SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 28.02.2018, 18:20   #1421
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

З'явилося фото випробувань нової небезпечної зброї України

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Українські військові дали черговий привід для хвилювання російським чиновникам та їх поплічникам на Донбасі. На сторінці КБ "Луч" в Facebook були розміщені фотографії з місця випробувань протитанкових ракетних комплексів "Стугна-П" і "Корсар".

В повідомлені підтверджені раніше заявлені характеристики зброї. "Корсар" дозволяє вести вогонь на дистанції 2,5 км (аналогічна дальність у американського FGM-148 Javelin), а наведення ракети здійснюється за допомогою лазерного променя.

Однією з переваг "Корсара" є його мобільність і легкість, яка дозволить переносити його без додаткових пристроїв.

Начальник Генерального штабу Збройних сил України В.Муженко раніше заявляв, про те що протитанкові ракетні комплекси "Стугна-П" і "Корсар", а також танки "Оплот" будуть взяті на озброєння української армії в поточному році.

Опублікував: Інна Мартинчук
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2018, 21:11   #1422
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Вас злять мої дописи? Вмотивуйте мене, щоб я вас не злила. Хоч би як ви не волали, Україна буде соборна і українська" - Лариса Ніцой

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Письменниця наголосила, що належить до українського народу і має право на свій шмат саме українського простору.

"Про мотивацію і час." - пише у своєму Facebook українська письменниця Лариса Ніцой і продовжує:

– Ви далжни нас матівіравать, чтоби ми палюбілі ваш ураїнскій ізик і захатєлі на ньом разгаварівать.

Я українка на українській землі. Я розмовляю українською мовою, поважаю українську історію, українські традиції, захоплююся історичними українськими особистостями та славним минулим свого народу.

Я – українка, яка плаче над долями убієнних українців у Соловках, Биківнях, Бабиних ярах, Корюківках.., тужить над мільйонами українських загублених доль.

Я – українка, яка боїться до кінця уявити, що відчуває мама, в якої на очах вмирає дитинка і просить їсточки, а в мами немає що дати, бо все забрали.

Я – українка, яка боїться відчути, що відчували ті тисячі і тисячі українських поетів, музикантів, акторів, учених, які з вибитими щелепами, переламаними кістками і розбитими головами, заюшені кров’ю, чекали в казематах того ж Жовтневого палацу розстрільної ночі, а це ж були чиїсь синочки і доні, сестри і брати, мами і тати, і я боюся собі уявити, що відчували їхні рідні.

Я боюся уявити, як стояла Марія Крушельницька під тим палацом, а в цей час розстрілювали її двох синочків-соколиків, двох юнаків, поета і художника.

Материне серце не витримало – уже з неба дивитиметься, як убиватимуть ще трьох її дітей і чоловіка, високоосвічених, високоінтеліґентних українців, які мріяли і мали всі шанси прославити Україну.

Я боюся уявити, скільки ще було таких Марій.

Я – українка, яка й досі боїться намалювати собі в уяві, що відчували ті, кого витягали з теплих домівок у чому були і вантажили в вагони, а в їхні теплі хати, збудовані власними ручечками, в їхні родинні гніздечка на все готове заселяли чужих, які потім скажуть, що "здєсь всєгда так било, а ви нікто".…

Я – українка, багато що боюся собі уявити з того, що пережив мій народ. Якщо скласти той весь український біль докупи і придумати прилад, який би той біль виміряв, то я боюся уявити, якої потужності чи сили буде та величина.

Я – українка. Я належу до свого українського народу, який розправляє плечі. Я мрію про відродження його могутності і слави. Я мрію про наше процвітання.

Як ми можемо процвітати, якщо ви нам дихати не даєте?! Ми маємо право на свій шмат простору. Свого, українського. У вас є все. Ваше середовище всюди.

У нас немає нічого. Куди не піди – все ваше: музика, телебачення, газети, радіо… Немає такого сантиметру в цій країні, куди б від вас можна було сховатися. Ви – скрізь. Ви що-небуть чули про особистий простір? Ви свій особистий простір поширили на нас. У нас, українців, свого простору немає.

Ви. Відібрали. У нас. Усе. Що вам ще від нас треба? Щоб ми вас "матівіровалі"?

Я. Вас. Мотивувала. 30 років. Ви – злодюги. Ви вкрали в мене мої безцінні 30 років життя, а віз і нині там. Ви крадете в українців найдорожче – час.

А ми живемо сьогодні і тут. І дихати хочемо сьогодні і зараз, а не тоді, коли ви вмотивуєтеся.

З сьогоднішнього дня ви будете мотивувати мене. Ви – мене. Щоб я вас любила. Вам не потрібна моя любов? А хто вам сказав, що мені треба ваша любов до моєї мови? Ви повітря, яким дихаєте, любите? А воду, яку п’єте, любите? Отак і мова. Вона просто буде. Всюди. Як повітря.

ЇЇ є кому любити…

Вас злять мої дописи? Вмотивуйте мене, щоб я вас не злила. Приходжу в Лавину, а там усе українською – я вмотивована і допис не пишу. Вмикаю телевізор – а там усе українською. Знову вмотивована, нікого не чіпаю.

Хоч би як ви не волали, Україна буде соборна і українська. Хочете жити в ній комфортно? Вмотивуйте нас.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.03.2018, 09:27   #1423
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Говорить англійською, вчить китайську і японську: Мережу вразив юний вундеркінд з України

Восьмирічний Левко Бондаренко вже в четвертий раз став рекордсменом України. Тепер він "наймолодший знавець термінів з квантової фізики і астрофізики".

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У 5-річному віці Левко побив рекорд по знанню наукових назв живих істот і рекорд з читання, а також назвав столиці всіх держав земної кулі, оскільки у хлопчика феноменальна пам'ять, передають Патріоти України з посиланням на газету "Експрес".

Мати вундеркінда Ольга Звянцева каже, що син навчився читати в 2,5 роки, і до сих пір це його улюблене заняття. Дитина не може прожити і дня, щоб не дізнатися нову інформацію. Крім того, хлопчик дуже товариський і любить ділитися знаннями. "Лев навіть читав лекцію з фізики старшокласникам місцевої гімназії. Пояснював, що таке квантова піна і яка шкала масштабів Всесвіту. Син вміє зацікавити і вразити слухача фактами. Старшокласники були в захваті від його лекції", - розповіла мама хлопчика.

Левко екстерном закінчив два класи, зараз вчиться в приватній школі за індивідуальним графіком. Прекрасно володіє англійською, читає на ньому статті. Крім того, вивчає ще 4 мови: китайську, японську, німецьку і іспанську. Лев Бондаренко планує встановити ще один рекорд - напам'ять перерахувати кілька сотень персонажів улюблених аніме.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2018, 15:52   #1424
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

-----------------
"Хорватський сценарій" дозріває? Порошенко натякнув, що Україна не чекатиме безкінечно на мирну деокупацію своїх територій

Петро Олексійович тішиться у світі репутацією досвідченого дипломата. Не дозволяв собі заяв, відірваних від контексту зовнішнього курсу держави. Отже, щось міняється. Вірогідно це продуманий крок, що відкриває нову сторінку в міжнародній політиці України.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Петро Порошенко розмістив світлину з написом про те, що ЗСУ мають бути готові звільнити окуповані території. Відповідний запис з’явився на сторінці Президента України у неділю, 4 березня.
"ЗСУ слід укріпити настільки, щоби вони були не лише обороноздатними, але й спроможними звільнити окуповані території", – йдеться в повідомленні.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Варто нагадати, що напередодні Президент своїм указом затвердив таємне "Положення про Сили спеціальних операцій Збройних Сил України".
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2018, 22:31   #1425
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

----------------------
Пішов П'ЯТИЙ рік війни....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.03.2018, 03:24   #1426
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Мама не плакала, не пыталась удержать нас возле себя": Українська мінометниця з позивним "Біла відьма" розповіла, як пішла в АТО і нині наводить жах на терористів

Мітла - яскравий розпізнавальний знак старого, забризканого брудом позашляховика «Хюндай», на якому літає по фронтових дорогах «Біла Відьма», - цього разу залишилася на передовій.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Мітлі належить заміна живця - замість рівного господиня хоче замовити собі закручений, щоб був, як в казці про Бабу Ягу. Хоча приналежність бойового автомобіля, розфарбованого в колір хакі, видають дві яскраві наклейки на капоті і на дверцятах багажника з написом «Відьма». Спокійно проїхатися в ньому по мирному Харкову не можна: водії сигналять, перехожі посміхаються і махають руками, вітаючи блондинку за кермом. А дорожні патрульні зупиняють не для того, щоб перевірити документи, а щоб зробити селфі.

Волонтер з Харкова Олена Любинецкая з позивним «Біла Відьма» розповіла «ФАКТАМ», чому підписала контракт, ставши старшиною мінометної батареї. Далі - Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.03.2018, 01:32   #1427
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Закон про приватизацію почне діяти вже завтра

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Закон України «Про приватизацію державного та комунального майна» набуває чинності 7 березня. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна». У вівторок його офіційно опубліковано в парламентській газеті «Голос України», закон набуває чинності наступного дня після опублікування.

Цей закон замінює сім чинних законів у сфері приватизації та забороняє державі-агресору брати участь у приватизації в Україні.

Згідно інформації Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ), закон сприятиме розширенню кола потенційних інвесторів, оскільки суттєво посилює захист їхніх прав.

«Для цього він передбачає можливість використання найкращих міжнародних практик вирішення спорів і застосування міжнародного права в договорах купівлі-продажу до 2021 року. Якщо, наприклад, покупець захоче, щоб договір купівлі-продажу регулювався правом Англії та Уельсу, орган приватизації буде зобов’язаний задовольнити цю умову», — зазначили у Міністерстві.

Ухвалений документ встановлює єдиний алгоритм продажу великих державних об’єктів і єдину процедуру для малих, зазначає МЕРТ. А також визначає два способи продажу державних і комунальних підприємств: відкритий інтернет-аукціон у «ProZorro. Продажі» для малої приватизації з можливістю застосувати класичний і голландський аукціони, а також аукціон із застосуванням інвестиційного радника з числа найбільших інвестиційних банків для приватизації великих об’єктів.

«Новий закон встановлює 12 місяців для об’єктів великої приватизації та п’ять місяців — для малої. Якщо підприємство за останній рік перейшло вартість активів у 250 млн грн — це об’єкт великої приватизації, яка відбуватиметься виключно на електронних платформах», — зазначав раніше виконуючий обов’язки голови Фонду держмайна Віталій Трубаров.

Згідно депутатських поправок, закон також обмежує участь компаній країни-агресора у приватизації. Зокрема, покупцями об’єктів державної власності не зможуть бути юридичні особи, кінцевим бенефіціарним власником або власником 10% і більше яких є резиденти країни, визнаної державою-агресором.

«Стартовою ціною для об’єктів малої приватизації буде їх балансова вартість, якщо вона не дорівнює нулю. Якщо її визначити неможливо, стартова ціна встановлюватиметься за допомогою оцінки», — пояснює МЕРТ.

Новий закон про приватизацію, який полегшує продаж неліквідних об’єктів, є однією з умов продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.03.2018, 23:08   #1428
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

ЩОБ ПОТРАПИТИ В АТО – ПЕРЕВЕЛАСЬ В ПІХОТУ

Крим 2014-го. Російський блок-пост. Окупанти принизливо перевіряють кишені українських військових, вивертають сумки, гидотно порпаються в особистих речах жінок. Дійшла черга і до Оксани Козиренко.

Жодних електронних носіїв, які передусім шукали зелені чоловічки, вона не мала. Переживала через міцно примотану до живота особову справу військовослужбовця ВМС – «квиток» на службу в Україну…

Такою запам’ятала весну 2014-го Оксана Козиренко. Найдорожче в житті – власну доньку, відправила на велику Україну ще з початком окупації Кримського півострова. Якесь майно встигла продати за копійки, решту – залишила в найманій квартирі.

Найбільше запам’ятала зраду. Зраду Військовій присязі, яку порушила більшість військових моряків частини. Російські куратори сказали, що силоміць нікого не тримають:

«Хто хоче в Україну – вийти зі строю!» – прозвучала команда від офіцера-зрадника. Оксана не роздумуючи пішла вперед, озирнулась і оторопіла. Знала, що є проросійськи налаштовані колеги, але ж не стільки!

– Мені прямим текстом пропонували утричі більшу зарплату, протягом місяця квартиру в Криму, – розповідає лейтенант Козиренко. – Таку роботу проводили з кожним, і вибір у кожного свій. Не хочу судити нікого, з цими людьми я багато пережила і мені важко навіть думати про це.

У Миколаєві на перший час із житлом допомогли волонтери, потім довелось винаймати, купувати речі, домашню техніку. Доньку відправила вчитись у Київ, а сама – подала клопотання про відрядження в АТО. Чекати довелось довго.

– Гендерна рівність на флоті закінчується на тому етапі, де вирішить старший начальник, – жартує Оксана, додаючи, що на жодному українському кораблі ніколи не служили жінки.

Тож аби потрапити в АТО, Оксані довелось чекати більше трьох років і прийняти вольове рішення – повернутись в піхоту. Так, саме у Десні, в танковому полку починала свою службу Оксана Козиренко. Була кухарем, начальником їдальні і навіть помічником начальника інформаційно-аналітичної групи. В «сухопутці» попросила місце ближче до моря, там пішли назустріч і тепер Оксана – одеситка.

От уже півроку вірно служить Україні на Донбасі. Вона – офіцер з координації протимінної діяльності групи цивільно-військового співробітництва. Коли в районі Антитерористичної операції проводяться заходи з розмінування та інші профілактичні дії – це її робота зокрема.

Найбільше Оксана любить працювати у школах. Жінка переконана, що у нашпигованому мінами регіоні вкрай важливо проводити роз’яснювальну роботу із всюдисущими дітлахами.

Позивний – «Ксена» Оксані одразу присвоїли бойові побратими, кажуть, що рішуча та войовнича!

Юрій Ігнат

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.03.2018, 11:09   #1429
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Порошенко звернувся до українців з нагоди річниці з дня народження Тараса Шевченка

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Президент України Петро Порошенко звернувся до співвітчизників з нагоди 204-ї річниці від дня народження відомого українського письменника Тараса Шевченка.

«Він, дивним чином, завжди сучасний і завжди до речі. Його заповіт стало нашим дороговказом під час Революції Переваги. Його образ з'явився на прапорах і щитах української молоді. Його слово і зараз продовжує бути опорою і натхненням в нашій боротьбі: «Борітеся - поборете! Вам Бог помагає ... »

9 березня відзначається день народження українського письменника і художника Тараса Шевченка, відомого також як Кобзар. Він народився в 1814 році. Його талант проявився у написанні поезій та прози українською та російською мовами, художній та графічній творчості, громадській діяльності та таке інше. Постать Шевченка є одним з елементів самосвідомості українців як нації.

Востаннє редагував Ltnar: 09.03.2018 о 11:20.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.03.2018, 14:52   #1430
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Десятиліття української мови в Україні": Порошенко анонсував новий указ

Президент переконаний, що “року занадто мало, щоб надолужити все те, що внаслідок колоніальної політики втратила українська мова”.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Президент України Петро Порошенко має намір підписати указ про десятирічну програму зміцнення державного статусу української мови. Про це президент заявив на церемонії вручення Національної премії ім. Т. Шевченка в Києві

– Найближчим часом я підпишу указ про розроблення, можливо, десятирічної програми вкорінення та зміцнення державного статусу рідної української мови… Попереду – десятиліття української мови в Україні, протягом якого позитивні, незворотні зміни мають відбутися. Наголошую: незворотні, – сказав Порошенко.

Він також додав, що останнім часом отримав чимало звернень від громадян про оголошення 2018 Роком української мови. Проте президент переконаний, що “року занадто мало, щоб надолужити все те, що внаслідок колоніальної політики втратила українська мова”.

Цитата:
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А що Ви сьогодні робили?* sat-prof Офтопік (теревеньки) 73 06.11.2016 22:43
Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього вже сьогодні Igor1031 Офтопік (теревеньки) 0 07.02.2015 15:37
Сьогодні викопав... sat-prof Ваші захоплення 8 25.05.2014 10:36
MYtv (Україна) hmura Провайдери платного ТБ 1 15.12.2011 17:09
Україна запустить свій супутник 2011 році sat-prof Загальний розділ! 8 25.06.2010 12:15


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 07:33.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум