SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Основні категорії форуму > Не знаєш, де написати? Пишем тут.

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 04.07.2013, 01:08   #21
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Сергій правий, в Голландії з цим порядок. Файна тема, мені подобається. Мені 65 років але хочеться, хочеться інколи подивитися на ці канали, згадати молодість...... Добре що жінка тримається хати, а не чкурнула десь в Італію на 10-20 років, як багато інших. Нам ці канали необхідні як воздух, як стимул повноцінного життя.. Вже негодні- але хочеться, хочеться і хочеться...Цьоця шура в цьому допомагає..
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.07.2013, 10:23   #22
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від D-Misha Переглянути допис
Сергій правий, в Голландії з цим порядок. Файна тема, мені подобається. Мені 65 років але хочеться, хочеться інколи подивитися на ці канали
Напевно Ви мали на увазі ХХХ-гетеро(традиційне ххх) але якщо навіть і ххх гей -то кожен має право дивитися те що йому цікаво а форум сат-проф нам у цьому допомогає. Бо як сказав великий Енштейн сексу "все что естественно не бывает аморально". Так, звісно в Голландії з цим порядок, там логолізована проституція і дозволені одностатеві шлюби, для нас це якось дико і ми цього не розуміємо чи може просто ще не "доросли" до того рівня, може вони вже давно пройшли те на що ми тільки наступаємо. Зате там найнижчий рівень захворюваності на СНІД та злочинів на сексуальному підгрунтті ніж де в Європі, Україна ж як не гірко це признать, по ціх показниках "тримає естафету"
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).

Востаннє редагував arki: 04.07.2013 о 15:02.
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.07.2013, 14:55   #23
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

arki, чудесні і правильні ваші слова. Так, я мав на увазі традиційні ХХХХ...канали, а все інше- для мене неприємливо і визиває огиду. Людина здатна на все,,,, тварини в цьому плані і то кращі.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Канали TIGER HD sat-prof TIGER HD 4 24.11.2017 15:42
Музичні канали (FTA) sat-prof Новини,українські телевізійні канали,DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення 4 24.05.2012 22:44
Аналогові канали sat-prof Новини,українські телевізійні канали,DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення 10 19.04.2012 11:46


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 15:16.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум