SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 18.09.2011, 14:28   #1001
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Воротар "Роми" доставлений до лікарні під час матчу з "Інтером"

Голкіпер "Роми" Мартен Стекеленбург, який отримав травму голови у матчі з "Інтером", доставлений у лікарню для обстеження.

На 16-ій хвилині голландець отримав удар ногою у скроневу область від бразильського захисника Лусіу.

Непритомного голкіпера винесли з поля на ношах із спеціальною фіксуючою пов'язкою на шиї, інформує "СЭ" з посиланням на Football Italia.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.09.2011, 16:49   #1002
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Рой Кін: "МЮ може зупинити тільки травма Руні"


Екс-капітан Манчестер Юнайтед Рой Кін вважає, що у Червоних Дияволів просто немає конкурентів у боротьбі за чемпіонський титул у Прем'єр-лізі.
"Головний фаворитом в нинішньому сезоні є саме Манчестер Юнайтед. Це надзвичайно сильний клуб, який до того ж серйозно посилився під час літнього трансферного вікна", - говорить Кін.

"Лідер МЮ - Уейн Руні. Хіба що травма цього футболіста може зупинити нинішній Манчестер Юнайтед"
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.09.2011, 20:51   #1003
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

"Динамо" здобуло 200-у виїзну перемогу в чемпіонатах України

Київське "Динамо" здобуло 200-у виїзну перемогу в історії виступів клубу в чемпіонатах України.

Це досягнення підкорилося команді Юрія Сьоміна у матчі десятого туру української прем'єр-ліги з одеським "Чорноморцем", який завершився перемогою киян з рахунком 2:1.

200 перемог було здобуто в 303 виїзних матчах. За цим показником найближчим переслідувачем віце-чемпіонів України є донецький "Шахтар", у якого 167 виїзних перемог.

Найбільше на виїзді "Динамо" перемагало в сезоні-2005/06 - у 14 виїзних поєдинках з 15 перемогу святкував київський клуб, пише allplayers.in.ua.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.09.2011, 08:39   #1004
bilich
Передовик
 
Аватар для bilich
 
Реєстрація: 12.11.2010
Вік: 54
Дописи: 539

Типово

Глушаков: "Мене кожен мій забитий м'яч радує"

Півзахисник "Локомотива" Денис Глушаков прокоментував підсумки матчу 24-го туру з "Тереком" (4:0), в якому він відзначився двома забитими м'ячами з пенальті.

"В принципі, нам протистояла хороша команда, і ми раді, що зуміли взяти три очки. Тепер рухаємося вперед. У" Терека "були хороші моменти, але вони їх не реалізували. Зате ми в цьому досягли успіху".

"Мене кожен мій забитий м'яч радує. Сьогодні зробив дубль. Але в той же час саме головне, що ми виграли. У нас в команді немає такого, що ти забив, а ти - ні. Ти - легіонер, а ти - російська. У нас одна команда і ми всі раді даної перемозі ".

"Приємно, що мені довірили капітанську пов'язку, носіння якої дуже почесно. Будемо сподіватися, що я впорався з покладеної на себе відповідальністю", - розповів Глушаков.
__________________
І форумчани мовили "Прийшов той якого ми чекали".
bilich зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.09.2011, 09:43   #1005
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Кривдниками Моурінью і Ко стали гравці валенсійської команди. Причому, не грізні "кажани", а більш скромні "жабенята".

Минулого тижня усі смакували сенсаційною нічиєю "Барселони" з "Реал Сосьєдадом". Цього разу настала черга відповісти аналогічною монетою і "Реалу". Більше того, "вершкові" взагалі програли, не впоравшись з господарями. Підвів свою команду Самі Хедіра, який занадто вже активно брав участь у сутичках зі суперниками.

В підсумку, сенсаційна, проте досить закономірна і болюча для Королівського клубу поразка. Від команди, яка грала у кольорах "Барселони". Поразка, на тлі вчорашнього гала-концерту каталонців. Черговий ляпас...

"Леванте" - "Реал" - 1:0 (0:0)

Гол: Коне, 68

Попередження: Вальдо, 38, Бальєстрерос, 40, Іборра, 41, Вента, 43, Торрес, 79, Суарес, 82, Пальярдо, 87 - Хедіра, 25, 40 (вилучення), Ді Марія, 39, Пепе, 79, Коентрао, 90
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.09.2011, 12:16   #1006
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Кавані: Це був сигнал іншим клубам

Форвард "Наполі" Едінсон Кавані, що відправив три м'ячі у ворота "Мілана" в недільному матчі Серії А, сказав, що після цього успіху його команду можуть почати розглядати як одного з претендентів на перемогу в чемпіонаті.

"Зараз ми щасливі і насолоджуємося прекрасною атмосферою. Ми провели прекрасний матч, і це найголовніше. Чи являється цей успіх сигналом для інших клубів? Так. Хоча попереду нас чекає ще дуже довга кампанія, і поки ми не можемо передбачити, як усе складеться зрештою", - цитує Кавані soccer.ru.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.09.2011, 12:24   #1007
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Сьомін: "Пенальті - стовідсотковий"


Головний тренер київського Динамо Юрій Сьомін прокоментував перемогу своїх підопічних у виїзному поєдинку з одеським Чорноморцем.
- У першому таймі, на мій погляд, ми грали дуже непогано, незважаючи на безглуздий гол, який пропустили у свої ворота. Але ми не зрадили своєму баченню гри і забили два м'ячі. На другий тайм, правда, сил уже не вистачило. Напевно, це природно, тому що буквально два дні тому у нас був важкий матч зі Сток Сіті, і особливих змін у складі ми не робили, тому другий тайм залишав бажати кращого.

- Сьогодні великий обсяг роботи виконав Алієв. Чи можна його вважати найкращим гравцем у складі Динамо?

- Він виглядав добре і був більш свіжим, адже попередній матч зі Сток Сіті провів не повністю. Якраз його фізичний стан дало нам певну перевагу.

- У зв'язку з тим, що Коваль і Шовковський є конкурентами за місце в збірній, які їхні спортивні та людські взаємини?

- Хороші, надзвичайно професійні, як між старшим і молодшим. У наступному матчі в розіграші Кубка України буде грати Коваль.

- Напевно, на підсумковий рахунок вплинув момент з пенальті. Прокоментуйте його призначення ...

- Що тут коментувати, коли він стовідсотковий. Навіщо чіпати Мілевського, коли він обіграє суперника у штрафному майданчику. Навіть гравці Чорноморця не сперечалися.
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.09.2011, 12:41   #1008
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Андре Віллаш-Боаш зазнає першої поразки на посту головного тренера "Челсі".

Сер Алекс нетерпляче пережовує гумку, а Віллаш-Боаш перегортає конспекти із тактичними схемами. Така картина супроводжувала увесь поєдинок на "Олд Траффорд" з першої і до останньої хвилини. Хитрий шотландець таки зумів поставити перед молодим португальцем нездоланно складне завдання.

Руні записав до свого рахунку вже 9 гол. Міг заокруглити цю суму, якби опорна нога не підвела у найбільш важливу мить. Забив і Торрес, чим вельми здивував переважну більшість уболівальників, які вже давно махнули на нього рукою.

На компліменти напрацював також Де Хеа. Сьогодні він провів надзвичайно хороший поєдинок, неодноразово стаючи на заваді все тому ж Торресу. "МЮ" переможно йде далі. Після нічиєї "Ман Сіті" з "Фулхемом" "дияволи" одноосібно очолили турнірну таблицю.

"МЮ" - "Челсі" - 3:1 (3:0)
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.09.2011, 12:57   #1009
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Мілевський не зіграє з Шахтарем
Але в матчі з «Кременем» команді допомогти може

Нападник київського «Динамо» Артем Мілевський не зможе допомогти своїй команді в матчі проти «Шахтаря». Справа в тому, що в недільному матчі з «Чорноморцем» Мілевський заробив своє четверте в цьому сезоні попередження і повинен буде пропустити наступний матч чемпіонату.

Натомість Юрій Сьомін може розраховувати на форварда в поєдинку 1 / 16 Кубка України. Нагадаємо в середу «Динамо» на цій стадії турніру зустрінеться з «Кременем».
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.09.2011, 13:28   #1010
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

"Реал" підписав Неймара - Marca

Мадридський "Реал" зумів домовитися з форвардом "Сантоса" Неймаром.

Про це повідомляє "Советский спорт" з посиланням на Marca.

За умовами контракту "Реал" заплатить "Сантосу" 60 мільйонів євро, а сам гравець отримуватиме по 7 мільйонів впродовж 6 років дії угоди, що дозволить йому розділити з Ікером Касіляьсом третє місце в списку найбільш високооплачуваних гравців "Королівського клубу" (більше заробляють тільки Кріштіану Роналду і Кака).

Неймар прибуде в розпорядження клубу влітку 2012 року, після закінчення Олімпійських ігор.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини Abs 1 75.0°e sat-prof Транспондери 313 13.03.2021 10:58
Технічні новини телеканалів. sat-prof Транспондери 3336 03.02.2021 11:36


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 21:41.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум