SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 30.12.2017, 15:20   #2351
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Борусія Д визначилась з планами і суперниками на зимову паузу – Ярмоленко багато не посвяткує

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Андрій Ярмоленко давно не мав такої короткої зимової відпустки

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко виходить з відпустки незвично рано – вже 2 січня.

Борусія Дортмунд відновить тренування на другий день 2018 року, а вже 3-го січня вирушить в Марбелью на збори, якими заповнить зимову паузу в Бундеслізі. Команда Петера Штегера готуватиметься до 9 січня в Іспанії.

Ярмоленко увійшов у топ-25 найдорожчих футболістів Бундесліги

У рамках підготовки Борусія зіграє 2 спаринги: 6-го січня (на українське Різдво) о 18:00 дортмундям протистоятиме Фортуна Дюссельдорф, а 8-го числа – бельгійський Зюльте-Варегем (17:00).

Уже 14-го січня на Ярмоленка і Ко чекає перший офіційний матч року – проти Вольфсбурга в чемпіонаті Німеччини.

Портал westline.de відзначає також, що поточна зимова перерва у Бундеслізі – найкоротша за 7 років (усього 26 днів). У зв'язку з цим багато німецьких команд відмовились від закордонних зборів.

"Я не грав незрозуміло де, а у великій команді Динамо Київ". Ярмоленко – про "останній шанс" та життя в Німеччині

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.12.2017, 22:40   #2352
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Фантастичний гол у виконанні кращої футболістки України підкорив серця вболівальників (відео)

Вихованка рівненського футболу і гравець харківського ФК "Житлобуд-1" Ольга Овдійчук відзначилася фантастичним голом у матчі чемпіонату України проти ФК "Житлобуд-2".

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Це взяття воріт фанати назвали найкращим ударом в жіночому чемпіонаті України, передають Патріоти України.

На 20-й хвилині 24-річна нападаюча взяла ініціативу на себе і найпотужнішим пострілом під поперечину змусила капітулювати голкіпера суперника, поклавши початок розгрому. Зустріч завершилася з рахунком 3:1.

Відзначимо, що Овдійчук вже кілька років є однією з кращих в чемпіонаті. Дівчина протягом чотирьох років з 2013 року завойовує титул кращої футболістки України.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Востаннє редагував Ltnar: 30.12.2017 о 22:50.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.12.2017, 15:19   #2353
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Україна проведе товариські матчі з Японією і Саудівською Аравією

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко заявив, що Федерація футболу країни домовилася про проведення спарингів проти Японії та Саудівської Аравії.

За словами Шевченка, всього жовто-сині планують провести п'ять товариських поєдинків.

«Хочемо провести якомога більше контрольних матчів. У березні - два, а після закінчення сезону - ще три », - сказав Шевченко в інтерв'ю Zbirna.com.

Швидше за все, першим суперником України в 2018 році стане збірна Японії, договір про матч з якої вже перебуває в ФФУ. Угода з Саудівською Аравією вже практично досягнуто.

«Все йде до того, що ми почнемо рік поєдинками з Японією і Саудівською Аравією. Наскільки мені відомо, контракт з японцями вже знаходиться в ФФУ, а другий договір повинні надіслати на самому початку року ».

Що стосується місця проведення матчів, то вони пройдуть на території Європи, але де точно поки залишається невідомо.

«Після того як всі формальності будуть улагоджені, стане відомо місце проведення цих поєдинків. Точно можу сказати, що пройдуть вони в Європі. Як тренера підбір суперників мене цілком влаштовує, адже обидві команди стали учасниками чемпіонату світу ».

Нагадаємо, збірна України не зуміла кваліфікуватися до фінальної частини чемпіонату світу-2018. Команда Шевченко посіла третє місце в групу I, пропустивши вперед Хорватію і Ісландію.

Японія і Саудівська Аравія, в свою чергу, пробилися на ЧС-2018. Аравійців зіграють в одній групі з господарями турніру Росією, а також Уругваєм і Єгиптом. Представники Країни висхідного сонця потрапили в один квартет з Колумбією, Польщею та Сенегалом.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.01.2018, 11:28   #2354
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Десятка найдорожчих футболістів світу. Коутіньо ввірвався на друге місце

Бразильці та французи лідирують у грошовому рейтингу.

6-го січня "Барселона" оголосила про трансфер Коутіньо і встановила клаусулу в 400 мільйонів євро "Барселона" оголосила про трансфер Коутіньо і встановила клаусулу в 400 мільйонів євро "Барселона" оголосила про підписання контракту з Філіпе Коутіньо.

За бразильця каталонці виклали 160 мільйонів євро, тож він став другим найдорожчим гравцем в історії футболу.

Лідерство належить його другу та співвітчизнику Неймару, якого влітку 2017-го купив ПСЖ за 222 мільйона євро.

Ось десятка найдорожчих футболістів світу (мільйони євро)

1. Неймар / Бразилія - 222

2. Філіпе Коутіньо / Бразилія - 160

3. Усман Дембеле / Франція - 109

4. Поль Погба / Франція - 100

5. Гарет Бейл / Уельс - 95

6. Кріштіану Роналду / Португалія - 90

7. Гонсало Ігуаїн / Аргентина - 84

8. Ромелу Лукаку / Бельгія- 84

9. Віргіл ван Дейк / Нідерланди- 84

10. Луїс Суарес / Уругвай - 84 Більше читайте тут:

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2018, 20:47   #2355
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Шахтар незабаром завершить відпустку і готується до вильоту на збір до Туреччини

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Гравці Шахтаря незабаром зберуться в Києві, щоб потім вилетіти до Туреччини на перший підготовчий збір.

Як інформує офіційний сайт клубу, відпустка футболістів завершиться в найближчу п'ятницю, коли гравці зберуться в Києві.

А вже 15 січня Шахтар вирушить на перший тренувальний збір до Туреччини, де проведе два контрольні поєдинки. Суперниками будуть Лудогорец і Динамо Загреб.

Збір в Туреччині завершиться 24 січня, а незабаром після цього команда відправиться в ОАЕ, де продовжить підготовку до матчів чемпіонату України, а також поєдинків плей-офф Ліги чемпіонів проти Роми.

Серед зимових новачків команди поки можна назвати лише захисника Додо.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.01.2018, 03:00   #2356
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Збірна України провалилася у матчі кваліфікації ЧС-2019, поступившись Італії

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Чоловіча збірна України несподівано програла Італії 28:29 у матчі 2-го туру першого етапу кваліфікації ЧС-2019.

Після перемоги над Фарерськими Островами у першому турі (30:22) українці не змогли покращити свою гру і практично весь матч перебували у ролі тих, хто наздоганяє суперника. А наприкінці поєдинку італійці продемонстрували кращу влучність на стадії завершення атак.

Також однією зі складових успіху італійців стала надійна гра воротаря Доменіко Ебнера.

В іншому матчі групи Румунія обіграла Фарери 28:20 та очолили квартет із 4 очками.

Тепер для виходу у раунд плей-офф підопічним Віталія Андронова необхідно обіграти Румунію із різницею у 6 м'ячів. Матч відбудеться о 19:15 у суботу 13 січня.

Чемпіонат світу-2019

Кваліфікація

Груповий турнір

Група 3

Больцано (Італія)

2-й тур

12 січня

Італія - Україна 29:28 (16:14)

Румунія - Фарери - 28:20 (15:10)

Раніше повідомлялося, що представник України у Лізі чемпіонів запорізький Мотор вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.01.2018, 20:31   #2357
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Ворскла перемогла Насаф у спарингу

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Полтавці розпочали підготовку з перемоги.

Полтавська Ворскла провела перший спаринг під час зимових зборів. Підопічні Василя Сачка схрестили зброю з узбецьким Насафом. Усі голи були забиті у другому таймі. Завдяки дублю Кадимяна "ворскляни" святкували вольову перемогу 2:1. У складі азіатів відзначився Мухітдінов.

Ворскла – Насаф – 2:1

Голи: Кадимян, 63, 86 – Мухітдінов, 75
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.01.2018, 19:17   #2358
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Україна (U-17) розгромила суперника на турнірі в Мінську

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У першому турі міжнародного турніру Кубок розвитку, який проходить у столиці Білорусі, Мінську, юнацька збірна України U-17 виграла з великим рахунком у Молдови - 4:0.

Кубок розвитку-2018

22 січня

Україна (U-17) - Молдова (U-17) 4:0

Голи: Волошин (6), Хондак (13), Сікан (39), Надольський (56).

Україна (U-17): Нещерет, Ауссі (Біловар, 60), Ярош, Хондак, Данилюк (Мудрик, 60), Надольський, Бодня (Підручний, 41), Желізко (Варяник, 41), Волошин (Шамич, 60), Шулянський (Мельнійчук, 60), Сікан.

Раніше була інформація, що тренерський штаб збірної України (U-17) назвав склад на підготовку до Євро-2018.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.01.2018, 10:47   #2359
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Легендарний Пеле сподівається побачити збірну Бразилії у фіналі Мундіалю

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Колишня зірка збірної Бразилії, один із найкращих футболістів планети у 20-му столітті Пеле хоче побачити пентакампеонів у фіналі ЧС-2018.

Про це він заявив в ефірі передачі Stan Collymore Show.

"Я з нетерпінням чекаю мундіаль в Росії. Хотілося б залишитися в доброму гуморі та подивитися на ігри. Я буду дуже радий, якщо бог мене почує і Бразилія дійде до фіналу, це дуже важливо для нас", - цитує трикратного переможця чемпіонатів світу sport-express.ru.

Нагадаємо, на попередньому чемпіонаті світу, який проходив у Бразилії в 2014-му році, господарі турніру розгромно поступилися Німеччині 1:7 у півфіналі.

1 грудня під час жеребкування чемпіонату світу-2018 збірна Бразилії дізнається своїх суперників по турніру

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.01.2018, 18:56   #2360
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Ліга націй. Україна зіграє з Чехією і Словаччиною



Україна виступає в Дивізіоні В і потрапила в групу 1. Всі матчі відбудуться восени 2018 року

Суперниками команди Андрія Шевченка стали збірні Словаччини та Чехії. Збірна України виступає в Дивізіоні В і потрапила в групу 1. Такі результати жеребкування Ліги націй, яка відбулася в Ньоні сьогодні.

Матчі пройдуть восени. Точний розклад поєдинків збірної України стане відомо пізніше. Базові дні ігор виглядають так:

Тур 1: 6-8 вересня 2018 року
Тур 2: 9-11 вересня 2018 року
Тур 3: 11-13 жовтня 2018 року
Тур 4: 14-16 жовтня 2018 року
Тур 5: 15-17 листопада 2018 року
Тур 6: 18-20 листопада 2018 року

Результати жеребкування:

Ліга D (найслабша)
Група 1

Андора, Казахстан, Латвія, Грузія

Група 2
Сан-Марино, Молдова, Люксембург, Білорусь

Група 3
Косово, Мальта, Фарерські о-ви, Азербайджан

Група 4
Гібралтар, Ліхтенштейн, Вірменія, Македонія

Ліга С
Група 1
Ізраїль, Албанія, Шотландія

Група 2
Естонія, Фінляндія, Греція, Угорщина

Група 3
Кіпр, Болгарія, Норвегія, Словенія

Група 4
Литва, Чорногорія, Сербія, Румунія

Ліга B
Група 1
Чехія, Україна, Словаччина

Група 2
Туреччина, Швеція, Росія

Група 3
Північна Ірландія, Боснія та Герцоговина, Австрія

Група 4
Данія, Ірландія, Вельс

Ліга А
Група 1
Нідерланди, Франція, Німеччина

Група 2
Ісландія, Швейцарія, Бельгія

Група 3
Польща, Італія, Португалія

Група 4
Хорватія, Англія, Іспанія

Переможці груп в дивізіонах B, C, D будуть переведені на більш високий рівень, гірші збірні дивізіонів A, B, C, навпаки, відправляться поверхом нижче. Переможця Ліги націй визначать чотири кращі команди груп Дивізіону A.

Крім того, переможці всіх 16 груп Ліги націй, незалежно від дивізіону, отримають можливість в спеціальному плей-офф розіграти чотири путівки у фінальну стадію Євро-2020.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини Abs 1 75.0°e sat-prof Транспондери 313 13.03.2021 10:58
Технічні новини телеканалів. sat-prof Транспондери 3336 03.02.2021 11:36


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 02:15.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум