SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 16.06.2011, 21:28   #31
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Всіма улюблений гонщик знову незадоволений. Це почуття переслідує його після всіх останніх стартів.

Шумахер знову не зміг стати першим, а задовольняється лише третє місце. Він незадоволений своїми діями. Майже всю гонку він знаходився в трафіку. Шумахер допустив помилку на повільному повороті з-за чого і вилетів. А це втрачені секунди.

"Чергова гонка, якої я залишився незадоволений. Дуже добре бачити Ніко на подіумі. Це" плюс "для команди, але моя гонка не була настільки чудовою", - зазначив Шуми.


Тепер ж команда Шумахера буде готується до наступних стартів. А чи відбудуться вони зовсім скоро в Хоффенхайм, де він сподівається на більш успішний виступ.

"Це коштувало мені часу і двох позицій. Зараз наші погляди спрямовані в Хоффенхайм, де ми точно постараємося виступити краще", - сказав Шумахер.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.06.2011, 12:42   #32
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Пілот «Мерседеса» заявив Міхаель Шумахер, що розчарований ходом гонки у Валенсії і хотів би отримати пояснень неузгоджених дій стюардів після аварії Веббера.

Німецький пілот дуже незадоволений тим фактом, що при виїзді з піт-стопа була перед очима червоний ліхтар, який забороняв виїзд на трасу поки не вишикуватися за машиною безпеки увесь пелотон. За словами Шумахера пелотон ще не вишикувався і він міг виїжджати без зупинок.

«Сподіваюся отримати роз'яснення правил щодо машини безпеки, тому що червоне світло, що горів на виїзді з мого першого піт-стопу, повністю зіпсував для мене гонку. Наскільки я розумію і команда зі мною згодна, якщо машина безпеки проїхала піт-лейн, не дочекавшись, поки всі боліди зберуться за нею, червоне світло горіти не повинен.

В одну мить я побачив зелений, потім загорілося червоне світло. Тут щось пішло не так. Наша стратегія була орієнтована на наші очікування. Якщо б все пройшло як треба, ми фінішували б на більш високому місці », - залишився незадоволеним Міхаель.

Нагадаємо, що Шумахер фінішував 16-м на етапі в Валенсії.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.06.2011, 16:05   #33
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

"Феррарі" оголосила про участь у Moscow City Racing

Команда "Феррарі" повідомила на своєму офіційному сайті, що візьме участь у традиційних демонстраційних заїздах Формули-1 в Москві - шоу Moscow City Racing. Команда повідомила, що приїде до столиці Росії завдяки підтримці компанії Kaspersky Lab.

Нагадаємо, що раніше було оголошено про участь у шоу команд "Макларен" і "Лотус", а також пілота "Сітроена" в WRC Себастьяна Ожье. Остаточний список учасників буде названий 21 червня на спеціальній прес-конференції. Саме шоу відбудеться 17 липня.
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.06.2011, 17:06   #34
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Мексика і Аргентина хочуть повернути Гран-прі Формули-1

Керівництво спортивних федерацій Мексики та Аргентини, які раніше приймали гонки Формули-1, заявило про бажання найближчим часом відновити проведення національного Гран-прі.

В Аргентині йде реконструкція під сучасні вимоги Формули-1 траси у Сараті, а в Мексиці після відвідин країни технічним делегатом FIA Чарлі Вайтінг було визначено місце під будівництво траси для потенційного Гран-прі Мексики, інформує Speed.

Нагадаємо, що раніше про своє бажання брати Формулу-1 заявив Гонконг.
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.06.2011, 17:56   #35
Єгор
Новачок
 
Аватар для Єгор
 
Реєстрація: 13.06.2011
Дописи: 44

Типово

"Феррарі" розглядає Баттона в якості напарника Алонсо

Після переконливої ​​перемоги пілота "Макларена" Дженсона Баттона в Гран-прі Канади представники "Феррарі" заявили, що кандидатура британця розглядається в якості партнера Фернандо Алонсо на заміну Феліпе Масси.

"Так," Феррарі "дійсно розглядає Баттона в якості напарника Алонсо. Команда бачить, що Дженсон здатний перемагати - це він довів у" Макларені ", і разом з тим" Феррарі "розуміє, що Алонсо потрібен сильніший напарник, ніж Масса. Якщо "Скудерія" хоче знову вигравати Кубки конструкторів, то їй потрібні два хороших гонщика. "Феррарі" готова співпрацювати з Баттоном ", - цитує неназване джерело в" Феррарі "News of the World.
Єгор зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.06.2011, 14:24   #36
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Екклстоун: боротьба проти введення нових правил триває

Глава Формули-1 сподівається запобігти введенню нових правил на двигуни.

Як повідомляє німецький ресурс Auto Motor und Sport, Берні Екклстоун організував зустріч спеціальної комісії Формули-1, щоб запобігти затвердження нових правил на двигуни.

Зустріч, організована главою Формули-1, повинна пройти в найближчу середу.

Екклстоун вважає, що ініціатива глави ФІА Жана Тодта по введенню в експлуатацію чотирициліндрових двигунів, принесе Формулі-1 багато проблем.

Таким чином 80-річний чиновник хоче застосувати свій "План Б" у боротьбі за збереження поточних правил. Цілком можливо, що він готується до судового процесу.
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.06.2011, 19:30   #37
Єгор
Новачок
 
Аватар для Єгор
 
Реєстрація: 13.06.2011
Дописи: 44

Типово

Шумахер: У цілому, ми провалили старт сезону

Легендарний німецький пілот залишився незадоволений своїми результатами за підсумками перших семи Гран-прі.

Незважаючи на те, що представники команди Мерседес вірять, що на найближчих етапах їм вдасться максимально наблизитися до лідерів чемпіонату, семиразовий чемпіон світу Міхаель Шумахер з гіркотою оцінювати перші результати.

"В цілому картина така, що старт сезону можна вважати провальним. Після успішних тестів у міжсезоння ми не змогли продовжити вже в чемпіонаті на такому ж високому рівні.

Можна лише радіти тому, що всі наші помилки та успіхи ми зможемо використовувати вже в наступному році. Але я все одно залишаюся впевненим у тому, що до кінця чемпіонату ми зможемо ще просунутися вперед. І хоча нам буде потрібно для цього докласти чимало зусиль, ми всі готові до цього ", - заявив Міхаель Шумахер.
Єгор зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.06.2011, 23:22   #38
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Пілот Red Bull Себастьян Феттель, який виграв Гран-Прі Європи у Валенсії, зазначив, що радий був отримати перемогу на трасі, що не зовсім підходила його боліду.

"Для когось гонка могла здатися нудною, але мені вона дуже сподобалася. На мене чинили тиск і Алонсо, і Веббер - у мене хоч і була перевага, але суперники трималися поблизу. Я постійно атакував, не шкодуючи шини, щоб до фінішу зберегти перевагу.
По ряду причин мені подобається ця траса. У минулому році я провів у Валенсії хорошу гонку і цього року мені вдався Гран-Прі не гірше.

Траса нам не підходила, тут немає швидкісних поворотів, але нам вдалося відмінно спрацювати і ми виграли", - цитує Феттеля BBC.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.06.2011, 22:29   #39
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Хауг: "У Шумахера контракт на три роки"

Віце-президент німецького концерну спростовує чутки.

У Валенсії бос Мерседеса Росс Браун заявив, що трирічний контракт Міхаеля Шумахера насправді є дворічним з опцією продовження на рік. Однак Норберт Хауг спростував цю інформацію:

"Міхаель особисто заявляє про трирічний контракт. До закінчення цього терміну ми навіть і не думаємо про майбутнє".

"Факт в тому, що зараз у Формулі-1 три топ-команди, ми ж займаємо четверту позицію. Не думаю, що так легко застрибнути відразу на першу сходинку. Перейти з шостого місця на четверте було непросто, але найскладніше - потрапити до трійки і вище ".

Хауг не став звинувачувати в ситуації бюджет Мерседеса:

"Ми не повинні вважати це виправданням. Звичайно, у нас не найбільший бюджет, але це й непогано. Ми просто повинні продовжувати працювати".
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.06.2011, 23:11   #40
Єгор
Новачок
 
Аватар для Єгор
 
Реєстрація: 13.06.2011
Дописи: 44

Типово

Ред Булл планує продовжити контракт з Рено

Схоже, що австрійську стайню Ред Булл повністю влаштовує співпраця з Рено, який поставляє команді свої двигуни.

Раніше у керівництва Ред Булл були деякі претензії до виробника двигунів через брак потужності, однак після того, як команда перемогла в чемпіонаті світу в минулому році і близька до загального успіху вже в нинішньому сезоні, то видно, що співпраця з Рено приносить команді Дітріха Матешиц реальні дивіденди.

"Ми завжди хотіли взаємодіяти з великим виробником моторів. Рено буде першим претендентом на підписання контракту на наступний сезон", - зауважив власник команди Ред Булл Дітріх Матешиц.
Єгор зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 22:24.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум