SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 03.02.2012, 12:43   #301
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Помер тренер Мохаммеда Алі

Відомий американський тренер Анджело Данді помер у середу в Тампі у віці 90 років.

Хоча Данді відомий в першу чергу по роботі з Мохаммедом Алі, в різний час він тренував 15 чемпіонів світу, в тому числі Шугара Рея Леонарда і Джорджа Формана.

У 1994 році він був включений у Всесвітній зал боксерської слави.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2012, 18:15   #302
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Майріс Бріедіс: "Володимир сильніший за Віталія"

Володимир Кличко сильніший за свого брата Віталія, бо молодший і володіє більш потужним ударом.

Таку думку в інтерв'ю польським журналістам висловив спаринг-партнер братів Кличків Майріс Бріедіс.

"У Володимира класичний стиль, а в Віталія свій, особливий. Його ліва рука завжди опущена, але він чудову відчуває дистанцію. Брати абсолютно різні за своїм стилем", - сказав він

"Хто з них сильніший? Володимир - він молодший і володіє більш потужним ударом", - впевнений Бріедіс.

Також спаринг-партнер українців зробив прогноз на бій Володимира з Жаном Марком Мормеком.

"Опонент у Володимира значно слабший, ніж у Віталія. Мормека він нокаутує без проблем", - цитує Бріедіса boxingnews.com.ua.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2012, 12:42   #303
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Узелков програв Гуткнехту



Екс-претендент на титул чемпіона світу в напівважкій вазі українець В'ячеслав Узелков (25-2, 16 КО) поступився одноголосним рішенням суддів чемпіону Європи (EBU) Едуарду Гуткнехту (23-1, 9 КО).

За підсумками дванадцяти раундів судді віддали перемогу німецькому боксерові: 115-114, 116-112 і 117-111.

Узелков непогано почав двобій, але після перших двох раундів Гуткнехт схилив перевагу в свою сторону і спокійно довів зустріч до фінального гонгу.
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2012, 19:22   #304
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

У дитинстві Кличко-старший тренувався на Володимиру

У дитинстві Віталій Кличко відпрацьовував удари на своєму браті - Володимиру.

Про це Кличко розповів в інтерв`ю Bild am Sonntag.

"У дитинстві Віталій одного разу дав мені рукавички і сказав "Давай побоксуєм". Я поняття не мав про бокс, і отримав потужний удар. Це мені не сподобалося, і я вирішив довести те, що і молодший Кличко може стати боксером.

- Тоді на тренуваннях усі були сильніші мене, - додає Кличко-старший. - Треба ж було мені на кимось тренуватися. Об'єктом відпрацювання ударів і став Володимир. Ми лише одного разу зустрілися на ринзі, в 1996 році в Києві.

Тоді Володимир зламав ногу. Це був знак, що слід припиняти", - цитує Віталія sportbox.

Нагадаємо, що минулого тижня брати Клички уперше за сім років провели спільне тренування.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2012, 20:32   #305
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Федченко виступить в андеркарті бою Кличко - Чісора

Чемпіон Європи за версією WBO в першій напівсередній вазі харків'янин Сергій "Професор" Федченко (29-1, 13 КО) свій наступний бій проведе 18 лютого в Мюнхені (Німеччина) на "розігріві" у Віталія Кличко (43-2, 40 КО) і Дерека Чісори (15-2, 9 КО).

Ім'я суперника українського "Професора" буде озвучено в найближчі дні.

Крім Федченко, в рамках цього ж шоу в ринг вийде і інший представник промоутерської компанії братів Кличко - боксер зі США Джонатан Бенкс (27-1-1, 18 КО), який свого часу заперечував пояс чемпіона світу за версією IBF в першій важкій вазі. Протистояти Джонатану буде не Деварріл Вільямсон, як про це повідомлялося раніше, а міцний американський джорнімен Микола Фірта (20-9-1, 8 КО), який здобув популярність завдяки недавнім поразок від рук Алєксандра Повєткіна і Тайсона Ф'юрі.

На кону в цьому поєдинку стоятиме регіональний титул NABF, яким володіє Бенкс, повідомляє boxnews.com.ua.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2012, 15:42   #306
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Валуєв: думати, що Повєткін може просто "перебити" Кличко, було б неправильно.

Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі за версією WBA росіянин Микола Валуєв поділився своєю думкою про те, що необхідно його співвітчизникові Олександру Повєткіну, нині володіє титулом "регулярного" чемпіона WBA, щоб перемогти українця Володимира Влічко, що володіє титулами ibf / ibo / wba / wbo .

"для того щоб успішно протистояти Володимиру Кличко, Олександру потрібно буде навчитися деяким новим речам або згадати те, що він робив в аматорському боксі. думати, що він зможе просто" перебити "Володимира, буде неправильно - як мовиться, проти лома немає прийому", - розповів Валуєв в інтерв'ю телеканалу "Інтер".
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2012, 18:44   #307
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Віталій Кличко: не можу дочекатися поєдинку в Мюнхені

Чемпіон світу в суперважкій вазі за версією WBC Віталій Кличко відповів критикам, які вважають, що Дерек Чізора не гідний поєдинку з ним. Нагадаємо, що бій Кличко - Чізора відбудеться 18 лютого в Мюнхені (Німеччина).

"На даний момент все йде за планом. Я не можу дочекатися поєдинку в Мюнхені. Чізора є дуже непростим суперником, тому я проводжу важкі тренування щодня. Я не хочу давати своєму супернику жодних шансів і планую 18 лютого залишити ринг переможцем.

Дерек жадає успіху. Він молодий і агресивний боєць, він постійно йде вперед. В останньому бої він переміг Роберта Хеленіуса, але судді віддали перемогу фіну. Всі знають, що Чізора виграв той бій. В даний час немає кращого суперника, ніж Чізора. Я впевнений, що це буде цікавий бій - від початку і до кінця", - цитує Кличка-старшого BoxingScene.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2012, 20:49   #308
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Еммануель Стюард прилетів до табору Кличків

З нинішього тижня почалися спаринги у чемпіона світу у суперважкій вазі за версіями WBA, IBF, WBO, IBO Володимира Кличка.

У понеділок, 6 лютого, під пильним поглядом свого наставника Еммануеля Стюарда Володимир сумлінно відпрацював 9 раундів з чотирма спаринг-партнерами.

Зазначається, що один зі спаринг-партнерів українця навіть опинився на настилі рингу, пише Незалежний інформаційний ресурс офіційного фан-клубу братів Кличків.

Після Володимира на ринг вийшов його старший брат. Віталій провів 8 раундів спарингів з чотирма опонентами. Кожен з них відпрацював з українцем по дві трихвилинки.

Для чемпіона світу у суперважкій вазі за версією WBC це останній тиждень спарингів, після чого він переїжджає у Мюнхен. Усього готуватися до бою проти Дерека Чісори Віталію допомагають п'ятеро спаринг-партнерів.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.02.2012, 13:25   #309
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Спаринг-партнер Кличків: Володимир б`є сильніше за Віталія

Латвійський 27-річний супертяж Майріс Брієдіс, що побував спаринг-партнером Володимира і Віталія Кличків, вважає, що у молодшого з братів сильніше удар.

"У Володимира класичний стиль, а у Віталія свій, особливий.

Його ліва рука завжди опущена, але він прекрасно відчуває дистанцію. Хто з них сильніше? Володимир! Він молодше і має потужніший удар".

А ось інший спаринг-партнер Кличків - Ола Афолабі - відзначає фізичну форму Віталія.

"Я тренувався з Віталієм останні два тижні і можу сказати, що він в такій же відмінній формі, як і дев'ять років тому, коли я зустрів його уперше", - цитує боксера "Сегодня спорт".
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.02.2012, 15:01   #310
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Льюїс застерігає Хея від швидкого бою з Кличками

Екс-абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Леннокс Льюїс бажає британцю Девіде Хею швидше повернутися в ринг, але застерігає від швидкого бою з братами Кличками.

"Девіду треба знову вийти в ринг. Але не варто і думати про бої з Кличком відразу ж після повернення.

Спершу нехай переможе парочку міцних хлопців, щоб люди побачили це і сказали: "Так, тепер він і справді може перемогти когось з братів".

На коне великі гроші, а це важливо для будь-якого бійця. Все, що треба, щоб їх отримати - це підписати контракт на бій з Кличком. Але, я вважаю, не варто бути настільки необачним. Спочатку треба повернути форму у боях з менш небезпечними супротивниками", - цитує Кличка vringe.com.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 00:38.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум