SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 20.02.2015, 09:39   #871
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

20 лютого 2014-го. День подвигу

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Чого вони йшли вперед, спитаєте? Чи ж не знали, що снайпер стрiляє?

20.02. Це день великої i чистої жертви. День, коли ми втрачали. День людей, що заплатили своїм життям за те, щоб ми жили по-iншому.

...20 лютого 2014 року. Київ, вул. Iнститутська. Кульмiнацiя революцiї.

Ось їх вже троє, п'ятеро, десятеро. В одязi, що зчорнiв вiд кiптяви, у будiвельних касках, прикрившись дерев'яними щитами, - йдуть.

Свист кулi. Впав той, що пiт з очей витирав. Ще один. Не чув, як мати закричала: "Сину!" - i без тями впала посеред хати.

Бачила потiм мати, як її сина вбивали. Уся країна бачила. Стогнала, сивiла, заходилася криком перед екранами телевiзорiв - юних, ще зовсiм хлоп'ят снайпери розстрiлювали. Беззбройних.

А тi хлоп'ята, прикрившись дерев'яним щитом вiд автоматiв i снайперських гвинтiвок, йшли вперед. Як справжнi воїни.

Ось ще один впав. Iнший побiг за ним. Без щита. Без зброї. Втягнув голову у плечi, так, наче б це могло захистити, i бiг пiд кулями. Схопив товариша за ноги. Не думав, пораненого чи вбитого забирає. Не ховався. Не зупинявся. Вже розправив плечi - тягнув друга залитою кров'ю брукiвкою, як найдорожчий скарб.

Пам'ятаєте цi телевiзiйнi кадри? Ми їх всi пам'ятаємо. Вони випалили в наших серцях поле, i рана ще кровоточитиме в багатьох поколiнь. Це було в Києвi, на Майданi, рiк тому, 20 лютого.

Ще зовсiм безвусi, в будiвельних касках, з дерев'яними щитами, що були забарвленi їхньою кров'ю, вони змiнили iсторiю України. Там, на вулицi Iнститутськiй, вони загинуть - майже всi.

-- Його треба забрати! Ще двох! Але нести, нести! На щит! Хлопцi, на щит кладiть! - Обличчя ще й бритва не торкалася. Витер рукою пiт з очей, взяв щит i пiшов, куди кликав: друга винести.

Вiн, ще зовсiм безвусий, iшов з тим щитом дерев'яним, з тонкої фанери. I ще один з ним. Також юний. У штанах i курточцi, в яких дiвчат до танцю просив. I той нiс щит, аби друга винести пораненого. А друг, такий же безвусий, як i тi двоє, вже припав щокою до землi. До того шматка брукiвки, що захищав. Крок за кроком
виборював, виривав кожен метр. Вiдвойовував, як умiв.

Вiн не знав високих слiв. Вiн з того поколiння, яке нiколи не рвало на грудях вишиту сорочку, кричачи про любов до своєї землi. Вiн просто любив її. I захищав живим i мертвим: розкинув руки, лежить. Тепер нiхто, жоден снайпер її у нього не вiдбере.

Чого вони йшли, спитаєте? Чи ж не знали, що снайпер стрiляє?

Знали. Добре розумiли, що там смерть, що можуть убити. Йшли, бо не вмiли по-iншому жити. Не могли лишити друга, котрий впав.

Олег Ушневич - вiн був у зеленiй касцi. У бiлiй - Ромчик Гурик. Дев'ятнадцять лише Роман мав. У шоломi - ще один Роман. Точин його прiзвище, батько двох дiтей. Школу сьогоднi його iменем назвали. У сiро-блакитнiй касцi -- Роман Варениця.

Олег приїхав у гостi на Рiздво iз заробiткiв.

Он, на передовiй, недалеко вiд нiг "беркутiвцiв" лежить, стiкаючи кров'ю, Володя Гончаровський. Йому кричали: "Не бiжи, застрелять!" Але Володя чув лише крик пораненого юнака. Одного встиг винести, вернувся за iншими...

-- Передi мною бiгло п'ятеро пацанiв. Через секунди вони всi лежали. Одного я нiс за живiт, як сумку. Не чув, чи тяжкий. Знав лише: треба йти швидше, бо кров'ю стече...

Дружина Володi Гончаровського каже, що вiн кричить увi снi. Мало що пам'ятає Володя. Лише подiї з Майдану - наче то було вчора. Як бiг виносити решту - куля в спину. Пiднявся, щоб далi йти, снайпер влучив у хребет.

Iванко, з росiйським прiзвищем Пантелєєв, вже бiг до Володi. З Краматорська Iванко. Поет, музикант з "Неба Мiнуса". Мав псевдо "Кармен". Не добiг Iванко. Впав вiд снайперської кулi мертвим. I Євген Котляр, синьоокий романтик з Харкова, який понад усе любив гори, також загине. Євген прикривав пораненого Володю Гончаровського. Своїм тiлом прикривав i щитом дерев'яним.



На цих страшних свiтлинах, що знiмали закривавленими камерами журналiсти, є Юрко Кравчук у камуфляжi та в зеленiй касцi - Iван Раповий. Цi хлопцi винесли з поля бою не одного побратима, були важко пораненi. Вижили хлопцi!

-- Лiкар сказав, що я народився у двох бронежилетах i касцi, - усмiхається Iванко Раповий. Куля потрапила в груди, пройшла за два сантиметри вiд серця, розiрвала легенi, розтрощила ребра i вийшла в дiлянцi попереку. -- Ми разом з Iваном Пантелєєвим витягувати пораненого. Ваню вбили, я - вижив. Врятував мене хлопець iз
Днiпропетровська, - згадує Iванко, батько двох дiтей. Той хлопчина також є на свiтлинах з Майдану. В шоломi медика вiн. Євгеном звуть.

-- Як розрiзав на менi майку, то жартував росiйською: "Вот видишь, а говорят: здесь одни бандеровцы". Сказав, що я - десантник, то мушу вижити.

Щоб Iванко не стiк кров'ю, Женя затиснув йому рану на грудях рукою. Так i тримав, сидячи бiля пораненого пiд кулями. Бог оберiг їх.

Євген Воленко нинi на вiйнi. Приїжджав улiтку. Привозив убитого друга.

Женя - воює, а Iван перенiс двi операцiї у Києвi. Потiм лiкувався у Львовi, в Польщi. Збирає для фронту
автомобiлi, термобiлизну та iншi потрiбнi речi. Кашляє, важко дихати Iванковi. Колись служив у десантi.

-- Я за фахом сам снайпер, працював у мiлiцiї. Добре знаю, як працюють мiлiцейськi i вiйськовi снайпери. Тi, що стрiляли на Iнститутськiй, дiяли iнакше. Вони заманювали людей у пастку, стрiляючи по ногах побратимiв. I коли ми йшли їх забирати, тодi вже всi дiставали кулi в груди i голову.

Мене питають: а чого ж ви бiгли, це ж безглуздо?! Нi, не безглуздо. Мусили йти, мусили рятувати. Якщо б не йшли, як би ми жили пiсля цього?

Вони всi, хто вижив, стали побратимами. Сергiя Трапезуна з Хмельницького врятував Юрiй Кравчук. Сергiй - вчитель хiмiї.

-- З Юрою Кравчуком та Iгорем Фльорком, студентом зi Львова, якi винесли мене, часто бачимося, приїжджають. Пiсля тих подiй ми стали рiдними людьми, - каже Сергiй.

Брат на вiйнi, а Сергiя - рани не пускають. Нога пухне, знову треба на операцiю.

-- Я говорю з дiтьми про тi подiї, про вiйну. Розповiдаю їм, чому така важлива для людини воля, чому ми маємо боротися. Вони мене розумiють...

Серед тих, хто вижив, i Максим Попов. Iнженер, не медик за фахом, але врятував не одне життя. Вiн також є на свiтлинах.

Бiля Устимка Голоднюка. Дев'ятнадцять лише Устимковi було. Не встигли тодi врятувати. Пiдбiгли, а винесли вже мертвим.

Нинi Максим збирає вiдомостi про загиблих i зниклих воїнiв АТО, веде книгу пам'ятi. Завдяки йому матерi та дружини дiзнаються про своїх рiдних.

Максим часто згадує Андрiя Юркевича з Тернополя. Вiн на Майданi носив червонуватий камуфляж.

Збереглося фото, де бiля Юркевича - Микола Панькiв, також у камуфляжi. Микола витягував поранених, куля влучила у груди. Стiк кров'ю молодий батько двох дiтей.

Андрiй Юркевич пiшов до своїх друзiв, туди, де на вартi у Бога Небесна сотня, цiєї осенi. Вiн загинув на вiйнi, на Донбасi. Андрiй був одним з тих, хто виносив з-пiд куль Володю Гончаровського.

-- Я йшов за справедливiсть i йтиму до кiнця, поки житиму, -- каже Володя. За себе, каже, за Миколу Панькiва, Устимка Голоднюка, Iванка Пантелєєва, за всiх, ще зовсiм безвусих хлоп'ят, що на щитах виносили товаришiв з поля бою.

На тих дерев'яних щитах, з якими йшли на неминучу смерть за гiдне життя своєї країни.

...Чого вони йшли вперед, спитаєте? Чи ж не знали, що снайпер стрiляє?

Знали. Але не могли по-iншому. I нинi вони з небес дивляться на нас.

Iрина ЛЬВОВА, Свiтлана МАРТИНЕЦЬ, газетаЩоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.02.2015, 13:04   #872
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ірина Фаріон
Депутат Верховної Ради України VII скликання, член Політради ВО "Свобода"

МОВНА ШИЗОФРЕНІЯ ВІД ПСЕВДОУКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ


21 лютого – Міжнародний День рідної мови. Його встановлено рішенням ЮНЕСКО на знак пам'яти розстріляної демонстрації студентів у Пакистані (1952 р.), що вийшли на захист бенгальської мови всупереч насаджуваній мові урду. У Пакистані тепер це День Мучеників. Відтоді минуло понад 50 років.

На окупованих московським ворогом територіях України за українську мову також розстрілюють. Спершу там мову ігнорували, зневажали, висміювали, вилучали, підміняли, спотворювали. Тепер просто розстрілюють її носіїв. Тепер за потурання неукраїнської влади мова окупанта брудними плямами розповзається по всій країні. Інфікує. Загиджує. Принижує. Окацаплює. Мова окупанта в Україні – це наслідок перемоги москалів над українцями. Російськомовні українці – це найкращі трофеї Московської імперії. Така плата хохлам за їхнє толерування мови окупанта від часів перших московських військових гарнізонів від 1658 року до сьогодні включно. Сприйняття мови як найпотужнішого кордону добре усвідомлював тодішній гетьман Іван Виговський. У першій статті знаменитого Гадяцького трактату він просто і вичерпно сформулював: межі української (себто руської) мови – це межі Руської (української) землі. Його теж розстріляли, як і автора Гадяцької угоди Немирича. Натомість чинна антиукраїнська, антинаціональна олігархічна влада накидує через власні ЗМІ шизофренічну мантру "єдина країна – єдіная страна", легітимізуючи у свідомості українців колоніяльну двомовність. Бо російська мова в Україні завжди була мовою ОКУПАЦІЇ. Якщо ти, один з другим, ще досі не вивчив мови землі, хліб якої їси, – ти або гість, або хам, або окупант (Шарль Бернар).

Мова потужніша за буки, гради, урагани і т.д. Нагадаю у цьому контексті слова невтомного Пантелеймона Куліша: "Пам'ятне-бо нам слово московського оракула (йдеться про російського шовіністичного журналіста Михайла Каткова. – І. Ф.): що польське повстання єсть ніщо, як порівняти його з повстанням літературної України. Там, рече, відпала б, може, під лихий час, невеличка провінція від імперії; а тут мужицька мова, ставши літературною, розколе імперію на самій серцевині. Так промовила, віщуючи про нас, московська піфія (віщунка. – І.Ф.), і се нам немалий прогностик". Себто шовініст розуміє значення питомої мови для самостійности нації. Населення (не народ) НЕ розуміє і шукає способів виправдатися за власне мовне відступництво, замість того, аби вивчити мову дідів і прадідів – і саме тим відвернути навалу московського ворога.

Путін сплановано прийшов туди, де українська мова була системно знищувана. Саме з мотивацією "захисту" німецькомовних громадян Гітлер окупував Австрію, Чехію, Польщу. А перед тим зазначив: "Наша основна війна... повинна закінчитися ще ДО початку воєнних дій". Так "м'яка" сила німецькомовної діяспори підкріпила тверду силу танкових дивізій Вермахту "за повної розгублености та прямого сприяння демократичних урядів Заходу" (Юрій Щербак). Саме з цієї мовної мотивації розпочалася Друга світова війна ще 1938 року, обізвана "вєлікой атєчєствєнной" в імперії зла СРСР. З огляду на мовну безхребетність певної частини українського суспільства і дію мовного закону Путіна-Ківалова-Колесніченка, саме тепер, у час Майдану і розхитаного післямайдання, "прийшов час "замочіть в сортірє" найбільшого ворога російськомовної імперії -УКРАЇНСЬКУ МОВУ; бо імперія знає, що вона все ще існує як імперія, доки існує її мовний монолітний рускоязичний простір, хоча й розвалився політичний інформаційний моноліт СРСР" (Юрій Іллєнко).

Найкраще це робити руками псевдоукраїнської влади, зокрема Президента та його ставлеників по всій вертикалі і у всіх фракціях ВР. Їхні злочинні мовні дії трактую як прояв внутрішньої окупації:

1. Вперше за всю історію Української незалежної Держави цей президент у час війни дозволив собі під час президентської інавгурації при святому українськомовному Пересопницькому Євангелії говорити мовою окупанта. Закономірно і символічно, що в цей день випала зброя з рук знепритомнілого вояка з президентської варти.

2. Вперше ця людина під час Новорічного привітання говорила мовою окупанта (до речі, від цього за столом постраждало травлення чи не більшости громадян країни).

3. Вперше ця людина у дуже лукавий спосіб посягнула на державний статус української мови через проєкт змін до Конституції, зокрема Статті 143. Йдеться про право місцевим органам влади – від села до области – надавати "російській мові статусу спеціальної"... Все це підступне вбивство української мови загорнуто у словесний фантик: "Єдиною державною мовою залишатиметься українська мова". За таких умов нашій мові залишиться статус безправної весільної нареченої, що так і не стане жоною. Інакше – це фасадний статус державної мови, за лаштунками якого триватиме її щоденний ґвалт язиком. Нема сумніву, що такі ідеї маркувальника товарів відомої кондитерської фабрики мовою окупанта знайдуть підтримку всіх ліберально-космополітично-антиукраїнських фракцій у ВР. Особливо готовою до цього буде олігархічна група з садомазохістичною назвою "Самопоміч", бо саме "натхненник" цього політ-бізнес-проєкту Садовий разом із начальницею управління культури (розумій антикультури) у Львові Подоляк закликали львів'ян напередодні анексії Криму говорити російською мовою на знак солідарности зі зрусифікованими областями України. Таке можуть робити лиш ті, що живуть за принципом відомої тьоті Моті з п'єси М. Куліша: "Лучше бить ізнасілованной нєжелі сукраінізірованной". Правда, тоді ця теза звучала зі збірного художнього образу тьоті Моті-харків'янки. Тепер з уст деградованих львів'ян при владі.

4. 23 лютого 2014 року у час застиглих між небом і землею Душ Героїв Небесної Сотні 232 депутати Верховної Ради VII скликання проголосували за скасування мовного закону Путіна -Колесніченка. Тодішній в. о. Президента Турчинов як "щирий українець", що на цих виборах до парламенту йшов під гаслом ВО "Свобода" "Ми на своїй, Богом даній землі" (!!!), не підписав цієї постанови до виконання. Себто в Україні і далі діє мовний закон Путіна, запроваджений у життя через московського агента Колесніченка і малоросійських холуїв, які через параліч мозків вомпили, що через мовне питання почалася війна. Вони, убогі, не тямлять, що війна з москалями у різних формах триває від часу Переяславської ради – і відколи вони пустили у свою свідомість московський язик.

Влада, що не здатна захистити державної мови, – ніколи не захистить державних територій. Звідси тисячі смертей і стоп-кран у головах маси, яка далі просторікує "какая разніца", ми "ваюєм і валантьорім". Якщо нема різниці, – то возговоріть мовою Шевченка на зло кацапам. І ми квити. Перестаньте бути подібні на москалів у визначальному – МОВІ. Намалюйте мовний рубікон, який виписав своєю творчістю великий Шевченко, і гірко покаявся у своєму поодинокому мовному переступі: "Переписав "Слепую" та й плачу над нею. Який мене чорт спіткав і за який гріх, що я оце сповідаюся кацапам черствим кацапським словом!...Се правда, що, опріч Бога і чорта, в душі нашій є щось таке страшне, що аж холод іде по серцю, як хоч трошки його розкриєш" (з листа до Якова Кухаренка від 30.09.1842 року).

"Зараз, на початку ХХI століття, намагаються тією мовою колонізації й міжнаціональної "дрючьби народов" остаточно знищити Україну" (Юрій Іллєнко). Обернімо їхню енергію проти них: стріляймо у них укрокулями-словами всюди...Це наш духовний фронт. Жодного шансу язику серед моря МОВИ.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.02.2015, 13:58   #873
vova78
Новачок
 
Реєстрація: 19.10.2010
Дописи: 9

Типово

яка рiзниця хто на якiй мовi розмовля,як не украiнська-ворог?
vova78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.02.2015, 14:16   #874
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

vova78, воно то так і з вами погоджуюсь але як кажуть "від смішного до страшного один крок". тобто сперш мова а потім все решта.... Тому гадаю що поступово від російської мови треба відмовлятися, це може зайняти не один десяток років але це необхідно. адже найкраща мова в світі то це УКРАЇНСЬКА!!!
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.02.2015, 21:44   #875
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб ніхто не сплутав -- нагадування на понеділок від Президента


Президент Порошенко під час візиту до Запоріжжя нагадав українцям, що 23 лютого більше не є державним святом та тим більше Днем захисника вітчизни.

"Ви знаєте, що я прийняв рішення оголосити Днем захисника Вітчизни не 23 лютого. Ми обрали свято Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня. Наше козацьке свято.

Я розумію, в силу інерції, багатолітньої звичики жінки будуть вітать свої чоловіків. Тут кожен вільний приймати своє рішення, але державно-політичного забарвлення день 23-го лютого віднині і назавжди позбавлено.

Ми, з моєю дружиною домовились, 23-го лютого вона мене не вітає, почекає до 14-го жовтня. Думаю, що нашому прикладу послідують і інші", -- сказав Президент.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.02.2015, 08:52   #876
vova78
Новачок
 
Реєстрація: 19.10.2010
Дописи: 9

Типово

порошенко крутий,скоро командувати коли народу iсти коли спать.
vova78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2015, 18:24   #877
Jethro
Новачок
 
Аватар для Jethro
 
Реєстрація: 05.02.2015
Дописи: 47
Lemberg
Мій ресівер: Orton 9500 (Runigma)
Типово

Те що вичворяють наші виродки,називається соціальний Дарвінізм,на мою думку це робиться з метою щоб люди на довго забули про майдани і невдоволення владою і життям...ІМХО...
Jethro зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.03.2015, 16:34   #878
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Пророцтво Германа Будзінського: Януковича вб’ють, Росія розпадеться, Україна стане сильнішою


“На Московію впаде кара Божа за всі знущання, які вона зробила Україні протягом 350 років та іншим народам. Московію чекає розпад і повний занепад. З Володимира почалося і на Володимирі закінчиться”, – напророчив монах Герман Будзінський 1991 року.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Пророцтво Германа Будзінського 1991 року

“Ні, ніхто не розуміє, що весь світ, а особливо Східна Європа, стоять на порозі страшних, кардинальних змін, як це було на початку двадцятого століття перед Першою світовою війною. Сьогодні відбувся народний референдум про незалежність України. Є величезна ейфорія у народу нашого, який 350 років стогнав і знищувався в московському ярмі, що ми на кінець станемо вільними.

Люди радіють і сподіваються, що все погане вже позаду, сподіваються на краще життя, на хороше майбутнє для себе і своїх дітей. Але на жаль, не все так добре буде в Україні та українців в найближчу чверть століття. Ще пройде одне покоління, поки Україна отримає свою справжню незалежність, тому сьогоднішня незалежність, це скоріше декларація, ілюзія, ніж реальність цього історичного факту.

Я хочу розповісти, що чекає наш народ в найближчу чверть століття. Ейфорія скоро мине, а з нею повернеться гірка реальність: люди поведуться на заклики лжепророків, закриватимуться заводи і фабрики, почнуться великі звільнення людей, почне зростати безробіття, гроші знеціняться і втратять свою вартість, люди почнуть масово виїжджати за кордон на заробітки, як це і було колись.

Почнуться нарікання від цих самих людей, які ще вчора раділи незалежності, тепер вони ж будуть на цю незалежність дуже скаржитися. Так буде кілька років. За цими кількома роками життя трохи нормалізується економічно, але почнуться утиски і переслідування політичні. І так триватиме так 13 років до величезного зсуву людей в Києві, який буде відповіддю народу на спроби політика зайняти владу в державі довічно.

Бог дасть нам шанс через 13 років на нове життя, але Божий шанс Україна втратить. Тоді знову в народі почне рости відчай і безнадія. І тоді Бог пошле нам страшну кару, до влади в Україні прийдуть треті «совєти» Це буде страшна бандитська орда. Це станеться через 15 років після мої смерті! ( Герман Будзинський помер в січні 1995 року).

– Отче, це будуть знову комуністи? ? (Комуністи в Україні, в грудні 1991 року були заборонені)

– Ні, це не будуть комуністи. Перші «совєти» прийшли до нас в 1939 році, інші прийшли в 1944 році, а треті “совєти” прийдуть до нас через 15 років моєї смерті. А комуністи тоді вже будуть діяти легально і будуть їх союзниками. Це буде така двоголова диявольська радянсько – комуняцька гідра. Це буде нова орда на Україну, яка захоче перетворити наш народ на своїх рабів. І ця диявольська гідра дорвавшись легально до влади, почне страшні знущання над нашим народом.

Невинних людей почнуть важко переслідувати, патріотів будуть бити, садити в тюрми, навіть вбивати. У людей забиратимуть їх майно, над ними будуть неймовірно знущатися. Плач і відчай пануватиме по всій Україні, бо ці бандити будуть скрізь: в міліції, в прокуратурі, таємній поліції, судах, державному апараті. Скрізь буде страшна корупція і несправедливість. Всі хто зможе, будуть намагатися покинути Україну. Москва ж буде всіляко підтримувати цю радянсько – комуняцьку гідру і допомагати їй і мстити всім, хто захоче допомогти українцям.

Як покарання полякам, за їх тверду і послідовну підтримку українців і як попередження всім іншим народам світу, Москва повторить для Варшави другу Катинь. Це відбудеться через 70 років після першої Катині. (10 квітня 2010 року літак з польською урядовою делегацією на чолі з президентом Лехом Качинським, який планував відвідати Катинський цвинтар, розташований під Смоленськом зазнав катастрофи при посадці, – загинули всі, хто знаходився на борту літака).

Вождь третіх “совєтів” буде бандитом і не маючи ніяких національних традицій та виховання, почне насаджувати в Україні найгірші радянські порядки колишньої імперії. Тоді настануть інші Крути, після яких відбудеться другий великий зсув народу. Це буде перше повстання проти третіх “совєтів”, яке буде жорстоко придушене диявольською владою. Московія за допомогою третіх “совєтів” буде старатися втягнути Україну в нову імперію. Але врешті, марні будуть всі її зусилля, їй цього не вдасться зробити і за це вона буде покараний Богом. Почнуться переслідування і репресії проти всіх українських патріотів. Настануть нові сталінські часи. Новітнім енкаведистам буде дозволено все. Для них не буде існувати ні Бога, ні закону, ні моралі. Але не треба боятися, бо це буде тривати дуже недовго. Зло ніколи не переможе добро.

Бог помилує Україну і вождя третіх “совєтів” вб’ють. Він не добуде своєї каденції. Весь цей кривавий і жорстокий період буде дуже короткий і закінчиться другим великим народним повстанням. Цим другим повстанням, цей диявольський радянсько – комуняцькій режим буде зметений з лиця землі. Настане друга українська Коліївщина. Лють людей буде така страшна, що третіх “совєтів” та комуністів будуть хапати на вулицях і вбивати без суду і слідства. І цю помста народу нашого ніхто не зможе зупинити, бо злочини які зроблять треті “совєти” та комуністи проти України і народу, будуть такі ж страшні, як сталінські.

Обидві банди, третіх “совєтів” і комуністів, будуть заборонені і розпущені, а проти них буде організований і проведений новий Нюрнберг. Міжнародний судовий процес, аналогічний Нюрнберзького трибуналу. Усе їхнє майно і гроші награбовані в Україні, будуть конфісковані, а ті треті “совєти” і комуністи,що залишаться живі, будуть покарані в’язницею. Тоді тільки, народиться дійсно незалежна Україна!

– Батьку, а коли це все відбудеться?

– Це станеться між річницею незалежності та річницею народження Тараса Шевченка. Його недарма називають Пророком в нашому народі. Ці обидві дати мають для нас великий сакральний зміст. Шевченко ж, подіями минулого описував наше майбутнє. Тільки це розуміти треба, як і Біблію. Тому його так ненавидять вороги України.

Від сьогодні, через 35 років Україна стане одніює з найсильніших держав світу. Такою, як зараз Америка. А на Московію впаде кара Божа за всі знущання, які вона зробила Україні протягом 350 років та іншим народам. Московію чекає розпад і повний занепад. З Володимира почалося і на Володимирі закінчиться. Така воля Божа.

– Батьку, а можна щось змінити?

– Що написано на небесах, людина змінити не може, але все є в руках Божих і на нього у нас вся надія. Ми українці, повинні гідно перейти цю страшну сторінку своєї історії, завжди пам’ятати це, і мати, як урок на майбутнє, щоб це зло диявольське більше ніколи не повторилося на нашій землі. Свободи без боротьби не буває, але з нами Бог. А якщо з нами Бог, то хто ж тоді проти нас?

P.S. Батько Герман Будзинський (р.н. 1905 – р.с. 1995) – чернець – студит, греко – католицький священик, який більшt 20 років поневірявся по тюрьмам та сталінським концтаборам.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.03.2015, 19:16   #879
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

“Вернись живим”: волонтерський рух оснащує тепловізорами українську армію

Тепловізор Pulsar HD50S застосовувався в більшості гарячих точок АТО і зарекомендував себе як надійний пристрій.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Волонтери ініціативи “Вернись живим” збирають гроші на тепловізор Pulsar HD50S для 12 підрозділів сил АТО. Про це йдеться в повідомленні на сторінці руху в Facebook, повідомляють Патріоти України.

За словами волонтерів, такий тепловізор виробляється в Росії, Білорусі та Литві. “Незважаючи на неоднозначне походження, він зіграв далеко не останню скрипку в цій війні. Нашу, українську скрипку”, – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що якість збірки “литовців” на порядок вище ніж “москвичів”. “Горять вони однаково добре. Термін життя обладнання на війні, на жаль, обмежений. Наш герой падав в ціні разом з рублем і євро, що зробило його кращим у класі по відношенню якості та ціни.

Зараз рубль пішов вгору, і Пульсар коштує вже 3400 $ . При цьому найближчий аналог – 5500 $. Тому ми радіємо будь-яким санкціям подвійно, рубль падає – тепловізори дешевшають “, – зазначають волонтери.

За їх словами, даний тепловізор застосовувався в більшості гарячих точок АТО.

“За час оборони донецького аеропорту там побувало 25 тепловізорів тільки від волонтерів” Вернись живим “. За словами бійців, багато в чому аеропорт тримався на них. 6-7 пристроїв в новому терміналі дозволяли постійно контролювати його периметр і викликати арту на непрошених гостей, задовго до їх підходу до будівлі.

У Слов’янську було до десяти тепловізорів. Саур Могилу пройшов як мінімум десяток. У Дебальцевому було не менше сорока. Ми зараз обдзвонюємо одержувачів, перевіряємо, скільки з пристроїв залишилося в строю.

Поки цифри називати я не готовий, але, схоже, що більше половини. Бійці їх бережуть. Тому, що це їхнє життя. Нехай і в дешевому пластиковому корпусі “, – йдеться в повідомленні.

Як зазначив волонтер Віталій Дейнега, долар дешевшає, що знижує і вартість тепловізорів: “На даний момент наші з вами тепловізори є практично у всіх підрозділах, які беруть участь у АТО. Їх нескладно дізнатися з гравірування” повернись живим, не для продажу “і нашому серійним номером, який можна віддерти тільки разом з корпусом.

Зараз на гравировці 289-й прилад . За словами волонтерів, цього тижня до Києва приїдуть останні 12 Pulsar HD50S по 3200 $. Наступні партії будуть на 200-300 доларів дорожче “. Тому закликають зібрати гроші на тепловізори якомога швидше.

Список одержувачів:

1. 107 реактивний полк
2. 2 окремий танковий батальйон
3. 1 танкова бригада
4. 15 Галицьке-Волинське радіотехнічна бригада
5. 17 танкова бригада
6. 24 бр, 5 батальйон
7. 26 бр, 3 арт. дивізіон
8. 28 бр, 1 гаубично-самохідний арт дивізіон
9. 72 бр, 1 бат, развед. взвод
10. 72 бр 1 мінометна батарея
11. 79 бригада, батарея протитанкових ракет
12. Зведений загін повітряних сил.

Нагадаємо, вчені Інституту фізичної хімії ім. Л.Писаржевського НАН України створили волонтерську групу – науково-дослідний центр “Борей”. Деякі проекти вже реалізовані волонтерами “Борея”, інші ще обговорюються в “мозкових штурмах”.Один із завершених проектів – кровоспинний медичний засіб “Кровоспас”. Своїми можливостями він не поступається популярним у світі SELOX (Великобританія) і QuikSlot Combat Gauz (США).

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.03.2015, 20:11   #880
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Зворушливо: священик став на коліна перед бійцями АТО

Священик отець Георгій, колишній воїн-“афганець”, стоїть на колінах перед солдатами.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А що Ви сьогодні робили?* sat-prof Офтопік (теревеньки) 73 06.11.2016 22:43
Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього вже сьогодні Igor1031 Офтопік (теревеньки) 0 07.02.2015 15:37
Сьогодні викопав... sat-prof Ваші захоплення 8 25.05.2014 10:36
MYtv (Україна) hmura Провайдери платного ТБ 1 15.12.2011 17:09
Україна запустить свій супутник 2011 році sat-prof Загальний розділ! 8 25.06.2010 12:15


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 12:01.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум