SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 29.05.2012, 23:29   #1811
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Ще один росіянин купив англійський клуб

Компанія Thames Sports Investment, очолювана російським бізнесменом Антоном Зінгаревичем, офіційно стала власником англійського клубу.

"Керівництву клубу і Thames Sports Investment дякують керівництву прем'єр-ліги і чемпіонату Футбольної ліги за допомогу в організації угоди. Ми знаходимося на самому початку нової ери в історії клубу", - повідомляє прес-служба "Редінга".

51% акцій клубу був придбаний компанією Thames Sports Investment. Чотири людини були включені в раду директорів "Редінга" - Антон Зінгаревич, Крістофер Самуельсон, Андрій Оболенський і Найджел Хоу, пише Газета.Ru.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.06.2012, 11:25   #1812
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Алієв: "В Україні не залишуся"

Про те, "Динамо" виставило на трансфер Олександра Алієва сам гравець дізнався з інтернету.

За його словами, ні з президентом клубу, ні з головним тренером розмови на цю тему в нього не було.

"Дізнався про це з інтернету. Ніхто з них мені досі не дзвонив і нічого не пояснював. Заздалегідь про можливість такого повороту подій мене не попереджали", - сказав він.

"Про те, що я не поїду на збір з "Динамо" дізнався ще в неділю. Мені зателефонував начальник команди і повідомив, що мене немає в списках. Після чого я зв'язався з Ігорем Суркісом і уточнив, коли повинен прибути в розташування клубу. Він мені і сказав, що з 28 червня мені належить тренуватися з молодіжною командою", - продовжує Алієв.

На питання, чи говорив з ним президент "Динамо" щодо можливого трансферу, гравець відповів: "Розмова була тільки про те з ким я повинен тренуватися. Все. Більше Ігор Михайлович нічого не говорив, та я й не питав. Якщо так вирішили, значить, буду тренуватися з "молодіжкою".

Також Алієв зазначив, що подальшим його працевлаштуванням займається його агент.

"Рано про це говорити. Будуть пропозиції, тоді й подивимося. Скажу тільки, що повертався з "Локомотива", де в мене було все добре, саме в "Динамо" - хотів в Україні грати за цей клуб. І тепер, якщо кудись переходити, то в команду з іншої країни - в Україні не залишуся", - цитує Алієва sportdaily.ru.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.07.2012, 12:48   #1813
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Робін Ван Персі йде з Арсеналу



Голландський нападник лондонського клубу оголосив про своє рішення


Один з лідерів «Арсенала», кращий футболіст АПЛ минулого сезону Робін ван Персі не буде продовжувати контракт з лондонським клубом. Контракт гравця розрахований до літа 2013-го року, але про продовження співпраці сторони домовитися не змогли через «розбіжності поглядів на майбутнє команди».

«Після закінчення сезону я зустрічався з Арсеном Венгером і президентом клубу Іваном Газідісом. Ми розмовляли про подальший розвиток «Арсеналу», а не про мій новий контракт. Фінансові умови ніколи не були для мене пріоритетом. Минулий сезон особисто для мене був вдалим, але я хочу завойовувати трофеї. Я дуже поважаю своїх партнерів, уболівальників, Венгера, але при цьому ми не прийшли до єдиного висновку з керівництвом клубу щодо подальшого розвитку команди і її перспектив. Я не буду вдаватися в подробиці, я довго думав, але вирішив не продовжувати угоду.

Звичайно, я розумію, що не всі приймуть таке моє рішення, і я буду поважати їхню думку. Як би там не було, я люблю клуб і його вболівальників. Я виріс і змужнів саме в «Арсеналі». Протягом багатьох років я відчував загальну підтримку, натомість віддаючи себе всього на полі. Пишаюся, що провів тут вісім років».
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.07.2012, 18:02   #1814
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Високотехнологічні пристрої запобіжать помилкам футбольних арбітрів

Завершилося недавно в Цюріху спецзасідання Міжнародної ради між футбольними асоціаціями, прийняло рішення привнести в футбол сучасні технології, покликані полегшити роботу арбітрів під час виникнення спірних моментів. Букмекерська контора William Hill, представники якої були присутні на заході, повідомила, що за результатами голосування були прийняті деякі зміни в правилах гри і регламент проведення наступних турнірів міжнародного масштабу.

З цього моменту, футбол стане більш комп'ютеризованої грою. Адже до цього, у разі сумнівів, арбітри не мали права звертатися до будь-яких технічних засобів і повинні були приймати рішення під власну відповідальність, не маючи права навіть затримувати хід матчу. Деяку допомогу в ухваленні рішення їм могли надавати хіба що бічні судді. А глядачі, які мають можливість подивитися повтор моменту під час телевізійної трансляції або переглядаючи огляди футбольних матчів, часто критикували рішення суддів, які часто знаходилися далеко від місця розвитку подій, що викликали суперечку.

Переломним моментом, який і є причиною позачергового спеціального засідання, став момент в матчі між Україною та Англією, коли головний арбітр зустрічі не зарахував гол у ворота англійців, незважаючи на те, що на повторі було чітко видно, як м'яч перетнув лінію. Тепер такі гучні скандали на великих турнірах повинні залишитися в минулому. ФІФА вже доручила створення систем для визначення забитого гола двом виробникам: «ГолРеф» і Hawk Eye. Їх головним завданням буде підбір та створення найбільш доступною апаратури, яку зможуть використовувати всі організатори змагання, що проходять під егідою міжнародної футбольної асоціації.

За інформацією Bookmakersrating.ru, обидві системи повинні пройти офіційний тест під час клубного чемпіонату світу, який намічений на грудень. Якщо пробне використання буде визнано успішним, то планується повсюдне впровадження даних спеціальних технологій.

Уже зараз відомо, що після остаточного схвалення систем взяття воріт, аналогічні прилади будуть розроблені і вироблені іншими компаніями, які зацікавилися проектом і чекають лише дозволу від ФІФА. Міжнародна асоціація футболу пов'язує з цим надії щодо поступового здешевлення вартості системи, що зробить її більш доступною. Зараз ціна на установку подібного обладнання на пару стадіонних воріт становитиме приблизно 250 000 доларів. Покупку і монтаж подібних систем для проведення великих турнірів буде оплачувати сама міжнародна футбольна асоціація, а в інших випадках все буде залежати від особистої ініціативи власників стадіонів.
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.07.2012, 00:08   #1815
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

ОФІЦІЙНО: Шевченко завершив кар'єру!



Екс-нападник київського «Динамо» йде в політику


Сьогодні по завершенню матчу «Динамо» Київ - «Говерла» (3:1), колишній нападаючий збірної України, італійського «Мілана» і лондонського «Челсі» Андрій Шевченко зробив шокуючу заяву.

- Останнім часом ходило багато розмов про те, що я можу підписати контракт з «Динамо» або виїхати грати за кордон, - почав Шевченко. - Але можу з упевненістю заявити, що ні того ні іншого не станеться. Я прийняв рішення завершити кар'єру футболіста і зайнятися політикою. Подробиці? Завтра ви про все дізнаєтеся.

Ось так несподівано склалася епопея з продовженням кар'єри 35-річного футболіста, який став гостем поєдинку 3-го туру чемпіонату України разом з Олегом Блохіним і Олексієм Михайличенко.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.07.2012, 17:20   #1816
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Шевченко приєнався до партії Королевської

Андрій Шевченко приєднався до команди партії "Україна – Вперед!".

Таку заяву він зробив у суботу під час відвідування з лідером партії Наталією Королевською Володарської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату в Київській області, повідомляє прес-служба партії.

"Я хочу реалізувати себе у політиці, поділитися тим досвідом, який набув в Європі, зробити щось для своєї країни", - сказав він.

"Я прийняв рішення приєднатися до команди Наталії Королевської, тому що "Україна – Вперед!" – це партія майбутнього, це партія молодих лідерів, та це певний вибір між минулим та майбутнім. У політиці я планую підтримувати соціальну сферу та спорт, адже мій головний девіз – у здоровому тілі здоровий дух!", – зазначив Шева.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.08.2012, 01:46   #1817
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Тимощук у складі "Баварії" виграв Суперкубок Німеччини

Анатолій Тимощук у складі "Баварії" виграв черговий трофей, вийшовши на останню 10-хвилинку, коли треба було втримати рахунок.

Суперкубок Німеччини

12 серпня

"Баварія" - "Боруссія" Д - 2:1 (2:0)

Голи: 1:0 - Манджукіч (6), 2:0 - Мюллер (11), 2:1 - Левандовськи (75)

"Баварія": Нойер, Боатенг, Густаво, Данте, Лам, Рібері (Тимощук, 81), Джан (Бадштубер, 70), Кроос, Мюллер, Роббен (Шачирі, 86), Манджукіч

"Боруссія": Вайденфеллер, Шмельцер, Хуммельс, Суботіч, Пішчек, Ляйтнер (Гетце, 64), Гундоган, Ройс, Блащиковськи (Шибер, 71), Левандовськи, Гросскройтц (Перішіч, 64)

Попередження: Густаво (28), Джан (37), Шмельцер (42), Манджукіч (68), Роббен (82)
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.08.2012, 23:16   #1818
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Збірна України зібралася в Конча-Заспі в повному складі

Всі футболісти, викликані на збір національної команди, сьогодні в першій половині дня прибули в розташування команди Олега Блохіна - на базу "Динамо" в Конча-Заспі.

Приємним фактом є те, шо у команді перед матчем з Чехією нема травмованих футболістів.

Сьогодні в планах української збірної - тренування відновлювального характеру, а завтра опівдні команда вилетить до Львова.

Перепочивши в готелі, ввечері "жовто-сині" проведуть тренування на полі майбутнього бою - стадіоні "Арені Львів", пище "Динамо Киев от Шурика".
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.08.2012, 21:06   #1819
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

На матчі Україна – Чехія очікується аншлаг

Перший матч збірної України після Євро-2012 - проти Чехії - збере повний стадіон у Львові.

Про це розповів директор з експлуатації "Арени Львів" Олексій Жуковін, пише сайт арени.

"Ми готуємося до цього футбольного свята, до того ж, це перша гра збірної після Євро, і всі з нетерпінням чекають зустрічі з командою на львівській землі. Зараз квитків у вільному продажі майже не залишилося. Звичайно, такого ажіотажу, як напередодні першої гри нашої збірної на "Арені Львів", ми не очікували, враховуючи період відпусток, але старт продажів був дуже хороший", - сказав він.

"Майже за тиждень всі квитки були реалізовані мешканцями Львова. Я взагалі вражений, як у Львові люблять національну збірну - і команда дякує львів'янам, виграючи всі матчі, які тут проводилися", - поділився Жуковін.

За його словами наразі залишися лише VIP-квитки, які коштують 600-700 гривень.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.08.2012, 21:52   #1820
volodya44
Передовик
 
Аватар для volodya44
 
Реєстрація: 05.11.2011
Дописи: 692

Типово

Україна заняла 3-е місце на Меморіалі Лобановського, Словакія - переможець турніру

У середу, 15 серпня, у Києві завершився X Меморіал Валерія Лобановського.

Переможці у фіналі та матчі за третє місце визначилися в серіях пенальті: головний приз виборола Словаччина, що переграла Чорногорію, а бронзу здобули українці, які виявилися сильнішими за Білорусь.

У вирішальному поєдинку, що проходив на динамівському стадіоні, словаки вже в дебюті відкрили рахунок завдяки удару Камила Караша, але наприкінці другого тайму чорногорська команда відновила рівновагу зусиллями Йована Вучинича.

Післяматчеві пенальті вправніше пробили підопічні Івана Галада, які були старші за усіх своїх конкурентів, у підсумку й ставши володарями почесного трофея.

Тим часом на полі НТК імені Віктора Баннікова українська збірна в суперечці з сусідами доводила своє право на третю позицію. Маючи відчутну ігрову та територіальну превагу, створивши цілу низку небезпечних моментів, синьо-жовті тим не менш із великими труднощами схилили шальки терезів на свій бік.

Втіливши у гол чи не єдину свою гостру атаку, яку завершив Євген Шикавка, білоруси сконцентрувалися на захисті власних воріт. Фортуна майже всю зустріч відверталася від господарів, але вже в компенсований арбітром час нагородила їх за наполегливість: хавбек одеського «Чорноморця» Борис Тащі чітко реалізував пенальті, призначений за гру рукою білоруського оборонця.

На відміну від півфіналу, в якому синьо-жовті примудрилися жодного разу не забити з «точки», цього разу вдалими виявилися всі п’ять їхніх спроб. Усе вирішив сейв голкіпера харківського «Металіста» Артура Денчука, котрий впорався з пострілом білоруського капітана Євгена Клопоцького.
volodya44 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини Abs 1 75.0°e sat-prof Транспондери 313 13.03.2021 10:58
Технічні новини телеканалів. sat-prof Транспондери 3336 03.02.2021 11:36


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 04:42.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум