SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки) > Ваші захоплення

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 25.09.2010, 22:37   #1
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово Ловись рибко, мала і велика!!!(все, що стосується риболовлі.)

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Усе, що стосується риболовлі. Розповіді, поради, відео, фото і т.д. Як зловити рибу своєї мрії (короп, сом, щука, синій кит тощо), розповідаємо, коментуємо, ділимось враженнями.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 20.10.2013 о 22:50.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2011, 14:05   #191
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Рибак, збираючись на річку, каже дружині:
- Серце моє, ти, сподіваюся, не забула покласти мені в сумку сковорідку і масло? Хочу собі на обід підсмажити кілька рибин з улову.
- А як же, любий. Крім того, ти знайдеш у сумці і банку сардин...
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2011, 23:41   #192
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

ДИВА ПРИРОДИ...
(Позитивна енергетика дельфінів нині використовується для лікування безлічі хвороб....)

Коли дитина „звикла” до дельфінів, її занурюють у воду. Дельфіни „катають” дітей на своїй спині або на животі. Потоки води масажують тіло дитини, розслаблюють м’язи, що особливо важливо при лікуванні ДЦП, заспокоюється нервова система.
„Я була вражена! Перебуваючи поруч із басейном, де спеціалісти працювали із Сабіною, я й сама настільки заспокоювалася! Почувала якусь невимовну внутрішню гармонію! – захоплено розповідає пані Людмила. – Донька стала значно краще спати, притупилася її прихована агресія. А раніше вона могла просто сама себе вкусити до крові. Рідшими стали напади аутизму, коли вона замикалася у собі і ні на кого не реагувала! І найголовніше – епілепсія вже не так мучить мою дитину! А син моєї сестри почав ходити!”.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.02.2011, 14:19   #193
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.02.2011, 13:31   #194
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Ловля сома з квоком....

Сом - найбільший та найвідоміший хижак. Соми досягають справді гігантських розмірів. В минулому столітті на Нижній Волзі, поблизу Астрахані, зловили сома, вага якого була більше 500 кг. Принаймні, про це свідчать історичні хроніки. Нині такі гіганти - рідкість. Навіть більше, важко зустріти в риболовецькій періодиці фото з триметровим монстром.

Росте сом досить поволі. Не дивлячись на відому всеїдність і ненажерливість, навіть за умови дуже хорошої харчової бази, риба стає важчою в середньому на 1,5 кг у рік. У віці п'яти років сом досягає одного метра довжини і ваги 7-10 кг. Нереститься сом при температурі води не нижче +20'С, вибираючи для нересту тихі ставки і затоки. Раціон сомів вельми різноманітний - це й пуголовки, і жаби, і раки, і, звичайно ж, дрібна риба. Великі особини легко атакують птахів, гризунів і дрібних тварин, що пливуть по воді. Широка паща з жорсткими могутніми щелепами, вкрита дрібними гострими зубками, дозволяє легко захоплювати і ковтати найрізноманітнішу здобич. Сом - глибоководний хижак, на річці вибирає місцем постійного проживання глибокі ями зі сповільненою або круговою течією. Риба ця теплолюбна і найбільшу активність проявляє в теплій воді.

Способів ловлі сома досить багато. Можна ловити донною снастю, прямовисною блесною, спінінгом. Але найцікавіша й азартніша ловля, звісно, з квоком.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 15.02.2011 о 13:34.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2011, 12:51   #195
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Ловля щуки. 10 корисних порад....

Чи є якісь правила у ловлі хижаків. Писані, неписані - безліч. Але є корисні поради, які стають в пригоді як дилетантам, так і професіоналам.
Упевненість у собі-це найважливіша умова у риболовлі. Чи є у вас приманка, яка подарувала вам кілька красунь-щук? Тоді залишайтесь вірними цій приманці і далі. Для освоєння нових методів вам треба ще пройти психологічний бар'єр.

Корисні поради:

1. Спостерігання
2. Вивчати поведінку щуки
3. Йти власним шляхом
4. Придумайте щось нове
5. Повільно проводьте приманку
6. Розширюйте кругозір
7. Імітуйте природну їжу
8. Вибирайте чутливі снасті
9. Правильно підбирайте гачки та рибку-приманку
10. Будьте впевнені у собі
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2011, 16:12   #196
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Вірна дружина....

Чоловік вранці встає і збирається на рибалку.За вікном дощ, вітер.Він подивився що така погода і передумав іти.Роздягається і назад до дружини в ліжко під теплу ковдру.Притиснувся до неї ззаду, а вона каже: <Така жахлива погода а мій придурок знову пішов на рибалку.>
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.02.2011, 12:11   #197
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Порятунок дельфінятка.....

4 листопада туристи, відпочиваючі в Уругваї, знайшли на пляжі маленького дельфінятка зі слідами від риболовної мережі на тілі. На щастя, малюка вдалося врятувати - його передали у дбайливі руки фахівців місцевого морського заповідника.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 17.02.2011 о 12:16.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.02.2011, 16:53   #198
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Американські рибаки на вудку зловили акулу вагою 383 кг...

13 жовтня в Мексиканській затоці на узбережжі Флориди (США) учасники риболовецького конкурсу зі штату Каліфорнія зловили на вудку акулу вагою 383 кілограми.

Вага цієї акули стала рекордною для змагання, яке проводять щорічно вже декілька десятків років підряд, повідомляє РИА "Новости".

Рибаки відійшли від берега на 115 кілометрів на зафрахтованому судні. Вони помітили акулу, коли зрозуміли, що та поїдає рибу, яка клювала на їх приманки. Було вирішено використовувати в якості наживки велику рибу, після чого акула попалася на гачок, передає "Корреспондент".

Боротьба з акулою-мако довжиною близько 3,5 метра тривала більше години. Навіть після того, як гігантська риба вибилася з сил, рибакам не вдалося підняти її на корабель, довжина якого складала більше 16 метрів, і люди вирішили прив'язати акулу до борту.

Після патрання вага спійманої риби складала 289 кілограмів, що перевищує попередній рекорд, встановлений на цьому конкурсі, майже в два рази.

"Це було непросто. Я рибалю вже більше 40 років, але ніколи в житті не бачив таких величезних акул", - сказав один з рибаків Адлі Брунер.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.02.2011, 13:44   #199
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Хімічний склад і харчова цінність риби. Класифікація риби.....

Хімічний склад і харчова цінність риби...

Риба – це продукт високої харчової цінності, оскільки містить білки (13-23 %), жир (0,1-33 %), мінеральні речовини (1-2 %), вітаміни А, D, Е, В1, В12, РР, С, екстрактивні речовини і вуглеводи. Хімічний склад риби не є постійним, він змінюється залежно від виду, віку, місця і пори вилову.

Білки риби в основному повноцінні: альбуміни і глобуліни (прості білки), нуклеопротеїди, фосфоропротеїди і глюкопротеїди (складні білки). Всього в м'язовій тканині риби 85 % повноцінних білків. Вони майже повністю (97 %) засвоюються організмом людини. Тому риба є джерелом білкового харчування.

Неповноцінний білок сполучної тканини колаген (15 %) під дією теплової обробки легко переходить у глютин, отож м'ясо риби розм'якшується швидше, ніж м'ясо свійських тварин.

Жир риби містить велику кількість ненасичених жирних кислот (лінолеву, ліноленову, арахідонову та ін.), тому він рідкий при кімнатній температурі, має низьку температуру плавлення (нижче 37 °С) і легко засвоюється організмом людини. Вміст вітамінів D і А значно підвищує його цінність. Жир в організмі риб розподілений нерівномірно, наприклад, в тріски у м'язах міститься до 2 % жиру, а в її печінці — 65 %. Кількість жиру в м'ясі різних риб неоднакова.

Класифікація риби....

Рибу класифікують за місцем і способом існування, характером покриву шкіри, будовою скелета, розміром або масою, видами, термічним станом.

За місцем і способом існування рибу поділяють на океанічну (зубатка, тунець, макрурус, нототенія, риба-шабля, риба-капітан), морську (тріска, камбала, палтус, пікша), прісноводну (стерлядь, налим, короп), прохідну, яка живе в морях, а нереститься у річках (осетрові, лососеві), або навпаки (вугор), напівпрохідні, які живуть в опріснених ділянках моря, а розмножуються в річках (лящ, сазан, судак, сом та ін.).
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.02.2011, 12:52   #200
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Через риболовецькі судна іспанські пляжі атакували акули...

Регулярна поява цього літа акул поблизу пляжів Таррагони (північний схід Іспанії) пов'язана з тим, що недалеко від пляжів риболовецькі судна викидають за борт частину денного улову, повідомив РИА "Новости" в суботу по телефону представник муніципалітету Таррагони.

"З кінця липня нам неодноразово доводилося евакуювати відпочиваючих із пляжів через появу кількох акул, причому, в один і той же час", - сказав представник муніципалітету. Він відзначив, що "питання взагалі стало про те, щоб закрити пляжі, оскільки акули, приблизно метрової довжини, почали з'являтися щодня".

Тим часом, запрошені фахівці визначили, що даний вид акул ніколи не нападає на людину, і що вони, радше за все, цікавляться рибою, яку викидають за борт риболовецькі судна, які повертаються о п'ятій вечора в порт Таррагони.

Екіпажі перед заходом у порт зазвичай позбуваються частини улову, який не може бути реалізований на ринку.

"Щодо акул, то вони поводяться неагресивно і спокійно відпливають, коли співробітники поліції та Червоного Хреста на катерах відгоняють їх подалі від берега", - додав муніципальний службовець.

Піщані пляжі Таррагони є одним із популярних місць відпочинку європейців.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
все по sti5518 (з фото) sat-prof Ремонт тюнерів,JTAG відладка 4 03.07.2016 16:16
Все про ремонт ресиверів seriff Проф розділ 194 07.07.2014 14:35
Блискавка та все про неї! sat-prof Офтопік (теревеньки) 31 12.06.2014 12:42
Hivision HV-5000CI ER:07 і все. sos200 Тюнери, які не ввійшли в список 2 26.07.2010 18:45


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 17:42.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум