре дня? Мы ее нашли. Деньги от продажи Раиса Васильевна отправляет на АТО. Она родилась в Белоруси. Жила в Грозном, потом училась в Москве. “Что такое Россия, я поняла в университете. Пренебрежение, ненависть такая была. Преподаватель давал задачу и отворачивался. Говорил, “та белорусска” – ни имени, ни фамилии”. В 51, уже на пенсии, переехала в Киев: врач посоветовал сменить климат. Здесь никого: ни друзей, ни родственников. Живет в крошечной квартире на Лесном (13 квадратных метров). Всю зиму вышивает, а летом – продает. “Щоб не нудьгувати” (постоянно пытается говорить по-украински). В этом году 80 платочков, благодаря Фейсбуку, распродала в рекордные сроки. Все деньги перевела на счета украинской армии. “Потому что этой стране сейчас тяжело, а я ей очень Благодарна”.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.08.2015, 00:46   #995
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.08.2015, 01:12   #996
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.08.2015, 12:17   #997
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від D-Misha Переглянути допис
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha, після багатьох подій, не подобається мені ПС, дуже не подобається. сумніваюсь я що там справжні патріоти....
Мініатюри долучень
wHvOQopTHQU.jpg  
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.08.2015, 13:42   #998
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

arki, я все знаю і розумію! Моє кредо-вселяти віру і надію людям в краще майбутнье, в скору перемогу у війні, покращення життя. Бути добрим одне до одного, підтримувати одне одного.Вірити в Бога!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.08.2015, 23:28   #999
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Як у Харкові єнотів вчать шукати вибухівку

Експерти запевняють, що навчання тварин не займе багато часу.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Єнот.

У Харкові вибухотехніки мають намір використовувати єнотів замість собак при пошуку вибухових пристроїв. Про це йдеться в сюжеті 5 каналу, передають Патріоти України.

Зараз сапери виховують пару єнотів, потомство яких навчатимуть пошуку вибухівки. Наголошується, що у цих тварин нюх не гірший, ніж у собак. «Я думаю, що ми легко їх навчимо. Це питання часу», – заявив глава науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України в Харківській області Станіслав Перлін.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.08.2015, 12:36   #1000
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

В Україні оприлюднили перелік книг, які становлять загрозу національній безпеці

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Державний комітет з питань радіо та телебачення України опублікував список із 38 книг, які становлять загрозу національній безпеці України.

Як повідомляється на сайті відомства, ухвалено рішення про заборону їх ввезення на територію країни. "Ці заходи продиктовані необхідністю запобігти застосуванню Російською Федерацією проти громадян України методів інформаційної війни і дезінформації, поширенню ідеології людиноненависництва, фашизму, ксенофобії і сепаратизму", - заявив перший заступник глави відомства Богдан Червак, передає ТСН.

У список заборонених, зокрема, потрапили книги письменника-фантаста Федора Березіна, який, як відомо, із початку війни на Донбасі обіймає керівні посади в лавах терористів, - "Війна 2010. Український фронт" (2009 рік) і "Український фронт. Червоні зірки над Майданом "(2014). Крім того, у списку є книга Георгія Савицького "Поле бою - Україна. Зламаний тризуб" і твір Гліба Боброва "Україна в огні". У списку також книги філософа і політолога Олександра Дугіна "Україна. Моя війна. Геополітичний щоденник" та "Євразійський реванш Росії".

Російський письменник Едуард Лимонов потрапив до "чорного списку" через книгу "Київ капут". Не оминули увагою радника президента Росії Сергія Глазьєва, який написав книгу із гучною назвою "Українська катастрофа. Від американської агресії до світової війни?".

Своєю чергою, Юрій Мухін "засвітився" у списку забороненої літератури через твір "Як нацькувати Україну на Росію". Замикає список книга історика Олександра Дюкова "Масові порушення прав людини під час громадянського протистояння в Україні, 2013-2014 роки: річний звіт IGCP".
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А що Ви сьогодні робили?* sat-prof Офтопік (теревеньки) 73 06.11.2016 22:43
Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього вже сьогодні Igor1031 Офтопік (теревеньки) 0 07.02.2015 15:37
Сьогодні викопав... sat-prof Ваші захоплення 8 25.05.2014 10:36
MYtv (Україна) hmura Провайдери платного ТБ 1 15.12.2011 17:09
Україна запустить свій супутник 2011 році sat-prof Загальний розділ! 8 25.06.2010 12:15


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 18:01.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум