SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 08.04.2017, 22:46   #1271
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

У Франківську діти роблять бійцям в АТО подарунки до Великодня.

.Обереги-мотанки дітей вчать робити на майстер-класах.

.Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

"Разом з веселою компанією "ATOMY" вчились цього тижня робити українські обереги-мотанки. Діти, звичайно, вже все вміли, а я робила вперше і отримала море задоволення. Дякую нашій майстрині Лесі Лазар за майстер-клас і матеріали, а дітям за старання!" – відгукнулася про майстер-клас франківська волонтерка Наталія Медвідь.

В Івано-Франквську планують організувати ще кілька таких заходів, щоб виготовити багато подарунків захисникам до Великодня.

Частину дитячих виробів планують продати і придбати корисні для бійців речі.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.04.2017, 23:44   #1272
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Люди не розуміють, як жити далі. Безвихідь: У псевдореспубліках на Донбасі очікують на голод вже цього літа

Окуповані райони Донбасу стали територіями обману і розчарування. Люди знаходяться в окупації, в безправному становищі. Але вони не вийдуть на протест, тому що бояться.

На цьому тижні виповнюється три роки з того дня, коли сепаратисти почали захоплювати адміністративні будівлі в Харкові, Донецьку та Луганську. І якщо в Харкові українській владі вдалося взяти ситуацію під контроль, то в Донецьку і Луганську заколот привів до збройного конфлікту, який триває досі. Зараз на окупованих територіях панує гнітюча атмосфера. Особливо складна ситуація в Луганській області. Тут відкрито говорять про наближення голоду і гуманітарну катастрофу.

ЯК ПОЧИНАЛАСЯ ВІЙНА. Проросійські мітинги в Донецьку почалися ще 1 березня 2014 року. Саме в цей день Рада Федерації РФ дозволила президенту Росії Володимиру Путіну ввести війська на територію України, а процес незаконної анексії Криму вже йшов повним ходом. Уже в перші дні березня 2014 року сепаратисти під керівництвом Павла Губарєва намагалися захопити будівлі Донецької облради і Донецької обладміністрації (ОДА).

Новий виток загострення стався 6 квітня 2014 року, коли агресивні натовпи взяли під контроль Донецьку облраду і ОДА. Вони вимагали провести референдум про входження до складу Росії, а на наступний день проголосили так звану "Донецьку народну республіку" ( "ДНР"). Над захопленими будинками були підняті прапори Росії.

Бойовики захоплювали адміністративні будівлі також в Луганську і Харкові. Той факт, що схожі події під однаковими гаслами відбувалися одночасно в кількох місцях, дозволяє стверджувати, що саме 6 квітня 2014 стало днем початку активної фази сепаратистського заколоту на сході України, який був інспірований Росією.

І якщо в Харкові вдалося взяти ситуацію під контроль, то в Донецьку і в Луганську цього зробити не змогли. Більш того, вже 12 квітня банда терористів під керівництвом російського офіцера Ігоря Гіркіна (Стрєлкова) захопила місто Слов'янськ в Донецькій області, поширивши на нього вплив "ДНР". Так почався збройний конфлікт.

Мешканці Донбасу голосували на "референдумі" за "російські зарплати"

ТЕРИТОРІЯ ОБМАНУ І РОЗЧАРУВАННЯ. Очевидець подій трирічної давності, житель Донецька Євген відзначає, що в захопленнях адміністративних будівель в Донецьку брали участь як місцеві, так і росіяни, які почали з'являтися в місті в лютому і березні. "З місцевих туди пішли в основному лузери, у яких були проблеми з роботою і особистим життям. Думали, що все налагодиться. Але нічого не налагодилося, а двоє з моїх знайомих, які туди пішли, вже відвоювалися", - підсумував Євген.

Ще один житель Донецька, Олексій, нагадує, що міліція здавала охоронювані об'єкти майже без опору. "Навіть коли захоплювали будівлю МВС, менти тільки для видимості поштовхалися. А так, щоб постріляти в повітря або водометами відігнати загарбників, навіть такого не було", - каже Олексій. За його словами, багато міліціонерів не особливо заперечували проти "кримського сценарію", тому що хотіли отримувати "російські зарплати".

Голова Єдиного координаційного центру "Донбас", уродженець окупованої Горлівки Олег Саакян, вважає, що ніхто б з місцевих не заперечував проти силової зачистки будівель. "Донбас не протестує, Донбас працює", - говорить Саакян. На його думку, місцеві до кінця не розуміли, що їх чекає, і ніхто не зміг їх очолити, щоб повести на штурм і зачистку будівель від сепаратистів. Також Саакян упевнений, що ідеї сепаратизму на Донбасі не були особливо популярні: згідно з опитуваннями, від 60 до 80% громадян, в залежності від віку, міцно ідентифікували себе з Україною.

Зараз, за словами Олексія, багато жителів Донецька почали розуміти, що їх "обдурили". Подібні настрої властиві й іншим жителям підконтрольних "ДНР" територій, вважає і Олег Саакян. "Такі відчуття переживають люди, незалежно від політичних настроїв. Окуповані райони стали територіями обману і розчарування. Люди знаходяться в окупації, в безправному становищі. Але вони не вийдуть на протест, тому що бояться. Але в розмові з вами жодна людина не зізнається в своїх страхах і помилках. Навпаки, буде всіляко виправдовуватися", - говорить Саакян.

НА ПЕНСІОНЕРІВ СТРАШНО ДИВИТИСЯ. У Луганській області, на територіях, підконтрольних так званій "ЛНР", ситуація, судячи з усього, ще гірша. Жителі "республіки" все більше говорять про можливий голод і гуманітарну катастрофу, які, на їхню думку, можуть вибухнути вже до літа.

"Дуже важко всім. Буквально на всьому доводиться зараз економити. Місцева "влада" "забила" на все, допомоги чекати нізвідки. Але якщо у нас є хоча б родичі в Україні або в Росії, які хоч чимось можуть допомогти в ситуації, що склалася , то на пенсіонерів, особливо самотніх, взагалі страшно дивитися. Вони буквально голодують", - розповіла мешканка Луганська Анна Г.

Багато місцевих жителів зараз прагнуть знайти роботу в Росії, бо в Україну їхати бояться, тому що впевнені, що до них будуть питання в СБУ. Як правило, ці люди виїжджають не лише в прикордонні області, але їдуть навіть у Сибір і на Далекий Схід.

Жителі так званої "ЛНР" також зазначають, що в "республіці" помітно зріс рівень злочинності, в першу чергу квартирних крадіжок і грабежів. "До частої відсутності води, світла, ліків, нормальної медицини, дорожнечі всі якось вже звикли, але останнім часом стало небезпечно залишати своє майно і квартири без нагляду, а також ходити поодинці у вечірній час по вулицях. Скоро важко буде знайти того, хто не постраждав від квартирних крадіжок", - розповіла мешканка Алчевська Наталія М.

"Гіршого часу, ніж зараз, у нас ще не було. У 2015 і 2016 роках було важко, але, принаймні, була робота на заводі і була зарплата. Зараз здається, що все повільно вмирає, а життя тут втрачає взагалі будь-який сенс", - розповів робітник Алчевського металургійного комбінату Олександр К.

Люди не розуміють, як жити далі і не вірять, що акції протесту щось вирішать. Безвихідь ...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.04.2017, 02:26   #1273
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Злі бандерівці": Диктант російською мовою заборонили проводити у всіх містах України

Організатори диктанту заявили про погрози з боку націоналістів.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Організатори акції "Тотальный диктант" російською мовою, котру раніше не дозволили провести у Києві, вирішили відмовитися від її проведення і в інших українських містах.
"Організатори "Тотального диктанту" в Україні, який повинен був бути, крім Києва, в Одесі, Житомирі, Миколаєві та Харкові побоюються його проводити, так як раніше були погрози з боку українських націоналістів", — заявив представник організації.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.04.2017, 07:40   #1274
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Найкращий спосіб помиритися з Росією: випити і закусити на її похоронах.", - журналістка

Події на міжнародній арені протягом останніх 9-10 років доводять, що з нинішнім режимом у Росії домовлятись немає сенсу, а підтримувати дружні стосунки –небезпечно. Тільки сила може зупинити Путіна

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! пропонують пост Марини Данилюк-Ярмолаєва, котрий журналіст опублікувала у Фейсбуці.

З 2011 року Росія заветувала 4 резолюцій ООН щодо Сирії. П'яту позавчора навіть голосувати не стали, оскільки Росія сказала, що мертві діти -- то фейк.

Однак практика показує, що найдієвішим способом переконати Росію є 60 ракет "Томагавк". І це також має переконати наших зрадофілів і плакальщиків "Почему так много денег на армию", "лучше помириться через мирный план".

Прихильники двох останніх тез щоденно торгують єб*льниками по ТВ, їх цитують журналісти без мозку, що працюють тупо підставками для диктофонів і мікрофонів.

Насправді ж найкращий спосіб помиритися з Росією: випити і закусити на її похоронах.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.04.2017, 16:23   #1275
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Українцям все ще складно довіряти один одному

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Любомир Гузар

Архієпископ-емерит, колишній голова Української грекокатолицької церкви

У ситуації війни і важкого становища країни люди розгублені і не мають чітких відповідей

Монолог Любомира Гузара опублікований в журналі Новое Время від 07 квітня 2017 року. Републікування повної версії тексту заборонене

Різні домовленості укладаються, але не дотримуються. У світі поширюються різні версії, в тому числі про те, що українці воюють між собою. У цій складній ситуації ще й організовуються заходи, щоб збурювати людей і дезорганізовувати, щоб між людьми ширилася ненависть.

Як людина церковна, я краще бачу людей віруючих. Для віруючої людини, яка розуміє те, що Бог є володарем Всесвіту, я кажу: все в руках Божих, і наша доля теж. Але це не скасовує важливості старань кожного з нас. Робіть свою роботу, те, до чого ви покликані, робіть добре незалежно від того, хто при владі і які виклики перед нами.

Для людей невіруючих також важливо не впадати у відчай і не плисти за течією. Робіть кожен день свою роботу, і не тільки заради самого себе, робіть разом з іншими і для всіх. В єдності — сила, і вона дозволяє встояти перед будь-якими посяганнями, будь то люди, що прийшли відібрати шматок вашої землі, або люди, які прийшли вас обдурити.

Українцям все ще складно довіряти один одному. Недовіра почалася не сьогодні, її наш народ успадкував від радянської влади. Східні області України були під радянською владою 70 років, західні — як мінімум 45 років. Але скрізь ця влада мала спільну мету — не допустити об'єднання людей, щоб вони не створювали спілок, не зустрічалися і не говорили один з одним. Щоб зникла колективна, громадянська дія.

Лідери радянської влади розуміли, що в єдності, у спілкуванні народжується загальне розуміння і загальна мета. Тому вони виховували людей в ідеї, що нікому не можна вірити, навіть сім'ї, щоб діти не довіряли батькам, і навпаки.

Згадайте історію з Павликом Морозовим, який довгий час був ідеалом. На жаль, ми досі не довіряємо один одному. Вже немає страху перед КДБ, але залишився страх однієї людини перед іншою.

Коли людина думає про інше, мовляв, "я не довіряю йому", то насправді вона думає про самого себе: і мені вірити не можна, і я обману. Недовіра до інших починається з невіри до себе і своєї здатності поважати іншого. Виховані в такому дусі, ми повинні багато працювати над тим, щоб виховати майбутнє покоління в довірі один до одного. Інакше ми будемо нескінченно продовжувати радянську систему, яка руйнувала, а не будувала.

Україна страждає від корупції. Сьогодні є різні комісії і органи, які мають корупціонерів знаходити і карати. Але я не думаю, що це найкращий варіант. Він буде ефективним тільки тоді, коли люди змалечку будуть виховані бути чесними. Адже корупція ховається в малому. Ось дитина йде в школу і несе подарунок вчителю, інакше той не так до неї поставиться, і батьки не бачать в цьому проблеми.

Нам треба перевиховати народ. Можливо, це особливе завдання церкви і проповідників — говорити про це людям. Але і свідомі громадяни повинні впливати один на одного, показуючи, на скільки негативною є корупція, як вона позбавляє людину правильного і нормального ставлення до світу. Адже це крадіжка, і, роблячи так, я позбавляю людину найдорожчого — її прав. Я маю право як громадянин, але якщо я за них маю нелегально заплатити, то позбавляюсь прав. Це така викривлена система, і вона в радянський час була вбудована в суспільну.

Мало боротися і карати, важливо виховувати. Багато хто скаже: раз покарання за корупцію важке, це не означає, що я повинен поводитися правильно, потрібно просто бути обережним. Такий підхід не викорінить корупцію. Тому важливо зосередитися на вихованні гідності. Усвідомлювати свою гідність і визнавати гідність ближнього.

Ми ще тільки вчимося приймати свого ближнього і рахуватися з ним. У мене є права, свій розум і воля. Але поруч живе мій сусід, така ж людина, як і я, яка має такі ж права. Якщо ти хочеш, щоб тебе поважали, поважай свого сусіда, в тому числі в повсякденному житті. Роблячи щось для себе, подумай чи, не утискаєш ти права іншої людини, навіть у малому. Це і є виховання.

Потрібно, щоб люди хотіли одужати. У нас за плечима поганий час життя в СРСР. Ми хочемо звідти піти і мріємо про справедливість і правду, до яких прагнемо. Але мрія і щоденна робота — різні речі.

І в 90‑і, і зараз люди думають, що стати незалежним — це легко. Але ми повинні розуміти, що все ще перебуваємо в ситуації переходу і повинні свідомо залишати погані звички — давати хабарі, не звертати уваги на інших людей і жити тільки для себе.

Вже стався Майдан, сталася війна, і вони показали, як багато у нас є добрих людей — добровольців, військових, волонтерів. У нас є багато добра, і тепер важливо, щоб це добро діяло і якомога більше громадян щиро працювали, адже тільки від цього залежить, як швидко ми рухатимемося до хорошої держави.

Я знаю, що багато людей розчаровані тим, що Майдан не приніс швидких змін. Але питання, швидко або повільно ми рухаємося, набагато менш важливе, ніж питання, рухаємося ми або стоїмо на місці. Приймаємо ми кожен раз рішення стати кращими, ніж раніше, чи готові змінюватися?

Часто кажуть, що в Україні немає гідних лідерів. Однак харизматичних лідерів і у всьому світі небагато, це рідкісне явище. Коли закінчилася Друга світова війна, були Черчілль, Де Голль, Де Ґаспері. А сьогодні не тільки в Україні, але і у всьому світі важко знайти людей, яких можна порівняти з велетнями тієї епохи.

В Україні ситуація складна тим, що у нас немає культури політичного лідерства, а хотіти демократії ми почали лише нещодавно. Лідер — це людина, яка хоче більшого, яка знає, чим обдарована, яка виступає рушієм позитивних процесів і пробуджує в оточуючих бажання досягати своїх цілей. У нас же досі багато хто, кого ми хочемо бачити лідерами, бажають бути багатими. І це погано.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.04.2017, 23:13   #1276
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

За відмову виконувати наказ: В АТО офіцер ЗСУ підстрелив п'яного підлеглого

П'яного дебошира доставили в лікарню Бахмута, де надали необхідну медичну допомогу.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Нетверезого військового довелося покарати.

У розташуванні одного з підрозділів, що входять до складу сил Антитерористичної операції, група військовослужбовців у стані алкогольного сп'яніння, відмовилася виконувати наказ командира і вела себе агресивно, в результаті чого той змушений був застосувати зброю.

"Реагуючи на ситуацію, командир підрозділу зробивши три попереджувальні постріли в повітря, а згодом попереджувальні постріли в землю, здійснив постріл по ногах агресивного нетверезого військовослужбовця", - повідомляє прес-центр штабу АТО.

П'яного бешкетника доставили в лікарню Бахмута, де надали необхідну медичну допомогу, його діагноз - вогнепальне кульове поранення нижньої третини правої гомілки нижньої стопи. "У той же час лікарями медичного закладу засвідчено, що під час поранення потерпілий перебував у стані алкогольного сп'яніння, у його крові було виявлено 1,29 проміле алкоголю", - зазначили в штабі АТО. Обставини події з'ясовуються, на місці працюють представники військової комендатури Бахмута і поліцейські.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2017, 17:27   #1277
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

В пам'ять про великого актора: У Києві в річницю смерті Леоніда Бикова з'явився мурал на його честь

Фасад будинку, в якому жив актор, прикрасив художник Микола Янок.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У вівторок, 11 квітня, виповнилося 38 років з дня смерті відомого українського актора Леоніда Бикова. До цієї дати художник Микола Янок прикрасив фасад будинку, в якому жив актор, символічним муралом.

"Коли я вперше побачив меморіальну табличку на будинку по вулиці Туманяна, 8, мені стало соромно, і захотілося якось її оживити, що чи", - зізнався автор муралу. - Це кадр зі знаменитого фільму "В бой идут одни старики", де він в образі комполка Титаренка. Тут ще буде нотний ряд і 15 зірочок. Думаю, до завтра закінчу".

За словами чоловіка, ініціатива вшанувати пам'ять актора таким чином була його власна. Деякі мешканці будинку допомогли фінансами на фарбу.

Леонід Биков трагічно загинув в автомобільній катастрофі під Києвом 11 квітня 1979 року, йому було лише 50 років.

У будинку на вул. Туманяна, 8, актор проживав в 1975-1979 роках. Леонід Биков дуже любив рибалити на Русанівському каналі - міг сидіти за вудкою годинами.

Місцеві жителі згадують, що у нього ніколи не було "зоряної хвороби", і, незважаючи на свою популярність, він був доброзичливим. Часто ходив у магазин, де купував докторську ковбасу - дуже вже він її любив.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2017, 21:27   #1278
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Водій маршрутки: Вияв людської доброти

Здавалося, маршрутка аж ніяк не те місце, де можна виявити любов до ближнього, надто водіям. Тим не менш, і серед них знаходяться ті, хто знаходить можливість - ну, хоча би потішити дітвору.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

"Патріоти України" наводять приклад водія луцької маршрутки №9 Василя Гордійчука, про якого писали "Волинські новини". Третій рік поспіль він пригощає своїх малих пасажирів цукерками. Три роки тому в нього народилась онучка. ВасильЛеонтійович кинув палити, і замінив тютюн цукерами

"Одного разу в салоні розплакалася маленька дитинка. Аби її втішити, дав малечі смаколик. Дитина була задоволена, заспокоїлася. Від цього було приємно і мені, бо дитяча радість не зрівняється ні з чим. Звідтоді так і повелося...", - розповідає добрий водій. Цукерки у нього лише для дошкільнят та першачків. Старшим дітям, вважає батьки і так дають гроші в школу, тому ті самі можуть придбати солодке. Щодня на цукерки витрачає 30-40 гривень, але каже, що це того варте, навіть більше - дитячі усмішки безцінні.

"Люди часто цьому дивуються, особливо коли я кажу, щоб взяли "здачу" для дітей, - розповідає водій. - Дехто вже звик. Кажуть, тільки моїми цукерками малечу в школу можна заманити.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.04.2017, 21:28   #1279
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Тисяча пасок і п`ять тисяч великодних яєць для бійців АТО

Патріарх Філарет освятив великодні дарунки для захисників Вітчизни, які воюють на Донбасі.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Як повідомляють "Патріоти України", Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освятив тисячу великодніх пасок і 5000 яєць. Сьогодні їх відправлять на Донбас нашим бійцям. Освячення відбулося біля собору Святої Софії, за присутності священнослужителів, волонтерів, родичів загиблих в АТО.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.04.2017, 14:22   #1280
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

В Україні зросла інфляція. Що найбільше здорожчало

Найбільш відчутно підстрибнули ціни на електроенергію, одяг та взуття.

Нацбанк констатує, що в Україні в березні показник інфляції зріс до 15,1% порівняно з торішнім березнем. Зростання до лютого становить 1,8%. А від початку 2017 року, порівняно з груднем, інфляція становить 3,9%. За прогнозами Світового банку, за підсумками року показник зросте до 10%.

Найбільше в березні зросли тарифи на електроенергію - на 28,1%. Також здорожчала квартплата (на 4,4%) та водопостачання (на 0,2%). Ціни на гарячу воду, газ та центральне опалення залишилися незмінними.

У середньому на 10,5% продавці підвищили вартість одягу та взуття.

Послуги транспорту здорожчали на 0,7%, зв'язку - на 2,5%, освіти - на 0,2%. Продукти харчування та безалкогольні напої в березні стали дорожчими на 1,1%, алкогольні напої та тютюнові вироби - на 1,3%.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А що Ви сьогодні робили?* sat-prof Офтопік (теревеньки) 73 06.11.2016 22:43
Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього вже сьогодні Igor1031 Офтопік (теревеньки) 0 07.02.2015 15:37
Сьогодні викопав... sat-prof Ваші захоплення 8 25.05.2014 10:36
MYtv (Україна) hmura Провайдери платного ТБ 1 15.12.2011 17:09
Україна запустить свій супутник 2011 році sat-prof Загальний розділ! 8 25.06.2010 12:15


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 15:59.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум