SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 20.02.2010, 11:05   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово Говоримо на різні теми!

Говоримо на різні теми!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Torrents.ru - Закрито!


"Доменне ім'я torrents.ru було закрито слідчими органами в рамках розслідування кримінальної справи відносно москвича, який поширював через цей домен контрафактну програму "Autodesk AutoCAD", повідомляє СКП.

"За даними слідства, 26 січня 2010 житель міста Москви за грошову винагороду в розмірі 1,5 тис. рублів записав на жорсткий диск ЕОМ контрафактну програму Autodesk AutoCAD російська версія, авторські права на яку належать компанії Autodesk, вартістю понад 106 тис. рублів", - говориться в повідомленні на сайті СКП РФ.

Слідчі з'ясували, що "за допомогою веб-сайту з доменним ім'ям torrents.ru неодноразово здійснювалося розповсюдження шкідливих програм і контрафактних примірників творів, що тягне за собою порушення авторських прав компаній Autodesk AutoCAD, ЗАТ "1С" та інших законних правовласників у великому і особливо великому розмірах".

"З метою вжиття заходів щодо усунення обставин, що сприяють вчиненню злочину, запобігання вчинення подібних злочинів, встановлення причетності до скоєння даних злочинів власників доменного імені, у порядку ч.2 ст.158 КПК РФ органами слідства внесено подання про призупинення делегування доменного імені torrents.ru на час проведення попереднього слідства, повідомили у відомстві.

Як повідомляла газета Взгляд, найбільший російський сервер торрентів Torrents.ru в четвер вимушено змінив ім'я: російський реєстратор доменних імен "Ру-Центр" припинив делегування домену власникам сайту. Це було зроблено за поданням Чертанівської міжрайонної прокуратури, що стало першим подібним випадком в російській історії. Робота трекера була відновлена на іншому домені за адресою rutracker.org. Проте, станом на 14.25 за київським часом 19 лютого, rutracker.org також не відповідає на запити.

Torrents.ru, як і багато подібних сервісів, раніше неодноразово стикався з претензіями щодо авторських прав на розміщені за допомогою трекера матеріали. У більшості випадків такі претензії вирішувалися без залучення правоохоронних органів шляхом видалення нелегального контенту. Зокрема, на ресурсі правовласникам видавався обліковий запис з правом закривати роздачі, де поширюються матеріали з їх контентом. Тому причина, з якої вжиті настільки радикальні заходи відносно ресурсу, незрозуміла."
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)

Востаннє редагував D-Misha: 14.10.2013 о 21:51.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.11.2013, 20:51   #291
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Крим має усі шанси стати островом....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Внаслідок танення льодів південні області України стануть морем.

Південь України і Одеса підуть під воду, а Крим стане островом у разі, якщо вічні льоди планети розтануть.

Про це повідомляє National Geographic за допомогою нової інтерактивної карти світу. Ця карта показує, що трапиться зі світом, якщо рівень моря зросте приблизно на 66 метрів, що передбачається у разі танення льодів на полюсах. Внаслідок цього карта світу суттєво зміниться, чимало територій і навіть цілі країни опиняться під водою. Україні танення льодів загрожує втратою Херсонської, Миколаївської, значної частини Донецької та Одеської областей, а також самої Одеси.

Окрім того, Крим перетвориться на острів. Бельгія, Нідерланди і Данія підуть під воду.

Серед інших втрат у Європі, майже повністю під воду підуть Данія, Нідерланди і Бельгія, значно постраждають країни Прибалтики, Румунія та Кубань. Буде втрачено Лондон, Венецію, Петербург та інші портові міста.

Майже не зміниться карта Іспанії, Норвегії та Греції, пише УНІАН.

Найбільше територій втратить Росія - під водою опиняться Прикаспійський та Північно-Західний регіони, а також Західний Сибір.

Також значних втрат зазнають Бразилія, Китай, Ірак, Індія, Аргентина, Уругвай та США. Найменше територій втратить Африка.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.11.2013, 06:26   #292
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Олімпійський вогонь доставили на МКС...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Російський транспортний пілотований корабель "Союз ТМА - 11М " з інтернаціональним екіпажем на борту в четвер вдень доставив на Міжнародну космічну станцію ( МКС) олімпійський вогонь , повідомив Центр управління польотами Роскосмосу . Стиковка корабля з МКС відбулася в 14 годин 27 хвилин 52 секунди за московським часом. Після цього екіпажі МКС і ТПК " Союз ТМА - 11М " приступили до підготовки до відкриття перехідних люків і до проведення заходів з олімпійським факелом , йдеться в повідомленні. На МКС до їхнього прильоту знаходилися космонавти Федір Юрчихін , Олег Котов та Сергій Рязанський , а також астронавти Карен Найберг і Майкл Хопкінс із США і європейський астронавт Лука Пармітано . Олімпійський факел 9 листопада винесуть у відкритий космос космонавти Олег Котов та Сергій Рязанський , що знаходяться в даний момент на МКС. У суботу в 18:36 вони винесуть з стикувального відсіку "Пірс" олімпійський факел і протягом години будуть проводити з ним фотосесію. Знаходяться всередині МКС космонавти і астронавти будуть фотографувати їх з ілюмінаторів . Вихід у відкритий космос триватиме до 0:09 мск. Крім фотосесії з олімпійським факелом , космонавти повинні будуть провести у відкритому космосі ряд технологічних робіт . 11 листопада факел буде повернений на землю разом з екіпажем Юрчихина ( Найберг і Пармітано ) . Планується , що о 6:50 вони приземляться в казахстанському степу . І вже о 14:00 того ж дня літак з Юрчихиним і олімпійським факелом на борту прибуде на аеродром Чкаловський (Московська область). Як заявляв раніше президент оргкомітету "Сочі -2014" Дмитро Чернишенко , саме від цього факела і буде запалена чаша Олімпійського вогню в Сочі.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.11.2013, 03:24   #293
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Жорстокі казки, або про що насправді писали Брати Грімм та інші у своїх казках ..

Казки минулого були часом настільки страшними, повними всяких огидних кривавих подробиць – важко уявити, хто міг заснути після такого читання на ніч. Сьогодні багато з них вже переписані і облагороджені. А ті, що пройшли через руки Діснея, обзавелися хорошим кінцем. Ми хочемо нагадати, якими, знайомі з дитинства казки, були на самому початку, коли тільки з’явилися на світ.

Спляча красуня....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Всі знають, що спляча красуня – це прекрасна принцеса, яка вколола палець веретеном, занурилася в сон і спала сто років, поки, нарешті, не приїхав принц, і не розбудив її поцілунком. Вони тут же полюбили один одного, одружилися і жили довго і щасливо.

Оригінал далеко не так милий. Там дівчина занурилася в сон через пророцтво, а зовсім не через прокляття. І розбудив її зовсім не поцілунок принца – король, побачивши красуню сплячою і безпорадною, зґвалтував бідолаху. Через дев’ять місяців народилося двоє дітей (дівчина все ще спить). Один з дітей смокче палець матері і витягає скалку від веретена, через яку, як виявилося, вона й не могла прокинутися. Після пробудження красуня дізнається, що стала жертвою насильства і матір’ю двох дітей.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.11.2013, 15:03   #294
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Сімейне щастя залежить від того, наскільки нервова і скандальна ваша жінка..

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Дослідження, проведене вченими Каліфорнійського університету в Берклі, показало, що коли мова йде про примирення після сімейних конфліктів, то поведінка дружини грає більш важливу роль, ніж поведінка чоловіка, повідомляють іноземні ЗМІ, пише УНН.

Фахівці Каліфорнійського університету в Берклі вивчили відеозаписи сімейних взаємин 156 гетеросексуальних пар. За ними спостерігали 25 років. Особливу увагу американські психологи звертали на конфлікти в сім'ї.

За підсумками досліджень , вчені дають кілька порад сімейним парам : жінки повинні швидко відходити від суперечок , а емоції - гнів і презирство можуть виявитися небезпечними для сімейного вогнища.

При цьому вміння чоловіка охолонути під час конфлікту майже не впливає на задоволеність шлюбом.

Щоб завершити конфлікт , потрібно спробувати об'єктивно обговорити проблеми і запропонувати рішення. "Як не дивно , це гірше спрацьовує , коли таку тактику вибирає чоловік" , - зазначив психолог Каліфорнійського університету Роберт Левінсон .
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.11.2013, 16:02   #295
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Афери в інтернеті..

Цитата:
В милиции рассказали о новых схемах афер в интернете.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

В Украине количество обманутых интернет-мошенниками растет ежедневно. Правоохранители фиксируют не только новые случаи, а и новые схемы афер.
Аферисты пытаются поймать украинцев на крючок с помощью распродаж, бесплатной доставки, или же низких цен.
«В большинстве случаев люди, увидев выгодную цену, забывают об элементарных мерах безопасности», — говорит оперуполномоченный по борьбе с киберпреступлениями Юрий Дудник.
Только за последние два месяца в киевскую милицию обратились 30 человек, обманутых интернет-мошенниками.
«Нашел телефон, но намного дешевле, чем в магазине. Я связался с человеком, который предложил мне сделать предоплату, через некоторое время я не мог вернуть ни телефон, ни свои средства», — рассказал обманутый мошенниками мужчина.
На сегодня наиболее распространенными являются два вида мошенничества. Первый — фишинг, когда аферисты создают временные сайты, где размещают информацию о дешевом товаре. Второй способ — когда мошенники якобы сами хотят купить товар.
«Предлагают перечислить денежные средства на карточный счет лиц, узнавая персональные данные, номер счета», — отметил Дудник.
Затем мошенники звонят якобы из банка и говорят, что ждут поступления, но чтобы все правильно завершить нужно прийти к ближайшему банкомату. Далее под диктовку псевдо-работника банка человек нажимает цифры и таким образом переводит деньги на чей-то счет. То есть люди сами отдают свои деньги.
Недавно правоохранители вышли на одну из преступных групп. Милиционеры говорят, что чем ближе к новогодним праздникам, то их становится все больше.
Ранее сообщалось, что изобретательные мошенники уже научились зарабатывать на безналичных переводах.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.11.2013, 08:57   #296
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

В Білорусії вивели новый сорт картоплі...

Цитата:
В Белоруссии вывели новый сорт картофеля...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Жители смогут проверить его на вкус года через два. Картофелю с цветной мякотью еще не придумали названия. Для испытания потребуется несколько лет. После этого корнеплод можно будет выращивать масштабно по всей стране.

Неизвестно, конечно, как домохозяйки воспримут новый облик картошки в приготовленных блюдах. В салатах цвет картофеля смотрится гармонично. А вот пюре получится свекольного цвета, что не очень привычно. По вкусу новый сорт ничем не отличается от традиционного.

Но зато новый вид картофеля очень полезен. В цветной картошке содержится огромное количество витаминов, как в моркови и свекле. Новый сорт богат антиоксидантами, укрепляющими иммунитет, замедляющими процесс старения тканей и органов, а также понижающими развитие сердечно-сосудистых болезней, улучшающими память.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.11.2013, 08:11   #297
slavon
Передовик
 
Аватар для slavon
 
Реєстрація: 04.01.2011
Вік: 52
Дописи: 2.592
Hunduras
Мій ресівер: Dreambox 500HD; Openbox X540
Надіслати повідомлення для slavon на ICQ
Типово

Виявляеться у Польщі "москаликів" , як у нас на заході України, також "дуже люблять"
Цитата:
Польські націоналісти влаштували погром поблизу російського посольства у Варшаві

11/11/2013 - 22:11
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Протестувальники викрикували гасла на підтримку України

Учасники націоналістичної ходи "Марш незалежності", який пройшов польською столицею підпалили будку охоронця і сміттєвий контейнер біля будівлі посольства Росії у Варшаві.
Сьогодні, 11 листопада, у день незалежності Польщі Варшавою пройшов "Марш незалежності, який організували польські націоналістичні і праворадикальні організації.
Коли хода проходила повз російське посольство, її учасники підпалили поліцейську будку, а на огорожу повісили транспарант з написом "Геть комуністів" і "Червона армія гвалтівників".
МЗС Польщі вже встигло засудити заворушення біля посольства Росії.
"Ми висловлюємо вибачення у зв'язку з безладами перед посольством РФ у Польщі. Хуліганству немає виправдання. Ми засуджуємо порушення Віденської конвенції", - написав у своєму блозі прес-секретар МЗС Марчін Войчеховський.
Зазначимо, що "Марш незалежності" супроводжувався зіткненнями поліцейських і демонстрантів. Поліція була змушена застосувати силові заходи для усунення заворушень, зокрема, травматичну зброю і водомети. Кількох учасників акції затримали.
Незадовго після того, як на марші почалися заворушення, мерія Варшави оголосила акцію незаконною і вимагала від демонстрантів розійтися і покинути вулиці. Незважаючи на цю вимогу марш продовжився. Один з організаторів маршу Артур Завіца звинуватив у заворушеннях провокаторів з лівих рухів, які напали на націоналістичну ходу.
До слова, рік тому акція також переросла в зіткнення з поліцією.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 31,5Е+36Е+39Е
Dreambox 500HD; Openbox X820CI, Х540
Viasat UA (Віжин ТВ) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700, 7707 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!


Не ведіться на це, бо це 100% лохотрон !!!



Востаннє редагував slavon: 12.11.2013 о 08:18.
slavon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.11.2013, 19:54   #298
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Вино корисне для здоров'я...

Цитата:
Вино полезно для здоровья...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Врачи из Англии в конце 19 века ввели херес во всеобщее употребление. В рецептах, которых выдавались пациентам, значилось: чистого хереса по чуть-чуть каждый день. Этот напиток также широко использовался для получения целебных компонентов.
Хересом называют вино из белого винограда, которое производится во многих районах Испании. Районом, где находятся наиболее эффективные производства данного вида напитка, можно смело назвать Андалусиия с такими городами, как Херес-де-ла-Фронтера, Эль-Пуэрто-де-Санта-Мария и Санлукар-де-Баррамеда.

Во многих современных клиниках стран Западной Европы уже около двух столетий врачи практикуют лечение вином. Но также не отстают и российские коллеги, которые переняли ценный опыт в середине 19 века. Для лиц, имевших проблемы с сердцем специалисты рекомендовали белое вино, а также шампанское. Если наблюдались у пациента проблемы с желудком, то стоило употреблять немного красного вина (вида Каберне). Для успешного лечения простудных заболеваний хорошей рекомендацией был глинтвейн.

Пока что никто точно не может ответить на вопрос, какие же целебные свойства содержатся в вине, хотя было немало попыток разгадать винную тайну. Однако некоторые исследования выявили, что в вине содержится 80 процентов воды (биологически чистой), от 8 до 15 процентов – спирт, который получается в результате брожения сахара. Остальную часть составляют в маленьких дозах фруктоза, глюкоза, некоторые ароматические вещества, цинк, фтор, калий и другие химические элементы.

Также не могут определить, какой вид вида оказывает наиболее положительное влияние на организм человека: красное или белое. Единственно правильный ответ на этот поставленный вопрос – качественно вино. Но можно заметить, что большинство врачей склоняются больше в сторону красного вина.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.11.2013, 04:43   #299
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Пила, курила і дожила до ста років...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Літня жителька Великобританії Дороті Хоу досягла свого 100-річчя попри те, що викурила за своє життя майже півмільйона сигарет і щодня пила спиртне, пише FederalPost.

Жінка, яка замолоду працювала секретаркою, вперше затягнулася у віці 16 років, і відтоді щодня викурювала по 15 міцних сигарет Superking.

За останні 84 роки вона викурила близько 460 тисяч цигарок і витратила на це близько 300 тисяч доларів у перерахунку на сучасні ціни.

Але незважаючи на очевидний ризик для здоров'я Дороті впевнена, що секрет її довголіття саме в тютюнопалінні і регулярному вживанні віскі.

"Своїм здоров'ям я зобов'язана сигаретам і віскі. Я п'ю потроху, і мій лікар сказав, що без моїх шкідливих звичок мене б давно вже не було в живих. Я все ще жива і можу підняти лікті. Це чудово! У мене було довге життя і Бог ставився до мене дуже добре. Мені дуже пощастило", - сказала Дороті, насолоджуючись своїм улюбленим сортом віскі.

Бездітна Дороті живе у своєму власному будинку в Салтдіні, Східний Сассекс. Її чоловік Пітер помер у 1993-му, протягом 23 років він потерпав від раку. На момент смерті чоловікові було лише 60 років. Відтоді Дороті живе сама.

"Я постійно кажу собі, що збираюся кинути палити. Почалося це після того, як сигарети почали дорожчати, але щоразу я вирішую, що ще рано, що час ще не настав", - сказала вона в інтерв'ю Mail Online.

"Коли я почала курити, мені було близько 16, і цигарки коштували дуже дешево. Я не можу повірити, що зараз вони такі дорогі", - додала Дороті.

За словами іменинниці, у сучасного віскі так само гарний смак, як і 80 років тому. Жінка підкреслює, що незважаючи на те, що її рухи вже не такі швидкі, як раніше, її розум все ще гострий.

Щоб відсвяткувати таку знаменну дату, друзі відвезли Дороті в місцевий паб, де пропустили по кілька чарок її улюбленого віскі, перш ніж повернутися додому, де жінку чекала вітальна листівка від королеви.

"Її люблять і поважають. У неї багато друзів. Вона чудова і у неї лагідний характер. Дожити до ста років - це справжнє досягнення великої жінки", - сказала її подруга Лінн Сасс.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.11.2013, 04:48   #300
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Принц і собака...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Амір завжди жив на широку ногу. Звичайно, адже він був принцом міста Хорасан, звідки щоранку сходило сонце. Але одного разу Амір змушений був відправитися на війну.

Принц не любив війну. Проте дуже любив поїсти. І щоб на війні Аміру не було сумно, його слуги навантажили три сотні верблюдів з продуктами, горщиками, тарілками і каструлями з його кухні. І він вирушив у похід.

Так як Амір більше думав про свій сніданок, ніж про стратегію і спорядження солдатів, то його швидко захопив у полон каліф Ізмаїл. Але ж у полоні хочеться їсти не менше, а іноді навіть і більше, ніж на волі. До того ж, у полон він потрапив не один, а разом із своїм шеф-кухарем, котрий встиг прихопити з собою шматок соковитого м’яса і горщик.

Кухар за наказом свого пана взявся за приготування вечері: він дістав горщик, поклав у нього шматок м’яса. І перш ніж поставити все це на вогонь, кухар у супроводі одного з правоохоронців вирушив на пошуки прянощів, щоб додати страві пікантного смаку.

Як тільки він відійшов від горщика з м’ясом, собака, що пробігав повз, відчув смачний запах і прошмигнув крізь охорону. Він засунув ніс в горщик, аби витягнути звідти м’ясо. Але його голова застрягла у горщику.

При вигляді цього принц Амір вибухнув реготом.

«Чому ти смієшся, – поцікавився стражник, – адже у тебе є всі причини на те, щоб журиться?»

На що принц показав йому пальцем на собаку, що встиг звільнитися від горщика і вже наминав шматок м’яса, та відповів:

“Я сміюся тому, що мені знадобилося 300 верблюдів, щоб доправити сюди всю мою кухню, і тепер виявилося достатньо однієї собаки, щоб винести все геть!”
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Різні схеми для роадіолюбителів! sat-prof Технічне спілкування 18 19.02.2019 00:12
Обговорення(різні питання)Globo 7010А та т.п. sat-prof Globo 7010A,8300A 402 02.01.2017 15:08
КАРТА РОЗДІЛУ - найцікавіші та актуальні теми sat-prof Офтопік (теревеньки) 0 23.06.2011 15:45


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 17:55.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум