SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.07.2014, 08:41   #171
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

До наших південно-західних кордонів наближається потужна буря....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Небувала буря лютує на південному сході Румунії. Вже добу там безперервно йде злива, пориви вітру сягають 100 кілометрів на годину.

Вітер перекидає стовпи, зриває дахи та ламає дерева, розповідають euronews.
Влада оголосила жовтий рівень тривоги у зв‘язку із загрозою повеней. Негода рухається територією країни на північ.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.07.2014, 22:37   #172
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

Відеопрогноз погоди на тиждень: 14 - 20 липня
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цитата:
Привет, я Наталка Диденко, главный синоптик портала Opogode.ua и, традиционно, кот Апельмон.

Мы с вами поговорим о том, какой ожидается погода в ближайшую неделю, то есть с 14 по 20 июля.

Хочу сразу сказать, что на Украину надвигается жара и некоторые, как вы видите, очень недовольны таким прогнозом, ведь температура воздуха будет достигать 30-33 градусов, а в южных областях, в Крыму, в центральной части и на востоке, местами жара может достигать 35 -36 градусов.

Правда это более вероятно с 16 июля. А 14-15 июля еще такую ​​сильную жару не будут допускать локальные, отдельные, кратковременные дожди, отпустим Апельмона, потому что он услышал о жаре и уже заволновался.

Дожди пройдут локально, как я уже сказала, но уже с 16 июля, даже и такие дожди постепенно прекратятся и в Украине будет преобладать сухая, жаркая воздушная масса.

Конечно, при такой высокой влажности воздуха и такой высокой температуре воздуха, которая ожидается, возможно интенсивное испарение и местами дожди выпадут с грозами. Однако, еще раз подчеркиваю, что с 16 июля, будет преобладать сухая, жаркая воздушная масса.


В Киеве в понедельник и во вторник еще пройдут отдельные, кратковременные, грозовые дожди и температура воздуха составит 25-28 градуса, а уже со среды в столице также установится преимущественно сухая погода и жаркая.

То есть термические характеристики будут напоминать скорее африканские какие-то территории, ну про Сахару, возможно, это слишком, но, все же, для северного района Киева, 30-32 градуса, это, согласитесь, высоко.

Поэтому хочу предупредить одраазу всех, кто страдает от жары, кто плохо на нее реагирует, кто имеет проблемы с дыханием, с сердечно-сосудистыми недугами, должны об этом позаботиться, то есть о профилактке своего здоровья.

Ну и хочу все же сказать, что, согласитесь, жара не слишком нам мешала этим летом. Поэтому желаю всем внимательно следить за текущими нашими прогнозами, а пока еще раз напоминаю, что в течение текущей недели в Украине будет преобладать жаркая погода.
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.07.2014, 12:03   #173
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

До кінця липня на півдні буде спекотно. Інформація для відпускників


Впродовж 16 – 31 липня у південній частині України, на узбережжях морів, пануватиме спекотна повітряна маса, повідомляє синоптик opogode.ua Наталка Діденко. Температура повітря вдень досягатиме +30+33 градусів, місцями можливе посилення до +35 градусів. Вночі буде свіжіше, в межах +19+25 градусів.

Повідомила opogode.ua.

Періодичні локальні дощі з грозами впродовж періоду - можливі. Опади освіжатимуть повітря на 2-5 градусів, проте це триватиме недовго, спека - домінуватиме.

Температура води у Чорному та Азовському морях зараз становить 23-26 градусів. Можливе підвищення протягом двох тижнів на 2-3 градуси.

Така висока температура повітря може спричиняти запаморочення, теплові удари та опіки шкіри. Тому слід подбати про профілактику здоров’я, захищати дітей від прямих сонячних променів.

Варто пити побільше води, не зловживати алкоголем. Спека може підвищити пожежну небезпеку, тому слід бути дуже обережними з вогнем.

Дотримання простих правил безпеки та профілактики, уважне відношення до прогнозу погоди зробить спогади про ваш відпочинок лише позитивними
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.07.2014, 22:53   #174
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

Синоптик: Спека в Україні протримається до кінця тижня


Спекотна погода в Україні протримається до кінця поточного тижня.
Про це повідомила головний метеоролог порталу Оpogode.ua Наталія Діденко у своєму Facebook.
«Україна завтра - одна з найспекотніших країн в Європі. У більшості наших областей температура повітря досягне +30 +35 градусів», - написала вона.
Синоптик зазначила, що «Захід утримає репутацію вологого району».
«Тут пройдуть локальні грозові дощі, які не пустять пекучі +35 на свою територію. А в Карпатах взагалі буде краса, +18 +24, правда, це швидше на високогір'ї», - додала вона.
«Отже, у нас в Україні завтра +29 +35 градусів, сухо, дощі можливі на Заході. Температура води в Чорному та Азовському морях +23 +26 градусів, у Дніпрі 21-23 градуси. Така погода протримається до кінця тижня включно. А що там далі - побачимо», - зазначила метеоролог.
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.07.2014, 21:35   #175
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

Синоптик розповіла, якої погоди чекати в найближчий тиждень



Погода тижня 21-27 липня буде визначатися коливаннями атмосферного тиску.
Про це повідомила головний метеоролог порталу Оpogode.ua Наталія Діденко.
«Перша половина її - тиск буде низьким, а, починаючи з середини, очікується його істотне зростання. З понеділка по середу в Україні, в більшості областей, ще можливі локальні, ймовірні, короткочасні грозові дощі. Зазвичай при дощах атмосферний тиск падає, температура повітря буде достатньо комфортною - в межах 23, 28 градусів. Ну і, звичайно, традиційно тепліше, до 30-ти - в південній частині та на сході», - розповіла вона.
При цьому синоптик зазначила, що в середу в західних областях стовпчики термометрів навіть можуть впасти до 18-23 градусів.
«У Києві також перша половина тижня буде, як я вже сказала, як і у всій Україні, з низьким атмосферним тиском, з локальними грозовими дощами і відносно комфортною температурою повітря, 25-26 градусів. Починаючи з середи-четверга, атмосферний тиск з низького перетвориться на високий, опади припиняться, буде переважати суха повітряна маса і відповідно температура знову почне підвищуватися, тобто спека візьме реванш, знову в більшості наших областей передбачається 25-30, а місцями до 32-33 градусів», - додала вона.
«Оскільки ми вже згадали про суттєві коливання атмосферного тиску, не зайве нагадати всім, у кого проблеми з тиском артеріальним, як завжди, піклуватися про своє здоров'я», - попередила синоптик.
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.07.2014, 15:20   #176
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

Синоптик: В Україну прямує спека

Цитата:
Завтра, 25 июля, температура воздуха по всей территории Украины поднимется до +30 +34 градусов.
Об этом сообщила главный метеоролог портала Оpogode.ua Наталья Диденко в своем Facebook.
«К нам идет жара. Завтра, 25 июля, в Украине везде до +30 градусов. На Юге, в центральных областях и на Востоке местами +30 +34 градуса», - сказала она.
При этом метеоролог отметила, что ночью воздух будет свежее.
«Можно шире открывать окна и впускать воздух, а днем - прикрывать. Ведь жара только набирает обороты. Она будет продолжаться, то есть, выходные будут горячими», - добавила Н. Диденко.
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.07.2014, 23:27   #177
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Тепер, дякуючи arki, буду мати свою погоду

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.07.2014, 00:03   #178
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

D-Misha, користуюсь цім сайтом років 5-6,точнішого поки не бачив. Сайт оновлюється кілька разів на добу, дані взяті з матеріалів Британських метеосупутників. Похибка в температурному режимі може складати +-2-3градуси. Але ні один прогноз не дає 100% гарантії...
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2014, 10:34   #179
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Цей тиждень буде найспекотнішим. Ховатись радять у річках, відпустках і на Прикарпатті....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Найспекотніший тиждень липня обіцяють українцям синоптики. Гаряче буде по всій Україні, температура підніметься до 37 градусів, йдеться в сюжеті ТСН.

Особливо припече в південних областях. Там очікується майже під 40.

Саме цього тижня українцям радять іти у відпустку. Бо через таку спеку добре прогріється вода в морях та річках – до 26 градусів.

Трохи охолонути можна буде на Прикарпатті. Там позначка термометра сягатиме не вище 28 тепла.

До кінця липня скрізь буде без опадів, окрім карпатського регіону.

А в серпні невеликим дощиком трохи підмочить Захід, але на спеку це суттєво не вплине. "Температура повітря вдень від +31 до +37 фактично на всій території країни.

У Києві найближчі 10 днів – переважно без опадів. І температура повітря вдень становитиме 30-33 градуси тепла. Вночі також температури будуть досить високі. Переважно це 17-22. На узбережжі морів до +24, +25 градусів", - розповів заступник директора Гідрометцентру Анатолій Прокопенко.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2014, 23:31   #180
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

Спека триває...


Цитата:
Синоптик: Антициклон Бертрам 31 июля не подпустит дожди к Украине
Завтра, 31 июля, Украина окажется одной из самых жарких стран в Европе.
Об этом сообщила главный метеоролог портала Оpogode.ua Наталья Диденко в своем Facebook.
«Это свежее спутниковое фото хорошо показывает масштаб мощного восточного антициклона Бертрам. Его влияние распространяется почти на всю Украину. Видно, как по его периферии ходят дождевые облака, но не могут прорваться сквозь его атмосферное давление. Также сухо и ясно на Пиренеях, но это уже другой антициклон. Между ними крутятся циклоны, имеющие форму кузнечика и несущие дожди с грозами», - написала она.
Синоптик отметила, что в Украине кратковременную свежесть можно будет почувствовать завтра, 31 июля, в западных областях, однако днем температура воздуха там поднимется до +26 +30 градусов.
«Но на остальной территории Украины жара будет сильной, до +36! Между прочим, завтра Украина окажется одной из самых жарких стран в Европе, только в Испании и Португалии будет примерно так же палить солнце. В Киеве последний день июля, и, по секрету, в начале августа, ожидается солнечная погода, с температурой воздуха до +31 +34 градусов», - добавила метеоролог.
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини DTH-платформ (операторів) в Україні sashko Транспондери 6 08.12.2012 12:27


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 02:17.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум