SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 21.03.2018, 21:53   #1441
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Перевіряти всіх, особливо прибулих з РФ: Порошенко ввів у дію важливе рішення РНБО

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони «Про невідкладні заходи щодо нейтралізації загроз національній безпеці у сфері міграційної політики». Про це повідомляє прес-служба глави держави.

У зв'язку з цим Кабінету міністрів України доручено забезпечити в місячний термін розробку і внесення на розгляд Парламенту ряд проектів законів України. Зокрема, Уряду доручено підготувати зміни до Законів України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» та «Про прикордонний контроль» про введення відносно іноземців, перш за все громадян Російської Федерації, і осіб без громадянства, вихідців з держав міграційного ризику, механізму попередньої перевірки підстав для в'їзду в Україну з використанням електронного повідомлення про намір відвідати Україну, а також визначення повноважень державних органів щодо здійснення такої перевірки.

"Кабміну доручено підготувати зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів, сприяння в наданні інших послуг, а також за порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні", - сказано в повідомленні.

Крім того, уряд має забезпечити поліпшення механізму координації реалізації державної політики в сфері інтегрованого управління кордонами, передбачивши, зокрема заходи щодо забезпечення належного функціонування чотирирівневої системи контролю за в'їздом та перебуванням в Україні іноземців та осіб без громадянства, дозволу відповідних процедур і механізму взаємного доступу до інформаційних систем уповноважених державних органів.

Згідно з рішенням РНБО, яке ввів у дію Порошенко, повинен бути підготовлений і затверджений у двомісячний термін порядок реєстрації іноземців, осіб без громадянства та їх паспортних документів у пунктах пропуску через державний кордон України, а також внесення відомостей про іноземців або осіб без громадянства, їх паспортних даних до відповідного реєстру; порядок інформаційної взаємодії суб'єктів національної системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства, в тому числі щодо здійснення верифікації та ідентифікації особистості; порядок заповнення та використання імміграційної картки, зокрема при перевірці підстав для в'їзду в Україну, продовження терміну перебування іноземців та осіб без громадянства на її території.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2018, 21:59   #1442
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Рівняйсь! Струнко!": Стало відомо, скількох юнаків чекає весняний призов на строкову службу

Юнаки, призвані в армію в 2018 році, не будуть допускатися на лінію фронту в зоні АТО. Цей момент прямо прописаний у військовій доктрині України.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Кабінет міністрів затвердив чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу в квітні-травні 2018 року. На строкову службу підуть 15 190 осіб. Про це повідомляє Інтерфакс.

8 990 осіб будуть служити в Збройних сили України, 4 тис. - в Національній гвардії, 1,2 тис. - в Державній прикордонній службі та ще 1 тис. - у Державній спеціальній службі транспорту.

На проведення весняного призову Кабмін виділив 54,9 млн грн. З яких 32,5 млн - на проведення призову в ЗСУ, 14,4 млн - у Національну гвардію, 4,3 млн - до Держприкордонслужби та 3,6 млн- до Держспецтрансслужби.

На одного призовника будуть витрачати 3617 грн. З них 3,5 тис. грн - для виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу; 93,13 грн - для підготовки та проведення призову на строкову військову службу.

Термін служби в армії становить 18 місяців. Для призовників з вищою освітою - 12 місяців.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2018, 12:35   #1443
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

У Франківську 23 та 24 березня оголосили днями жалоби

За рішенням виконкому «Про перепоховання жертв комуністичного терору НКВС у Меморіальному комплексі Дем’янів Лаз» і 23 та 24 березня 2018 року у Франківську оголошено днями жалоби.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У зв’язку з цим, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради звертається до підприємств, установ і організацій, що діють на території міста, а також об’єднань громадян з проханням приспустити Державний Прапор України на будівлях та спорудах, обмежити проведення 23 та 24 березня 2018 року розважально-концертних заходів, спортивних змагань, внести відповідні зміни до програм місцевих телебачення та радіо – пише сайт виконкому.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2018, 09:25   #1444
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Ніж у спину: Суд Амстердама прийняв довгоочікуване рішення щодо "скіфського золота" з окупованого Криму

Колекція згідно з рішенням суду повинна повернутися в Україну, а не на окупований півострів.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Окружний суд Амстердама ухвалив рішення у справі про колекцію “скіфського золота” кримських музеїв. Так, суд постановив, що колекцію, яка виставлялася в музеї Алларда Пірсона, повинні повернути не на територію окупованого Криму, а в Україну.

Таке рішення суд виніс, керуючись тим, що кримські артефакти є частиною культурної спадщини держави Україна. Поки що колекція буде перебувати в Нідерландах адже сторони можуть оскаржити це рішення.

Суд також постановив, що Україна також повинна заплатити музею Алларда Пірсона за зберігання артефактів 111 тис. євро. Одночасно з цим музеї Криму повинні заплатити Україні та музею Алларда Пірсона 2 800 євро відшкодування витрат.

Як відомо, предметом спору є колекція з 565 музейних предметів, наданих Центральним музеєм Тавриди, Керченським історико-культурним заповідником, Національним заповідником “Херсонес Таврійський” та Бахчисарайським історико-культурним заповідником для експонування в Музеї Алларда Пірсона.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.03.2018, 01:17   #1445
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Індекс потужності - 0,5664": Українську армію включили до рейтингу найпотужніших в світі

Збройні сили України потрапили до рейтингу журналу News Week як одні з найкращих в світі.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Про це повідомив президент України Петро Порошенко на брифінгу в Луцьку.

"Сьогодні оприлюднено, мені щойно повідомили, умовний рейтинг журналу News Week, де українські ЗС зараховані до кращих збройних сил світу. Підкреслюю, коли я був обраний президентом, у нас армії не було взагалі", - сказав він.

Україна посіла 30-е місце в рейтингу "50 найбільш могутніх збройних сил світу". Експерти оцінили оборонний бюджет України в 4,88 млрд доларів. Загальна чисельність військових - 1 182 млн осіб, літаків - 238, танків - 2 449, броньованих бойових машин - 8 217, морських суден - 25. При цьому авіаносців і підводних човнів немає. Індекс потужності - 0,5664.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.03.2018, 01:58   #1446
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Золота людина": Кернес знов очолив рейтинг міських голів України за рівнем довіри

Очільник Харкова Геннадій Кернес посів перше місце серед мерів українських міст за рівнем задоволеності населення роботою міських голів.

Про це свідчать результати четвертого муніципального опитування, проведеного соціологічною групою Рейтинг від імені Міжнародного республіканського інституту в 2018 році. Це дослідження фіксує ставлення громадян до місцевого самоврядування і муніципальних послуг.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Цьогоріч, згідно з результатами опитування, 75% харків’ян підтримують дії Геннадія Кернеса. Порівняно з минулорічним опитуванням, рівень підтримки мера Харкова зріс ще на 3%. На другому і третьому місцях за цим показником – Івано-Франківськ та Маріуполь, з результатами довіри до міських голів 73% та 71% відповідно.

Також Харків увійшов до трійки лідерів за схваленням роботи міськради – 63% опитаних харків’ян задоволені діяльністю місцевої виконавчої влади. Трійку найкращих рад в Україні за рівнем довіри громадян цього року очолив Маріуполь із результатом у 65%, друге місце посіла Харківська міська рада із 63% підтримки, а орган місцевого самоврядування Івано-Франківська замикає трійку лідерів із рівнем підтримки у 62%.

Четверте муніципальне опитування соціологічної групи Рейтинг проводилось у 22 обласних центрах України, а також у містах Маріуполь та Сєвєродонецьк. Дослідження базується на вибірці з понад 19 тисяч респондентів.

Востаннє редагував Ltnar: 24.03.2018 о 02:00.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2018, 01:05   #1447
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

В Івано-Франківську перепоховали останки 134 жертв комуністичного терору

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

В Івано-Франківську перепоховали останки 134 жертв комуністичного терору, повідомляє місцеве видання West News.

Згідно з повідомленням, церемонія відбулася в історико-меморіальному комплексі Дем'янів Лаз.

Зокрема, були перепоховані останки 70 осіб, яких ідентифікують як осіб чоловічої статі, кістки 53 людей, яких відносять до осіб жіночої статі, два скелета, що мають ознаки дитячих, і ще дев'ять, які до сих пір не ідентифіковані через пошкодження кісток черепів .

Як зазначається, експертизою було встановлено, що смерть людей настала від вогнепальних поранень голови з пошкодженням головного мозку і масивних ушкоджень голови, основи черепа і травматичного пошкодження головного мозку.

"Це почерк НКВС, численні вогнепальні отвори. На скелетних залишках знайдено безліч свідчень, що жертв катували ще за життя. На стегнових кістках, ребрах, черепах є сліди тортур. Серед жертв двоє дітей. Сьогодні можемо говорити, що Дем'янів Лаз вдруге заговорив . Тут в 1989 році вперше відбулося перепоховання жертв тоталітарного комуністичного режиму. Ми говоримо про жертви 1939-1941 років ", - зазначив керівник КП" Меморіал "в Івано-Франківській області Василь Тимків.

Примітно, що працівниками КП "Пам'ять" в місті Івано-Франківськ на вулиці Ленкавського (на території старого єврейського кладовища) виявлено масове поховання 134 жертв комуністичного терору НКВД у 1939-1941 рр. влітку минулого року. Тіла були скинуті в три неглибоких траншеї довжиною близько 10 метрів і лежали поперек траншей в два або навіть три слоя.....
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2018, 07:47   #1448
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Вибрав смерть, а не зраду: Як проста киянка відшукала могилу легендарного генерала УНР, розстріляного російськими більшовиками

Місія, яку взяла на себе ця мужня жінка, допомогла їй перемогти важкий недуг.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Антоніна Арсентіївна - проста пенсіонерка. Таких, як вона, одиноких хворих людей похилого віку в Києві - тисячі. Після такої травми в похилому віці багато до кінця життя залишаються прикутими до ліжка. А тут ситуація ускладнилася ще й тим, що в молодості Антоніна Арсентіївна, потрапивши в автокатастрофу, отримала важку черепно-мозкову травму, і частково втратила пам'ять. Лікарі не ризикнули робити операцію. Її чекала незавидна доля. Але несподівано в її житті все круто змінилося. А точніше, сама жінка круто змінила своє життя. Про її розповідь пишуть Факти.

Лист з Америки

- Зі мною в палаті лежали жінки похилого віку з таким же діагнозом, - розповідає Антоніна Арсентіївна. - Справи їх були зовсім погані, ось і я налаштовувалася на думку, що на додачу до всіх моїх прикрощів я ще й буду прикута до ліжка. Справа в тому, що після аварії я кілька десятиліть була абсолютно безпорадною. І хотіла щось робити, але не могла змусити себе. Так я змирилася з тим, що придатна лише в'язати авоськи. І ось зовсім несподівані обставини змінили моє життя: коли я лежала з переломом, мені в лікарню і принесли лист з Америки.

За кілька днів до отримання травми Антоніна Арсентіївна відправила знайомого священика отця Григорія в Каліфорнії листівку з привітанням з нагоди тисячоліття хрещення Русі. Відповідь написали парафіяни церкви - сім'я Гандзюк. Як виявилося, батько Григорій помер від інфаркту, і вони вирішили відповісти на її лист. Зав'язалося листування. Гандзюк звернулися до Антоніні Арсентіївна з проханням дізнатися, як можна відновити могилу їхнього родича - генерала Якова Гандзюка.

Генерал-майор Яків Гандзюк - двічі Георгіївський кавалер, учасник російсько-японської та першої світової воєн. У 1917 році він командував Першим Українським корпусом, бився з більшовиками і захищав Київ, де в той час працювала Центральна Рада. А в 1918 році він був узятий в полон більшовицьким командиром Муравйовим і розстріляний після відмови перейти на бік ворога. Незабаром до Києва повернувся гетьман. Тіло генерала Гандзюка знайшли в братській могилі на Солом'янській площі і з почестями перепоховали на Видубицькому кладовищі. Вдова Гандзюка з сином емігрували. Згодом знайомі написали їм, що могила генерала стерта з лиця землі.

- Мене осяяла думка, що знайти могилу повинна саме я! З'явився стимул до життя: я щодня молила Бога дати мені сили встати на ноги і виконати прохання, - каже 77-річна жінка.

Доленосна зустріч

Жінка перебирала в пам'яті події свого життя. Дитиною її з мамою вивезли до Німеччини, де вони ходили в православну церкву - Собор Воскресіння Христового і подружилися з сім'єю священика Григорія - теж українцями. Але, повернувшись на батьківщину, втратила з ними зв'язок - в той час мати друзів за кордоном було небезпечно.

Одного разу Антоніна Арсентіївна поїхала в Почаївську лавру. Волею випадку в цей же час приїхала сестра батька Григорія. Зовсім випадково жінки з'ясували, що у них є спільні знайомі.

- Як виявилося потім, це була доленосна зустріч. Сестра розповіла, що батько Григорій з дружиною зараз живуть в Каліфорнії. там він побудував свою церкву, і дала мені його адресу. Але я двадцять років не вирішувалася йому написати. А коли написала, він уже помер. Але видно, так треба було. Інакше я б не познайомилася з Гандзюк, а вони в моїй долі зіграли, можна сказати, вирішальну роль.

Прийнявши рішення розшукати і відновити могилу генерала Гандзюка, Антоніна Арсентіївна відразу ж і почала діяти. У лікарні написала лист до Головного архітектурно-планувальне управління і отримала відповідь, що з цього питання треба звернутися в Управління культури.

- Я була готова до того, що доведеться зіткнутися з бюрократичною тяганиною. Але навіть маленький крок до мети додавав мені сили. Коли я отримала відповідь з Управління культури, мені якраз зробили рентген і виявилося, що кістка початку зростатися. Тепер я сідала, розробляла ногу, щоб вставати і вчитися ходити на милицях. Адже однією листуванням така справа не вирішиш. Треба було поїхати на цвинтар, щоб знайти місце поховання. І я була так сповнена рішучості, що вже через кілька місяців здолала сходи. (Для людини, який переніс травму головного мозку і отримав важкий перелом така активність і цілеспрямованість, напевно, були схожі на хіба що пробудженню від сну. - І. Р.)

А влітку у Антоніни Арсентіївна був перший вихід у світ ... Видубицький монастир. З листа сина генерала Антоніна Арсентіївна знала, що на могилі повинен бути дубовий хрест з написом «Генерал-майор Яків Гандзюк. 1874--1918. По-звірячому вбито більшовиками ». Але, видно, дійсно могила була стерта з лиця землі. Зрозуміло, хрест з таким написом не міг вціліти при радянській владі. Отже, перша спроба виявилася марною, і Антоніна Арсентіївна повернулася додому ні з чим.

Єдина людина, яка зрозуміла благородні наміри жінки, - історик київського некрополя

- Так почалися мої пошуки, які тривали два роки. Нічого не знайшовши на кладовищі, я вирушила до Головного управління культури, де мене посилали з одного кабінету в інший. Для людини, який ледве тримається на ногах, це коштувало зусиль, але я не здавалася, так як вважала: рано чи пізно я свого доб'юся.

І ось в одному з кабінетів мені порадили звернутися до історика-краєзнавця Людмилі Проценко, яка займається історією київського некрополя. Це виявилася найдобріша жінка. Вона єдина зрозуміла мене. Людмила Андріївна поїхала зі мною на Видубицьке кладовищі і за описом, яке вислав мені син генерала, вона сама відміряла відстань кроками (тоді я ще пересувалася на милицях) і рулеткою від чавунної плити з південного боку біля Михайлівського собору і знайшла місце могили. Тепер треба було оформляти документи, щоб поставити на цьому місці пам'ятник і огорожу.

В Управлінні культури Антоніні Арсентіївна відповіли, що дозволять відновити могилку лише після того, як в архівах знайдуть дані про поховання генерала.

- Але в архівах були тільки уривчасті відомості про Якова Гандзюк, - розповідає Людмила Проценко. - Його родичі всі документи зберігали у себе і раніше не хотіли передавати їх на батьківщину. Однак Антоніні Арсентіївна вони їх переслали, і тоді ми змогли довести, що така людина була і саме на території Видубицького кладовища знаходиться його поховання. Завдяки ентузіазму Антоніни Арсентіївна історична особистість Якова Гандзюка не залишиться невідомою нащадкам.

- Я постійно повідомляла Гандзюк про свої успіхи, і коли все було готово, вони вислали гроші, щоб я замовила пам'ятник із зображенням схрещених шабель і написом: «Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за своїх друзів». У день відкриття пам'ятника Людмила Андріївна запросила телебачення, і я покладала букет квітів на могилу. Відеозапис я передала родині Гандзюк. Це був найприємніший момент - адже на плівці на власні очі був результат моєї нелегкої роботи. І не тільки тому, що я витримала всі випробування, але і тому, що змогла зважитися на це і довести розпочате до кінця.

Востаннє редагував Ltnar: 25.03.2018 о 08:12.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2018, 23:58   #1449
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Ситуація критична: Відомий дипломат про те, чому українці масово втікають з країни

Дипломат, колишній представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи в Мінську Роман Безсмертний вважає причиною еміграції з країни половинчастість реформ.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

"Ситуація дійсно критична. Тому що у нас в основному панує імітація вирішення проблем, а не їх рішення. Я вважаю це однією з найбільших поточних проблем. Для мене найнебезпечнішим є половинчастість реформ. Ми проголосили, але не зробили. Ось справжня причина, чому багато українців говорять своїй Батьківщині "до побачення", - сказав він в інтерв'ю "РБК-Україна"...

Дипломат зазначив, що це показник віри українців у завтрашній день. "Сьогодні вона на нулі. В першу чергу завдяки "зусиллям" держави. Тому, коли в останні дні заговорили про дострокові вибори - насправді, якщо думати про Україну стратегічно, і тактично, то президент і парламент зобов'язані піти на вибори негайно. І президентські, і парламентські", - резюмував Безсмертний.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.03.2018, 11:50   #1450
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Бойовий досвід українців не має аналогів у світі – майор НАТО

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Українці володіють унікальним бойовим досвідом, аналогів якому зараз немає у світі, вважає командир польського військового контингенту НАТО майор Радослав Кравець.

Як повідомляє інформагентство ZIK, таку думку майор висловив після спостереження за батальйонними тактичними навчаннями однієї з бригад ОК «Захід» за програмою «Багатонаціональної тренувальної місії – Україна» (JMTG-U) за участі іноземних інструкторів країн – членів НАТО. Навчання проходили на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

«Українці володіють унікальним бойовим досвідом, аналогів якому зараз немає у світі, – зазначив майор Радослав Кравець. – Під час проведення цих навчань ми виступали спостерігачами. До нашого обов’язку входило дивитись за тим, наскільки грамотно і коректно українські військові організовують свої навчальні місця, чесно і відповідно до поставлених завдань проводять навчання, наскільки уважно ставляться до питань безпеки. Підбивши підсумок, я ставлю українцям високу оцінку».
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А що Ви сьогодні робили?* sat-prof Офтопік (теревеньки) 73 06.11.2016 22:43
Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього вже сьогодні Igor1031 Офтопік (теревеньки) 0 07.02.2015 15:37
Сьогодні викопав... sat-prof Ваші захоплення 8 25.05.2014 10:36
MYtv (Україна) hmura Провайдери платного ТБ 1 15.12.2011 17:09
Україна запустить свій супутник 2011 році sat-prof Загальний розділ! 8 25.06.2010 12:15


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:33.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум