SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 01.12.2013, 17:09   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово Всеукраїнське віче. Євромайдан

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Всеукраїнське віче. Євромайдан. ОНЛАЙН
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)

Востаннє редагував D-Misha: 22.01.2014 о 19:31.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.04.2014, 20:05   #421
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Янголи Інститутської: історія п'яти сміливців, що рятували людей....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Львівське видання "Гал-інфо" опублікувало історію про п’ятьох друзів, які 20 лютого відчайдушно кинулись на передову, аби з-під куль снайперів витягти поранених та забрати полеглих активістів Майдану.

П'ятеро львів'ян вже назвали "янголами Інститутської". Хлопці не просто рятували людські життя, але, самі того не усвідомлюючи, здійснили подвиг гідності. Ризикуючи власним життям та здоров’ям, вони знову і знову поверталися на передову - кулі снайперів їх оминули.

Хлопці – студенти львівських вишів. Усі вони львів’яни: Ігор Фльорко (18 років), Павло Дьокін (19 років), Андрій Седлер (20 років), Микола Притула (20 років), Ігор Галушка (18 років). Хлопці дружать давно, вони сусіди, навчалися в одній школі, разом поїхали на Майдан, разом пішли на Інститутську і разом вижили!
Янголи Інститутської: Ігор Галушка (18 років), Павло Дьокін (19 років), Микола Притула (20 років), Ігор Фльорко (18 років), Андрій Седлер (20 років).

У тому ж складі у Львові.

Хлопці дивом лишилися живими та неушкодженими. Поруч із ними вибухали гранати, у них влучали гумові кулі, навіть осколок влучив Ігорю Галушці в брову, але ока не пошкодив. Було навіть таке, що дехто з них під час вогняного протистояння спалахував як суха трава, але нічого. Максимум від чого постраждали – від газу і від вибухів, пригадують хлопці, тоді трохи дзвеніло у вухах. Кажуть, що їм було психологічно важко, а фізично вони готові до нового бою.

"Так завжди було, щось ставалось біля мене, але не зі мною", - пригадує Ігор Галушка.

На Майдан їздили кілька разів. 18-річний Ігор Галушка був одним із тих, хто починав Революцію. Був на Майдані під час першого розгону. Здавалося, що більшої жорстокості бути вже не може.

Ігор Галушка.

"У ту ніч "Беркут" кожні дві години показувався і зникав. Насторожило те, що забрали тоді усю дорогу апаратуру. Тим, хто намагався про щось попередити, вимикали мікрофон", - пригадує хлопець.

Ігор разом із друзями дрімали в кафе на Майдані, коли туди увірвався "Беркут" і почав їх виганяти та бити: "Коли ми вийшли на вулицю, то Майдану вже не було. Все було загороджено щитами. Стояло три швидкі, які були битком забиті, а ДАІвці виписували їм штраф за неправильне паркування. Це повний абсурд!".

Ігор Галушка пригадує, що тих, хто лишився, заштовхали в підземний перехід, де на кожному виході стояли "беркутівці".

На питання, чому хлопці поїхали на Майдан, Ігор відповідає: "Я взагалі не є фанат ЄС. Але народ висловив свою думку, і я хотів підтримати свій народ. Думав, краще я отримаю, чим хтось із жінок. Після побиття і розгону – це вже була справа честі".

Ігор також розповідає, що хлопцям було образливо за події на Банковій 1 грудня. За його словами, те що там відбулося, – це був вияв народного гніву, натомість опозиція назвала усіх провокаторами.

"Можливо, і були провокатори, але люди цього хотіли. Вони хотіли справедливості! Людей жорстоко побили. Якби їхні друзів та родичів були серед побитих, то я думаю, що вони б зробили теж саме. Однак тоді Порошенко та інші політики заявили, що люди на Банковій – провокатори, яким платять по 200 грн. Я був шокований. Виходило так, що я приїхав своїм коштом зі Львова для того, щоб за 200 грн підставляти свою голову під кийки? Мене це обурило!", – ділиться спогадами Ігор.

Хлопець каже, що всіх, хто був у масках, тоді почали називати провокаторами. Він пояснює, що ходив у масці, бо переживав за свою сім’ю, щоб у них не було проблем, але провокатором ні він, ні його друзі не були.

"Потім і на Грушевського нас знову назвали провокаторами. Тепер вже Кличко. Але ж люди пішли, бо опозиція говорила два місяці і нічого. Люди стояли, а нічого не відбувалось. Опозиція хотіла, щоб ми стояли до 2015 року? Хто буде стояти? У кожного сім’ї, кожному потрібно їх годувати. Потім опозиція все підписала все під себе", - каже Ігор Галушка.

Запитуємо про Дмитра Яроша.

"Я уявлення не маю, хто такий Ярош. На самому початку Майдану там була купка націоналістів. Але я уявлення не маю, хто він такий і звідки взявся. Окрім "Правого сектору", там були активісти з інших організацій", – розповів Ігор.

Його товариш Павло Дьокін наголошує, що самі хлопці до жодної з організацій не належали, які і багато інших: "Мені здається, що більшість на Майдані - це були звичайні люди".

Микола Притула.

Як зазначив Микола Притула, багато людей просто приходили на Грушевського як туристи, щоб зробити фото на згадку. Але потім усі почали казати: "Правий сектор"! Молодці!".

Микола зазначив, що зазвичай активну участь у протистояннях брало від 200 до 400 людей, а решта просто знімали це все на камери.

"Нікого не треба змушувати. Це добра воля кожного", - наголошує Микола.

Ігор Фльорко дивується: "Не розумію, чого усі інші просто стояли на Майдані… Я розумію, що потрібно було охороняти барикади на випадок штурму "Беркуту", але пощо стояти на Майдані і танцювати з Русланою, коли на Грушевського ідуть бої? Якщо ти вже стоїш, то просто підійди на Грушевського, допоможи хоча б з бруківкою. Коли ми прибігали на Майдан, то там на екрані навіть не показували трансляцію з Грушевського, бо там начебто самі провокатори зібралися. Показували старі концерти, новини, але не показували того, що відбувалося поруч".

Ігор Галушка те, що відбувалося на Грушевського, пояснив просто: "Людям просто набридло".

Павло Дьокін додає: "Люди хотіли лідера. Людям остогидло просто стояти".

Янголами Інститутської хлопців нарекли після їхнього самовідданого і неймовірно сміливого вчинку. 20 лютого вони п’ятеро прийшли на Інститутську, коли снайпери почали розстрілювати людей.

Слава героїв до хлопців прийшла тоді, коли знайома Миколи Притули написала про них у соцмережі: "Треба було з кимось поговорити. Я їй розказав, а вона написала це з моїх слів. Я казав, що це зайве, бо ми не зробили чогось надзвичайного".

Павло Дьокін.

"Ми робили те, що зробив би кожен на нашому місці. Якби не пішли, то совість замучила б. Знаючи, що там людей розстрілюють, просто сидіти і дивитись… Я би собі не пробачив", – каже 19-річний Павло Дьокін.

Ігор Фльорко, якого розшукувала сім’я пораненого Сергія Трапезуна (хлопець витягнув його з під куль снайпера, врятувавши життя), розповів, що того разу друзі приїхали на Майдан зранку 19 лютого.

Ігор Фльорко.

"Ми прийшли на Майдан. Вже горіли Профспілки, горів і сам Майдан. Ряди "Беркуту" стояли за 50 м. від стели, били водомети. Все було монотонно. Час від часу перекидувались коктейлями чи гранатами, але на це вже ніхто не зважав. Активних дій не було", – пригадує Ігор Фльорко.

"Все почалося 20 лютого. Близько 9.00 прибігли хлопці і розказали, що з боку Жовтневого "Беркут" відступає", – розповідає Павло Дьокін.

На запитання, чому "Беркут" почав відходити, хлопці припускають, що це була така тактика, щоб заманити найбільш активних у пастку.

"Люди бачили, що дорога порожня, барикада порожня і кинулись вперед. Вийшло так, що вони зайшли у цей квадрат, який обстрілювався із Жовтневого, з готелю "Україна" та Інститутської. Там їх і почали розстрілювати", – каже Павло.

Ігор Галушка пригадує: "Нам напевно пощастило, бо ми бігли з боку Жовтневого. Брати висоту ми не хотіли. Ми бігли до барикади".

На питання про екіпіровку хлопці сміються, адже у Павла була лише маска, в Андрія хокейний шолом, решта хлопців мали на собі каски та наколінники. Бронежилет був лише у Ігоря Фльорка. Був і щит, але один на усіх.

"Ми думали, що ситуація не така критична", - пригадує Ігор Фльорко.

Побратим Ігор Галушка додає: "Ми відвойовували свої барикади, адреналін зашкалював. Потім емоції змішались, коли побачили, що поруч розстрілюють людей. Ми сп’яніли від страху і нервів. Хотілося відійти, бо страшно, але далі від нас лежали люди і кричали: "Хлопці, потрібна допомога".

У цей момент Ігор Галушка разом із Павлом Дьокіним намагалися підпалити шини на барикаді.

"На Інститутську ми побігли усі п’ятеро, поряд інші люди, коли поранили чоловіка, який ішов поруч, усі люди в страху почали втікати назад. Ігор і Павло лишилися попереду. Решту як течією віднесло", - пригадує Ігор Фльорко.

Павло Дьокін додає: "Коли підпалили шини і озирнулись, а позаду нас порожньо. Всі екіпіровані відступили".

Андрій Седлер.

Натовп розділив друзів. Андрій Седлер і Микола Питула опинилися позаду.

"Я рвався до своїх. Підійшов до одного чоловіка із Самооборони. Поросив: "Дайте мені щит, там мої друзі, я піду до них". Але мені всі відказували, щоб я сидів і не рипався, бо там снайпери. Я так не міг, хотів піти, щоб хоч якось їм допомогти", - пригадує Микола.

Павло Дьокін розповідає, що у момент, коли їм вдалося підпалили барикаду, поруч через дорогу вже розстріляли "черепашку": "Ми почали переходити дорогу, тоді Фльорко саме відтягував Сергія Трапезуна. На відео це добре видно, як він тягне цього чоловіка, а ми перебігаємо дорогу. Я своїх не бачив. Я бачив тільки Ігоря (Галушка, - ред.), бо були разом".

Андрій Седлер залишався біля сходів, допомагав заносити до готелю перших поранених і вбитих: "Я не міг знайти щит. Щось перемкнуло, що я не можу піти без щита… хоч до того вільно ходив".

Ігор Галушка, який був разом із Павлом Дьокіном, пригадує: "Там був земляний горб, поруч люди кричали про допомогу. Ми там лягли перечекати. Як мине обстріл".

Павло зазначив: "У той момент прийшло розуміння, що це війна… і ми можемо померти".

"Поруч нас був хлопець. Десь за 2-3 метри від нас, він присів, і в ту мить снайпер прострілив йому голову. В цей момент ми дивилися на нього… Це був просто "бум!" і йому рознесло голову… Повністю. Я цього ніколи не забуду!", – пригадує Ігор Галушка.

"Ми дивилися просто на нього, коли снайпер вистрелив і бризнула кров. Я озирнувся, а навколо тільки ми двоє з Ігорем… і 7-8 мертвих хлопців. Ігор мав із собою щит, зовсім маленький, він повернувся назад, щоб прикрити медика. З наших тоді я тільки й Ігоря бачив. Я не знав, що з іншими", – розповідає Павло.

Після перших поранених і вбитих до готелю "Україну" повернулися усі, окрім Ігоря Фльорка.

"Просто так сталося, що я перейшов дорогу і почав тягнути Сергія (Трапезуна, - ред.). Він був один із перших в "черепашці" у нього було три кульові поранення ніг. Він подавав знак, що йому потрібен медик, але коли іншого хлопця, що був поруч і ще рухався, снайпер добив, він перестав махати рукою. Я дотягнув його до готелю "Україна", тому і затримався. Я не бачив своїх. Повернувся на Інститутську шукати. Коли біг назад, то тоді їх і побачив", - пояснює Ігор.

"Таке враження, що ми бігали там як сп’янілі… ми не розуміли, де ми були. Все переплуталось. Про себе не думав, думав тільки про рідних", - пригадує Павло Дьокін.

"Минуло десь зо три години, а нам здавалося, що лише 15 хвилин", - зазначає Микола Притула.

Скільки разів хлопці повертались від готелю "Україна" на Інститутську вони не знають.

Ігор Галушка розповідає: "Було страшно, але форма страху була незвична".

"Було страшно, але думав, що не поважатимеш себе, якщо цей страх не перебореш. Коли матимеш дітей, вони запитають: "Де ти був, тато?", а що їм скажеш, що сховався?", – розмірковує Павло.

"Я радий, що у тій ситуації ми вчинили саме так. Я просто мушу це розказати, коли усі відступали, я пережив цей момент розгубленості. Я відступав разом із Самообороною. Перебіг через одну барикаду і тоді зрозумів, усвідомив, що нікого з моїх нема. Обернувся, а вони усі були попереду. Я подумав: "Ну як так?" Пішов до них, бо навіть якби вижив, то хлопці б не зрозуміли", - сміється Ігор Фльорко.

Він додає: "Це вже тепер ми жартуємо, але тоді було не до жартів. Тоді були якісь надможливості. Коли втікали, то я з легкістю перестрибнув через залізний стіл, на якому їли "беркутівці" і навіть стрибнув вище на півметра від стола. Не знаю, як мені це вдалося".

Про те, що вони зробили, хлопці усвідомили вже коли повернулися до Львова.

"Коли на Майдані ховали людей, ми плакали як малі діти. Ми просто не могли стримати сліз. Там плакали усі… Напевно, вся країна плакала. Сльози просто самі текли, коли дивився на батьків, а ще усвідомлення, що ти там був і вижив і що це могли б бути твої батьки…", – пригадує Микола Притула.

"Коли дивилися відео, то не вірили, що ми там стільки разів бігали і лишилися цілими та не ушкодженими. Ми навіть думали, що в Бога на нас, напевно, є інші плани…", – каже Павло Дьокін.

"Коли там на Інститутській сидів з тим крихітним щитом, то розумів, що від нього, як і від каски, не буде жодної користі. Ти чуєш і бачиш, як кулі пробивають землю, чуєш їхній свист, чуєш крики та істерику. Багато про що задумуєшся…", – пригадує Ігор Галушка.

Поки хлопці були по один бік вулиці, їхній побратим Микола Притула був на іншому: "Там стояли два біотуалети. Я заховався за ними. Хтось відступав і дав мені щит. Інші хлопці запропонував зібратися "черепахою" і йти за пораненими. Було лячно. Я думав: "Іду заберу пораненого і назад повертатися не буду". Але знову повертався. Не знаю чому".

Микола Притула пригадує: "Коли Ігор Фльорко відтягнув Сергія Трапезуна, що лежав ближче… Там ще був хлопець, якого, напевно, вбили першим, він був у камуфляжі та распіраторній масці. Він вже був вбитий, коли ми прийшли… Нас було троє. Я був посередині, а поруч – двоє незнайомих мені хлопці. Я так розумію, що ці два хлопці, які пішли зі мною, були друзями. Однин трішки затримався. Я тягнув цього вбитого хлопця, щит заважав, я дивився під ноги. Той хлопець, що був біля мене закричав: "Ростик!". Я підвів голову і побачив, як одна куля, а потім друга… і Ростик більше не рухався. Я зрозумів, що Ростика вже нема. В цей момент тому іншому хлопцю в ногу влучила куля. Біля нас більше нікого не було. Він поранений, а вбитий хлопець реально не легкий… я не розумів, як ми це зробимо, до готелю лишалося десь 60 метрів, але ми впорались. Вийшло так, що на очах цього хлопця вбили його друга… Ростика.

Ми дотягнули хлопця до перших сходів. Я подивився в його очі… він був мертвий… я закрив йому очі. Коли зайшов в готель, то був шокований. Хтось тримався за руку, хтось за голову, у когось не було ока і все було в крові, всі кричали… це було пекло".
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.04.2014, 15:55   #422
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Волонтер-медик стверджує, що за Майдан загинуло 780 людей....
П'ятниця, 11 квітня 2014

Кількість загиблих у ході протистояння на Майдані Незалежності в Києві, а також у пов'язаних із ним подіях сягає 780 людей, вважають волонтери-медики Майдану.

"Наскільки нам відомо, 780 людей загинули", - заявила волонтер-медик Анастасія Поліщук на брифінгу в Києві в четвер, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"У це число входить близько 300 людей, які зникли з лікарень (ЛШП, інших медустанов), їх вивезли й далі спалили в крематоріях. По цих людях звертаються, шукають, але не можуть знайти", - сказала вона.

"У Будинку профспілок (на 4-8 поверхах) були близько 200 поранених, які не могли самостійно пересуватися, не могли бачити, із черепно-мозковими травмами – вони заживо згоріли. Звідти трупи вивозили в невідомому напрямку мікроавтобуси VW чорного кольору без номерів", - заявила Поліщук.

За її словами, ще близько 20 осіб із числа загиблих – співробітники міліції, "Беркуту" й інших спецпідрозділів.

"Інші люди – це "Небесна сотня", яку всі знають, і люди, яких знаходили за територією Майдану – у лісах, за містом – багато з них ідентифіковані міліцією не як "майданівці", - зазначила вона.

Поліщук запевнила, що більше половини загиблих пройшли через руки волонтерів-медиків, і в озвучених цифрах вони не сумніваються.

В організації волонтерів-медиків Майдану вважають, що влада навмисно приховує справжню кількість загиблих.

Згодом міністр охорони здоров’я Олег Мусій спростував інформацію Поліщук, назвавши її провокаційною та, імовірно, замовленою спецслужбами Росії.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.04.2014, 12:00   #423
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Мамо,не плач. Я повернусь весною.Слава "Небесній Сотні"

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.04.2014, 16:24   #424
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

У Львові створили проект, який підтримуватиме учасників Євромайдану....


У Львові запустили проект під назвою "Допомога своїм", мета якого – підтримка учасників Євромайдану.

Ініціатор програми – об’єднання "Громадська варта", пише Радіо Свобода.

У рамках проекту його ініціатори їздитимуть містами та селами області і складуть своєрідну мапу людей і родин Майдану, зберуть інформацію про їхні потреби, сприятимуть не лише у працевлаштуванні і навчанні, але й залучатимуть до соціальної роботи і волонтерства.

Важливо, каже один з ініціаторів проекту Ігор Ожиївський, щоб ці люди не залишались наодинці зі своїми емоціями і проблемами.

"Ми не хочемо перебирати на себе функції держави, але уряд, який прийшов до влади завдяки тим людям, які стояли на Майдані, які відстоювали цінності, забув про них. Зараз вони не можуть знайти роботу, перекваліфікуватись. Нашим завданням є звести тих людей, які потребують роботу і тих підприємців, хто може їм запропонувати працю. Важливо привернути увагу до проблеми. Такі проекти запрацюють на Тернопільщині та Івано-Франківщині. Ми нагадуватимемо владі, що вона зобов’язана дбати про людей", – говорить Ігор Ожиївський.

Особливо увагу приділятимуть майданівцям, які отримали травми під час подій у Києві. Частина з них не може займатись своєю попередньою професійною діяльності, хтось втратив працездатність, а тому такі люди потребують, як підтримки, так і допомоги щодо перекваліфікації.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.07.2014, 21:57   #425
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Глава держави заснував орден Героїв Небесної Сотні.....
22.07.2014

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Президент Петро Порошенко підписав Закон про заснування ордена Героїв Небесної Сотні як нової державної нагороди – повідомляє прес-служба Президента.

Згідно з документом, в Законі «Про державні нагороди України» перелік держнагород доповнює орден Героїв Небесної Сотні - «для нагородження осіб за громадянську мужність, патріотизм, відстоювання конституційних принципів демократії, прав і свобод людини, активну благодійну, гуманістичну, громадську діяльність в Україні, самовіддане служіння українському народові, виявлено під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014), інших подій, пов´язаних з захистом незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України».

Кабінету міністрів доручено у двотижневий термін з дня набрання чинності цим Законом створити комісію з проведення всеукраїнського конкурсу на кращий ескіз знака ордена, залучаючи до неї, зокрема, представників громадських об´єднань та активістів - учасників Революції гідності, пишуть «Коментарі».

Нагадаємо, 8 липня родичі загиблих на Майдані Незалежності активістів пікетували Адміністрацію президента з вимогою посмертно присвоїти їх близьким звання Герой України.

Петро Порошенко відмовився присвоювати звання Героїв України розстріляним снайперами активістам Майдану, проте пообіцяв нагородити загиблих орденом Героїв Небесної сотні.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2014, 23:28   #426
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Небесна сотня...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Майдан, лютий 2O14

ЦЕ САЙТ-РЕКВІЄМ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ТИМ, ХТО ЗАГИНУВ НА МАЙДАНІ У БУРЕМНІ ДНІ ЄВРОРЕВОЛЮЦІЇ. ГЕРОЇ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ПОВСТАЛИ ПРОТИ НАСИЛЛЯ, НЕСПРАВЕДЛИВОСТІ ТА БРУТАЛЬНОГО ЗҐВАЛТУВАННЯ СВОЄЇ КРАЇНИ… КОЖЕН ЗДІЙСНИВ ОСОБИСТИЙ ПОДВИГ — ВІДДАВ НАЙЦІННІШЕ — СВОЄ ЖИТТЯ ЗАРАДИ НОВОЇ УКРАЇНИ. ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ! Історії для цього сайту писали українські журналісти. Писали для того, щоб Герої Небесної Сотні оживали тут... Писали, аби розповісти, чим жили ці «воїни світла». Що любили. У що вірили. За що стояли на Майдані.

Ігор
Костенко
22 роки
Віталій
Смоленський
29 років
Игорь
Сердюк
44 года
Роман
Сенык
45 лет
Андрій
Саєнко
51 рік
Виктор
Чмиленко
53 года
Андрій
Черненко
35 років
Володимир
Чаплінський
44 роки
Александр
Царьок
55 лет
Зураб
Хурция
54 года
Олександр
Храпаченко
26 років
Олег
Ушневич
31 год
Василь
Прохорський
33 роки
Леонід
Полянський
38 років
Александр
Плеханов
22 года
Ігор
Пехенько
43 роки
Юрий
Пасхалин
30 лет
Юрий
Паращук
47 лет
Микола
Паньків
39 років
Иван
Пантелеев
32 года
Валерий
Опанасюк
42 года
Роман
Точин
44 года
Владимир
Топий
58 лет
Ігор
Ткачук
39 років
Іван
Тарасюк
21 рік
Василь
Мойсей
21 рік
Иван
Наконечный
83 года
Андрій
Мовчан
34 роки
Дмитрий
Максимов
19 лет
Александр
Щербанюк
46 лет
Артем
Мазур
26 років
Максим
Шимко
34 года
Иосиф Михайлович
Шиллинг
62 года
Василий
Шеремет
64 года
Віктор
Швець
58 років
Сергій
Шаповал
45 років
Владимир
Кульчицкий
64 года
Віталій
Коцюба
31 рік
Євген
Котляр
33 роки
Анатолій
Корнеєв
53 роки
Давид
Кіпіані
33 роки
Владимир
Кищук
58 лет
Владимир
Мельничук
39 лет
Андрей
Корчак
49 лет
Сергій
Кемський
32 роки
Богдан
Ільків
51 рік
Владислав
Зубенко
22 роки
Михайло
Жизневський
25 років
Володимир
Жеребний
28 років
Андрій
Дигдалович
40 років
Олександр
Капінос
29 років
Анатолій
Жаловага
33 роки
Ігор
Дмитрів
31 рік
Сергій
Дідич
44 роки
Роман
Гурик
19 років
Николай
Дзявульский
56 лет
Антоніна
Дворянець
61 рік
Едуард
Гриневич
28 років
Устим
Голоднюк
19 лет
Іван
Городнюк
29 років
Вячеслав
Ворона
32 года
Юрій
Вербицький
50 років
Назар
Войтович
17 років
Віталій
Васільцов
36 років
Роман
Вареница
35 лет
Богдан
Вайда
38 лет
Валерий
Брезденюк
50 лет
Ольга
Бура
27 лет
Олексій
Братушка
38 років
Сергій
Бондарчук
52 роки
Сергей
Бондарев
32 года
Георгій
Арутюнян
50 років
Василь
Аксенин
52 роки
Сергей
Байдовский
23 года
Александр
Балюк
39 лет
Іван
Бльок
41 рік
Владимир
Бойкив
59 лет
Богдан
Сольчаник
28 років
Сергей
Нигоян
20 лет

Детальніше Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.12.2014, 10:59   #427
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.12.2014, 11:25   #428
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

В інтернеті з'явилося нове відео розстрілів на вулиці

В інтернеті з'явилося нове відео розстрілу активістів на вул.Інститутській у Києві 20 лютого під час Революції гідності "Пошукова група", передає Еспресо.TV.В коментарях під відео зазначається, що особлива цінність його в тому, що воно дає "можливість візуально оцінити диспозицію захисників Майдану і силовиків".

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:17.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум