SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 10.09.2012, 12:27   #121
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Цитата:
Допис від D-Misha Переглянути допис
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Над Тернопільською облрадою третій місяць майорить прапор Бандери. І "доки при владі будуть окупанти"
08.09.2012

Голова Тернопільської облради Олексій Кайда відмовляється на вимогу прокуратури зняти з адмінбудинку облради червоно-чорний прапор.

Про це повідомляє прес-служба ВО "Свобода", членом якої є Кайда.

"Допоки в Україні будуть при владі окупанти, доти на адмінбудинку Тернопільської облради поряд із державним синьо-жовтим майорітиме червоно-чорний прапор національної революції", - сказав голова облради.

Як повідомляє прес-служба, Тернопільська обласна рада отримала лист від прокуратури Тернопільської області з вимогою зняти з адмінбудинку облради червоно-чорний прапор.

Кайда пояснив, що цей прапор було вивішено ще 5 липня на знак протесту проти ухвалення "язычного" закону.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Прокуратурі не подобається бандерівська символіка...

Тернопільська прокуратура вимагає зняти з будівлі обласної ради червоно-чорний прапор. Його повісили на початку липня на знак протесту проти ухвалення парламентом мовного закону, передає ТСН.

Голова обласної ради Олексій Кайда заявив, що не має наміру виконувати вимогу прокуратури. "Тисячоліття український народ боровся за те, щоб жити у вільній країні та розмовляти рідною українською мовою. Сотні тисяч людей заплатили за це власним життям. А нині одним натиском депутатського пальця групка манкуртів фактично заганяє українську мову мало не в підпілля. Жодна людина, котра шанує пам'ять своїх предків, поважає свій народ, гордиться тим, що є українцем, не змириться з цим", - відзначив політик.

"Червоно-чорний прапор став символом національної революції. Нині ж, за вказівкою з Києва, цей прапор намагаються зняти з будівлі Тернопільської обласної ради. І це в той час, коли Україна вкотре опинилася в політичній неволі. Тому я наголошую: допоки в Україні будуть при владі окупанти, доти на адмінбудинку Тернопільської обласної ради поряд із державним жовто-блакитним прапором майорітиме червоно-чорний прапор національної революції! Майорітиме як нагадування, що настав час українській нації пробудитися та повстати з того безладу, до якого довів країну режим олігархічної диктатури", - заявив Кайда.

Після ухвалення Верховною Радою 3 липня закону "Про засади державної мовної політики" голова Тернопільської облради підписав розпорядження про встановлення при вході в адміністративну будівлю обласної ради червоно-чорного прапора.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.09.2012, 10:04   #122
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Ірина Фаріон вважає Петра Симоненка виродком та ідіотом....
11.09.2012

Депутат Львівської райради від ВО "Свобода" Ірина Фаріон каже, що не вступає в полеміку з ідіотами.
Про це вона заявила gazeta.ua, коментуючи нещодавню заяву лідера комуністів Петра Симоненка про те, що "Свобода" начебто причетна до контрабанди на західному кордоні України.

"Я рекомендую Симоненкові і їм подібним, спершу виписатися зі статусу людини. Я не критикую їх, як людей, бо це — виродки, які залишилися як поганий знак комуністичного минулого. Тому, все що говорять ці виродки, не заслуговує на жодне коментування. Мета, яку ставить перед собою "Свобода" - перемогти на виборах і запропонувати законопроект про заборону Комуністичної партії, як людиноненависницької. Я не вступаю в полеміку з ідіотами, я просто вважаю, що їх треба знищити", - наголосила політик.

Відповідаючи на питання про те, чи збирається "Свобода" у такому разі судитися із комуністами, Фаріон додала: "Яка може бути розмова з тими, кого я означила? Ми нещодавно виграли суд у цього виродка, що на прізвище Симоненко, який оклепував нас, начебто нас фінансує Партія регіонів. Він мав написати, як присудив суд, у газеті вибачення перед ВО "Свобода". Зрозуміло, що "воно" цього не написало".

Тому політик вважає, що подібні питання потрібно вирішувати виключно в ході політичної боротьби. "Я так сподіваюся, що політична боротьба у нашій країні нарешті набуде нормального здорового, нещадоного антагонізму. Бо це бавлення у псевдодемократію і лібералізм впродовж 20 років, виростило гідру на чолі із Симоненком.

Вони отруюють простір своїми хворими думками і, очевидно, на хвилі ренесансу їхніх божевільних ідей, вони дозволяють собі щось подібне патякати. Але їхнє тимчасов оживлення — це останні подихи покійника. А останні подихи покійника зазвичай неадекватні, бо життя закінчується", - вважає Фаріон.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.09.2012, 14:51   #123
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

У Криму закликають ліквідувати державність української...
П'ятниця, 07 вересня 2012

В Сімферополі кілька десятків активістів російського націоналістичного руху закликали ліквідувати державний статус української мови.

Акція відбулася у п’ятницю, повідомляє "Радіо "Свобода".

Серед вимог Народного фронту "Севастополь-Крим-Росія" - повна русифікація кримського шкільництва і ліквідація державного статусу української мови.

Вони принесли до державної установи петицію з вимогою вилучити українську мову зі шкільної програми і залишити її для вивчення "лише факультативи, за бажанням батьків".

Координатор "фронтовиків" Валерій Подьячий, каже, що "найкраще" вивести вивчення української мови у недільні школи.

Водночас, він наголосив, що не виступає проти "вільного розвитку української мови" в країні, і не проти того, щоб громадяни "насолоджувалися чудовою мелодикою і пишнотою" українського слова.

"Колядки, щедрівки, веснянки, байки, гуморески – все це треба вітати. А з державного обігу цю мову слід вилучити", - заявив Подьячий.

Глава "Російського товариства Криму" Анатолій Лось заявив на мітингу, що українців та української мови насправді немає, бо їх "придумали австріяки, поляки та Німеччина".

У Міністерстві освіти Криму активістів прийняв заступник міністра і пообіцяв їхні вимоги уважно вивчити і передати своєму керівникові - Віталіні Дзоз, яка зараз балотується від Партії регіонів до Верховної Ради.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.09.2012, 21:42   #124
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

У Львові "русифікували" банк та вокзал...
12.09.2012

На Львівській залізниці робили оголошення російською мовою. Про це на сесії Львівської облради заявив депутат Святослав Шеремета.

"Вчора, коли купував квитки до Києва, почув оголошення про прибуття потяга Москва -- Будапешт російською мовою. Сумніваюсь, що у столиці Росії про прибуття потяга із Києва оголошують українською мовою".

Пан Шеремета повідомив, що звернувся до начальника Львівської залізниці для того, аби такого більше не було.

Крім того, як додав обласний обранець, здійснюючи оплати у Приватбанку, він отримав інформацію лише російською мовою. Ці два факти пан Шеремета оцінює як наступ на українську мову і наслідок прийняття мовного закону.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.09.2012, 21:43   #125
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Російська мова – від регіональної до другої державної. Голосуй за майбутнє", - йдеться на плакаті з символікою ПР.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.09.2012, 01:29   #126
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Мер обіцяє Дніпропетровську іврит.....
Середа, 12 вересня 2012

У Дніпропетровську можуть ініціювати особливий статус для івриту.

Про це заявив мер Дніпропетровська Іван Куліченко, якого цитує "Радіо "Свобода".

Про це він сказав після сесії міськради, на якій було ухвалено регіональний статус російської мови, якщо єврейська громада захоче, це питання будуть обговорювати.

"Поки що вони ще не захотіли", - додав він.

При цьому посадовець висловив думку, що в місті люди, які вважають себе євреями за національністю, не знають ані івриту, ані їдишу.

"Мало хотіти - треба володіти мовою. На цей час у Дніпропетровську є єврейська школа, яка є на балансі міської ради. Ми сплачуємо всі необхідні витрати на утримання школи і заробітну плату вчителям. Якщо цієї школи буде замало, відкриємо ще одну. Мало буде - ще одну відкриємо", - сказав Куліченко.

Водночас він визнав, що російська мова у Дніпропетровську жодних утисків не зазнавала.

"Я був би щасливим, якби в Дніпропетровську говорили двома, трьома, чотирма, п’ятьма чи шістьма мовами", - сказав міський глава.

Дніпропетровськ вважають центром єврейського життя в Україні: місцева єврейська громада - одна з найбільших і найактивніших, вона налічує близько 40 тисяч людей.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.09.2012, 03:42   #127
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Новий Гiмн України...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.09.2012, 15:51   #128
slavon
Передовик
 
Аватар для slavon
 
Реєстрація: 04.01.2011
Вік: 52
Дописи: 2.592
Hunduras
Мій ресівер: Dreambox 500HD; Openbox X540
Надіслати повідомлення для slavon на ICQ
Типово

Прип'ять Донбасу
Цитата:
МЁРТВЫЕ МАГИСТРАЛИ ДОНБАССА.



Вот я не пойму, зачем туристы со всего света платят деньги и подвергают своё здоровье опасности воздействия радиации, едут в Чернобыльскую зону на экскурсии.
Ведь можно приехать в Донбасс и совершенно бесплатно, и не рискуя своим здоровьем, увидеть сюжеты, перед которыми померкнет сегодняшняя Припять и получить впечатления на всю жизнь!
Есть у нас мёртвые железнодорожные линии. По одному такому маршруту я и отправился в тёплый осенний день.
Это участок от ст. Артёмовск-1 до ст. Попасная.
Если от Артёмовска-1 до ст. Деконская ещё ходит грузовой поезд, один раз в день, то с Деконской до Попасной движение полностью отсутствует.

1. Станция Артёмовск-1. Отсюда, когда- то отправлялись дизель- поезда на Попасную, Крамоторск и Славкурорт.


2. Зал вокзала последний раз видел пассажиров в 2007 году.


3. Люстра в стиле:советский минимализм


4. На станции находятся очень старые здания.ї


5. Покидаю станцию.


6. Километров через пять находится ст. Ступки.

Когда на рельсах замирает движение, останавливается и исчезает жизнь вокруг них.
Возле станции находится двух этажный, на вид ещё довольно добротный дом.
Как магнитом меня потянуло в него зайти.

7. Посидим, погутарим.


8.


9.


10. Видно, жильцы до последнего цеплялись за свой дом. Когда прогнила и рассыпалась деревянная лестница на второй этаж, они сделали самодельную из подручного материала!


11. Когда- то давно, хозяева были молоды и красивы.


12. Прекрасное лето 92


13. Цветок ещё жив, жильцы уже нет.


14. Кумиры бессмертны.


15. Сыграем?!


16. Бокал и соль.


17. Хочется быстрее уйти с этого места.


18. Пересекаю трассу Е-40.

__________________
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 31,5Е+36Е+39Е
Dreambox 500HD; Openbox X820CI, Х540
Viasat UA (Віжин ТВ) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700, 7707 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!


Не ведіться на це, бо це 100% лохотрон !!!



Востаннє редагував slavon: 13.09.2012 о 15:55.
slavon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.09.2012, 15:52   #129
slavon
Передовик
 
Аватар для slavon
 
Реєстрація: 04.01.2011
Вік: 52
Дописи: 2.592
Hunduras
Мій ресівер: Dreambox 500HD; Openbox X540
Надіслати повідомлення для slavon на ICQ
Типово

продовження
Цитата:
19. Остановочный пункт.


20. Какие здесь красивые места.


21. Жить бы да жить!


22. Ловлю на себе любопытные взгляды


23. Прохожу по мосту через речку Бахмутка.
Раньше город Артёмовск назывался Бахмут.



24. Ещё через пару километров возникает покинутая станция - призрак "Кудрявка".


В длинном здании станции есть частные квартиры.
Я решил на них взглянуть.

25. Нет, ветеран здесь больше не живёт, дверной замок выворочен с "мясом"!


26. Хозяйка.


27. Мгновенья счастья.


28. Дорогой маме в день рожденья...


29. Лучший праздник - новый год.


30. Если, после увиденных брошенных личных вещей и фотографий, кто- то ещё сомневается, что люди просто умерли и думает что они уехали в другое место, показываю фото блогера: Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! , где он сфотографировал документы жильцов(!), которые были разбросаны повсюду.


31. Почти дойдя до ст. Деконская, поворачиваю на ст. Соль-действующей ж.д. ветки, откуда уезжаю домой


P.S. Рассказ получился не только про ж.д. дорогу, а про то что её окружает.
Так часто бывает, когда более сильные впечатления перебивает первоначальный замысел.

Местонахождение:Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!


Так сама ці проФФесори-3,14дери хочуть зробити з решта України...
__________________
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 31,5Е+36Е+39Е
Dreambox 500HD; Openbox X820CI, Х540
Viasat UA (Віжин ТВ) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700, 7707 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!


Не ведіться на це, бо це 100% лохотрон !!!



Востаннє редагував slavon: 13.09.2012 о 15:56.
slavon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.09.2012, 18:44   #130
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Верховній Раді запропонували зробити регіональною гуцульську мову...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Депутат від НУНС («Нашої України – Народної самоооборони») Геннадій Москаль запропонував надати офіційний статус в Україні гуцульській мові. Парламентарій має намір зробити її регіональною або мовою меншин. Відповідний проект закону переданий на розгляд профільних комітетів Верховної Ради.

Текст законопроекту, а також супровідні документи до нього на сайті українського парламенту поки відсутні. До теперішнього часу перелік з 16-ти регіональних мов, а також мов нацменшин республіки був визначений в законі «Про ратифікацію Європейської хартії регіональних мов або мов меншин». Після вступу в силу закону «Про основи державної мовної політики», який президент Віктор Янукович підписав 8 серпня, цей список був доповнений двома мовами – русинською та кримчацькою.

В резонансному законі також зазначено, що мова національної меншини може отримає статус регіональної на тій чи іншій території країни, де його носії становлять не менше 10 відсотків від місцевого населення. Також це може бути зроблено за ініціативою місцевих законодавчих зборів. Таким чином, русинська та кримчацька мови отримали шанс стати регіональними на території, де компактно проживають їхні носії.

Москаль зазначив, що якщо на регіональну мову заслуговують русини, то треба поважати і гуцулів (якщо гуцульська буде офіційно визнана мовою нацменшин, вона також у перспективі може стати регіональною в ряді районів країни).

«Завтра до мене лемки звернуться, або бойки – внесемо і їх мову. Не можна перетворювати закон в театр абсурду. Колесніченко (член Партії регіонів Вадим Колесніченко є одним з авторів закону «Про основи мовної політика» – русина не бачив навіть по телевізору. Тому на тупість треба відповідати такий же тупістю », – підкреслив політик.

Москаль пообіцяв також, що, виступаючи з доповіддю про законопроект в Раді, він буде говорити виключно гуцульською мовою. «Це живі люди, у них є мова, є свої традиції, і вони хочуть, щоб їх мову поважали. Я хочу, щоб, як кажуть гуцули, «парлямент» прийняв цей закон. Тому я написав собі промову на «файній» гуцульській мові і буду звертатися до панів, які сидять в «парляменті», щоб вони «мали охоту і гонор» та «зважілі» на гуцулів », – додав депутат.

Відзначимо, що в Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській областях України в даний час проживають понад 21 тисячі гуцулів.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А що Ви сьогодні робили?* sat-prof Офтопік (теревеньки) 73 06.11.2016 22:43
Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього вже сьогодні Igor1031 Офтопік (теревеньки) 0 07.02.2015 15:37
Сьогодні викопав... sat-prof Ваші захоплення 8 25.05.2014 10:36
MYtv (Україна) hmura Провайдери платного ТБ 1 15.12.2011 17:09
Україна запустить свій супутник 2011 році sat-prof Загальний розділ! 8 25.06.2010 12:15


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 17:15.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум