SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Основні категорії форуму > Ремонт тюнерів,JTAG відладка

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.07.2014, 13:31   #1
triaklu
Новачок
 
Реєстрація: 13.03.2011
Дописи: 8

Типово Opticum x405 HD SW is Wrong

Opticum x405 під час роботи завис ,перегрузили через виключення 220V,після цього на передній панелі тюнера висвічується BOOT і далі не завантажується,на екрані ТВ нічого.Не шиється ні з Usb ні з COM.Залив програматором Дамп знятий програматором з іншого тюнера ,тепер тюнер прогружається ,але на екрані ТВ повідомлення : SW is wrong please download again!2 , перешивка різними прошивками ні через COM чи Usb нічого не дала.Хто що знає з цього приводу?
triaklu зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.07.2014, 13:40   #2
kreshnot
Administrator
 
Аватар для kreshnot
 
Реєстрація: 12.01.2011
Дописи: 4.358
Ukraine
Надіслати повідомлення для kreshnot на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від triaklu Переглянути допис
Opticum x405 під час роботи завис ,перегрузили через виключення 220V,після цього на передній панелі тюнера висвічується BOOT і далі не завантажується,на екрані ТВ нічого.Не шиється ні з Usb ні з COM.Залив програматором Дамп знятий програматором з іншого тюнера ,тепер тюнер прогружається ,але на екрані ТВ повідомлення : SW is wrong please download again!2 , перешивка різними прошивками ні через COM чи Usb нічого не дала.Хто що знає з цього приводу?
Якщо є можливість перестав морду з іншого тюнера,може проц на морді здох
kreshnot зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.07.2014, 15:57   #3
triaklu
Новачок
 
Реєстрація: 13.03.2011
Дописи: 8

Типово

Морду я підставити при наявності попробую.Але можливо я незрозуміло написав?Після прошивки флеші на програматорі тюнер запускається ,шиється і табло морди висвічує хід прошивки .Але після любої прошивки на екрані ТВ повідомлення "SW is Wrong...."(програмне забезпечення не таке, будь ласка, загрузіть знову 2)
triaklu зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.07.2014, 23:35   #4
kreshnot
Administrator
 
Аватар для kreshnot
 
Реєстрація: 12.01.2011
Дописи: 4.358
Ukraine
Надіслати повідомлення для kreshnot на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від triaklu Переглянути допис
Морду я підставити при наявності попробую.Але можливо я незрозуміло написав?Після прошивки флеші на програматорі тюнер запускається ,шиється і табло морди висвічує хід прошивки .Але після любої прошивки на екрані ТВ повідомлення "SW is Wrong...."(програмне забезпечення не таке, будь ласка, загрузіть знову 2)
Все зрозуміло написано.Але ти ж не думаєш,сподіваюсь,що це глобік 4100с,прошив флеш і
kreshnot зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.07.2014, 22:12   #5
triaklu
Новачок
 
Реєстрація: 13.03.2011
Дописи: 8

Типово

Тепер уже не думаю ,бо переробив багато роботи в даному напрямку , перечитав багато інформації,все добре переварив і зрозумів,що якби не та Г-шара то і не було б всіх цих замахонів.
triaklu зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 20:43.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум