SAT
шарінг меокс
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня > Вільне спілкування (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 15.01.2016, 20:03   #1051
vinimm5
Moderator

Дописи: 286
Подяки і симпатії повідомлень
Дякую (Поставлено): 2869
Дякую (Получено): 1328
Флуда (Поставлено): 1
Флуда (Получено): 2
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

Україна запустила потяг в Китай в обхід Росії, час у дорозі – 11-12 днів

У п'ятницю, 15 січня, Україна запустила тестовий контейнерний поїзд в Китай по новому маршруту Великого Шовкового шляху в обхід Росії. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко під час урочистого запуску потягу в Іллічівську (Одеська область).
«Запуск цього поїзда – це результат багаторічної роботи. Нам вдалося побудувати нормальні партнерські двосторонні відносини з країнами, через які проходить цей маршрут. Сподіваємося, що і Туркменістан також приєднається до цього проекту», – сказав пан Зубко

Експериментальний рейс вирушив з Іллічівського порту за маршрутом Україна – Грузія – Азербайджан – Казахстан – Китай через Каспійське і Чорне моря. Він включає поромні переправи Чорного моря (Іллічівськ – Батумі) і Каспійського моря (Алят – Актау-Порт).

Контейнерний поїзд складається з 20 вагонів і дозволить доставити вантаж з Іллічівська в Достік (Китай) за 11-12 днів.

«Цей маршрут є альтернативою, яка дозволить перенаправити вантажопотоки в східному напрямку в обхід території Росії. Адже Росія повністю зупинила транзит будь-яких товарів походженням з України через свою територію, незалежно від країни кінцевого призначення. Завдяки новому маршруту Україна більше не залежить від рішень російської сторони і зможе значно збільшити обсяги експортних перевезень в країни Азії», – зазначив віце-прем'єр.

Нагадаємо, 14 січня Азербайджан, Казахстан, Грузія і Україна підписали протокол про встановлення конкурентоспроможних пільгових тарифів на вантажоперевезення Транскаспійським міжнародним транспортним маршрутом. Документ передбачає проведення комплексних заходів щодо спрощення руху потягів за маршрутом і збільшення вантажообігу.
Старий 18.01.2016, 16:20   #1052
D-Misha
Banned

Дописи: 3.835
Ukraine
Мій ресівер: х-810
Типово

"Ни подкуп, ни шантаж не пройдут": Як Саакашвілі руйнує корупційні схеми на Одещині

Його особа особливо дратує корупціонерів, які звикли до старих схем наживи, які він намагається, до речі досить успішно, ламати. Революціонер та реформатор за натурою отримує все більше підтримки народу.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Міхеїл Саакашвілі.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк назвав одеського губернатора Міхеїла Саакашвілі "гастролером", глава МВС Арсен Аваков - "артистом". Що насправді вдалося зробити грузинському реформатору в Україні? Блогер Сергій Галицький зібрав невеликий перелік досягнень грузинського реформатора. Про це пише Диалог, інформують Патріоти України

Так, Саакашвілі зруйнував систему монополій МАУ Коломойського. Тепер квиток на літак коштує в три рази дешевше. Провів за чесним конкурсом призначення голів районів Одеської області. Привів нову команду, яка відловлює на великих хабарах "великих" людей.

"Тут ми наведемо порядок всіма силами. Якщо потрібно всіма суворими заходами. Ні підкуп, ні шантаж ... зі мною не проходять", - говорить Саакашвілі.

Він будує дорогу в Бухарест. У планах - контейнерний термінал в Ілічівську. Товари з Китаю тепер йтимуть, минаючи Росію, всього за 9 днів замість місяця.

Звільнено всіх, хто агресивно протидіяв політиці Саакашвілі.

Зараз ліквідуються зв'язки міліції та митників, закриваються корупційні позови по іноземних інвесторах в Одесі.

Співробітникам ДПА заборонили "ловити" на радар, розпочато реформу та оновлення поліції.

Збиток за рік роботи Кабміну держпідприємствам країни він оцінює в 100 млрд гривень. Він запевняє, що держпідприємства приносять дохід, але він йде в кишеню олігархів. І звичайні громадяни повинні судбсидувати їх зі своїх кишень.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Старий 20.01.2016, 07:39   #1053
D-Misha
Banned

Ukraine
Типово

У День Соборності українці об'єднаються у "живий ланцюг"

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У Києві на мосту Патона в День Соборності України, 22 січня, відбудеться акція "Живий ланцюг соборності". Про це повідомляють організатори - Братство козацького бойового звичаю "Спас", передає 112 Україна.

"Акція покликана не тільки нагадати історію України, а й вшанувати пам'ять усіх відомих і безіменних героїв - борців визвольної боротьби 20-х і 40-х років ХХ століття, перших убитих на Майдані - Сергія Нігояна і Михайла Жизневського, воїнів АТО на сході", - йдеться в анонсі.

"Живий ланцюг Соборності" відбудеться у Києві, багатьох містах України, а також за кордоном: у Польщі, Північній Європі, Великій Британії та інших країнах. Родзинкою акції стане 30-метровий державний прапор, який утворюють учасники події безпосередньо на мосту Патона.

Акція відбувається вже дев'ятий рік поспіль. Початок о 08:00.
Старий 20.01.2016, 20:30   #1054
D-Misha
Banned

Ukraine
Типово

Захисники Донецького аеропорту завоювали для всіх нас майбутнє - Портніков

Без захисників країни, без тих, хто віддав за нас життя під руїнами Донецького аеропорту, у нас не було б шансу вирватися з-під імперської орди і побудувати нормальну європейську країну.

Цитата:
"Без защитников страны, без тех, кто отдал за нас жизни под руинами Донецкого аэропорта, у нас не было бы никакого шанса." Про це пише для Newsru.ua журналіст Віталій Портніков, інформують Патріоти України.

Меня нередко упрекают в том, что я пишу слишком пафосно, подменяя эмоциями простое и ясное изложение фактов. Что не пишу о том, что действительно важно - то есть то, что нравится публике и позволяет нажиться на её страхах и комплексах очередным популистам и проходимцам.

Да, я понимаю, что в ситуации тяжелейшего экономического кризиса - который будет только усиливаться, в ситуации падения благосостояния людей - которое будет только увеличиваться - удобнее и приятнее всего писать о коррупции, промедлении в реформах, проворовавшихся чиновниках.

И что ни в коем случае нельзя говорить соотечественникам, что причина падения нашего жизненного уровня - не чиновники, не олигархи и даже не Путин.

А мы сами - те, кто 25 лет хотел жить по удобным "понятиям", а не по правилам и закону. Если даже сейчас многие из нас рукоплещут мерзавцам, которые кричат с трибун, что "закон подождёт", то что я могу ещё, кроме как пообещать рукоплещущим, что и они, и их дети проживут всю свою жизнь и умрут в нищете и лишениях?

Тем не менее, после Майдана у нас появился шанс - шанс построить нормальную европейскую страну. Пусть это строительство будет долгим и упорным, пусть оно не произойдёт с первой попытки, пусть его плодами воспользуются не те, кто был на Майдане, а их дети и внуки - но это шанс, исторический шанс на десятилетия вперед.

Шанс выскочить из Орды. Шанс научиться жить под закону. Шанс понять, что модель успеха - это упорный труд, а не воровство и ложь. Но раз этот шанс был предоставлен нам самой историей, почему нужно удивляться, что его хотят у нас отобрать?

Без защитников страны, без тех, кто отдал за нас жизни под руинами Донецкого аэропорта, у нас не было бы этого шанса. Да, я понимаю, что наше общество уже устало от войны - на это и рассчитывал Путин.

Да, я понимаю, что многие из нас искренне верят, что серьёзные изменения в стране могут произойти под дамокловым мечом военной опасности - на это и рассчитывал Путин.

Да, я понимаю, что многие наши политики и предприниматели одержимы властью и деньгами и не способны планировать даже на год вперёд - на это и рассчитывал Путин.

Да, я понимаю, что многие даже искренние патриоты нашей страны не способны правильно выстроить систему приоритетов и поэтому с наслаждением помогают российской агентуре расшатывать наше государство - на это и рассчитывал Путин.

Да, я понимаю, что когда людям живётся все хуже и хуже - им уже не до войны, тем более в ситуации, когда их дому угрожает не война, а бедность - на это и рассчитывал Путин.

А только вот на героизм и самоотверженность защитников Донецкого аэропорта он не рассчитывал. Не было у него такого расчёта.
Старий 21.01.2016, 07:54   #1055
D-Misha
Banned

Ukraine
Типово

"Найтяжче було очікувати наступ"

Старий 21.01.2016, 19:21   #1056
D-Misha
Banned

Ukraine
Типово

Алчевськ гримить: терористи наставили артилерію і танки

В окуповане місто вже четверту ніч йдуть колони з Росії.

У районі Алчевська терористи проводять навчання з артилерією і танками.
У районі окупованого Алчевська Луганської області терористи проводять навчання із застосуванням артилерії і танків. Як повідомив у своєму Fаcebook журналіст Роман Бочкала, в Алчевськ уже четверту ніч йдуть колони з Росії, передають Патріоти України.

На території від Алчевська до Кіровська-Первомайська зосереджено 2,5-3 тисячі бойовиків, запевняє Бочкала. "Ніякого нагнітання. Просто факти. Окупований Алчевськ на зв'язку. Інформація з перших вуст: у нас вже 4-ту ніч ідуть колони з Росії. Перебуває жива сила.

Від Алчевська до Кіровська-Первомайська зібралося 2500-3000 бойовиків. Для них там проводять навчання з застосуванням артилерії і танків. Гримотить так, як і тиждень тому, ці маневри відобразив у своєму звіті навіть ОБСЄ", - написав журналіст.

Востаннє редагував D-Misha: 21.01.2016 о 19:25.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.01.2016, 11:00   #1057
D-Misha
Banned

Ukraine
Типово

День єднання святкує Україна

Україна сьогодні, 22 січня, святкує День соборності. У 2016 році держава цього дня відзначає 97-ю річницю проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

З нагоди свята в Києві об 11:00 прем'єр-міністр Арсеній Яценюк та члени Кабінету Міністрів візьмуть участь у церемонії покладання квітів до пам'ятників видатним українцям -- поетові Тарасові Шевченку та історику й політику Михайлові Грушевському.

Президента Порошенка в Україні сьогодні нема -- він перебуває у Швейцарії, де бере участь у Всесвітньому економічному форумі в Давосі, тому привітає українців у зверненні.

У Києві ж на мосту Патона в День Соборності відбудеться акція "Живий ланцюг соборності"..

"Акція покликана не тільки нагадати історію України, але й вшанувати пам'ять усіх відомих і безіменних героїв - борців визвольної боротьби 20-х і 40-х років ХХ століття, перших убитих на Майдані - Сергія Нигояна і Михайла Жизневского, воїнів АТО на сході", - йдеться в анонсі.

"Живий ланцюг Соборності" відбудеться у Києві, багатьох містах України, а також за кордоном: у Польщі, країнах Північної Європи, Великобританії та інших країнах. Родзинкою акції стане 30-метровий державний прапор, який утворюють учасники події безпосередньо на мосту Патона.

Акція відбувається вже дев'ятий рік поспіль. Початок о 08:00.

Офіційний державний статус "День соборності України" отримав указом президента Леоніда Кучми від 21 січня 1999 року, враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави.

У грудні 2011 року президент Віктор Янукович скасував День свободи 22 листопада і День соборності 22 січня і заснував День соборності і свободи 22 січня.

У листопаді 2014 року президент Порошенко заснував День гідності і свободи 21 листопада, повернувши 22 січня святкування Дня соборності.

Нагадаємо, День соборності пов'язаний з проголошенням об'єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки 22 січня 1919 р. на Софійській площі в Києві. Об'єднання двох держав, що виникли після розпаду Російської та Австро-Угорської імперії, втілив мрію українського народу про єдність України. Однак існувала нова держава трохи більше року через суперечності керівництва та окупацію Польщею Західної України.
Старий 23.01.2016, 08:32   #1058
D-Misha
Banned

Ukraine
Типово

Українські інженери розробили сучасний бронеавтомобіль

Українські інженери розробили черговий сучасний броньовик.

Повідомляється, що при розробці цього концепту враховували досвід роботи над бронеавтомобілем "Дозор-Б”, на який "Хорт” зовні схожий.

У порівнянні з "Дозором”? концепт має більшу колісну базу – до 3400 мм, яка дає кращу курсову стійкість і динаміку.

Основною перевагою "Хорта” перед "Дозором” є несучий корпус.

Зазначимо, що "Хорт” розроблявся в першу чергу для потенційних іноземних замовників і тому повинен відповідати світовим нормам.
Старий 23.01.2016, 18:48   #1059
D-Misha
Banned

Ukraine
Типово

Донбас повернеться вже цього року - президент України

Порошенко запевнив, що не дозволить заморозити конфлікт на сході країни.

Порошенко пообіцяв зробити все, щоб не допустити заморожування конфлікту на Донбасі.

Відновлення суверенітету України на підконтрольних сепаратистам територіях Донецької та Луганської областей відбудеться в 2016 році. Про це Петро Порошенко сказав на загальних зборах Асоціації міст України в суботу в Києві, повідомляють Патріоти України з посиланням на Корреспондент.

"Моє завдання - і я твердо в це вірю - повернення українського суверенітету на Донбас уже в 2016 році. І вчора в Давосі виступаючі також підтвердили цю позицію - в 2016 році Росія повинна виконати всі пункти Мінських угод", - сказав Порошенко.

Президент також заявив, що зробить все, щоб не допустити заморожування конфлікту на сході України.

"Як президент і головнокомандувач буду битися за кожен шматочок української землі, і робити все, щоб повернути територіальну цілісність, суверенітет України - спочатку на Донбас, потім у Крим. І заморозити цей конфлікт не дам. Тому що успішних прикладів повернення заморожених територій до складу країни немає", - розповів Порошенко.

Раніше Порошенко в Давосі заявив, що просування в реалізації мінських домовленостей по Донбасу немає і ситуація не дозволяє перейти до політичного етапу врегулювання.

Старий 24.01.2016, 09:37   #1060
D-Misha
Banned

Ukraine
Типово

Пане президенте, де ж зміни в країні? Люди не вірять владі - Вакарчук під час вручення ордена Свободи

Відомий музикант і громадський діяч подякував за честь та принагідно звернувся до голови держави з питаннями та закликами, що найбільше турбують суспільство.

Святослав Вакарчук

Патріоти України пропонують ознайомитися з заявою, котру Святослав Вакарчук зачитав на церемонії нагородження в Адміністрації президента.

Сьогодні я був нагороджений орденом Свободи. Орден вручав президент України Петро Порошенко. Користуючись нагодою, я звернувся до нього з такими словами

Шановний пане Президенте!

Дякую за цю нагороду. Для мене честь отримати орден від Держави, яку я завжди вважав, вважаю і буду вважати найріднішою у світі. Так, нагороди – це добре. Але, на жаль, одними нагородами не вирішити завдань, які стоять перед нами. 28 січня ми відзначатимемо річницю бою під Крутами. Що спільного між цими українськими захисинками і тими, хто захищає нашу країну, зі зброєю в руках, на Сході сьогодні? І ті, і інші – Герої. Герої вони тому, що свідомо жертвували найголовнішим, що в них було – своїм життям. Чому агресія ворога захлинулася? Тому, що ці молоді хлопці та й старші чоловіки, готові були вмирати за свою країну. Вони прекрасно розуміли, який вибір роблять. Ніхто з них не аналізував, не прораховував – вони просто жертвували. Тому, вони - Герої.

Ворог, який роз’їдає Україну зсередини – корупція, тотальна несправедливість, невігластво, низький рівень так званої еліти – значно підступніший і небезпечніший, ніж будь-який зовнішній ворог. Щоб перемогти його, теж потрібні герої - герої в українській політиці і владі. На жаль, на сьогоднішній день таких героїв ми не бачимо. Ми бачимо логічні вчинки. Ми бачимо бажання всидіти на двох чи трьох стільцях. Ми бачимо страх: страх втратити посаду, страх втратити добробут, політичний вплив, поставити під удар себе чи свою сім’ю. Ми бачимо часом розумних, але швидше хитрих та цинічних людей, які завжди находять логічне пояснення, чому в Україні все не так – винна війна, ціни на нафту, політичні опоненти, минула влада. Ми чуємо і бачимо це кожен день. Але ми не бачимо подвигів. Не бачимо справжніх жертв. Нам не потрібні політики – звичайні люди. Пам’ятаєте захисників Донецького аеропорту – кіборгів? Нам потрібні кіборги в політиці! Сьогодні країну врятують тільки ті, кому будуть ставити пам’ятники після смерті, а не ті, хто будує собі золоті пам’ятники при житті. Чому наші політичні очільники обирають особисте перед державним, спокій і страх за власне майбутнє міняють на політичні компроміси? Де посаджені злочинці? Де реальна зміна правил гри? Взагалі – де зміни в країні?

Я дуже хотів би завершити словами, що країна чекає змін, але правда в тому, що країна від влади вже нічого не чекає. Люди не вірять владі. Не тому, що влада погана. Тому, що влада така як всі. А сьогодні нам потрібні люди, здатні на подвиги, надлюди. Я розумію, що сьогодні зіпсував комусь настрій на цьому нагородженні. Але я говорю ці слова не з бажання облити когось брудом чи отримати політичні дивіденди. Ні влада, ні політична боротьба мене не цікавлять. Я кажу Вам це тому, що мені не байдуже! Не байдужа Ваша репутація, не байдужа репутація країни та її майбутнє. Це моя країна і мені тут жити. Сприйміть, пане Президенте, ці слова серйозно - вони не направлені персонально проти Вас, в них немає спроби заплямувати Вашу особистість. Ці слова спрямовані до всієї української влади. І це не просто мій приватний голос – це, в прямому сенсі, голос народу України. І сприйміть їх сьогодні, бо завтра вже може бути пізно.

Цей орден буде мені нагадувати, що кожного дня, потрібно робити більше для того, щоб твоя країна була вільною. І нагадуватиме, що я сам ще зробив недостатньо для того, щоб наша країна нарешті стала кращою.

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А що Ви сьогодні робили?* sat-prof Вільне спілкування (теревеньки) 73 06.11.2016 21:43
Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього вже сьогодні Igor1031 Вільне спілкування (теревеньки) 0 07.02.2015 14:37
Сьогодні викопав... sat-prof Відпочинок (природа,риболовля) 8 25.05.2014 09:36
MYtv (Україна) hmura Провайдери платного ТБ 1 15.12.2011 16:09
Україна запустить свій супутник 2011 році sat-prof Загальний розділ! 8 25.06.2010 11:15

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 03:14.

vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум