SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 25.06.2015, 00:11   #971
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

ДЕ БУВ МАЙДАН - МАЙДАНИЩЕ ПОВСТАНЕ!

А що тепер нам будеш обіцяти?
Ти стільки клявся, обіцяв, божився.
Повірили! А треба було гнати,
коли, ще на Майдані появився!
Вдягнувши, підло, маску патріота,
аж роспинавсь на вірність Україні.
Повірили! Не вже ми ідіоти?
Старе сміття, при владі, маєм нині.
Банкіри, олігархи, мільонери,
кого по - новому ти обіцяв прогнати.
І знов вони, міністри-ненажери,
сидять, щоб Україну обкрадати.
Солодкий міф - клявся 'Рошен' продати.
Служити нації країні і народу.
Повірили! Та правди не сховати,
в Росії збудував нові заводи.
Про плату патріотам скільки йшлося,
хто захищати рідний край піднявся.
Коли в держави коштів не знайшлося,
свої, з кишені, витягти злякався?
Чи змусити братів своїх по-крові,
в казну вернути вкрадені там статки.
По - новому народу вже готові,
наче петля, твої нові податкі.
І не одна в сльозах питає мати,
чий син, з Майдану, кинув виклик долі:
'Ти ж обіцяв убивцю покарати!
Чому той нелюд досі ще на волі?'
Чому сидять у кріслах генерали,
яким державу ти довірив радо?
Під Іловайськом хлопці помирали.
Їх смерть, то є твоя і їхня зрада.
Люстрація! Від сміху можна вмерти.
Купують в тебе крісла торбохвати,
за хабарями, напхані конверти.
Кого ж тоді зібрався люствувати?
Чому не розпочав з міліонера?
Кому корупція давно як рідна мати.
А дрібні копійки в пенсіонера,
та в сиротини взявся, відбирати.
Тобі байдужа доля України.
Та вірим, скоро час настане,
з терпіння іскри - загоряться шини,
де був Майдан - Майданище повстане!
І прийде Іроде, тобі гірка росплата,
за те, що я не знаю де могила брата...

Соломія Українець

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.06.2015, 08:25   #972
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Думка бійця АТО: Я бачу видимість оборони ціною життів найкращих

Серед військових та добровольців є патріоти, які готові віддати своє життя, але вони не хочуть віддавати його даремно.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Емблема добровольчого батальйону.

ДУМКА ОДНОГО ВОЇНА… я не бачу тут війни, я бачу тут фарс і видимість оборони, ціною життів найкращих. Досвідчені бійці, які не мобілізовані зараз, не мають бажання брати участь в цій позиційній війні. Частина моїх добровольців старшого віку, які їхали на Пєски з метою допомогти відвоювати свої землі, побачили, що їх відвойовувати ніхто не збирається й повернулися в сім’ї. Наші друзі, бійці, що воювали в Іраку не збираються виїжджати зараз на фронт з поясненням “це не наша війна”.

Частина розмови з військовим, який повернувся з Іраку після Нового Року аби допомогти Україні але ще жодного разу не бачив аби сили українських військ отримали можливість повноцінно захищатись та повертати свої землі…

– якщо я піду на війну щоб загинути і ситуація зміниться, ми повернемо свої кордони, то я без питань, готовий загинути. На даремну смерть сам не піду, й хлопців своїх не пущу. Влада торгується і продає наші території. Жаль кожного, хто загинув на Майдані, бо поки що це даремні смерті. Жаль кожного, хто загинув на зданих територіях Донбасу, бо це теж даремні смерті.

В мене життя одне, я покладу його за Україну але не стану класти його за торгашів навіть не української національності, які ще жодного разу не показали себе захисниками Української держави та гарантами цілісності моєї батьківщини. Є армія, її обов’язок захищати кордони, а коли буде заплановано наступ, це стане зрозуміло кожному і ми першими підемо працювати на такий результат.

Зараз молодняк нехай тренується, я дуже сподіваюсь що це згодиться, а ми треновані, буде команда адекватна ситуації виходим і перемагаємо. Багато “спеціальних” людей знайдеться. Так могло бути ще в Криму. А зараз не відбувається нічого.

Або повстануть всі, або нема сенсу теліпатись на фронті без діла. Поки що всі чекають, що повстане хтось. Але ті повсталі добровольці, яких забирає система лишаються без захисту суспільства. Тисячі не вийдуть щоб витягнути одного, влада виторговує собі бабло й заганяє в кредитні ями наших дітей і ці тисячі знову не повстануть, це сьогодні очевидно і поки це так, я не готовий захищати таке суспільство і я не зможу бути корисним бо я не клоун, а військовий з досвідом, я не бачу тут війни, я бачу тут фарс і видимість оборони, ціною життів найкращих.. Вибач…

Маруся ЗВІРОБІЙ

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.06.2015, 08:48   #973
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

“Злые бандеровцы”: У мережі показали бійця АТО, який годував кошеня

Ще троє маленьких тварин граються біля ніг захисника України.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Боєць АТО.

У мережі з’явилася зворушлива фотографія з українським військовослужбовцем в зоні збройного конфлікту на сході України. Знімок опублікувала у своєму Facebook користувач Даша Корнієнко, повідомляють Патріоти України.

На фото боєць АТО годує з пляшечки крихітне кошеня, ще троє маленьких тварин граються біля ніг захисника України. “Ось які вони, злі бандерівці”, – підписала фото дівчина, іронізуючи зі штампів російської пропаганди про українських військовослужбовців на Донбасі. “Evil Ukrainian army (Зла українська армія. – ред.)”, – додала вона.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.07.2015, 20:48   #974
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.07.2015, 08:25   #975
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Відважна жінка з Краматорська не збирається повертатися на Донбас

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Вони голіруч вигнали озброєних до зубів сепаратистів зі своєї вулиці. Рік тому відео з хоробрими жінками, які виганяють сепаратистів у Краматорську, спричинило справжній фурор у Мережі. Та бойовики не пробачили і влаштували справжнє полювання на двох жінок та їхніх дітей. Про це йдеться у сюжеті ТСН .19.30.

Це відео багатодітна матір Софія Успішна фільмувала не заради слави, а щоби залишилися докази. Вони зі старшою донькою добре усвідомлювали, чим може скінчитися їхній наступ на озброєних бойовиків.

"Це вже до такого ступеню дістало, що було вже все одно. Як-то кажуть, мертві не бояться", - каже Софія. Та після того, як ті, кого вони вважали своїми друзями, виклали відео в мережу, жінки переконалися: розправи не уникнути. "Прийшла СМС з матюками: "Ми знаємо, де твій будинок, замовляй катафалк, ми за тобою їдемо", - розповідає жінка.

Двоє малих прийомних дітей, песик, ковдра та пакет із харчами - це все, з чим відважні жінки залишили Краматорськ. Уже згодом їм переправили деяке майно. Де і як жили впродовж року не розповідають, задля безпеки тих, хто їм допомагав. До рідного міста, кажуть, не повернуться навіть із настанням миру. "Я там задихаюся від злості, яка там є, там ця напруга у повітрі літає", - каже Софія Успішна.

Нині родина Успішних обживає поліську глибинку і призвичаюється до сільського життя без вигод. Діти тішаться - вони й досі вважають, що живуть на базі відпочинку. Уже й із сусідами заприятелювали. І радіють, що інтернет у селі – розкіш.

Стару хатину, бо на кращу забракло грошей, жіноцтво облаштовує самотужки. Дитяча – майже готова. Із неї й почали ремонт. До зими вони планують провести водогін та утеплити хату. "Все буде добре. Була батьківщина там, буде й тут", - каже Софія Успішна.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.07.2015, 12:56   #976
kaljan7771
Новачок
 
Аватар для kaljan7771
 
Реєстрація: 10.07.2015
Вік: 39
Дописи: 1
Ukraine
Мій ресівер: 1
Надіслати повідомлення для kaljan7771 на ICQ Надіслати повідомлення для kaljan7771 на Skype
Типово

Поліція Києва не дозволила п'яному генералу сісти за руль авто, застосувавши силу (відео)
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
kaljan7771 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.07.2015, 19:23   #977
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Мукачеве: «Правий сектор» підняв всі підрозділи по тривозі і зробив радикальне звернення до українського народу

Центральний провід «ПС» відреагував на події в Мукачевому. На сторінці «Правого сектора» у Фейсбуці розміщено звернення до українського народу

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Патріоти України наводять звернення, зазначаючи, горе тому, хто стане винуватцем братовбивчого кровопролиття. Мова оригіналу.

Сьогодні в Україні сталась надзвичайна подія, що може змінити хід історії. В м.Мукачево на Закарпатті сотні ошалілих від безкарності бандитів ґвалтівника та наркоторговця регіонала Міхаіла Ланьо – на даний час депутата ВР України – спробували фізично знищити бійців “Правого сектору”. В цій силовій акції взяли активну участь і бандити в міліцейських погонах, що перебувають на утриманні одіозного кума головного ворога українців – Віктора Медведчука.

Після запеклого бою вбито двох бійців “Правого сектору”, поранено – четверо (з них двоє – важко). Забравши вбитих та поранених, підрозділ з боєм вирвався з оточення бандитів та відійшов у гори.

На даний час по бойовій тривозі піднімають спецназ для знищення наших побратимів. Якщо це відбудеться – почнеться незворотній процес. Ми не дозволимо нікому відстрілювати наших побратимів.

Наші вимоги: негайний публічний арешт депутата Ланьо, що брав безпосередню участь у події, всіх бандитів і силовиків, що відкривали вогонь, та тих, хто віддавав наказ.

Увесь Військово-політичний рух “Правий сектор” піднято по бойовій тривозі.

Звертаємось до українців підтримати справедливість у цей нелегкий час.

Звертаємось до побратимів по зброї стати для нас надійною опорою у боротьбі з бандитами.

Звертаємось до Збройних Сил України не брати участі у знищені тих, хто вчора з вами був у окопах.

Смерть бандитам!

Слава Україні!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.07.2015, 20:32   #978
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Бійня в Мукачевому, добровольці консолідуються: ОУН поспішає на допомогу “Правому сектору”

Добровольчий батальйон ОУН підтримав дії “Правого сектора”, який звинувачують у стрілянині та вбивстві в Мукачевому.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Батальйон ОУН.

“У Мукачевому на Закарпатті сталося те, що назрівало місяцями – бандити спробували фізично знищити бійців” Правого сектора “. У цієї силової акції взяли активну участь і бандити в міліцейських погонах, які перебувають на утриманні одіозного кума головного ворога український – Віктора Медведчука”, – заявила прес-служба батальйону ОУН, передають Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Представники ОУН повідомили про вбитих з боку “Правого сектора” у Мукачевому. “Після запеклого бою вбито двох бійців “Правого сектора”, поранені – четверо, з них двоє – важко. Забравши вбитих і поранених, підрозділ з боєм вирвався з оточення бандитів і відійшов в гори”, – повідомляє прес-служба.

Батальйон ОУН пообіцяв стати на сторону “Правого сектора” в перестрілках. “Батальйон ОУН готовий стати плечем до плеча з побратимами в боротьбі з внутрішнім окупантом. Настав вирішальний час, який назавжди змінить історію України”, – йдеться в повідомленні.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.07.2015, 16:23   #979
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

“У разі штурму – відкривати вогонь на ураження!” – наказ бійцям ПС у Мукачевому

Ситуація у Мукачевому може перейти у масштабні бойові дії.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Місце конфлікту.

Бійці підрозділу ДУК “Правий сектор”, які знаходяться в горах під Мукачевим, отримали наказ відкривати вогонь на ураження при спробі штурму. Про це повідомляють Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! з посиланням на Закарпатский корреспондент.

На 14.00 запланована прес-конференція лідера “Правого сектора” Дмитра Яроша. А тим часом у мережі було опубліковано наказ командира бійців ДУК “Правий сектор”, які зараз знаходяться під Мукачевим. У ньому говориться, що якщо до півночі 13 липня розпочнеться їх штурм, відкривати вогонь на ураження. Наказ опублікував доброволець Сергій Аміров.

“УВАГА!
НАКАЗ ПО 1-му ВІДДІЛУ РОЗВІДКИ ДУК ПС

Кримінально-олігархічний режим на чолі з Порошенко повністю повторив шлях режиму Януковича, проливши кров українських патріотів, що стали на заваді його кримінальним оборуткам в Закарпатті. У зв’язку з цим наказую:

1. Всім РГ та ДРГ 1-го відділу розвідки ДУК ПС покинути бази постійної дислокації і перейти в режим бойового виходу.
2. Вважати підрозділи і співробітників МВС, СБУ і ін., що зараз ведуть бій з підрозділами Правого Сектору, блокують їх чи якимось чином приймають в тому участь – державними злочинцями, які підлягають роззброєнню, а у разі спротиву – знищенню.
3. У разі неприпинення бойових дій до 00.00. 13.07.2015 наказую приступити до ліквідації всіх осіб, причетних до нападу на членів Правого Сектору чи віддання відповідних злочинних наказів, по всій території України і не зважаючи на їх посади.
4. У разі спроб затримання чи роззброєння відкривати вогонь на ураження.
5. Бути готовими до розгортання повноцінної збройної повстанської боротьби на території всієї України проти внутрішньо-окупаційного кримінально-олігархічного режиму.
6. Командирам підрозділів 1 від. розвідки ДУК ПС довести даний наказ до відома всього особового складу підрозділів.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Нач. 1 відділу розвідки ДУК ПС – Лісник
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 12.07.2015 о 16:26.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.07.2015, 20:53   #980
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

У окупантів свято: Бійці “Правого сектору” залишили лінію фронту

Українські добровольці не пояснили причини подібного вчинку.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Дмитро Ярош.

Добровольці «Правого сектору», що беруть участь в антитерористичній операції на Донбасі, залишили свої позиції в зоні проведення АТО. Про це повідомляють Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! з посиланням на Громадське ТБ та командира п’ятого окремого батальйону «Правого сектора» з позивним «Чорний».

За його словами, свої позиції бійці залишили за наказом голови «Правого сектора» Дмитра Яроша. Разом з тим, причини такого наказу бійцям не повідомили.

Нагадаємо, раніше заступник голови СБУ Віталій Маліков заявив, що часу на можливий діалог не залишилося і, якщо представники «Правого сектора» не складуть зброю, почнеться їх затримання.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А що Ви сьогодні робили?* sat-prof Офтопік (теревеньки) 73 06.11.2016 22:43
Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього вже сьогодні Igor1031 Офтопік (теревеньки) 0 07.02.2015 15:37
Сьогодні викопав... sat-prof Ваші захоплення 8 25.05.2014 10:36
MYtv (Україна) hmura Провайдери платного ТБ 1 15.12.2011 17:09
Україна запустить свій супутник 2011 році sat-prof Загальний розділ! 8 25.06.2010 12:15


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 20:56.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум