SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 29.12.2011, 04:02   #11
Misha_
Учасник
 
Аватар для Misha_
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 98

Мій ресівер: openbox s1. orton
Типово

Давід Таргамадзе у Донецьку


Вінгер "Олександрії" і збірної Грузії Давід Таргамадзе вчора полетів до Донецька на зустріч з керівництвом "Шахтаря", повідомляє Worldsport.ge.

За даними видання, на цій зустрічі передбачається обговорити термін, на який буде укладений контракт, а також варіант з орендою в "Іллічівець" на півроку.

Сам Таргамадзе, нагадаємо, раніше заявляв, що не заперечує проти того, щоб кілька місяців пограти в Маріуполі.
Misha_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.12.2011, 04:03   #12
Misha_
Учасник
 
Аватар для Misha_
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 98

Мій ресівер: openbox s1. orton
Типово

"Реал" купує за 12 млн. того, кого продав за 6 млн.


"Реал" має намір викупити трансфер нападника "Бенфіки" Родріго Морено, який був проданий мадридським клубом у португальську команду за € 6 млн у червні. Як повідомляє Jornal Record, "Реал" готовий заплатити за 20-річного іспанця бразильського походження € 12 млн.

"Родріго - один з найталановитіших футболістів, яких я зустрічав за свою кар'єру, - зізнався головний тренер іспанців Жозе Моурінью. - "Реал" продав його з можливістю викупу".
Misha_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.12.2011, 04:04   #13
Misha_
Учасник
 
Аватар для Misha_
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 98

Мій ресівер: openbox s1. orton
Типово

Захисником "Барселони" активно цікавиться "Мілан"


Крайній захисник "Барселони" Максвелл все-таки може поповнити склад "Мілана". Керівництво россонері розглядало можливість придбання бразильця, який виступав за "Інтер", як зміну Тайє Тайво, який поки не зумів адаптуватися до італійського футболу.

Проте останнім часом нігерієць став показувати гру непоганого рівня, і чутки про перехід Максвелла затихли. Проте "Мілан" як і раніше зацікавлений в придбанні захисника, але перехід може трапитися лише в червні, повідомляють італійські ЗМІ. Агент футболіста не заперечує інтересу з боку італійської команди.
Misha_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.12.2011, 04:05   #14
Misha_
Учасник
 
Аватар для Misha_
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 98

Мій ресівер: openbox s1. orton
Типово

"МанСіті" готує "Ліллю" пропозицію на 30 млн.


Агент нападаючого "Лілля" Едена Азара Марк Фурмо зазначив, що предметний інтерес до його клієнта проявляє керівництво "Манчестер Сіті". За його словами, манкуніанці готові заплатити за бельгійця 30 мільйонів євро і з великою часткою ймовірності зроблять офіційну пропозицію вже в січні. 20-річний форвард виступає за французький клуб з 2007 року, за цей час він провів 128 матчів і забив 23 голи.

"У мене немає ніяких сумнівів в тому, що Азар в найближчому майбутньому буде виступати за один з топ-клубів на кшталт "Реала" , "Барселони" , "Челсі" , "Манчестер Сіті" , "Мілана" , "Інтера" або "Ювентуса". Італійські команди дуже хочуть роздобути його, проте потенційним покупцям форварда доведеться розщедритися. Вважаю, що вже в січні офіційну пропозицію про покупку Азара зробить "Манчестер Сіті", готовий віддати за нього 30 мільйонів євро", - наводить AS слова фурм.
Misha_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.12.2011, 15:23   #15
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Mundo Deportivo: "Металіст" відпустить Сосу в Мадрид за € 4 млнПівзахисник "Металіста" та збірної Аргентини Хосе Соса дуже близький до переходу у мадридський "Атлетико".

Про це повідомляє провідне іспанське видання Mundo Deportivo, за відомостями якого "Металіст" готовий відпустити Сосу за 4 мільйони євро.

Харків'яни вимагають від "Атлетико", фінансовий стан котрого є доволі нестабільним, гарантій своєчасного платежу. Мадридці раніше починали торги з 3,5 мільйонів.

Соса перейшов у "Металіст" влітку цього року, і сума трансферу з "Наполі", за інформацією ЗМІ, склала майже вдвічі менше - 2,2 мільйона, пише terrikon.com
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.12.2011, 00:34   #16
Misha_
Учасник
 
Аватар для Misha_
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 98

Мій ресівер: openbox s1. orton
Типово

Офіційно! "Мілан" відмовився від Лопеса заради Тевеса


Віце-президент "Мілана" Адріано Галліані в інтерв'ю офіційному каналу італійського клубу повідомив, що россонері більше не ведуть переговори з придбання нападника "Катанії" Максі Лопеса.

"Ми просто чекаємо, коли "Манчестер Сіті" розморозить переговори по Карлосу Тевесу. Ми вирішили відмовитися від інших варіантів, у тому числі і з Максі Лопесом, тому що хочемо виключно Карлоса. Тевес сказав, що хоче покинути "Сіті" і новим його клубом буде "Мілан". Це один з найкращих гравців світу", - заявив Галліані.
__________________
OPENBOX S1;ORTON 4100C;SAMSUNG DSB-S300V
Amos 4'W + Astra 4.8'E + Hotbird 13'E + Abs 75'E;
Misha_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.12.2011, 00:36   #17
Misha_
Учасник
 
Аватар для Misha_
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 98

Мій ресівер: openbox s1. orton
Типово

Анчелотті і Бекхем зароблять у ПСЖ по 14,5 та 12,5 млн євро


За даними The Sun, Девід Бекхем дав принципову згоду на продовження своєї кар'єри у ПСЖ.

Його контракт розрахований на 1,5 роки із зарплатою у 160,000 фунтів на тиждень.

Італійський наставник Карло Анчелотті за 2,5 роки отримає у ПСЖ 14,5 млн євро.
__________________
OPENBOX S1;ORTON 4100C;SAMSUNG DSB-S300V
Amos 4'W + Astra 4.8'E + Hotbird 13'E + Abs 75'E;
Misha_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.12.2011, 00:39   #18
Misha_
Учасник
 
Аватар для Misha_
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 98

Мій ресівер: openbox s1. orton
Типово

7 млн. - така угода між "Челсі" та "Болтоном"


"Челсі" почав переговори з "Болтоном" про трансфер захисника збірної Англії Гарі Кейхілла. Як повідомляє Mirror, клуби погодили суму угоди - £ 7 млн. Тепер "аристократам" залишилося домовитися з самим футболістом за умовами контракту.
__________________
OPENBOX S1;ORTON 4100C;SAMSUNG DSB-S300V
Amos 4'W + Astra 4.8'E + Hotbird 13'E + Abs 75'E;
Misha_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.12.2011, 00:40   #19
Misha_
Учасник
 
Аватар для Misha_
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 98

Мій ресівер: openbox s1. orton
Типово

Флоран Малуда йде з "Челсі"


Французький хавбек "Челсі" Флоран Малуда готовий покинути команду через недостатню кількість ігрової практики, повідомляє Independent.

"На жаль, останнім часом не граю стільки, скільки хотів би. Не можу з цим миритися. Якщо найближчим часом нічого не зміниться, то буду змушений змінити клуб. Принаймні, я готовий до такого розвитку подій", - зазначив Малуда.

Нагадаємо, що раніше з'являлась інформація про інтерес до 31-річного хавбека з боку ПСЖ.
__________________
OPENBOX S1;ORTON 4100C;SAMSUNG DSB-S300V
Amos 4'W + Astra 4.8'E + Hotbird 13'E + Abs 75'E;
Misha_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.12.2011, 00:42   #20
Misha_
Учасник
 
Аватар для Misha_
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 98

Мій ресівер: openbox s1. orton
Типово

Британська преса також сватає Нінковича в "Штутгарт"


Півзахисник київського "Динамо" Мілош Нінкович може перейти в німецький "Штутгарт".

Про це повідомляє британська преса з посиланням на 27-річного динамівця, який раніше заявляв про своє бажання перейти в сербську "Црвену Звезду".

Нагадаємо, контракт серба з українським клубом розрахований до 2013 року, а в нинішньому сезоні Нінкович виходив на поле в 13 матчах, в яких один раз забив гол.
__________________
OPENBOX S1;ORTON 4100C;SAMSUNG DSB-S300V
Amos 4'W + Astra 4.8'E + Hotbird 13'E + Abs 75'E;
Misha_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 12:30.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум