SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 18.06.2011, 19:00   #41
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

"Динамо" вирушило до Австрії з Корреа, Діакате й Аді

Делегація "Динамо" вилетіла до Австрії, де проведе літній навчально-тренувальний збір. Під керівництвом Юрія
Сьоміна команда буде
тренуватися у передмісті
Інсбрука протягом двох
тижнів - з 18 червня до 2 липня, пише прес-служба киян. До Австрії вилетіли 13 футболістів: Воротарі: Шовковський, Богуш, Коваль Захисники: Даніло Сілва, Діакате, Алмейда Півзахисники: Алієв, Калитвинцев, Рибалка, Нінковіч, Корреа, Бертольо Нападник: Аді Велика група гравців
прибудуть у розташування
"Динамо" дещо пізніше.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.06.2011, 21:24   #42
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Кравець: "Іспанців цілком можливо перемогти"


Форвард молодіжної збірної Україні разом з командою готується до вирішального поєдинку.
- Чи вистачить трьох днів для відновлення після матчу з англійцями?

- Так, складніше було після чехів, коли наступний матч був через два дні на третій. Перед поєдинком з Англією у нас змінилося майже півскладу, ми були свіжіші. У тій грі тренерський штаб дав можливість відпочити групі людей. Це дає підстави думати, що з іспанцями у нас буде більше сил, адже свої два матчі в групі суперник провів майже одним складом, а у нас була ротація. Словом, до недільної гри ми повинні підійти у хорошому стані.

- Після поразки від чехів збірна помітно додала, в результаті чого зіграла внічию з англійцями. Чи відчуваєте в собі сили з Іспанією зіграти ще краще?

- Звичайно, відчуваємо! Думаю, якщо кожен вичавить з себе 120%, нам під силу грамотно зіграти з іспанцями і перемогти.

- Яка думка склалося про цього суперника?

- Ми вчора розбирали іспанців. Хороша команда, технічно оснащена, але якщо проти них зіграти правильно, цілком можливо перемогти. Думаю, Павло Олександрович знає, як це зробити, підкаже нам, і всі разом, сподіваюся, доб'ємося потрібного результату.

- Преса міста Хернінг високої думки про вашу грі, називаючи вас "темною конячкою" у складі збірної Україні. Чи готові відповідати такій характеристиці і піднести сюрприз на цьому чемпіонаті Європи?

- На мій погляд, будь-який гравець нашої збірної готовий піднести сюрприз, зокрема, в майбутньому матчі з іспанцями. У ньому буде вирішуватися все.

- Вас ще назвали послідовником Шевченка, Реброва і Вороніна ...

- Я вже давно ніяк не реагую на подібні порівняння. Не прагну бути схожим на когось, а просто намагаюся проявляти себе.
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.06.2011, 23:34   #43
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

«Шахтар» дешевший за «Барселону» на 400 млн евро

В каталонському клубі грають найдорожчі гравці світу. Їх загальна вартість перевищує 500 мільйонів, що в 6 разів більше, наприклад, вартості гравців чемпіона Голландії – «Аякса». За останній рік, за даними transfermarkt.de, каталонський клуб став «дорожчий» на 30 мільйонів. З країн колишнього СРСР лідирує «Зеніт», «Шахтар» - на 5 мільйонів «легше».

1. «Барселона» (Іспанія) – 544,100


2. «Реал» (Іспанія) – 515,00

3. «Челсі» (Англія) – 408,50

4. «Манчестер Юнайтед» (Англія) – 374,70

5. «Манчестер Сіті» (Англія) – 366,75

6. «Інтер» (Італія) – 360,75

7. «Арсенал» (Англія) – 344,50

8. «Баварія» (Німеччина) — 295,00

9. «Тоттенхем» (Англія) – 283,10

10. «Мілан» (Італія) – 253,75

11. «Ювентус» (Італія) – 247,90

12. «Ліверпуль» (Англія) – 240,20

13. «Рома» (Італія) – 205,25

14. «Ліон» (Іспанія) – 193,55

15. «Фіорентина» (Італія) – 180,90

16. «Валенсія» (Іспанія) – 165, 60

17. «Марсель» (Франція) – 161,50

18. «Атлетіко» (Іспанія) – 161,00

19. «Евертон» (Англія) – 158,60

20. «Астон Вілла» (Англія) – 157,05

… «Зеніт» (Росія) – 153,50

… «Шахтар» (Україна) – 148,50

… «Динамо» (Україна) – 99,20

… «Дніпро» (Україна) – 60,60

… «Металіст» (Україна) – 54,05
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.06.2011, 13:07   #44
Єгор
Новачок
 
Аватар для Єгор
 
Реєстрація: 13.06.2011
Дописи: 44

Типово

Шукюр увійшов до парламенту Туреччини

Колишній нападаючий збірної Туреччини і "Галатасарая" Хакан Шукюр став депутатом від правлячої Партії справедливості і розвитку, повідомляє інтернет-видання Goal.com. Заручившись підтримкою прем'єр-міністра країни Реджепа Тайип Ердогана, зірка турецького футболу в парламенті представлятиме Стамбул - місто, в якому Шукюр провів більшу частину своєї кар'єри.

Шукюр закінчив професійну кар'єру в 2008 році, провівши у футболі 21 рік. Нападник зіграв 112 матчів у складі національної оманди Туреччини, відзначила 51 забитим м'ячем.
Єгор зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.06.2011, 13:30   #45
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

"Челсі" може втратити очки через активний інтересу до Модріча

Голова правління "Тоттенхема" Даніель Леві має намір подати скаргу до адміністрації прем'єр-ліги щодо надмірно активних дій представників "Челсі" щодо купівлі півзахисника "шпор" Луки Модріча. Бос "Тоттенхема" обурений тим, що сині оприлюднили факт пропозиції про трансфер гравця, тим самим вибивши хорвата зі звичної колії. Якщо дії "Челсі" будуть визнані неправомірними, то в перспективі це спричинить за собою зняття очок.

"Ми абсолютно чітко позначили свою позицію в письмовому вигляді і надали її" Челсі ", проте ті воліли проігнорувати нашу думку, оприлюднюючи трансферне пропозицію. Щоб уникнути будь-яких сумнівів дозвольте мені ще раз повторити, що ми не станемо вступати в переговори з продажу Модріча ", - цитує Леві The Mirror.

Нагадаємо, що в 2005 році "Челсі", при скандальних обставин переманивши захисника "Арсеналу" Ешлі Коула, був визнаний винним у порушенні правил прем'єр-ліги і оштрафований на £ 300 тис. Більше того, клуб міг позбутися трьох очок, якби сині були помічені в подібних діях ще раз протягом сезону.
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.06.2011, 15:39   #46
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Офіційно: Графіте залишив Вольфсбург


Графіте більше не є гравцем Вольфсбурга. Бразильський нападник перебрався в клуб Аль-Ахлі, що в Об'єднаних Арабських Еміратах.
"Я хочу подякувати клуб за ті роки, які я в ньому провів. У Німеччині я знайшов багато друзів", - говорить Графіте в інтерв'ю офіційному сайту німецького клубу.

"З Вольфсбургом я домігся успіху: став гравцем року в Німеччині, виграв звання кращого бомбардира Бундесліги і став чемпіоном. Мені зараз 32, і в моєму житті настав час змін".

Прокоментував догляд Графіте і головний тренер Вольфсбурга Фелікс Магат: "Графіте увійшов в історію Вольфсбурга, його ім'я завжди буде асоціюватися з нашим чемпіонством".
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.06.2011, 08:47   #47
bilich
Передовик
 
Аватар для bilich
 
Реєстрація: 12.11.2010
Вік: 54
Дописи: 539

Типово

Ловчев: "Усім пора зрозуміти - переговори з фанатами неможливі"


Відомий російський футбольний фахівець Євген Ловчев висловив думку з приводу останніх інцидентів з фанатами.

"У мене велике прохання до всіх зацікавлених сторін - Прем'єр-лізі, РФС, міністерству спорту. Господа, припиніть практику постійних зустрічей з фанатами, вони від цього тільки силу свою відчувають, ви їх зміцнюєте на думці, що вони можуть впливати на прийняття рішень" .

"Що ж робити? Треба виділити невеликий бюджет на відрядження до Англії, послати туди юристів, кілька тямущих хлопців, перекладача ... Зустрітися з людьми, які писали для країни закони після відомих сумних подій".

"Розумію, що це непросто - потім доведеться відповідати за справи, писати закони, контролювати їх виконання, приймати жорсткі заходи, - але іншого шляху немає. Усім пора зрозуміти - переговори з фанатами неможливі, домовленості не дотримуються. Значить, потрібно, щоб їх ці ж люди дотримувалися в іншому - менш пристосованому для комфортного життя - місці ", - розповів Ловчев.
__________________
І форумчани мовили "Прийшов той якого ми чекали".
bilich зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.06.2011, 12:09   #48
bilich
Передовик
 
Аватар для bilich
 
Реєстрація: 12.11.2010
Вік: 54
Дописи: 539

Типово

Особистість омонівців, застосував електрошокер до Лазович, поки не встановлена


Слідчий комітет по Нижегородській області проводить перевірку за фактом застосування співробітником нижегородського ОМОНу електрошокера до нападаючого "Зеніту" Данко Лазович після закінчення футбольного матчу "Волга" - "Зеніт".

Як повідомила співробітник прес-центру ГУ МВС РФ по Нижегородській області Світлана Ковиліна, омонівець, що став причиною великого скандалу ввечері в минулу суботу, поки не встановлено. До закінчення перевірки слідчого комітету керівництво Головного управління МВС по Нижегородській області давати якісь коментарі по суботньому інциденту не буде.
__________________
І форумчани мовили "Прийшов той якого ми чекали".
bilich зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.06.2011, 13:39   #49
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Металіст підписує двох аргентинців?

Видання Ole повідомляє, що Чако Торрес і Джонатан Майдана перебираються в Металіст.
Майдану добре відомий любителям футболу України, оскільки свого часу вже виступав у складі Металіста. Рік тому він попросив переходу в Рівер Плейт у зв'язку з народженням дитини. Раніше повідомлялося, що Рівер Плейт просто не виплатив потрібні гроші за захисника, і той змушений буде повернутися в Україну.

26-річний Хуан Мануель "Чако" Торрес, опорний хавбек Сан-Лоренсо, за повідомленнями аргентинської преси, вже підписав трирічний контракт з Металістом. Він відправиться до Харкова разом з Майданою, коли той зіграє стикові матчі за право залишитися у вищому дивізіоні.

Нагадаємо, зараз в Металісті грають три аргентинця: Крістіан Вільягра, Себастьян Бланко і Джонатан Крістальдо.
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.06.2011, 14:20   #50
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Майкон, Снайдер і Ето'О залишаються в Інтері

Президент міланського Інтера Массімо Моратті заявив, що не збирається продавати лідерів своєї команди.
Останнім часом преса рясніла заголовками про те, що Майкон, Снайдер і Ето'О можуть покинуть табір нерадзуррі. Однак Массімо Моратті поспішив спростувати ці чутки.

"Я провів бесіду з цими трьома футболістами, і всі вони, як один, відповіли мені, що хочуть продовжити свою кар'єру саме в Інтері", - говорить Моратті в інтерв'ю La Gazzetta dello Sport.

"Поки трансферне вікно залишається відкритим, ми маємо намір посилити нашу команду поруч виконавців".
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини Abs 1 75.0°e sat-prof Транспондери 313 13.03.2021 10:58
Технічні новини телеканалів. sat-prof Транспондери 3336 03.02.2021 11:36


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 18:11.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум