SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.06.2011, 20:03   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово Наші менші друзі.....

Наші менші друзі ....


Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

«Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив» Антуан де Сент-Екзюпері
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)

Востаннє редагував D-Misha: 22.05.2015 о 23:24.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.09.2013, 13:07   #211
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Фото не дуже, зі скайпа. Це ще раніше, а тепер він вже дорослий і красивий мій "БІМ"....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.09.2013, 06:14   #212
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Я б'юся над вічним побутовим питанням,
Коли ресурси підійшли до нуля,
Але пес мій доторкнеться мокрим носом
І скаже:
- А я люблю тебе .


Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 29.09.2013 о 11:06.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.09.2013, 18:34   #213
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово

Цитата:
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.09.2013, 01:42   #214
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Помер любимець інтернета...

Цитата:

На днях умер один из главных любимцев интернет-пользователей всего мира – котенок Васаби.

Это милое животное стало популярным за счет костюмов, которые вязала для него бабушка его хозяйки.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Котенок сильно пострадал этим летом от нападения вороны, которая травмировала ему челюсть и туловище. Чтобы прикрыть сильные раны от заражения, а также для того, чтобы обездвижить животное и кормить его, хозяйка, известная под ником jessiepon, одевала Васаби в специальные вязаные наряды.

После появления ряда фотографий в твиттере, котенок стал звездой в интернете, однако выжить так и не смог.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 30.09.2013 о 02:33.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.09.2013, 02:20   #215
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

У білоруському місті Гродно біля одного з інститутів встановили пам'ятник усім тваринам, що віддали життя в ім'я науки...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.10.2013, 00:45   #216
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Якщо довго дивитись на небо,Ти побачиш, як зорі падають.Це я ДЛЯ ТЕБЕ, ГОСПОДИНЯ,Їх кидаю з Райдуги лапкою!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.10.2013, 15:58   #217
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

З самотньою до болю душею!

Цитата:
Человек, я прошу, помоги…
Я словами, увы, не общаюсь
Только взглядом к тебе обращаюсь
У твоей увиваясь ноги…
Стала домом седая дорога
Как спасение - лужа в жару
Да и та, уж засохнет к утру…
Я живу, уповая на Бога…
Обещает скитания жизнь…
Только бег, только страх постоянно
Ну, зачем я живу, окаянный?!
Человек, за меня помолись!
Ты проходишь, как будто чужой…
Ты как будто меня не заметил…
Мы животные – все ваши дети!
С одинокой до боли душой!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.10.2013, 06:33   #218
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Давньогрецький пес..

По імені Сотер (Soter) був одним з 50 сторожових псів Коринфа, які захищали фортецю від нападу ворогів. В одну з ночей противник висадився з моря, і пси вступили в битву, відбиваючи його атаку. Під час сутички загинули 49 собак, а залишився в живих, закривавлений, Сотер прибіг до воріт Корінфа, щоб попередити жителів про небезпеку, яка їм загрожувала. Захисники фортеці прокинулися і відбили атаку. Сенат ухвалив виготовити для Сотера срібний нашийник з написом «Сотер - захисник і рятівник Коринфа». На згадку про нього та інших 49 собаках в IV ст. до н.е. був споруджений монумент.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.10.2013, 01:02   #219
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Замерзле маленьке кошеня.
Сліпа грудочка біля вікна.
Промокша наскрізь, сива дитина.
У всьому, людей була вина.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.10.2013, 21:21   #220
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

10 МІФІВ про кішок..

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

1 . Кішки лікують себе самі , зализуючи рани
Невеликі ранки і подряпини кішці можна дозволити недовго вилизувати , це дезінфікує їх і сприяє загоєнню. Якщо ж рана велика або вилизування занадто наполегливе , то це може збільшити і навіть поглибити її . Шорстка поверхня котячого язика як наждак здирає верхні шари шкіри , сповільнюючи загоєння .

2 . Кішки підтримують рівновагу за допомогою вусів
Вуса ( вібрісcи ) у кішок - органи дотику і до рівноваги вони не мають ні найменшого відношення .

3 . Кішка і собака - вороги
Розповіді про вічну ворожнечу кішки і собаки необгрунтовані. Просто вони володіють різними моделями поведінки , часто взаємно не розуміючи один одного. Іноді зустрічаються тварини з яскраво вираженим мисливським інстинктом або надмірно агресивні , деякі люди спеціально нацьковують своїх собак на кішок . Однак живуть в одній сім'ї тварини прекрасно ладять один з одним , і деякі товариські миролюбні собаки готові дружити з усіма кішками на світі.

4 . Кішки бачать у темряві як вдень
Ще одна поширена помилка . Насправді кішки бачать у темряві не набагато краще людей (у них адже очі , а не фари) . Але ! Справа в тому , що кішки - природжені мисливці ! Те , що ми звемо вусами , у кішок це вибрисси , розташовані не тільки на подушечках вусів , а й на бровах , щоках , лапках . І вушка на маківці , які все чують ! Це їх локаційні пристрої , за допомогою яких вони точно ідентифікують місце розташування об'єкта .

Крім усього іншого , навіть удень зір кішок не ідеальний. На жаль , наші домашні вихованці страждають далекозорістю і часом не помічають того , що діється у них під носом. Наприклад , миску з їжею вони визначають за запахом. До речі , принюхуючись до їжі , вони всього-навсього хочуть знати її температуру , а не смак .

5 . Якщо кішка не гуляє на вулиці , то вона не може захворіти
Збудники небезпечних захворювань можуть потрапити в квартиру на одязі і взутті господарів , а також через заражені недоброякісні продукти харчування для кішки.

6 . Після стерилізації коти стають товстими і ледачими
Швидше , вони стають більш поступливими і спокійними , що деякі люди приймають за лінь . Насправді будь- кіт - і кастрований , і ні - спить в день не менше 18 годин. А взимку і зовсім дрихне добу безперервно , встаючи тільки поїсти. Коту , щоб відчувати себе нормальним котом у самому розквіті сил , потрібна постійна присутність двох кішок « у полюванні ».

7 . Кішки завжди безболісно приземляються на лапи
Домашні кішки - відмінні акробати , а вроджений інстинкт допомагає падаючій кішці приземлятися на лапи. Спочатку вона повертає голову і передні лапи , потім , керує хвостом , - задню частину тіла. Таким чином , всі чотири лапи направлені до землі. Однак , це не означає , що кішка невразлива і не відчуває болю. Падіння з великої висоти дуже часто призводить до переломів кісток , і тварина може навіть розбитися на смерть .

8 . Сіамські кішки більш агресивні, ніж всі інші породи
Тільки людина, її жорстоке поводження і нерозуміння можуть зробити тварину агресивною. Сіамські кішки просто дуже стрибучі і темпераментні, яскравіше інших висловлюють свої емоції. Та й голос у них гучний (але не найгучніший з усіх, це теж помилка , сфінкси , наприклад , ревуть так , що сіами відпочивають) .

9 . Кішки підступні і поводяться погано на зло своїм господарям
Проблеми з поведінкою зазвичай пов'язані зі стресом. Кішки дуже чутливі до змін в розпорядку дня господаря , до ремонту і сімейних сварок . Це викликає у них стрес і депресію. Поведінкові проблеми також можуть бути обумовлені різними хворобами. Якщо кішка починає робити свої справи не в спеціально відведеному для цього місці , у неї може бути захворювання нирок.

10 . Кішкам необхідна риба
Цей міф знаходить своє вираження і в складі готових котячих кормів , багато з них включають в якості компонента рибу. Цей міф має під собою наукову основу. Кішкам потрібні таурин і вітамін А , а рибні продукти - хороше джерело того й іншого. Однак багато м'ясні продукти містять достатню кількість і таурину , і вітаміну А , тому думка , що кішкам обов'язково потрібна риба , неправильно .
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 03.10.2013 о 22:04.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Українська мобилизация.Наші рідні їдуть захищать Батьківщину!!! Nalot Офтопік (теревеньки) 2 29.01.2015 01:16


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 10:54.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум